تعرفه های پایه طراحی سایت با وردپرس

پکیج برنزی

مناسب کسب و کار های تازه تاسیس و سایت های شخصی(رزومه ای) ، شرکتی و …

4,900,000

هزار تومان 

پکیج طلایی

مناسب شرکت ها، فروشگاه های حرفه ای، سایت های آموزشی ، خبری و …

9,900,000

هزار تومان 

پکیج حرفه ای

مناسب شرکت های بزرگ، فروشگاه های بزرگ، سایت های املاک و…

11,900,000

هزار تومان 

تعرفه های پیشرفته طراحی سایت کد نویسی

پکیج برنزی

مناسب کسب و کار های تازه تاسیس و سایت های شخصی(رزومه ای) ، شرکتی و …

14,900,000

هزار تومان 

پکیج طلایی

مناسب شرکت ها، فروشگاه های حرفه ای، سایت های آموزشی ، خبری و …

19,900,000

هزار تومان 

پکیج حرفه ای

مناسب شرکت های بزرگ، فروشگاه های بزرگ، سایت های املاک و…

24,900,000

هزار تومان 

نمونه کار های شایتک

سفارش طراحی سایت گردشگری

طراحی سایت گردشگری

طراحی سایت گردشگری یکی دیگه از نمونه سایت هایی هست که در این مقاله قصد داریم به طور کامل هر نکته ای که در این موضوع نیاز داریم به شما همراهان عزیز بگوییم پس تا آخر مقاله طراحی سایت گردشگری همراه شایتک باشید.

فعالیت آژانس های گردشگری و مسافرتی در حوزه خدمات گردشگری است . بیشتر اولویتشان کاربرانی هستند که میخواهند به صورت تنها یا گروهی و به صورت تور سفر کنند. در آژانس‌های گردشگری هدفشان روی بیشتر شدن تعداد تور و جذب گردشگران بیشتر برای مسافرت‌های یک یا چند روزه و گاها چند ماهه است.

هنگامی که صحبت از طراحی سایت گردشگری می‌شود باید به همه ی خدماتی که هم به طور رایگان و هم به طور پولی می‌تواند گردشگر را به سمت سایت شما جذب کند، تلاش و دقت فراوان کنید.

اکثر جستجوهایی که کاربران برای مسافرت توسط سایت های گردشگری انجام می‌شود برای پیدا کردن اماکن ایده آل برای مسافرت است که شما باید به عنوان یک آژانس گردشگری بخشی را برای معرفی جاذبه‌های مسافرتی و تورهایی که اجرا می‌کنید داشته باشید.
طراحی سایت آژانس های مسافرتی
از خدمات زیر میتوانید برای طراحی سایت گردشگری در نظر داشته باشید که به بخشی از آن اشاره میکنیم:

 • معرفی آژانس گردشگری خود برای کاربران به صورت کامل
 • معرفی با جزئیات کامل تورهای داخلی و خارجی
 • ارائه کامل و با جزئیات همه ی برنامه‌های هر تور برای کاربران یا گردشگران
 • رائه جاذبه‌های زیبا از کشور های مختلف و شهر های مختلف آن از سرتاسر دنیا
 • ارائه کد تخفیف و جشنواره های متعدد در ایام خاص
 • و…
  تنوع خدمات مسافرتی برای طراحی سایت گردشگری، با میزان محبوبیتی که دارد موجب می‌شود تا احتیاج به یک سایت با طراحی و دیزاین فوق حرفه ای داشته باشید. که شایتک میتواند به طراحی سایت شما و همچنین توسعه آن توسط موتور های جستجو به عبارتی سئو کمک فراوانی کند.

بهتر است از طراح سایت خود بخواهید قابلیتی برای سایت شما در طراحی سایت گردشگری ایجاد کند که امکان معرفی هر کشور، شهر، هتل‌، رستوران‌ها، مراکز دیدنی و… به طور پشت سر هم ایجاد کند.

 زیرا کاربران می‌توانند به آسانی شهر دلخواه خود را گزینش کرده و به همه ی اطلاعاتی که برای سفر نیاز دارد دسترسی داشته باشند.

 از طرفی هم این موضوع موجب ماندن بیشتر کابران در سایت شده و موجب بهبود seo و بهینه سازی سایت هم خواهد شد که شما یک ترفتد بخصوص است.

مزایای طراحی سایت گردشگری در شایتک

مزایای طراحی سایت گردشگری در شایتک

سایت های مسافرتس بیشتر به دو قسمت اساسی تقسیم می‌شوند: دسته ای که دارای بلیط و خدمات مرتبط به خرید، فروش و استرداد آن است و دسته ای که معمولا به فروش تورهای مسافرتی می‌پردازد.

طراحی دسته بندی اول مثل طراحی سایت مثل علی بابا است. طراحی سایت برای تورهای مسافرتی اما آسان تر است و فقط شامل بخش فروش تور و رزرو هتل یا اقامتگاه می‌شود.

هر دو این بخش زیرمجموعه‌ای از طراحی سایت فروشگاهی و طراحی سایت خدماتی است. شایتک در طراحی سایت گردشگری و مسافرتی، افزون بر پیاده سازی و طراحی قابلیت های اساسی یک سایت گردشگری مثل علی بابا، چندین قابلیت تکمیلی را هم در نظر میگیرد.

معروف ترین نمونه های طراحی سایت گردشگری

معروف ترین نمونه های طراحی سایت گردشگری

طراحی سایت شبیه علی بابا

سایت علی بابا یکی از سایت های مشهور مسافرتی است که فعالیت خود را در سال 90 شروع کرد.سایت علی بابا

این ویژگی را برای کاربران خود درنظر گرفته است که مسافران بلیط ها را در شبانه روز و در سریع ترین زمان ممکن رزرو کنند.

افزون بر این ها این قابلیت هم هست که در صورت بروز مشکل مسافران بتوانند به آسانی سفر خود را لغو کنند. در این حالت با گرفتن هزینه ناچیزی در ازای جریمه سفر کاربران لغو می‌شود. اگر احتیاج به طراحی سایت شبیه علی بابا دارید، با شایتک تماس بگیرید.

طراحی سایت شبیه همگردی

سایت همگردی هم جزو بهترین سایت های مسافرتی و یک سیستم مدرن در میان کاربران و صفحات مجازی است که فعالیت خود را از سال 1392 شروع کرد.

اصلی ترین هدف سایت همگردی، ایجاد یک سایت جامع مسافرتی و گردشگری است تا با ایجاد کردن اطلاعات سفر و گردشگری به مسافران کمک کند تا مکان های مد نظر خود را آسان تر یافت کنند.

و برای تعطیلات خود برنامه ریزی بهینه تری داشته باشند. همچنین اگر مایل به سفارش طراحی سایت مشابه همگردی هستید میتوانید با شایتگ تماس بگیرید.

طراحی سایت شبیه تی چارتر

سایت تی چارتر هم جزو سایت های خرید بلیط هواپیما است که در فروش بلیط قطار و اجاره خودرو در خارج از کشور نیز فعالیت دارد و در سال 1394 فعالیت خود را شروع کرده است. همچنین سایت تی چارتر در حقیقت واسطه است و فروشنده مستقیم نیست به عبارتی کاربران و مسافران را به فروشندگان اصلی متصل میکند.

که برای افرادی که نیاز به رابط کاربری ساده دارند سایت بسیار مناسبی است، برای سفارش طراحی سایت همانند تی چارتر با ما تماس حاصل فرمایید.

طراحی وب سایت گردشگری چقدر زمان می برد؟

طراحی وب سایت گردشگری چقدر زمان می برد؟

بیشتر تایم انجام پروژه های مناسب و ایده آل طراحی سایت گردشگری حدود 1 تا 2 ماه کاری زمان میبرد. اما تایم دقیق تر آن بعد از بررسی قابلیت ها و امکانات اختصاصی سایت مسافرتی شما معین میشود.

بعد از تحویل سفارش، شایتک تا چه زمانی از پروژه من پشتیبانی خواهد کرد؟

بعد از تحویل سفارش، شایتک تا چه زمانی از پروژه من پشتیبانی خواهد کرد؟

گروه طراحی سایت شایتک بعد از تمام کردن طراحی سایت گردشگری شما، تا 3 ماه به طور کامل همه موارد فنی را چک خواهند کرد و پشتیبانی دقیقی از سایت برای شما انجام میدهند. بعد از تمام شدن قرارداد 3 ماهه اگر رضایت از تیم شایتک داشتید میتوانید زمان پشتیبانی را تمدید کنید.

نحوه پرداخت هزینه ساخت سایت گردشگری به چه صورت است؟

نحوه پرداخت هزینه ساخت سایت گردشگری به چه صورت است؟

بنابه مقررات شرکت شایتک، 30 درصد مبلغ اصلی پروژه درابتدای کار از طرف کاربر محترم به همراه هزینه هاست، دامنه، قالب و افزونه دریافت میشود و ما بقی مبلغ قرار داد هم معمولا بین یک یا دو مرحله دریافت میشود. تا شما مشتری گرامی اطمینان از تیم ما داشته باشید.

چگونه از کیفیت و عملکرد سایت گردشگری، اطمینان پیدا کنم؟

شرکت شایتک جزو شرکت هایبرتر در حوزه طراحی سایت می‌باشد. شایتک کیفیت بالا و عملکرد های بهینه سایت های خود را تضمین میکند.

راه های کسب در آمد از طریق سایت گردشگری

راه های کسب در آمد از طریق سایت گردشگری

بیشتر سایت های گردشگری نا خواسته بعد از چند وقت بازدید کنندگان بیشتری پیدا می‌کنند. پس موقعیت تا حد قابل قبولی برای کسب درآمد ازاین نوع وبسایت ها محیا می‌شود. همچنین شما میتوانید هر روشی که قصد دارید را برای به درآمد رسیدن در سایت های مسافرتی انجام دهید.

کارهایی که می‌توانید در این سایت ها انجام بدهید از قبیل طراحی سایت فروشگاهی برای فروش محصولات، در این سایت ها فروش محصولات یا خدمات انجام میشوند که فروش بسیار خوبی هم دارند مثل بلیط های هواپیما ،قطار و اتوبوس یا ارائه اطلاعات کامل در مورد شهر های گوناگون هر کشور با اطلاعات دقیق.

فروشگاه اینترنتی سایت گردشگری

یکی از نمونه کارهایی که می‌توانید برای به درآمد رسیدن سایت های مسافرتی قدام کنید ، طراحی سایت فروشگاهی است. همچنین ایده آل است محصولاتی که ارائه می‌شود، به این سایت ها مرتبط باشد.

برای مثال می‌توانید ساک های مسافرتی و یا هر محصول دیگری که برای یک سفر احتیاج و ضروری است، بفروشید. گونه رساندن سفارشات مشتریان بدین نحو است که فقط باید پنل مدیریتی مخصوص سفارشات خود را بررسی کرده و بعد از آن محصولات را ارسال کنید.

طراحی وبسایت رزرو بلیط هواپیما

بالاترین کاربردی که می‌توانید از طراحی سایت گردشگری دارد این است که مجموعه ای از اطلاعات مرتبط به سفر و منطقه های گردشگری شهر ها و کشور ها را جمع آوری کرده و در آن ها قرار داد و بعد از آن میتوانید فروش بلیط همان شهر ها و کشور ها را انجام دهید.

بلیط های هوا پیما، قطار و اتوبوس را می‌توانید در طراحی سایت رزرو بلیط استفاده کنید تا همه افراد جامعه با هر بودجه ای بتوانند از سایت شما خرید انجام دهند و مشتریان سایت شما باشند. همچنین شما میتوانید با درنظر گرفتن کد های تخفیف روی بلیط های سایت تان، فروشتان را افزایش دهید.

بخش های گوناگون در طراحی سایت گردشگری

خرید آنلاین بلیط، معرفی جاذبه های گردشگری، ارائه خدمات گردشگری، معرفی تور های داخلی و خارجی با اطلاعات دقیق، دسته بندی هتل ها، قسمت وبلاگ و مقالات

ویژگی طراحی سایت گردشگری

ویژگی طراحی سایت گردشگری

 • برای مشتریانی که برای تور مورد علاقه خود وارد یک سایت گردشگری می‌‌شوند قسمت جستجوی سایت شما یک قسمت با ارزش در طراحی سایت گردشگری می‌باشد. بخش جستجوی سایت با فیلترکردن آیتم‌ های جستجو نتایج ایده آل تری را به مستریان نمایش میدهند.
 • به طوری که اکثر مشتریان فعالیت‌های اینترنتی خود را با استفاده از موبایل و تبلت انجام می‌‌دهند بنابراین طراحی سایت گردشگری باید سازگاری ویژه ای با موبایل داشته باشد یا به اصطلاح ریسپانسیو باشد تا در انواع گوناگون نمایشگر ها، صفحات سایت شما را به درستی نمایش دهد.
 • عده ای از مشتریان سایت سوالات خود را در بخش دیدگاه ارسال می‌کنند و عده ای دیگر از مشتریان مشتاق هستند که تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارند. به همین دلیل قسمت دیدگاه ها ی سایت گردشگری یک قسمت حائز اهمیت برای ایجاد تعامل مشتریان با سایت شما می‌باشد و برای بازدیدکنندگان سایت هم جنبه مثبت دارد.

طراحی سایت گردشگری، یک سفرنامه دیجیتال برای راهنمای سفر

خوب است در جریان باشید تعداد زیادی از مشتریان سایت تان قبل از اینکه تصمیم نهایی برای مسافرت داشته باشند به سایت شما سر میزنند.

در این کاوش کاربران قیمت‌ها را با سایت های دیگر و رقبای مقایسه می‌کنند، در بخش مقالات سایت گردشگری به دنبال مطالعه سفرنامه‌ها و روایتی از اتفاقاتی که برای سایر مسافران افتاده هستند. و مشتاق به دیدن عکس‌ ها و ویدئوهای سایت ‌های مسافرتی هستند.

و در اخر زمانی به این نتیجه رسیدند که کدام گزینه بهتر است به دنبال سایت گردشگری شما می‌آیند.

بخش جذاب این است که عده ای از گردشگران ایرانی بخاط همین تجربیات شخصی خودشان از سفر به مناطق گوناگون ایران و جهان به دنبال چاپ کتابی با موضوع کتاب سفر هستند. کتاب سفر قسمتی از یک پروژه توریستی با موضوع فم‌تریپ می‌باشد که با هدف پیشرفت صنعت توریسم آغاز به کار کرده است.

طراحی سایت گردشگری، اندکی تا پیشرفت

طراحی سایت گردشگری، اندکی تا پیشرفت

موضوع هایی مثل گردشگری احتیاج به یک بستر کامل دارند تا به کمک آن بتوانید خدمات و امکانات خود را در اختیار همه کاربران قرار دهید.

افزون از این پیدا کردن عده وسیعی از کاربران که به خدمات شما احتیاج داشته باشند کار ساده ای نمی تواند باشد؛ همچنی قیمت تبلیغات برای بازاریابی عظیم هم بسیار زیاد است؛ به همین خاطر سفارش طراحی سایت گردشگری می‌تواند همه دغدغه های شما را رفع کند.

با طراحی سایت گردشگری می‌توانید برند خود را شناخته تر کنید، دیگر احتیاجی به پرداخت هزینه‌ برای تبلیغات نداشته باشید، همچنین با برندسازی از رقیب های خودتان هم فاصله زیادی میگیرید.

شایتک با سال‌ها تجربه در حوزه طراحی سایت به کمک تیم متخصص، میتواند طراحی سایت گردشگری شما را با بهترین قیمت بر عهده ‌گیرد. طراحی سایت گردشگری برای افراد فعال در این موضوع بسیار قابل اهمیت است.

در  حوزه گردشگری و مسافرتی، تور و … مشتریان به دنبال جزئیات کامل مناطق تفریحی و گردشگری و از همه مهم تر  دنبال قیمت تورهای گردشگری هستند.

اغلب شرکت‌های گردشگری با طراحی سایت به دنبال ارائه تورهای مسافرتی ۱روزه هستند. طراحی سایت گردشگری باید شامل امکانات و ویژگی هایی برای مسافران باشد که این گزینه ها در قالب سایت گردشگری وجود دارد.

طی چند وقت گذشته تعداد افرادی که به مسافرت میروند همیشه در حال گسترش است، این نکته یادتان نرود که اگر در دنیای مجازی حضور  فعال نداشته باشید، به زودی از رقابت کسب و کار خارج می شوید

ساخت سایت آژانس گردشگری

چیزی که در طراحی سایت گردشگری می بایست دقت کنید، نیاز  های کاربران است؛ به عنوان نمونه کاربرانی که در لحظات آخر تصمیم به مسافرت رفتن میکنند، احتیاج دارند.

تا از یک قسمت جداگانه به قیمت بلیط‌ها و تورهای دقیقه 90 دسترسی داشته باشند. از طرفی، کاربرانی که علاقه دارند تا یکی دو  ماه قبل از شروع مسافرت، درباره مقصد و انواع خدمات سفر اطلاعات کسب کنند، می بایست به قسمتی مثل مشاوره ارجاع کنند. در این دو مثال با دو دسته از کاربران شناخت کافی پیدا کردید که زمان، کیفیت و قیمت سفر برای آنان مهم است. طراحی سایت گردشگری باید به نحوی باشد که نیازهای مهم کاربران را برطرف کند.

همچنین میتوانید اگر سوالی درباره این موضوع داشتید سوال خود را از قسمت تماس با ما، از کارشناسان ما بپرسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *