تعرفه های پایه طراحی سایت با وردپرس

پکیج برنزی

مناسب کسب و کار های تازه تاسیس و سایت های شخصی(رزومه ای) ، شرکتی و …

4,900,000

هزار تومان 

پکیج طلایی

مناسب شرکت ها، فروشگاه های حرفه ای، سایت های آموزشی ، خبری و …

9,900,000

هزار تومان 

پکیج حرفه ای

مناسب شرکت های بزرگ، فروشگاه های بزرگ، سایت های املاک و…

11,900,000

هزار تومان 

تعرفه های پیشرفته طراحی سایت کد نویسی

پکیج برنزی

مناسب کسب و کار های تازه تاسیس و سایت های شخصی(رزومه ای) ، شرکتی و …

14,900,000

هزار تومان 

پکیج طلایی

مناسب شرکت ها، فروشگاه های حرفه ای، سایت های آموزشی ، خبری و …

19,900,000

هزار تومان 

پکیج حرفه ای

مناسب شرکت های بزرگ، فروشگاه های بزرگ، سایت های املاک و…

24,900,000

هزار تومان 

نمونه کار های شایتک

طراحی سایت دکوراسیون داخلی

طراحی سایت دکوراسیون داخلی

در این مقاله قصد داریم در مورد طراحی سایت دکوراسیون داخلی صحبت کنیم پس بهتر است بدانید که در چند وقت اخیر اغلب اشخاصی که هدفشان دکوراسیون خانه خود یا محل کار است در ابتدا به سراغ جستجو در اینترنت میروند.

پس شما میتوانید با سفارش طراحی سایت دکوراسیوراسیون داخلی به همراه سئو و بهینه سازی مناسب سایت تان بیشتر این جستجو ها را به سایت خود تان بکشانید و سود بسیاری را از این طریق بدست آورید.

 افراد عادت دارند که در شروع نمونه کارهای گوناگون را ببینند و قیمت های هر کدام را با هم مقایسه کنند. سپس با بررسی همه نکات موجود، بهترین گزینه را انتخاب می‌کنند و با پرداخت به صورت آنلاین و در جا به خدمات خود تسریع ببخشند.

این امر موجب می‌شود در هزینه های مردم صرفه جویی قابل توجهی انجام شود . به آسانی در خانه خود هستند و بدون احتیاج به رفت و آمد به مناطق دیگر شهر، اطلاعات بسیار زیادی را کسب کنند.

به طوری که شما برای نمایش عالی و راحتی حال کاربران اقدام به سفارش طراحی سایت دکوراسیون کرده اید، در جذب کاربرانی که تبدیل به مشتری میشوند و توسعه حوزه کاری خود موفق تر خواهید بود.

چرا های طراحی سایت دکوراسیون داخلی؟

چرا طراحی سایت دکوراسیون داخلی؟

  • فضای ذخیره سازی به اندازه مناسب

طراحی سایت دکوراسیون می‌بایست حجم کافی برای قرار دادن محتوای با کیفیت و مناسب را داشته باشد. منظور از محتوا متن حرفه ای ، ویدیو، تصویر و پادکست می‌باشد.

  • دسترسی تمام وقت

دسترسی تمام وقت هم از مزایای طراحی سایت دکوراسیون تخصصی است. سایتی که طراحی کرده اید باید 34 ساعته و بدون کوچک ترین مشکلی در دسترس باشد.

  • پهنای باند ایده آل

پهنای باند کافی یکی دیگه از ویژگی های سایت تخصصی و عالی است. با پهنای باند ایده آل سرعت دسترسی و دانلود فایل های سایت برای افراد راحت تر انجام میشود.

  • جایگاه ایده آل در سئو

اغلب کاربران نتیجه صفحه اول گوگل را مشاهده می‌کنند. سئو سایت موجب رتبه دهی بی نظیر به سایت شما میدهد و اگر این فرایند به طور اصولی و توسط متخصصان انجام شود، میتوانید سود خوبی از طریق فروش محصولات تان بدست آورید.

مزایای طراحی سایت دکوراسیون داخلی

مزایای طراحی سایت دکوراسیون داخلی

طراحی سایت دکوراسیون داخلی به شما این امکان را میدهد که افزون بر کاتالوگ چاپی یک کاتالوگ آنلاین تخصصی و خیلی کاربردی را هم در اختیار داشته باشید.

به کمک طراحی سایت دکوراسیون منزل و البته طراحی سایت دکوراسیون داخلی می توانید به آسانی همه ی نمونه کارهای خود را در محیط آنلاین انتشار دهید.

مشتریان با مشاهده نمونه کارهای تان ارتباط و فهم مناسب تری از سبک و مدل خدماتی که انجام می‌دهید برقرار می‌کنند. علاوه بر این ها در حالتی که شما در حوزه فروش و انجام خدمات مواد اولیه طراحی دکوراسیون مثل کاغذ دیواری، کف پوش ها و… هم خدمات انجام میدهید.

میتوانید با استفاده از سایت دکوراسیون، یک فروشگاه اینترنتی هم راه اندازی کنید و محصولات خود را به فروش برسانید.

شما به کمک طراحی سایت دکوراسیون داخلی یک تبلیغات بشدت تاثیر با هزینه ای کم انجام میدهید.

طراحی سایت دکوراسیون داخلی موجب میشود تا برند تون بهتر نمایان شود و در نتیجه باعث فروش بیشتر محصولات یا خدمات شما میشود.

خدمات اینترنتی و بطور شفاف طراحی سایت دکوراسیون داخلی این ویژگی را دارند که بطور شبانه روز در دسترس افراد باشد ، تیم شایتک با ارائه خدمات تخصصی طراحی سایت دکوراسیون و همچنین داشتن بهترین قیمت طراحی سایت دکوراسیون داخلی ، این قصد را دارد که موجب افزایش فروش حوزه کسب و کاری شما و همچنین خوشنودی مشتریان شود.

همچنین میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر و در خواست مشاوره در مرحله طراحی سایت دکوراسیون میتوانید از متخصصان شایتک مشاوره رایگان دریافت کنید.

شما با سفارش یک سایت گرافیکی و جذاب، حرفه ای و با قدرت می‌توانید دیزاین ها و محصولات تان را به بهترین وجه در اختیار مشتریان که به دنبال محصولات پرفروش و یا تخفیف دار هستنند قرار بدهید.

طراحی سایت دکوراسیون به اشخاص علاقه مند هنر و زیبایی این اجازه را می‌دهد تا با هنر مدرن آشنا شوند تکنیک ها و موارد خاص استفاده شده در دکوراسیون های گوناگون را مشاهده کرده تا از قشنگی معماری و دکوراسیون داخلی لذت ببرند.

اولین و مناسب ترین راه حل برای فعالیت در فضای مجازی و بازار یابی و تبلیغات روی برند شان، سایت است که میتوانید با سفارش طراحی سایت از شرکت شایتک ا خدمات متنوع و جذاب آن استفاده کنید.

به موردی که باید دقت شود این است که به طور کلی اگر در حوزه شغلی خود یعنی طراحی دکوراسیون اینترنتی فعالیت نکنید وسایتی برای ارائه خدمات یا محصولات تان نداشته باشید . در سال های نزدیک شاهد خارج شدن خود از رقابت در حوزه کاریتان میشوید

دکوراسیون داخلی چیست؟

دکوراسیون داخلی چیست؟

هنگامی که بحث طراحی داخلی خانه مسکونی میشود، تصوری از یک منزل رویایی در ذهن ما پدیدار میشود که طراحی آن از هر حالتی مناسب برای یک خانه است.

طراحی سایت دکوراسیون به کاربران این اجازه را میدهد تا دانش جدید در حوزه دکوراسیون داخلی را مشاهده و اطلاعات خودشان را بروز کنند. همچنین این طرز تفکر را درباره اینکه طراحی سایت دکوراسیون جزو مهم‌ترین و دارای بالاترین اولویت برای کسب و کار شان است به حقیقت می رساند.

اولین و پر استفاده ترین نوع کاربرد از سایت، برای شرکت ها، حوزه های کاری مختلف، مجموعه سازمان ها و … به عنوان جایی برای فروش محصولات و ارائه خدمات است.

طراحی سایت دکوراسیون این قابلیت را دارد که به عنوان نمایش نمونه کار های طراحی های دکوراسیون داخلی منزل و دفاتر اداری و خدماتی که می‌توانند برای کاربران انجام دهند نمایش داده می‌شوند.

دیگر هدفی که میتوانید با کمک سفارش و طراحی سایت دکوراسیون در بستر اینترنت به آن برسید این است که سازمان، شرکت، کارگاه، کارخانه، کسب و کار خود و …. خود را به طور کامل معرفی کنید.

حتی با وجود اینکه به طور مستقیم نمیتوانید محصولی برای فروش داشته باشید اما میتوانید از سایت تان برای جذب کاربران و مشتریان به محل کار خود استفاده کنید و سود بسیاری را از طریق همین کار بدست آورید.

البته نکته خیلی مهمی که میتواند در تصمیم گیری اینکه آیا سفارش طراحی سایت برای شما مهم است، این میتواند باشد که با دارا بودن سایت دکوراسیون طراحی داخلی منزل و اماکن اداری و …. میتوانید برند خود را با سایر رقبای خود متمایز کنید که همین دلیل میتواند به خودی خود برای شما قانع کننده باشد.

همچنین میتوانید از قسمت تماس با ما ، با مشاوران و متخصصان شایتک تماس بگیرید و مشاوره رایگان در این خصوص داشته باشید.

طراحی سایت دکوراسیون داخلی برای کسب و کار چه اهمیتی دارد؟

طراحی سایت دکوراسیون داخلی برای کسب و کار چه اهمیتی دارد؟

طراحی سایت دکوراسیون جزو روش های تاثیر گذار برای ارائه مهارت، دانش و سبک کاری تان به کاربران است. با طراحی سایت دکوراسیون داخلی و معماری، شما توانایی نمایان کردن نمونه کارهای خود را به صورت تخصصی و ایده آل دارید، و در نتیجه دیدگاه و نظرات مخاطبان را دریافت کنید.

همچنین بهتر است بخشی را داشته باشید که تمامی اطلاعات شما اعم از شماره تماس، آدرس محل کار ، ایمیل و همچنین رزومه خود را داشته باشید تا مشتریان یا کاربران ارتباط بهتری با شما بگیرند و باعث جلب اعتماد آنها شود.

همچنین اگر سوالی درباره طراحی سایت دکوراسیون داخلی دارید میتوانید از قسمت تماس با ما سایت شایتک، با کارشناسان ما مشاوره رایگان داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *