محتوای جدول

بهترین ربات تلگرام دانلود از اسپاتیفای

ربات تلگرام دانلود از اسپاتیفای

ربات تلگرام دانلود از اسپاتیفای برای افرادی طراحی شده که قصد دانلود موسیقی از تلگرام دارند. این ربات به کاربران اجازه می‌دهد تا موسیقی ­ها را از چند منبع در تلگرام پخش و متوقف سازند و از سر بگیرند.

یکی از مهمترین قابلیت‌های ربات تلگرام دانلود از اسپاتیفای شایتک همان دانلود موسیقی است. در این مقاله به ارائه مطالبی درباره این ربات خواهیم پرداخت و برخی از مهمترین انواع آن را معرفی خواهیم کرد. پس اگر شما هم به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه هستید با ما همراه باشید.

همچنین برای سفارش ربات تلگرام می توانید از بخش منو سایت به صفحه مد نظر دسترسی داشته باشید.

نحوه عملکرد ربات دانلود موسیقی از اسپاتیفای

نحوه عملکرد ربات دانلود موسیقی از اسپاتیفای
ربات تلگرام دانلود از اسپاتیفای

همان‌طور که می‌دانید بهترین اپلیکیشن و آرشیو پخش موسیقی در جهان اسپاتیفای است که مقر اصلی آن سوئد بوده و در حال حاضر میلیون‌ها موزیک فوق العاده در دنیا را میزبانی می‌کند.

به همین دلیل بسیاری از کاربران تمایل دارند از طریق ربات تلگرام دانلود از اسپاتیفای به موسیقی‌های مد نظر خود دسترسی داشته باشند.

حواستان به این نکته باشد که برای دانلود آهنگ از اسپاتیفای نمی‌توانید از طریق یک وب سایت خاص اقدام کنید و یا یک اپلیکیشن ویژه گوشی را به کار گیرید. پس تنها راهکاری که در مقابل شما قرار می‌گیرد کمک گرفتن از ربات تلگرام دانلود از اسپاتیفای است.

در واقع این ربات‌ها طراحی و راه‌اندازی شده‌اند تا مشکل کاربران در زمینه دسترسی به آهنگ‌های مد نظر خود از اسپاتیفای را برطرف سازند.

به طور کلی می‌توان گفت ربات تلگرام دانلود از اسپاتیفای نوعی ربات تلگرامی بوده و ابزاری به منظور اجرای دستورات موسیقی است.

یعنی شما می‌توانید با کمک این ربات علاوه بر دانلود موسیقی، فهرست پخش تولید کنید. توقف موقت آهنگ، پخش موسیقی و از سرگیری از یک منبع خاص در تلگرام دیگر قابلیت‌های ربات تلگرام دانلود از اسپاتیفای است.

این ربات موزیک ۲۴ ساعته کار خواهد کرد و در تمامی روزهای هفته به دستورات شما پاسخ خواهد داد.

به منظور استفاده از قابلیت‌های این ربات باید در ابتدا اکانت آن را از یک منبع معتبر خریداری کنید.

چگونگی کار این ربات‌ها نیز چندان دشوار نیست و تنها باید دو گام اصلی را پشت سر بگذارید. در اولین قدم باید آدرس موسیقی مد نظر خود را از اسپاتیفای کپی کنید.

برای انجام این کار به اپلیکیشن اسپاتیفای مراجعه نموده و روی موسیقی مورد نظر خود ضربه وارد نمایید. سپس اجازه دهید تا آهنگ بارگذاری شود.

پس از این کار گزینه سه نقطه در بخش سمت راست را انتخاب کرده و گزینه اشتراک گذاری را انتخاب نمایید.

با انتخاب این گزینه آپشن‌های به اشتراک گذاشتن به نمایش در خواهند آمد. در نهایت نیز کافی است گزینه کپی لینک و یا کپی پیوند و آدرس را انتخاب کنید.

در این صورت آهنگ مد نظرتان دانلود خواهد شد. در گام بعدی نیز تنها کافی است آدرس اسپاتیفای را به ربات دانلود موسیقی دهید و موزیک مد نظرتان را دانلود کنید.

انواع ربات تلگرام دانلود از اسپاتیفای

انواع ربات تلگرام دانلود از اسپاتیفای
ربات تلگرام دانلود از اسپاتیفای

با شناخت انواع ربات دانلود موسیقی از اسپاتیفای این امکان را به دست می‌آورید تا مناسب‌ترین آن‌ها را برای اهداف و مصارف مد نظر خود انتخاب و خریداری کنید. در ادامه برخی از مهم‌ترین این ابزار را معرفی خواهیم کرد.

ربات Music Hunter (@MusicHunterBot)

با کمک این ربات موسیقی، کاربران این امکان را به دست می‌آورند که موسیقی‌های مد نظر خود را با کیفیت mp3 ۳۲۰ کیلوبایت در ثانیه دانلود کنند. شما می‌توانید لینک آهنگ مد نظر خود را وارد نمایید و پس از دانلود آهنگ آن را در کتابخانه موزیک‌های خود ذخیره سازید.

البته این مکان برای ذخیره سازی در گوشی‌های اندرویدی مناسب است. در سیستم‌های ios امکان ذخیره و نگهداری این فایل‌ها در بخش فایلز وجود دارد.

ربات Spotify Music Downloader ( @SpotifySaveBot)

یکی از انواع پرکاربرد ربات تلگرام دانلود از اسپاتیفای ربات اسپاتیفای موزیک دانلودر است. از آنجایی که موسیقی اسپاتیفای از حفاظت DRM برخوردار شده پس ممکن است کاربران در هنگام دانلود موسیقی از آن با پیچیدگی‌ها و دشواری‌هایی روبرو شوند.

در این شرایط می‌توانید از این ربات کمک گرفته و از طریق آن از یوتیوب نیز موسیقی دانلود کنید. در مواقعی که لینک آهنگ اسپاتیفای را وارد می‌نمایید این ربات می‌تواند همان موسیقی را در یوتیوب برایتان پیدا کند و صدای آن را به شکل mp3 دانلود نماید. حتی این امکان را دارید که از این ربات برای دانلود موسیقی از دیزر نیز استفاده کنید.

ربات Convert youtube to mp3 (@convert_youtub_to_mp3_bot)

افرادی که قصد دارند از ربات تلگرام دانلود از اسپاتیفای استفاده کنند می‌توانند این ابزار را در نظر بگیرند که به طور ویژه برای دانلود صدا از یوتیوب طراحی و راه اندازی شده است. نحوه کار با این ابزار نیز بسیار ساده بوده و از پیچیدگی خاصی برخوردار نیست.

تنها کافی است که آدرس لینک ویدیوی یوتیوب را وارد کنید. سپس به این ربات اجازه دهید تا فایل صوتی مورد نظر را برای شما ارسال کند.

نکته قابل توجهی که باید به آن دقت داشته باشید این است که این ربات دانلود ممکن است در برخی از مواقع برایتان تبلیغاتی ارسال نماید.

ربات Music load Bot(@Musicloadbot)

اگر تمایل دارید یک ربات تلگرام دانلود از اسپاتیفای داشته باشید که از طریق آن بتوانید به جستجوی موسیقی مدنظرتان و سپس دانلود آن با کیفیت بالا دست بزنید بهتر است این ربات را انتخاب کنید. در هنگام استفاده از این ابزار تنها کاری که باید انجام دهید وارد ساختن نام موسیقی است.

پس از این کار ربات بلافاصله دست به کار شده و چند نتیجه را برایتان فهرست می‌کند. پس می‌توانید آهنگ مورد نظرتان را از میان فهرست ارائه شده انتخاب کرده و برای شروع دانلود آن بر روی موسیقی ضربه‌ای وارد نمایید.

ربات Sound Cloud(@SCloud_bot)

بسیاری از کاربران این ربات تلگرام دانلود از اسپاتیفای را برای خرید و استفاده در نظر می‌گیرند. چراکه قابلیت‌های فراوانی را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد.

با استفاده از این ابزار کاربران این امکان را به دست می‌آورند تا با کمک لینک یک موسیقی، حتی نام کاربری خود آهنگ‌ها را دانلود نمایند. حتی می‌توانید به جستجو و دانلود موسیقی مد نظر خود با استفاده از متن اقدام کنید.

ربات Deezer Music (@DeezerMusicBot)

با استفاده از ربات دیزر موزیک می‌توانید به دانلود موسیقی از دیزر دست بزنید. این ربات بسیار قدرتمند طراحی شده و لذا هیچگاه از کار نخواهد افتاد. اگر می‌خواهید با کمک این ربات به دانلود از اسپاتیفای دست بزنید باید در ابتدا پیوند آهنگ مورد نظر را وارد کنید.

سپس آن را از دیزر دانلود نمایید. حتی امکان تغییر کیفیت آن نیز وجود دارد. از طریق این ربات موسیقی‌های مورد نظر شما بدون هیچگونه افت کیفی بارگذاری خواهند شد.

ربات Deezdown(@DeezloaderAnon_bot)

یکی از انواع پرکاربرد ربات دانلود از اسپاتیفای ربات دیز داون است. رباتی با قابلیت‌های فراوان که به کاربران این اجازه و امکان را می‌دهد تا بتوانند بر اساس هنرمند مد نظر خود و یا حتی آلبوم، لیست پخش، برچسب و یا آهنگ و..‌.‌ موسیقی‌های مد نظرشان را پیدا کرده سپس آن‌ها را دانلود نمایند.

موسیقی‌ها از طریق این ربات با کیفیت mp3 دانلود خواهند شد. اما کاربران این امکان را دارند که کیفیت آهنگ‌ها را تغییر دهند. برای انجام این فرایند راه دور و دراز و مسیر پیچیده‌ای پیش رو نخواهید داشت.

تنها کافی است که گزینه ستینگز Settings را تایپ نمایید و کیفیت را بر روی گزینه FLAC قرار دهید. حتی امکان تغییر دیگر تنظیمات از قبیل زبان نیز برایتان وجود دارد.

ربات Scdlbot(@Scdlbot)

این نمونه از ربات دانلود از اسپاتیفای به طور ویژه برای یوتیوب dl طراحی شده و هدف از طراحی آن دانلود صدا است. همان‌طور که می‌دانید یوتیوب دی ال به کاربران اجازه می‌دهد تا بتوانند به دانلود ویدیو و صدا از هزاران وب سایت دست بزنند.

این برنامه قابلیت‌های فراوانی دارد. برای نمونه در صورتی که قصد داشته باشید یک فایل صوتی بزرگ را دانلود نمایید برنامه مورد نظر دست به کار شده و آن را به چند قسمت کوچک تقسیم می‌کند.

ربات VK(@VCmsaverbot)

این ربات دانلود از اسپاتیفای تقریباً تمامی قابلیت‌ها و ویژگی‌های دیگر ربات‌ها را دارد. برای نمونه می‌تواند موسیقی مد نظر کاربران را از لیست‌های پخش VK، نمایه‌ها و یا گروه‌های VK دانلود کند.

برای آغاز به دانلود موسیقی با کمک این ربات تنها کافی است که کلید استارت را تایپ نمایید و یو آر ال را به موسیقی VK وارد کنید. با این شرایط دانلود موسیقی آغاز خواهد شد.

ربات JoeyMusic (@Joeymusicbot)

ربات جوی موزیک دیگر ربات دانلود از اسپاتیفای است که می‌توانید از آن استفاده کنید. با کمک این ربات امکان بارگذاری موسیقی‌های مورد نظر کاربران بدون واسطه از اسپاتیفای فراهم خواهد شد. این ربات آهنگ‌ها را با کیفیت معادل ۳۲۰ کیلوبایت در ثانیه دانلود می‌کند.

حواستان به این نکته هم باشد که ربات دانلود آهنگ جوی موزیک از زبان انگلیسی بهره‌مند شده و منوی فارسی ندارد.

با این حال امکان بارگذاری آهنگ‌های مد نظرتان را بدون واسطه و بدون صرف هزینه فراهم می‌کند و یا می‌توانید از طریق آن هر نوع آهنگ تک صدا، پلی لیست، آلبوم و…. را دانلود نمایید و هیچ گونه وقفه یا تاخیری در آن مشاهده نکنید. از طریق ربات دانلود آهنگ جوی موزیک از امکان جستجوی سراسری آهنگ و موسیقی نیز برخوردار خواهید شد.

ربات SpotDL(@Spotdlrobot)

این ربات دانلود از اسپاتیفای نیز قابلیت‌های مخصوص به خود را دارد. برای نمونه با کمک آن امکان دانلود آهنگ بدون واسطه از اسپاتیفای را به دست خواهید آورد. کیفیت‌های بارگذاری آن هم ۳۲۰ و ۱۲۸ کیلوبایت در ثانیه است.

این ربات منوی فارسی داشته و شامل یک پایگاه داده عمومی و بدون هزینه برای ارتقا دهندگان است. این ربات را می‌توان نخستین و پرطرفدارترین ربات دانلود از اسپاتیفای به شمار آورد که به بارگذاری از منبع دیزر اقدام می‌کند.

چرا باید از ربات تلگرام دانلود از اسپاتیفای استفاده کرد؟‌

چرا باید از ربات تلگرام دانلود از اسپاتیفای استفاده کرد؟‌

بهترین ربات تلگرام دانلود از اسپاتیفای به شما اجازه می‌دهد تا حتی زمانی که به اینترنت متصل نیستید نیز آّهنگ‌های محبوب خود را گوش دهید.

همان‌طور که می‌دانید، سرویس اسپاتیفای تنها به صورت آنلاین قابلیت استریم میلیون‌ها آهنگ مختلف را در اختیار شما قرار می‌دهد. این بدان معناست که به محض قطع شدن اینترنت و یا سرویس فیلترشکن شما، از کار می‌افتد و دیگر نمی‌‌توانید به آهنگ مدنظر خود دسترسی داشته باشید.

این در حالی است که با مراجعه به این مدل ربات‌ها می‌توانید به سادگی آهنگ‌های مختلفی را دانلود کرده و آن‌ها را در گوشی تلفن همراه خود ذخیره کنید. در این حالت، چون آّهنگ‌ها در حافظه تلفن همراه شما ذخیره‌ شده‌اند دیگر نیازی به استفاده از اینترنت برای پخش کردن آن‌ها نخواهید داشت.

این موضوع برای بسیاری از کاربران ایرانی امر مهمی محسوب می‌شود، زیرا اینترنت در کشور ما زیرساخت مناسبی ندارند و در بسیاری از مواقع اتصال ما با شبکه جهانی به طور کامل قطع می‌شود.

با بهره‌گیری از ربات‌های مختلفی که برای دانلود از اسپاتیفای و یا دانلود از سایر سرویس‌های پخش موزیک همچون ساند کلاود ساخته شده‌اند می‌توانید از بابت دسترسی مداوم به تمامی آهنگ‌های موردنیاز خود اطمینان خاطر داشته باشید.

ربات‌هایی که در این زمینه به کار گرفته می‌شوند دارای تنوع بالایی هستند و همین امر جذابیت آ‌ن‌ها را بیش از پیش کرده است. جالب است بدانید که امروزه علاوه بر ربات‌های مخصوص دانلود از اینستاگرام می‌توان به سراغ ربات‌هایی رفت که از یوتیوب هم ویدیو دانلود می‌کنند تا بتوانید در صورت قطع اینترنت نیز ویدیوی دلخواه خود را مشاهده کنید.

آیا استفاده از ربات تلگرام دانلود از اسپاتیفای کپی رایت دارد؟

آیا استفاده از ربات تلگرام دانلود از اسپاتیفای کپی رایت دارد؟

به طور کلی پاسخ به این پرسش مثبت است. حتماً با این موضوع آشنا هستید که کلیه آثار هنری اعم از موزیک و یا حتی ویدیوها دارای حق کپی رایت هستند. این بدان معناست که به غیر از صاحب اثر هیچ‌ فرد دیگری نمی‌تواند به کپی و تکثیر موسیقی مربوطه اقدام کند و این امر خلاف قانون شناخته می‌شود. حتی در بسیاری از کشورهای دارای حق کپی رایت، چنین مواردی جریمه نقدی نیز به دنبال دارند.

در ایران چیزی به اسم قانون کپی رایت آن هم برای آثار هنری خارجی وجود ندارد. بنابراین می‌توان بیان کرد که استفاده کردن از ربات‌‌های دانلود موسیقی از اسپاتیفای مشکلی برای شما به وجود نمی‌آورد.

البته قطعاً باید به این نکته توجه داشته باشید که دانلود کردن موسیقی بدین شکل منجر به عدم پرداخت هزینه تبلیغات داخلی اسپاتیفای به هنرمندان می‌شود و در نتیجه آن‌ها اشتیاقی برای ساخت موسیقی‌های جدید نخواهند داشت.

این موضوع در رابطه با کلیه ویدیوهای موجود در وب‌سایت یوتیوب نیز صدق می‌کند. بنابراین، این باید به این امر اخلاقی توجه داشته باشید. شایان ذکر است که با خریداری اکانت اسپاتیفای پریمیوم و رفتن به بخش تنظیمات می‌توانید قابلیت دانلود آفلاین را فعال کنید تا موسیقی‌های مدنظر شما به طور آفلاین نیز در حافظه گوشی‌تان ذخیره شوند.

البته در این صورت، فقط با اپلیکیشن اسپاتیفای می‌توانید به آن‌ها دسترسی داشته باشید و به عنوان مثال نمی‌توانید فایل ام پی تری آن‌ها را جابه‌جا کنید.

همچنین اگر سوالی درباره ربات تلگرام دانلود از اسپاتیفای داشتید میتوانید از بخش تماس با ما، سوالات خود را با کارشناسان شایتک مطرح کنید.