تعرفه های پایه طراحی سایت با وردپرس

پکیج برنزی

مناسب کسب و کار های تازه تاسیس و سایت های شخصی(رزومه ای) ، شرکتی و …

4,900,000

هزار تومان 

پکیج طلایی

مناسب شرکت ها، فروشگاه های حرفه ای، سایت های آموزشی ، خبری و …

9,900,000

هزار تومان 

پکیج حرفه ای

مناسب شرکت های بزرگ، فروشگاه های بزرگ، سایت های املاک و…

11,900,000

هزار تومان 

تعرفه های پیشرفته طراحی سایت کد نویسی

پکیج برنزی

مناسب کسب و کار های تازه تاسیس و سایت های شخصی(رزومه ای) ، شرکتی و …

14,900,000

هزار تومان 

پکیج طلایی

مناسب شرکت ها، فروشگاه های حرفه ای، سایت های آموزشی ، خبری و …

19,900,000

هزار تومان 

پکیج حرفه ای

مناسب شرکت های بزرگ، فروشگاه های بزرگ، سایت های املاک و…

24,900,000

هزار تومان 

نمونه کار های شایتک

طراحی سایت رستوران

طراحی سایت رستوران

طراحی سایت رستوران می‌بایست به شکلی طراحی شده باشد که تمامی کاربران بتوانند به آسانی سفارشات مورد نظر خودشان را در وب سایت شما ثبت کنند.

رستوران از جمله کسب و کارهایی است که با پیشرفت تکنولوژی بخش عمده‌ای از خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه می‌کند. برای این که بتوانید در این زمینه از رقبای خود پیشی بگیرید نیاز است که یک سایت کاربردی، کاربر محور و اصولی داشته باشید.

طراحی سایت رستوران اگرچه ممکن است یک کار آسان و بدون دردسر به نظر برسد که تنها به مواردی چون اخذ سفارشات و ارائه منو می‌پردازد اما در عمل یکی از پر جزئیات‌ترین و مهم‌ترین مدل‌های طراحی سایت به شمار می‌رود.

از این رو، در ادامه این مقاله به بررسی و معرفی راهکارهای مهم در طراحی سایت رستوران، کافی شاپ و فست فود پرداخته ایم، پس اگر به دنبال طراحی وب سایت رستوران،کافی شاپ و فست فود هستید، تا آخر این مقاله همراه ما باشید.

چرا طراحی وب سایت رستوران؟

چرا طراحی وب سایت رستوران؟

امروزه تمامی کاره ها بصورت اینترنتی می‌باشد و بیشتر مردم دوست دارند که غذای خودشان را از طریق سایت های اینترنتی سفارش دهند تا از رفت و آمد های بیهوده خودداری کنند،از این رو اگر شما مالک یک رستوران، کافی شاپ یا فست‌ فودی هستید بهتر است که خودتان را با مردم همگام کنید تا از این موقعیت عالی برای راه‌اندازی یک کسب و کار اینترنتی موفق استفاده کنید تا میزان فروش خودتان را افزایش دهید.

شما میتوانید با طراحی سایت رستوران به آسانی مشتریان خودتان را تا چندین برابر افزایش دهید. طراحی وب سایت فروشگاهی رستوران به مشتریان شما این امکان را می‌دهد که با دیدن تصاویر و امتیازدهی و نظرات دیگر مشتریان برای یک غذا، کار را برای مشتریان شما راحت تر میکند تا بتوانند با اطمینان بیشتری غذای خودشان را سفارش بدهند.

از این رو با طراحی این رستوران مجازی به خریدارن خودتان این امکان را میدهید که پس از پرداخت صورت حساب و دریافت غذا با پیک را می‌دهد که این امکان برای خریدارانی که می‌خواهند در وقت خود صرفه جویی کنند بسیار اهمیت دارد.

دنیای سریع و اینترنتی امروز این امکان را برای کسب و کارها و برندها فراهم کرده است تا به آسانی با طراحی وب سایت، خودشان را مطرح کنند و در دید مردم قرار دهند.

شما نیز می توانید با طراحی وب سایت رستوران تعداد سفارشات خودتان را افزایش دهید و بازدیدکنندگان و مشتریان بیشتری در این راه بدست ‌آورید. به این ترتیب شما می‌توانید در هر لحظه و هر مکان با کاربران خود در ارتباط باشید و از آنها سفارش بگیرید.

طراحی انواع وب سایت رستوران توسط شایتک

طراحی انواع وب سایت رستوران توسط شایتک

 • طراحی و سایت رستوران و کافی شاپ

یکی از رایج ترین مشکلات مردم هنگام سفارش در کافی شاپ نا آشنا بودن اسامی و محتویات منو می‌باشد، از این رو شما با طراحی وب سایت کافی شاپ می‌توانید کنار هر شماره منو تصویر و محتویات آنها را به زبان ساده بیان کنید تا مشتری بتوانتد به آسانی سفارش خود را ثبت کند. همچنین اگر کسی بخواهد می‌تواند کافه شما را به صورت آنلاین رزرو کند.

 • طراحی سایت رستوران و فست فود

بیشترین سفارشات غذای بیرون بر برای مغازه های فست فود می‌باشد به این خاطر که غذاهایی که فست فودی ها آماده می‌کنند زیر مجموعه غذاهای سبک بشمار می‌روند و به همین علت مشتریان می‌توانند غذای خودشون رو در هر جا و مکانی میل کنند به همین دلیل بیشتر سفارشات این مدل کسب و کار ها بیرون بر هستند و رسیدگی به کل سفارشات و آماده کردن آنها کاری بسیار سختی است و در برخی مواقع این امکان وجود دارد که سفارشات خودشان را از دست بدهند، از این رو شما با طراحی یک وب سایت فست فود برای کسب و کار خود می‌توانید به تمامی سفارش های بیرون بر پاسخگو باشید.

 • طراحی وب سایت تهیه غذا

اگر شما تهیه غذا داشته باشید بطور قطع تمامی سفارشات خود را با تلفن میگیرید و این کار بسیار سخت است و نیروی زیادی فقط برای پاسخگویی به تلفن ها نیاز دارید اما با طراحی وب سایت تهیه غذا می‌توانید ثبت سفارش آنلاین داشته باشید.

امکانات طراحی سایت رستوران

امکانات طراحی سایت رستوران
طراحی سایت رستوران

در ادامه این مقاله به شما یک سری اطلاعات مهم و کاربردی در رابطه با طراحی سایت کافه و رستوران توضیح می‌دهیم.

 • دیزاین سایت

در طراحی سایت رستوران، می‌بایست از قالبی استفاده کنید که متناسب با زمینه کاری فست فود یا رستوران باشد؛ برای مثال اگر شما رستوران سنتی ایرانی دارید، باید از لوگو های غذاهای سنتی ایرانی در قالب و حتی در ساخت رنگ های سایت استفاده کنید. این کار سبب برقراری ارتباط عمیق کاربران با وب سایت رستوران شما می‌شود.

اگر در فکر طراحی و ساخت وب سایت فست فود هستید باید از این موضوع آگاه باشید که فست فود برگرفته از فرهنگ خارجی هاست برای مثال فست فود ایتالیایی، می‌بایست از پالت های رنگی فرهنگ ایتالیا استفاده کنید و در طراحی سایت رستوران خود، برخی از نماد های مختص آن فرهنگ را نیز قرار دهید.

 • امکان سفارش آنلاین

در طراحی سایت رستوران، حتما به این امر توجه داشته باشید که هدف شما از راه اندازی سایت، فقط معرفی کسب و کار خود به مشتریان نیست، بلکه می‌خواهید این بخش را برای آن دسته از مشتریانی که نمی‌توانند به صورت حضوری یا تلفنی سفارش خود را ثبت کنند ایجاد کنید که بتوانند به صورت آنلاین سفارش و پرداخت را به صورت آنلاین انجام دهند.

شما می‌بایست در طراحی و ساخت وب سایت سفارش آنلاین غذا، بخشی را به لیست غذا های خود قرار دهید که در این بخش تمام محصولات شما به علاوه تصویری با کیفیت، قرار داده شده است که در کنار یا پایین آنها قیمت محصول ذکر شده تا کاربر بتواند هزینه را قبل از پرداخت محاسبه کند.

حتما به خاطر داشته باشید که چه در طراحی سایت رستوران و رستوران‌ و چه در طراحی سایت سفارش آنلاین غذا، با ایجاد رابط کاربری ساده و همچنین ایجاد درگاه بانکی مطمئن، علاوه بر جلب اعتماد مشتریان، کاربرهای بیشتری را نیز جذب می‌کنید.

 • امکان رزرو میز آنلاین

حتما به مشتریان خود این امکان بدهید که به صورت اینترنتی میز رزرو کنند. شما می‌توانید با یکسری ترفندها کاربران را برای رزرو ترقیب کنید برای مثال نقشه ای از میزها در اختیار کاربران قرار دهید تا آنها بتوانند به راحتی میز مورد نظر خودشان را پیدا و به صورت آنلاین رزرو کنند.

 • گالری تصاویر و ویدئو

در طراحی و ساخت وب سایت رستوران خود، قطعا یک گالری در سایتتان داشته باشید و از آشپزخانه، محیط رستوران و غذاها در آن عکس و ویدئو قرار دهید. با این روش می‌توانید اعتماد مشتریان را جلب کنید و به آنها در آشنایی با فضای رستوران کمک می‌کند.

 • امکان نظردهی

حتما قابلیت نظردهی را برای مشتریان خود قرار دهید و به نظرات و سوالات آنها پاسخ بدهید. این روش کمک می‌کند که ارتباط شما با مشتریان بهتر شود و اعتماد آنها را جلب می‌کند.

 • وبلاگ

حتما در طراحی و ساخته وب سایت رستوران خود یک بخش وبلاگ داشته باشید! علاوه براینکه میتوانید در این بخش مشتریان خود را با انواع غذاها و تاریخچه آنها آشنا کنید، به شما در سئو سایت نیز کمک میکند. شما با کمک مقالاتی که در بخش وبلاگ منتشر می‌کنید می‌توانید به آسانی در گوگل رتبه بگیرید و بازدید وب سایت خود را افزایش دهید.

 • بهینه سازی و سئو سایت

یکی از مواردی که در طراحی و ساخت وب سایت رستوران بسیار اهمیت دارد، سئو سایت است. بهینه سازی وب سایت به شما کمک می‌کند تا به کمک کلمات کلیدی و عنوان های مرتبط با کسب و کارتان، در جستجوی کاربران در موتور جستجوی گوگل، صاحب رتبه بشید و بیش تر از قبل کاربر و مشتری جذب کنید.

 • طراحی ریسپانسیو

ططراحی سایت رستوران شما می‌بایست به صورت ریسپانسیو باشد، زیرا کاربران زیادی وب سایت شما را با گوشی همراه خود میبینند.

 • شعبات و نمایندگی ها

می‌توانید در طراحی وب سایت خود، صفحه ای را به قرار دادن آدرس و شماره تلفن نمایندگی های خود اختصاص دهید. با این کار شما می‌توانید این امکان را در اختیار کاربران تان قرار دهید که با جستجو در سایت شما، شعبه نزدیک به خودشان را پیدا کنند و به آنجا مراجعه کنند.

امکانات سایت های رستوران طراحی شده توسط شایتک

امکانات سایت های رستوران طراحی شده توسط شایتک
طراحی سایت رستوران

در ادامه ای مقاله به برخی از امکانات طراحی وی سایت رستوران توسط تیم شایتک اشاره کرده ایم:

 • امکان قرار دادن آدرس روی گوگل مپ به وسیله مشتری برای دریافت سریعتر غذا
 •  گذاشتن منو آنلاین رستوران به همراه تصاویر و محتویات هر غذا
 • ویژگی جستجو میان محصولات و خدمات برای مشتریان
 • امکان ثبت نظر و امتیاز دهی برای غذا و خدمات
 •  ثبت سفارش آنلاین و پرداخت اینترنتی
 •  اپلیکیشن همراه با سایت
 •  تحویل غذا درب منزل

طراحی اپلیکیشن رستوران و سفارش آنلاین

طراحی اپلیکیشن رستوران و سفارش آنلاین
طراحی سایت رستوران

بهتر است برای وب سایت رستوران خود یک اپلیکیشن نیز طراحی کنید؛ به کمک نوتیفیکیشن همواره با کاربران خود در ارتباط هستید و می‌توانید آنها را از اتمام شدن یک غذا، تخفیف ها، منوها و خبرهای تازه رستوران و… آگاه کنید. از این رو مشتریان شما می‌توانند با کمک گرفتن از اپلیکیشن شما به سرعت غذای خود را سفارش دهند و سفارش خود را پیگیری کنند.

نحوه کسب در آمد از وب سایت رستورانی چگونه است ؟

نحوه کسب در آمد از وب سایت رستورانی چگونه است ؟

شما با دارا بودن یک وب سایت رستورانی می‌توانید به صورت آنلاین اقدام به فروش محصولات خود کنید. سایت رستورانی شما می‌تواند دارای ویژگی هایی مثل خرید آنلاین غذا، رزرو میز و … داشته باشد تا مشتریان بسیاری را به سمت خودتان جذب کنید.

پیشنهاد ما به شما این است که در ابتدا توسط وب سایت رستورانی خود برند سازی کنید و به وسیله برندسازی اعتماد مشتریان را به خود جذب کنید، آن وقت با افزایش تعداد مشتریان، اقدام به فروش محصولات از طریق وب سایت کنید.

تعرفه طراحی سایت رستوران

تعرفه طراحی سایت رستوران

امکانات و خدمات طراحی وب سایت رستوران بر حسب نیاز و خواسته مشتری تغییر خواهد کرد. به همین دلیل قیمت طراحی سایت رستوران هم با توجه به کسب و کار و نیاز شما تفاوت خواهد داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه شرکت شایتک آماده پاسخگویی به شما عزیزان است.

بهترین نمونه وب سایت های رستوران در دنیا

بهترین نمونه وب سایت های رستوران در دنیا
طراحی سایت رستوران

بتم

۱.طراحی سایت Mellow Mushroom

وب سایت این رستوران بسیار زیبا و دوستت داشتی طراحی شده است. یکی از امکانات منحصر به فرد این وب سایت استفاده از لوگو و گرافیک هایی است که با تکان دادن ماوس تغییر میکنند که باعث می‌شود صفحه وب سایت برای مخاطبان خسته کننده نباشد و به منوی وب سایت جذب شود.

۲. طراحی سایت رستوران American Prime Steakhouse

این وب سایت در صفحه اول، با گذاشتن عکس استیک های لذیذ اشتهای شما را وسوسه میکند. ویژگی دیگر این وب سایت که باعث جذب مخاطبان زیادی می‌شود تصاویر زیبا در تمامی بخش های سایت و قرار دادن آیتم های مناسب و زیبا برای منو است که بی شک این سایت را از دیگر وب سایت ها متفاوت می‌کند.

۳.طراحی وب سایت Col’Cacchio Pizzeria

این وب سایت با گذاشتن عکس های وسوسه کننده از پیتزا در سرتا سر وب سایت، کاربران خود را ترغیب به سفارش می کند. کاربر می‌تواند به آسانی سفارش آنلاین بدهد. این وب سایت با گذاشتن بخش فروشگاه یاب به کاربران کمک می کند تا یک پیتزا فروشی در نزدیکی خود پیدا کنید.

۴.طراحی سایت رستوران La Barraca

این وب سایت متعلق به یک رستوران هلندی است و با گذاشتن تصاویر دیدنی و زیبا از رستوران کاربران را جذب می‌کند و به با این کار محیط رستوران را به آنها معرفی می‌کند.

۵.طراحی وب سایت TOCA

این وب سایت در حقیقت برای رزرو آنلاین میز می‌باشد و طراحی آن بسیار دوست داشتنی است. در این سایت به کمک فراخوان به اقدام(call-to-action) ، خیلی آسان و سریع به صورت آنلاین میز رزرو کرد.

سوالات پر تکرار


طراحی سایت رستوران چقدر زمان می‌برد؟

طراحی وب سایت رستوران در شایتک در حالت کلی 3 الی 4 روز کاری زمان می‌برد که ممکن است این زمان با توجه به ویژگی های مورد نیاز شما تغییر پیدا کند.

آموزش کار با سایت هم دارید؟

وب سایت های طراحی شده توسط تیم شایتک، نیاز به انش خاصی ندارند. با این حال به وسیله فیلم های آموزشی و پشتیبانی و آموزش کار با سایت به شما داده می‌شود.

پشتیبانی شایتک از سایت من به چه صورت است؟

شایتک به مدت 3 ماه به صورت رایگان از سایت شما پشتیبانی می‌کند، پس از این مدت در صورت تمایل می‌توانید با پرداخت هزینه، پشتیبانی سایت خود را همچنان به شایتک بسپارید.

همچنین سوالی هم درباره طراحی سایت رستوران دارید میتوانید از قسمت تماس با ما، سوالات خودتان را از کارشناسان شایتک بپرسید.

در طراحی سایت رستوران به چه مواردی دقت کنیم؟

در طراحی سایت رستوران به چه مواردی دقت کنیم؟

اگر قصد طراحی سایت رستورانی دارید تا کسب و کار خود را در فضای آنلاین توسعه دهید پیشنهاد ما این است که از همین ابتدا همه گام‌ها را اصولی و حساب شده بردارید. وجود یک سایت کاربردی می‌تواند تعداد مشتریان شما را تا چندین برابر افزایش داده و به برندسازی مجموعه شما نیز کمک می‌کند.

طراحی سایت رستوران می‌تواند با توجه به نوع کسب و کار شما در زیر مجموعه‌های کافی شاپ، فست فود، رستوران فرنگی، رستوران سنتی، کافه رستوران و… طراحی شود.

مهمترین نکاتی که در طراحی سایت رستوران خود باید در نظر داشته باشید عبارتند از:

 • توجه به نیاز مخاطب در طراحی

مواردی چون امکان آپلود عکس و فیلم از نمونه واقعی غذاهای رستوران و فضای آن می‌تواند بیشترین کمک را در انتخاب مشتریان شما داشته باشد. مثلا برای مشتری که قصد خرید دارد تماشای ویدئوی زنده از آشپزخانه رستوران و یا فیلم واقعی از محصولات موجود در منو می‌تواند جذاب و البته اعتماد ساز باشد.

 • بخش نظرات

وجود بخش نظرات یکی از مهمترین امکاناتی است که در طراحی سایت رستوران به آن نیاز دارید. در این بخش مشتریان می‌توانند نظرات خود را در مورد کیفیت غذاها، رفتار پرسنل، فضای رستوران و… به اشتراک بگذارند که این امر به اعتمادسازی و تبلیغات مثبت برای کسب و کار شما کمک بسیاری می‌کند.

 • امکان رزرو و سفارش

اگر حیطه فعالیت رستوران شما شامل غذای بیرون بر می‌شود اختصاص دادن یک بخش به سفارشات آنلاین در طراحی سایت رستوران از ضروریات به شمار می‌رود. همچنین برای رستوران‌هایی که خدمات آن‌ها تنها شامل مشتریان حضوری است، امکاناتی چون رزرو آنلاین، سفارش غذای مخصوص و… می‌تواند بسیار خلاقانه و کاربردی باشد.

 • محتوای کاربرپسند

شما می‌توانید در طراحی سایت رستوران بخشی را به مجله اختصاص دهید و مقالات مهم پیرامون خوراکی‌های موجود در منوی رستوران، ارزش غذایی خوراکی ها، روش‌های طبخ انواع غذا و… را در آن قرار دهید.

 • رابط کاربری آسان

کار کردن با سایت رستوران برای مخاطبین باید ساده و سریع و بدون پیچیدگی باشد. فراموش نکنید که در زمان طراحی سایت رستوران باید همه مخاطبین را در نظر داشته باشید. بسیاری از افراد (مثلا نوجوانان، سالمندان و…) امکان استفاده از خدمات آنلاین پیچیده را ندارند. بنابراین فرآیند ثبت سفارش، رزرو آنلاین و… باید بسیار آسان و قابل دسترس باشد.

 • توجه به روانشناسی رنگ‌ها و کسب و کار

در روانشناسی کسب و کار و همچنین روانشناسی رنگ‌ها نکات مهمی پیرامون استفاده از رنگ‌ها و کلمات متناسب با هر کسب و کار که بیشترین ترغیب را در مخاطب به همراه دارد، ارائه شده است. توجه به چنین تکنیک‌هایی در طراحی سایت رستوران می‌تواند بیشترین بازدهی را به همراه داشته باشد.

مثلا استفاده از رنگ‌های قرمز و نارنجی اشت‌ها را تحریک می‌کند، شما می‌توانید از چنین رنگ‌هایی در تم رنگی سایت یا لوگوی آن استفاده کنید.

 • طراحی واکنشگرا

از دیگر نکاتی که باید در طراحی سایت رستوران مورد توجه قرار گیرد آن است که در حال حاضر بیش از ۸۰ درصد مخاطبین آنلاین، از تلفن همراه برای اتصال به اینترنت استفاده می‌کنند. بنابراین مهم است که سایت رستورانی شما ریسپانسیو باشد.

 • طراحی اپلیکیشن

استفاده از یک اپلیکیشن اختصاصی می‌تواند برای مشتریان بسیار جذاب باشد. ضمن این که چنین ایده‌ای در برندینگ شما نیز تأثیرگذار است. به ویژه اگر قصد دارید رستوران زنجیره‌ای داشته باشید و در آینده قصد توسعه کسب و کار و افزایش شعبات رستوران خود را دارید حتما به طراحی اپلیکیشن نیز فکر کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *