تعرفه های پایه طراحی سایت با وردپرس

پکیج برنزی

مناسب کسب و کار های تازه تاسیس و سایت های شخصی(رزومه ای) ، شرکتی و …

6,900,000

هزار تومان 

پکیج طلایی

مناسب شرکت ها، فروشگاه های حرفه ای، سایت های آموزشی ، خبری و …

9,900,000

هزار تومان 

پکیج حرفه ای

مناسب شرکت های بزرگ، فروشگاه های بزرگ، سایت های املاک و…

11,900,000

هزار تومان 

تعرفه های پیشرفته طراحی سایت کد نویسی

پکیج برنزی

مناسب کسب و کار های تازه تاسیس و سایت های شخصی(رزومه ای) ، شرکتی و …

14,900,000

هزار تومان 

پکیج طلایی

مناسب شرکت ها، فروشگاه های حرفه ای، سایت های آموزشی ، خبری و …

19,900,000

هزار تومان 

پکیج حرفه ای

مناسب شرکت های بزرگ، فروشگاه های بزرگ، سایت های املاک و…

24,900,000

هزار تومان 

ربات تلگرام برای گروه تلگرام

ربات تلگرام برای گروه تلگرام

فرم ربات

شامل هرگونه جزئیات درباره نوع ربات شما باشد

ربات تلگرام برای گروه تلگرام یکی از مهم‌ترین مواردی به شمار می‌آيد که اکثر ادمین‌ها به دنبال آن هستند. ربات تلگرام یا تلگرام بات می‌تواند به منظور انجام مختلفی مورد استفاده قرار بگیرد و این امر مهم‌ترین مزیت آن‌ها محسوب می‌شود.

امروزه هر گروه بزرگ در تلگرام دارای یک یا چندین ربات اختصاصی است که به ادمین‌ها کمک خواهند کرد تا گروه مدنظر را به شکل مناسبی تحت کنترل خود در بیاورند. اگر قصد دارید با ربات‌های تلگرامی مخصوص گروه‌ها آشنا شوید و بدانید که چه اموری به وسیله آ‌‌ن‌ها قابل انجام است،‌ توصیه مي‌کنیم ادامه متن را از دست ندهید.

همچنین برای سفارش ربات تلگرام می توانید از بخش منو سایت به صفحه مد نظر دسترسی داشته باشید.

ربات گروه چه ساختاری دارد؟

ربات گروه چه ساختاری دارد؟

در ابتدا باید به ماهیت کلی ربات تلگرام برای گروه تلگرام بپردازیم. ربات‌های گروه ساختاری مشابه با سایر ربات‌های موجود در این شبکه اجتماعی دارند، اما به نحوی برنامه‌ریزی شده‌اند که به صورت مستقیم کلیه نیازهای مدیران یا ادمین‌های گروه‌های مختلف را برطرف کنند. برخلاف اکثر ربات‌ها که تنها با توجه به خواسته‌های کاربران فعالیت خواهند کرد، این نوع ربات‌ها به منظور انجام امور کنترلی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

هر نوع گروهی با هر تعداد کاربر می‌تواند نسبت به سفارش ربات موردنیاز خود اقدام کند. به همین دلیل است که امروزه شاهد انبوهی از ربات‌های تلگرامی هستیم که هر یک به نحوی وظیفه کنترل گروه خاصی را بر عهده دارد. در ادامه به مهم‌ترین وظایف این ربات‌ها می‌پردازیم.

خوش آمد گفتن

یکی از ساده‌ترین کاربردهای ربات‌های موجود در گروه‌های تلگرامی را می‌توان خوش آمد گفتن به اعضای جدید دانست. این ربات‌ها وظیفه دارند تا به محض جوین شدن یک فرد جدید به گروه سریعاً پیغام خوش آمد‌گویی خاصی که پیش از این برایشان معین کرده‌اید را بیان کنند. خوش آمدن گفتن به اعضای جدید شاید ساده به نظر برسد، اما تأثیر مناسبی بر روی جلب مخاطبان جدید و عدم لفت دادن آن‌ها گروه می‌گذارد.

قفل کردن یا لاک کردن گروه

در بسیاری از مواقع لازم است گروه را به نحوی کنترل کنید که در یک بازه زمانی خاص، عملاً هیچ فردی به غیر از ادمین توانایی ارسال پیام‌های مختلف را نداشته باشد. با استفاده از ربات تلگرام برای گروه تلگرام می‌توان به این ویژگی اساسی دست پیدا کرد. قفل کردن گروه تلگرام به یک خواسته اساسی برای افرادی تبدیل شده است که دارای گروه‌هایی با تعداد اعضای بالا هستند.

علاوه بر این، شما می‌توانید حتی ارسال محتوا را نیز قفل کنید. برای مثال اگر قصد ندارید در گروه مدنظرتان هیچ کسی تصاویر موسوم به گیف را ارسال کند، باید از این ربات‌ها کمک بگیرید. البته گیف تنها یکی از این موارد است و می‌توان ربات را به نحوی تنظیم کرد که کاربران حتی امکان ارسال عکس و ویدیو را نیز نداشته باشند.

این شما هستید که با توجه به نیازهای کلی گروه می‌توانید قفل بودن گروه را فعال یا غیر فعال کنید. ربات نیز دقیقاً با توجه به دستورات ارائه شده توسط شما فعالیت خواهد کرد.

حذف کردن به خاطر ارسال کلمات نامناسب

یکی از پرکابردترین سرویس‌های ارائه شده توسط ربات‌های مخصوص گروه‌های تلگرامی آن است که می‌توان به وسیله آن‌ها جلوی ارسال شدن پیغام‌های نامربوطی که دارای کلمات نامناسب هستند را به طور کامل گرفت. این موضوع نیز برای گروه‌هایی که به شکل عمومی فعالیت می‌کنند کاملاً مهم است و نمی‌توان اهمیت آن را دست کم گرفت.

در برخی از موارد، مدیران گروه تصمیم می‌گیرند که فرد خاطی پس از دریافت چند اختطار حذف شود، اما برخی دیگر نیز تصمیم به حذف سریع فرد خاطی خواهند گرفت. در هر دو صورت با استفاده از ربات تلگرام برای گروه تلگرام می‌توانید به این اهداف برسید و مشکلی در رابطه با هیچ کدام وجود ندارد.

ارائه پاسخ‌های آماده

تصور کنید گروهی دارید که در آن یک سری پرسش‌های ساده همواره به صورت مداوم مطرح می‌شوند. در این حالت برای صرفه‌جویی در زمان خود و سایر کاربران گروه می‌توانید از ربات‌هایی استفاده کنید که دارای قابلیت طراحی پاسخ‌های آماده هستند.

این پاسخ‌ها در دسته‌بندی‌های مختلفی ارائه می‌شوند تا هر کاربر بتواند با توجه به نیاز خود نسبت به دریافت مناسب‌ترین گزینه ممکن اقدام کند. اگر به گروه‌های مربوط به پرسش‌های رایانه‌ای سری بزنید قطعاً با این ربات‌های خاص مواجه خواهید شد. برای استفاده از این قابلیت تنها کافی است یک کلمه مشخص برای ربات ارسال شود تا آن ربات دستورالعمل‌های لازم را در اختیار کاربران قرار دهد.

جلوگیری از اسپم

اسپم یا هرزنامه یکی از مهم‌ترین مشکلاتی است که بسیاری از گروه‌های تلگرامی با آن مواجه هستند. با طراحی ربات تلگرام برای گروه تلگرام می‌توان از این اسپم‌ها به طور کامل جلوگیری کرد. ربات مدنظر شما پیغام‌های ارسالی را به صورت مداوم چک می‌کند تا در صورت وجود اسپم آن را به طور کامل حذف کند. در کنار این موارد می‌توان امور دیگری همچون قرعه‌کشی، تعیین حداقل کارکترهای ارسالی توسط کاربران و مواردی از این دست را به طور کامل توسط ربات‌های تلگرامی کنترل کرد.

هزینه طراحی ربات تلگرام برای گروه تلگرام

هزینه طراحی ربات تلگرام برای گروه تلگرام

پرسش مهمی که در رابطه با ربات تلگرام برای گروه تلگرام به میان می‌آيد آن است که هزینه کلی طراحی چنین ربات‌هایی چقدر خواهد بود؟ این پرسش را می‌توان کاملاً طبیعی دانست، زیرا در هر صورت کاربران مختلفی قصد دارند در هزینه‌های کلی خود صرفه‌جویی کنند و در عین حال به یک ربات کاملاً کاربردی دسترسی داشته باشند.

به طور کلی باید گفت که هزینه طراحی ربات مدنظر شما به فاکتورهای مختلفی ارتباط دارد. هر یک این فاکتورها به گونه‌ای بر روی هزینه نهایی اثر می‌گذارند و به همین دلیل باید به همه آن‌ها توجه داشته باشید تا بتوانید محاسبات دقیقی را در این زمینه انجام دهید.

اولین مورد موثر بر روز هزینه طراحی ربات گروه، پیچیدگی ساختار آن است. قاعدتاً ساخت ربات‌هایی که از نظر پیچیدگی در سطح بالایی قرار دارند هزینه بیشتری را به دنبال خواهد داشت، زیرا تیم طراحی ربات باید ساعات بیشتری را برای ساخت آن ربات اختصاص دهد و از تکنیک‌های به روزتری کمک بگیرد.

فاکتور مهم دیگری که بر روی این هزینه اثر خواهد گذاشت، تیمی است که قصد دارید برای طراحی ربات به آن مراجعه کنید. هر تیم با توجه به مهارت و همچنین تجربه کلی خود در زمینه ساخت ربات‌های تلگرامی دستمزد مشخصی را از شما درخواست می‌کند. برخی این دستمزد را به شکل ساعتی و برخی دیگر نیز بر اساس مواردی همچون ساختار کلی پروژه دریافت می‌کنند.

مجموع این موارد، هزینه ربات تلگرام برای گروه تلگرام را برای ما مشخص خواهد کرد. شما می‌توانید با مراجعه به تیم‌هایی که قیمت مناسبی را در این زمینه ارائه می‌دهند،‌ هزینه‌های کلی خود را به شکل چشم‌گیری کاهش دهید. به عنوان مثال تیم ما انواع ربات‌های مربوط به گروه‌های تلگرامی را با نازل‌ترین قیمت ممکن در اختیارتان قرار خواهد داد. آن هم بدون اینکه نیازی به پرداخت هزینه‌های زیاد وجود داشته باشد.

استفاده راحت از ربات تلگرام برای گروه تلگرام

نکته بسیاری مهمی که باید از آن یاد کنیم، استفاده بسیاری راحت از این ربات‌ها در گروه‌های مختلف تلگرامی است. برخلاف تصور بسیاری از ادمین‌ها، برای وارد کردن این ربات‌ها به گروه خود هیچ چالش خاصی را نباید پشت سر بگذارید. در اولین گام لازم است با اکانت ادمینی خود وارد تلگرام شوید و نام آن ربات را در قسمت سرچ به طور کامل و دقیق جستجو کنید.

سپس وارد صفحه چت ربات شوید و دکمه استارت را بزنید. پس از اینکه ربات برای شما فعال شد، باید به گروه خود باز گردید وب ه قسمت مربوط به تعیین ادمین‌ها بروید. در همین بخش بر روی گزینه add بزنید تا امکان اضافه کردن یک ادمین جدید برایتان راهم شود. گام بعدی نیز انتخاب آن ربات به عنوان یک ادمین است.

پس از انجام این امر ربات تلگرام برای گروه تلگرام مدنظر شما فعالیت خواهد کرد. در صورتی که از عملکرد ربات مدنظر رضایت ندارید نیز می‌توانید دوباره با مراجعه به همین بخش نسبت به حذف کامل آن از گروه اقدام کنید تا دیگر هیچ دسترسی خاصی به آن گروه نداشته باشد.

طراحی این ربات‌ها چقدر طول می‌کشد؟

استفاده راحت از ربات تلگرام برای گروه تلگرام

به راستی نمی‌توان مدت زمان مشخصی را در زمینه طراحی ربات تلگرام برای گروه تلگرام بیان کرد. همان‌طور که گفته شد، هر یک از این ربات‌ها توسط تیم‌های مختلف و همچنین با کارکردهای گوناگون عرضه می‌شوند و به همین دلیل مدت زمان موردنیاز جهت طراحی آن‌ها کاملاً متفاوت است.

هرچه مهارت و تجربه تیمی که جهت طراحی ربات به ان مراجعه می‌کنید بیشتر باشد، مدت زمان مربوط به این موضوع کاهش خواهد یافت. بنابراین توصیه می‌کنیم که در همان ابتدای کار تنها به سراغ تیم‌های حرفه‌ای و مجرب بروید تا ربات موردنیاز شما در مدت زمان کوتاهی تکمیل شود و قابل استفاده باشد.

سخن پایانی

ربات یا بات تلگرامی انتخابی عالی به منظور کنترل گروه‌های مختلف محسوب می‌شود با سفارت ربات تلگرام برای گروه تلگرام می‌توانید رباتی داشته باشید که به صورت اختصاصی بر اساس نیازهای شما طراحی شده است و به همین دلیل به خوبی در کنترل کردن گروه شما را یاری می‌کند.

ساخت ربات تلگرام برای انجام اموری که در این متن به آن‌ها اشاره کردیم چندان ساده نیست. به همین دلیل توصیه می‌شود که حتماً از متخصصان امر در این رابطه بهره بگیرید. در صورتی که نیازمند تهیه چنین ربات‌های خاصی هستید، می‌‌توانید با شایتک در تماس باشید. مفتخریم تا شما سروران گرامی را به طور کامل یاری کنیم.

مطالب این صفحه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *