تعرفه های پایه طراحی سایت با وردپرس

پکیج برنزی

مناسب کسب و کار های تازه تاسیس و سایت های شخصی(رزومه ای) ، شرکتی و …

4,900,000

هزار تومان 

پکیج طلایی

مناسب شرکت ها، فروشگاه های حرفه ای، سایت های آموزشی ، خبری و …

9,900,000

هزار تومان 

پکیج حرفه ای

مناسب شرکت های بزرگ، فروشگاه های بزرگ، سایت های املاک و…

11,900,000

هزار تومان 

تعرفه های پیشرفته طراحی سایت کد نویسی

پکیج برنزی

مناسب کسب و کار های تازه تاسیس و سایت های شخصی(رزومه ای) ، شرکتی و …

14,900,000

هزار تومان 

پکیج طلایی

مناسب شرکت ها، فروشگاه های حرفه ای، سایت های آموزشی ، خبری و …

19,900,000

هزار تومان 

پکیج حرفه ای

مناسب شرکت های بزرگ، فروشگاه های بزرگ، سایت های املاک و…

24,900,000

هزار تومان 

نمونه کار های شایتک

طراحی سایت حمل و نقل و باربری

طراحی سایت حمل و نقل و باربری

امروزه موسسه های حمل و نقل زیادی برای انواع باربری در اندازه های مختلف هستند که با پیشرفت تکنولوژی تمامی کسب وکارها به سمت خدمات مجازی آمدند و این روش به دلیل راحتی آن مورد استقبال بسیاری قرار گرفته است.

طراحی سایت حمل و نقل باربری یکی از اقداماتی است که صنعت حمل ونقل و باربری برای حضور در اینترنت و استفاده از ظرفیت نامحدود آن می تواند انجام دهد. طراحی سایت، به برنامه ریزی و ساخت یک سایت گفته می شود.

متن، تصاویر، فایل های صوتی و تصویری و المان های برنامه نویسی، توسط طراحی سایت برای ساخت صفحه ای قابل رویت در مرورگر، فرمت دهی می شوند.

شکل سایت حمل و نقل باربری، منو، لینک ها و سایر ابزارها و روش های هدایت کاربران برای رسیدن به این هدف شما را کمک خواهند کرد.

با استفاده از این مورد ها و ابزارها باید کاربران را به بهترین نحوه و در جای مناسب به صفحه و بخش مناسبی از سایت حمل و نقل منتقل کنید تا مراحل حضور و حتی خرید آن ها کامل شود و همچنین مدت زمان حضورشان در سایت بالا برود که تاثیر مثبت و خوبی بر سئو و بهینه سازی سایت می گذارد.

سایتی که برای شما طراحی می شود باید ریسپانسیو یا واکنشگرا باشد یعنی طراحی سایت حمل و نقل شما به خوبی در دستگاه هایی نظیر تبلت، لپ تاب، انواع مانیتور کامپیوتر خانگی و … قابل نمایش و بازدید باشد.

زیرا اخیرا استفاده کاربران از موبایل افزایش یافته اگر صفحات وب طراحی سایت برای موبایل ساخته نشده باشند تعداد زیادی از کاربران را از دست خواهید داد.

طراحی سایت حمل و نقل و باربری چیست؟

طراحی سایت حمل و نقل و باربری چیست؟
طراحی سایت حمل و نقل و باربری

طراحی سایت حمل و نقل و باربری یک پروسه است که از لایه‌سازی صفحات وب، تولید محتوا، طراحی گرافیکی و رعایت قوانین سئو ساخته شده است.

در حقیقت اگر شما می‌خواهید یک سایت باربری قدرتمند بسازید که بتوانید با استفاده از آن خدمات خود را به صفحه اول گوگل بیاورید، شما سایت خود را به دستگاه های جستجو معرفی و آن را بر اساس استانداردهای آنها طوری طراحی میکنید که در صفحه اول گوگل و سایر دستگاه های جستجو نشان داده شود.

با بودن در صفحه اول کسانی که به دنبال شما و خدمات شما هستند با شما آشنا می شوند. بنابراین هریک از شرکت های حمل ونقل و باربری می توانند با شفارش یا طراحی سایتی از نوع طراحی های مدرن و پیشرفته کاربران زیادی را به سایت خود جلب نمایند و همینطور اطلاعات مورد نیاز را در اختیار آنها بگذارند.

شرکت های ارائه دهنده خدمات باربری به منظور ارتقاء خدمت رسانی و معرفی خدمات و فعالیت های خود همواره به دنبال راهی مفید بوده اند تا به آن صورت بتوانند بازاریابی و فروش خدمات خود را افزایش دهند.

یکی از بهترین راهکارها حضور در اینترنت و استفاده از ظرفیت نامحدود این محیط است که با طراحی سایت حمل و نقل و باربری می توان به این مرحله رسید.

طراحی سایت حمل و نقل باربری چه ویژگی‌ هایی دارد؟

طراحی سایت حمل و نقل باربری چه ویژگی‌هایی دارد؟
طراحی سایت حمل و نقل و باربری

افراد کاربر یا بیننده سایت باربری شما امکان دارد با هر وسیله ای از سایت شما دیدن کند. مانند موبایل لپ تاب اگر طراحی سایت باربری شما ریسپانسیو باشد ب اندازه درستی در همه این نمایشگر ها نمایش داده می شود

نمونه هایی از ویژگی های طراحی سایت باربری

 • امکان ثبت اینترنتی
 • قابلیت تخفیف جشنواره ها
 • ثبت نام برای کاربران مشتری ها
 • قابلیت درج ادرس امکانات
 • امکان مشاهده مشاهده انواع ماشین ها برای باربری
 • قابلیت برنامه ریزی برای ماشین های باربری

قابلیت های طراحی سایت حمل و نقل و باربری

قابلیت های طراحی سایت حمل و نقل و باربری
طراحی سایت حمل و نقل و باربری

حمل و نقل باربری از اموراتی هستندکه همواره مورد توجه انسان ها بودند هستند که در گذشته با سختی های زیادی همراه بود و مردم مجبور بودند برای اینکه بتوانند بار خود را ارسال کنند مدت زیادی در دفتر حمل کالا به انتظار بشینند.

اما امروزه به وسیله اینتر نت و طراحی یا سفارش سایت باربری این امر به سادگی انجام می شود و افراد می توانند در کمترین زمان ممکن بار های خود را به هر جایی ارسال کنند.

 • سیستم محاسبه آنلاین قیمت

یکی از مهمترین مورد هایی که تمامی سایت های حمل و نقل و باربری باید آن را داشته باشند سیستم محاسبه آنلاین قیمت است.

کاربران مایل هستند تا بدانند هر کالایی که می فرستند به جاهای مختلف چه هزینه مبلغی را برای آنها خواهد داشت. در نتیجه بهتر می توانند برای ارسال بار خود تصمیم گیری کنند.

 • روند ترخیص کالا

یکی دیگر از مورد هایی که در طراحی سایت باربری باید به آن دقت کرد روش های ترخیص کالاست. این موضوع برای تمامی کسانی که قصد دارند بار ارسال کنند بسیار قابل توجه است و به موفقیت کسب و کارهایی که در این زمینه فعال هستند کمک می کند.

تیم طراحی سایت باید بخش جدا و مخصوصی را در سایت و در صفحه اصلی به این مورد اختصاص دهند تا کاربران به آسانی بتوانند اطلاعات لازم خود را بدست بیاورند.

ویژگی های طراحی سایت حمل و نقل و باربری

ویژگی های طراحی سایت حمل و نقل و باربری
طراحی سایت حمل و نقل و باربری

طراحی سایت حمل و نقل باربری ویژگی ها و خوبی های زیادی را برای کسب و کارهای فعال در این حوزه به همراه خواهد داشت که در ادامه برخی از ویژگی های سایت باربری را مرور خواهیم کرد:

 • افزایش مشتری

طراحی سایت حمل نقل باربری می تواند موجب شود مشتری ها افزایش پیدا کند در آمد نیز افزایش پیدا کند

 • ارتباط موثر تر با مشتری

مشتری به آسانی می تواند روند ارسال بار خود را تکمیل پیگیری کند

 • افزایش اعتبار

با توجه به این موضوع که شرکت های حمل و نقل باربری بارهایی با مبالغ بالا ارسال می کنند، وجود سایت باربری باعث می شود تا اعتبار آنها در میان کاربران و مشتریانشان افزایش پیدا کند.

مورد هایی که باید در طراحی سایت باربری بکار گرفته شوند اولین اقدامات مؤثر شما در جهت اعتمادسازی بین برندتان و مخاطب خواهد بود ضمن اینکه یکی از موارد نقطه تمایز و برتری یک وب سایت باربری و اتوبار با سایر رقبای خود در داشتن تعداد و نوع ویژگی هایی است که برای آن در نظر گرفته شده است به همین دلیل باید به این موارد توجه ویژه داشت. مزایای هایی که در این بخش برای طراحی سایت باربری ذکر می کنیم وجود آنها بسیار مهم است:

مواردی که باید در طراحی سایت حمل و نقل و باربری به کار گرفته شوند اولین اقدامات موثر شما هستند باید بتوانید برند خودرا معتبر کنید کاربران را به سوی سایت کسب وکار خود سوق دهید و نقطه قوت سایت باربری با دیگر رقیبان خود در ویژگی های آن است که نمونه ای از آنها را ذکر می کنیم.

 • طراحی موبایل ریسپانسیو

طراحی سایت حمل و نقل و باربری بدون داشتن ویژگی سازگاری با موبایل عملا هیچ فایده ای ندارد زیرا اکثر کاربران اینترنت به وسیله تبلت و موبایل کار های خود را انجام می دهند و باید سایت باربری بر روی موبایل هاو تبلت ها به خوبی لود شود.

 • رضایت مشتریان

می توانید از قسمتی از سایت خود نمونه کارهایتان را قرار بدهید یا نظر سنجی بگذارید یا مخاطبان و کاربران بتوانند نظر خود را در مورد سایت کامنت کنند
3. لینک تبلیغ شبکه های اجتماعی: در کنار راه اندازی سایت باربری باید به فکر شروع حساب کاربری رسمی در شبکه های اجتماعی گوناگون مثل تلگرام هم باشید و بعداز آن حتما بخشی از سایت را به شبکه های اجتماعی اختصاص دهید.

 • پروفایل کاربری

یکی از ساده ترین و جالب ترین ویژگی های طراحی سایت حمل و نقل و باربری، قرار دادن قسمتی به عنوان پروفایل کاربری است تا مشتریان و کاربران بدون نیاز به تماس با شرکت باربری بتوانند وضعیت کالا خود را مشاهده کنند و ارتباطات لازم با قسمت پشتیبانی امور مشتریان را به همان گونه آنلاین داشته باشند.

 • رابط کاربری ساده و بروز

ویژگی های رابط کاربری ساده و بروز برای طراحی سایت حمل و نقل و باربری و مقوله گسترده ای است و برای این کار باید منوهای سایت طوری ساخته شوند که دسته بندی واضحی داشته باشند و به سرعت بتوان قسمت مورد نیاز را پیدا کرد. خیلی شلوغ نباشد که باعث سردرگمی کاربر شود و از فضاهای خالی به خوبی استفاده شود و طراحی آن ساده و در عین حال بروز و بسیار جذب کننده باشد.

 • محاسبه فوری زمان و هزینه

ویژگی های مناسب کاربردی است که در طراحی سایت حمل و نقل و باربری کمک می کند تا کاربر بتواند هزینه مدت زمان را به صورت تقریبی به دست اورد
ایجاد سایت باربری همانگونه که شرح داده شد یک امر ضروری و واجب برای کسب و کارهای فعال در این زمینه محسوب می شود و ویژگی هایی که طراحی سایت حمل و نقل و باربری دارد بسیار زیاد و گسترده است اما در این بخش به بعضی از آنها اشاره می کنیم:

 • تبلیغات با هزینه بهینه و اثربخشی بیشتر

طراحی سایت حمل و نقل و باربری یک ابزار برای تبلیغات است که میتواند با هزینه ای کمتر اما با تاثیر گذاری بیشتر ویژگی های کسب کار شمارو نمایش دهد

 • کسب درآمد بیشتر

همانطور که می دانید موتور جستجوی گوگل وقتی به دنبال جستو یک شرکت یا مکان خاصی باشید، نزدیکترین آن را طبق موقعیت جغرافیایی پیشنهاد می دهد پس با طراحی سایت حمل و نقل و باربری شرکت ها می توانند مشتریان بیشتری پیدا کنند و درآمد بیشتری کسب کنند.

 • پیگیری وضعیت سفارشات به شکلی بسیار ساده

با طراحی سایت باربری نه تنها پیگیری اطلاعات بار برای مشتریان علاوه بر این هماهنگی و پشتیبانی نیز بسیار راحت تر خواهد بود.

 • پرداخت آنلاین و فوری

با راه اندازی سایت باربری، مشتریان می توانند بدون حضور در سریع ترین راحت ترین حالت ممکن هزینه را آنلاین پرداخت کنند.

 • اعتمادسازی و برندسازی آسان تر

مشتریان برای کسب اعتماد بین خود و شما تنها کافی است به سایت شما رجوع کنند تا با دیدن سابقه کاری شما، رضایت مشتریان و گستره خدمات پی به مشخص بودن برند شما ببرند و خیلی زود به عنوان یک برند خوب مطرح می شوید در حالی که بدون سایت شاید این پروسه چند سال زمان ببرد.

هزینه طراحی سایت حمل و نقل و باربری

هزینه طراحی سایت حمل و نقل و باربری
طراحی سایت حمل و نقل و باربری

یکی از سوالات متداول که همواره پرسیده می شود در مورد هزینه طراحی سایت حمل و نقل باربری است. بهتر است بدانید فاکتورهای گوناگونی بر طراحی سایت باربری اثر می گذارند. برای مثال، طراحی سایت اختصاصی و معمولی هر کدام ویژگی هایی دارند که روی قیمت سایت اثر می گذارند.
امروزه داشتن یک سایت برای کسب وکار از جمله صنعت باربری، امری واجب و ضروری است. آن هم در زمانه‌ای که اینترنت برای اکثر مردم به محیطی مناسب برای جستجوی کالاها و خدمات تبدیل شده است.

به عنوان صاحب یک شرکت باربری، هدف اصلی شما بالا رفتن درآمد و رضایت کار بران مشتریان است. با سفارش طراحی سایت حمل و نقل و باربری می‌توانید به هر دوی این اهداف برسید.
با این حال، باید توجه داشته باشید که تنها داشتن یک سایت باربری کافی نیست. سایت باربری شما باید کاربر پسند، آپدیت‌پذیر و قوی و جذاب باشد.

یک سایت می تواند با طراحی نامناسب به اولین برداشت منفی کاربر منجر شود و کاربران از استفاده با سایت شما پشیمان شوند. اینجا است که انتخاب هوشمندانه طراح سایت مناسب به موضوعی بسیار قابل توجه تبدیل می‌شود.

انتخاب اشتباه طراح سایت برای هرکسب و کاری می‌تواند منجر به سوابق تلخ و ضرر های بزرگ مالی شود. زیرا انتخاب یک طراح سایت با تجربه در طراحی سایت، به طور ویژه برای شرکت‌های حمل و نقل باربری، مسئله ای است که باید به آن دقت بسیاری کرد. علاوه بر این،هنگام انتخاب طراح سایت حتما در مورد سابقه کار نمونه کارهایش حتما تحقیق کنید.

به موتورهای جستجو سئوبپردازید تا سایت باربری خود را بهتر غنی تر از قبل بکنید وکاربران بیشتری را به استفاده از خدمات اتوبار شرکت باربری خود سوق دهید.

قیمت طراحی سایت حمل و نقل و باربری به عوامل گوناگونی مثل روش های پیاده‌سازی به صورت وردپرسی و یا کدنویسی، طراحی رابط کاربری، هاست ودامنه، تعداد صفحات سایت، زمان تحویل و … بستگی دارد.
به طور کل در طراحی سایت خدماتی مثل باربری و حمل و نقل اتوبار، امکانات و ابزارهای درون سایت هستند که قیمت آخر را مشخص می‌کنند.

امکانات طراحی سایت حمل و نقل و باربری

امکانات طراحی سایت حمل و نقل و باربری
طراحی سایت حمل و نقل و باربری

تمام امکانات و ویژگی ها را می توان در سایت حمل و نقل و باربری مشاهده کرد مانند امکان مقایسه قیمت رانندگان،امکان پیگیری بار به صورت آنلاین زنده،ساخت اکانت،احراز هویت آنلاین، سفارش دادن ارسال بار به صورت آنلاین و… از ویژگی های سایت حمل و نقل باربری است.

همچنین اگر سوالی درباره طراحی سایت حمل و نقل و باربری داشتید میتوانید از قسمت تماس باما، سوالات خود را از کارشناسان ما بپرسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *