تعرفه های پایه طراحی سایت با وردپرس

پکیج برنزی

مناسب کسب و کار های تازه تاسیس و سایت های شخصی(رزومه ای) ، شرکتی و …

6,900,000

هزار تومان 

پکیج طلایی

مناسب شرکت ها، فروشگاه های حرفه ای، سایت های آموزشی ، خبری و …

9,900,000

هزار تومان 

پکیج حرفه ای

مناسب شرکت های بزرگ، فروشگاه های بزرگ، سایت های املاک و…

11,900,000

هزار تومان 

تعرفه های پیشرفته طراحی سایت کد نویسی

پکیج برنزی

مناسب کسب و کار های تازه تاسیس و سایت های شخصی(رزومه ای) ، شرکتی و …

14,900,000

هزار تومان 

پکیج طلایی

مناسب شرکت ها، فروشگاه های حرفه ای، سایت های آموزشی ، خبری و …

19,900,000

هزار تومان 

پکیج حرفه ای

مناسب شرکت های بزرگ، فروشگاه های بزرگ، سایت های املاک و…

24,900,000

هزار تومان 

ربات چت ناشناس تلگرام

ربات چت ناشناس تلگرام

فرم ربات

شامل هرگونه جزئیات درباره نوع ربات شما باشد

چت ناشناس یه بستری  است که شما می توانید با غریبه هایی که هیچ اطلاعاتی در مورد شما ندارند و شما هم هیچ اطلاعاتی در مورد آن ها ندارید ارتباط برقرار کنید.

همچنین برای سفارش ربات تلگرام می توانید از بخش منو سایت به صفحه مد نظر دسترسی داشته باشید.

فرق اصلی ربات چت ناشناس تلگرام با چت هایی که شما روزمره با آدم ها انجام می دهید ناشناس بودنش است.

شما در چت هایی که انجام می دهید می دانید که دارید با چه کسی چت می کنید اما در چت ناشناس، شما هیچ تصویری از آدمی که است را ندارید.

ناشناس بودن یعنی بدون هویت بودن و بدون هویت بودن یعنی شما می توانید هر هویتی داشته باشید و همه ی این ها بستگی به انتخاب شما دارد. این که شما تو چت ناشناس چگونه رفتار می کنید بستگی به شخصیت خودتان دارد.

ربات چت ناشناس تلگرام بهترین فرصت برای شناخت شخصیت ها از روی کلمات هستند. معمولا چت های ناشناس این امکان را به شما می دهد که بتوانید به آدم های مختلف و ناشناس دیگر وصل شوید.

ربات چت ناشناس تلگرام یک امکان فوق العاده برای تمامی افراد به ویژه آن‌هایی است که تمایل دارند با دیگران وارد چت و یا گپ و گفت‌های دوستانه شوند اما نمی‌خواهند اطلاعاتی از آن‌ها به نمایش درآید.

ربات چت ناشناس تلگرام شایتک انواع و اقسام مختلفی دارد. بعضی از این ربات‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که به شما کمک می‌کنند تا از طریق جی پی اس امکان گفتگو و یا چت کردن با اطرافیان و نزدیکان خود را داشته باشید.

در این مقاله چند نمونه از روبات‌های برتر چت ناشناس تلگرام را معرفی خواهیم کرد و به بررسی ویژگی‌ها و قابلیت‌های آن‌ها خواهیم پرداخت. پس اگر شما هم به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه هستید با ما همراه باشید.

هدف ساخت ربات ناشناس چیست؟

هدف ساخت ربات ناشناس چیست؟

ربات هایی که در تلگرام از آنها استفاده می کنیم امکانات مختلف مثل ربات چت ناشناس تلگرام، آموزش، جست و جوی آهنگ، ساخت بازی، فروش و اتصال به درگاه پرداخت است که یا این امکانات استفاده از تلگرام بسیار کاربردی تر خواهد بود.

ربات ها در تلگرام در واقع یک حساب کاربری است. ربات ها در تلگرام در واقع یک حساب کاربری با هوش مصنوعی هستند که توسط انسان ها و به وسیله سایت های ساخت ربات یا نرم افزار های مختلف ساخته شده است.

ربات های تلگرامی چگونه کار می کنند؟

ربات های تلگرامی چگونه کار می کنند؟

ربات چت ناشناس تلگرام حساب های کاربری هستند که برای کار کردن نیازی به شماره تلفن ندارند. این ربات ها شامل کدهایی هستند که از طریق یک واسط کاربری بر روی سرور اجرا می شوند و به طور کلی نحوه عملکرد این ربات ها از دید کاربر مخفی است.

ربات ها و امنیت تلگرام

اگر مکانیزم privacy mode در هنگام ساخت ربات غیر فعال شده باشد باز هم خواندن همه پیام ها به وسیله ربات به معنی جاسوسی نیست.

تنها پیام هایی که برای ربات تعریف شده و معنی دار باشد پردازش شده و ربات از همه پیام های شما سر در نمی آورد. در نتیجه حتی خارج از privacy mode نیز یک ربات توان جاسوسی چندانی ندارد.

امنیت ربات چت ناشناس تلگرام و حفظ حریم خصوصی دغدغه تمام ما کاربران فضای مجازی بوده است.

 بدون شک تمام برنامه های  معروف مثل تلگرام هم در تلاش برای به حداکثر رساندن امنیت کاربران است. عده ای هستند که بنا به دلایلی فکر می کنند که استفاده از ربات تلگرام خطرناک است و امنیت آنها را به خطر می اندازند.

چگونه در تلگرام ربات درست کنیم؟

ربات چت ناشناس تلگرام به شما کمک می کند بدون این که اطلاعاتی از شما ظاهر شود بتوانید با دیگران به راحتی چت کنید و همچنین بستگی به ربات  امکانات آن متفاوت است و از امکانات کم تا امکانات پیشرفته در ربات های پیشرفته تر از طریق GPS می توانید به طور ناشناس با افرادی که در اطراف شما هستند چت کنید.

چند نکته مهم برای استفاده از ربات چت ناشناس تلگرام

استفاده از ربات چت ناشناس تلگرام می تواند یک تجربه سرگرم کننده باشد. اما همچنان باید محتاطانه عمل کنید تا خطراتی برای شما اتفاق نیوفتد. برای ایمن ماندن در هنگام استفاده از چت ناشناس نکاتی وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده کنید.

هویت واقعی خود را راحت در دسترس افراد قرار ندهید. دلیل اصلی استفاده از ویژگی های ربات چت ناشناس تلگرام حفظ حریم خصوصی است.

هیچ جزئیاتی از هویت اصلی خود را به اشتراک نگذارید زیرا نمی دانید که تقلبی است یا خطر بدی  برای شما وجود دارد.

به راحتی به شریک چت خود اعتماد نکنید. چت ناشناس ممکن است به دوستانی جدیدی منجر شود که ممکن است کلاهبرداران زیادی از این ویژگی ها استفاده کنند.

ناشناس بودن در چت

ناشناس بودن در چت ناشناس تلگرام یعنی بی هویت بودن و بی هویت بودن یعنی شما می توانید هر هویتی داشته باشید و همه ی این ها بستگی به انتخاب شما دارد. چت ناشناس بهترین فرصت برای شناخت شخصیت ها از روی کلمات هستند.

شما می توانید حتی کمی دانش روانشناسی را به صورت تجربی با چت کردن بدست بیاورید. این که شما نمی دانید با چه شخصیتی و با چه هدفی ارتباط برقرار می کنید یکی از جذاب ترین بخش ربات چت ناشناس تلگرام است.

بستر چت ناشناس چگونه است؟

بستر چت ناشناس چگونه است؟

معمولا ربات چت ناشناس تلگرام این امکان را به شما می دهند که بتوانید به آدم های مختلف و ناشناس دیگر وصل شوید و قطع کردن چت هم به یک دکمه متصل است. چت ناشناس یک برنامه یا یک ربات و یا سایت نیست.

چت ناشناس یه بستر است که این بستر می تواند از طریق یک سایت یا اپلیکیشن موبایل و حتی یه ربات تلگرام برای شما فراهم شده باشد.

انواع ربات چت ناشناس تلگرام

انواع ربات چت ناشناس تلگرام

ربات چت ناشناس همراز Hamraazbot

این ربات چت ناشناس تلگرام را می‌توان یکی از بهترین روبات‌ها به شمار آورد که دارای امکاناتی از قبیل ارسال عکس، متن، صدا و فیلم بوده و این قابلیت را دارد که کاربران را بر اساس جنسیت آن‌ها انتخاب کند.

علاوه بر این قابلیت، این روبات از امکان مسدود کردن هم صحبت‌ها پس از اتمام گفتگو نیز برخوردار بوده و می‌تواند آن‌ها را بر اساس سن و سال انتخاب کند.

اگر تمایل دارید اشخاص خاصی را به فهرست دوستان خود اضافه کنید و یا کاربران را بر اساس استان و محل زندگی مشخص سازید می‌توانید از همراز کمک بگیرید.

ربات چت ناشناس همراز امکان گفتگو بدون نمایش نام را در اختیارتان قرار می‌دهد و اطلاعات شخصی را تنها در صورتی که تمایل داشته باشید ارسال می‌کند.

این روبات از امکان ویرایش پروفایل برخوردار بوده و این قابلیت را دارد که به میزان نامحدود پیام ارسال کند. بسیاری از کاربران به دلیل قابلیت جالب توجه این روبات از آن استفاده می‌کنند که آن هم امکان بازی کردن با هم صحبت‌ها است.

ربات چت ناشناس بگو مگو BegoMago_Bot

این روبات از امکان گفتگوی ناشناس آن هم بر اساس موقعیت مکانی و جغرافیایی برخوردار شده و می‌توانید از طریق آن به کسب درآمد نیز دست بزنید.

کاربران می‌توانند با استفاده از بگو مگو با مخاطبان گوشی خود وارد بحث و تبادل نظر و گفتگو شوند بدون اینکه شناخته شوند.

برخورداری از قابلیت ارسال تصاویر و فایل، استیکر و ویس به صورت ناشناس از دیگر امکانات در نظر گرفته شده برای روبات بگو مگوی شایتک است.

امکان دیگری که برای این ربات در نظر گرفته شده انتخاب نام مستعار برای افراد ناشناس بوده و یا کاربران می‌توانند از طریق آن به میزان نامحدودی متن ارسال کنند که رایگان و بدون هزینه هم هستند. از دیگر امکانات موجود برای این روبات می‌توان به امکان ریپلی و ویرایش پیام اشاره کرد.

ربات چت ناشناس دلبرگرام DelbarGramBot

این روبات قابلیت‌های ویژه‌ای داشته و یکی از مهمترین امکانات آن هم دوستیابی بدون حد و مرز است. شما می‌توانید از طریق آن به جستجوی کاربران بر اساس جنسیت آن‌ها دست بزنید و یا فایل‌ها و محتواهای مد نظر خود را به صورت ناشناس ارسال کنید.

امکان ارسال استیکر به صورت ناشناس، اضافه کردن دوستان برای گفتگوهای بیشتر، بلاک و یا مسدودسازی افراد مزاحم از دیگر امکانات این روبات چت ناشناس است.

با کمک دلبر گرام می‌توانید پروفایل افراد مختلف را مشاهده کرده و یا از دوستان خود دعوت به عمل آورید تا در گفتگوهای شما شرکت داشته باشند.

از دیگر قابلیت‌های در نظر گرفته شده برای این روبات می‌توان به ارسال پاسخ از طریق ریپلی اشاره کرد و یا ارسال پیام از همین طریق به کاربران را نام برد.

ربات چت ناشناس حرفتو بهم بزن harfbeman2bot

شما می‌توانید از طریق این ربات چت ناشناس تلگرام به جستجوی کاربران بر اساس جنسیت آن‌ها اقدام کنید و یا از امکان ارسال فایل و عکس به صورت ناشناس برخوردار شوید.

حرفتو بهم بزن از امکان اضافه کردن دوستان نیز برخوردار بوده و با استفاده از آن می‌توانید به مسدود سازی افراد مزاحم اقدام کنید.

این روبات این امکان را فراهم ساخته تا کاربران بتوانند پروفایل دیگر افراد حاضر در تلگرام را مشاهده کرده و یا به دوستان و آشنایان خود پیام دعوت ارسال نمایند.

امکان ارسال پاسخ از طریق ریپلی و ارسال پیام از همین طریق به کاربران از دیگر امکانات روبات حرفتو بهم بزن است.

از این روبات می‌توانید به منظور چت و یا گفتگوهای ناشناس نیز استفاده کنید. در واقع هر کدام از کاربران از این امکان برخوردار شده‌اند که یک لینک مخصوص به خود تهیه کرده و آن را در اختیار دیگر کاربران قرار دهند.

شما می‌توانید از طریق کلیک کردن بر روی این لینک و به صورت ناشناس پیام‌های خود را به آن کاربران ارسال کرده و نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را به راحتی بیان نمایید.

از سوی دیگر پیام‌هایی که سایر کاربران از طریق این لینک برای شما ارسال می‌کنند تنها از طریق همین ربات قابل مشاهده و مطالعه‌اند.

ربات چت ناشناس دوست‌یابی friend_doost_bot

این ربات نیز امکانات و قابلیت‌های منحصر به فردی دارد. به همین دلیل می‌توان آن را یکی از بهترین ربات‌های چت ناشناس در تلگرام به شمار آورد.

یکی از مهمترین قابلیت‌های این ربات چت ناشناس تلگرام، امکان بازدید از کاربران پیش از برقراری هرگونه رابطه صمیمانه است.

پس با استفاده از آن شما این فرصت را به دست می‌آورید که کاربران مد نظر خود را برای ارتباط برقرار کردن انتخاب کنید و یا به گفت و گو و بحث و تبادل نظر با آن‌ها به صورت ناشناس دست بزنید.

این روبات از امکان ارسال استیکر به افراد مختلف و ویس به آن‌ها به صورت ناشناس برخوردار بوده و این فرصت را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا بتوانند نام مستعاری برای خود انتخاب کنند.

امکان مشاهده و بازدید از پروفایل دیگر کاربران، ارسال دعوتنامه به دوستان و آشنایان و ارسال پاسخ از طریق ریپلای از دیگر امکانات این ربات است.

ربات چت ناشناس گپ رسان gapresanbot

افرادی که به دنبال دوستیابی هستند می‌توانند از امکانات ربات گپ رسان برخوردار شوند. رباتی که از امکان ارسال فایل و استیکر به صورت ناشناس برخوردار شده و قابلیت اضافه کردن دوستان و آشنایان به بحث و گفتگو را هم دارد.

از طریق گپ رسان می‌توانید به مسدود سازی افراد مزاحم و سودجو نیز دست بزنید و یا با کلیک و لمس نام افراد، با آن‌ها به صورت کاملاً ناشناس ارتباط برقرار کنید.

ربات آموزش زبان انگلیسی AndyEnglishBot

آموزش زبان انگلیسی نیز نام یک ربات ناشناس در تلگرام است و امکانات قابل توجهی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

از مهمترین امکانات این ربات می‌توان به آموزش مکالمه زبان انگلیسی اشاره کرد. از طریق آن شما می‌توانید به آموزش گرامرها دست زده و یا لغات مد نظر خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن یاد بگیرید.

این روبات استفاده بسیار سریع و مناسبی هم دارد. در حقیقت آموزش زبان انگلیسی با هدف گفت و گو و بحث و تبادل نظر برای آموزش زبان میان شما و ربات به وجود آمده و می‌تواند اشکالات و ایرادات کاربران را نیز به آن‌ها تذکر دهد. از سوی دیگر قادر است نکات گرامری و لغات و کلمات تازه را به کاربران آموزش دهد.

ربات چت ناشناس دوست‌یابی StngrchatBot

این روبات نیز امکانات رایگانی داشته و آن‌ها را بدون صرف هیچ گونه هزینه‌ای در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. از مهمترین امکانات این ربات چت ناشناس تلگرام می‌توان به قابلیت گفتگو با دوستان و آشنایان به صورت ناشناس اشاره کرد.

حتی می‌توانید از طریق آن برای خود یک نام نیز در نظر گرفته و یا از دوستان و آشنایانتان دعوت کنید تا برای گپ و گفت‌ها و حضور در ربات اقدام کنند.

از دیگر امکانات آن می‌توان به مشاهده پروفایل افراد اشاره کرد و یا ارسال و دریافت فایل و پیام به صورت ناشناس را نام برد. به طور کلی می‌توان StngrchatBot را یکی از بهترین ربات‌ها برای برقرار کردن ارتباط با دیگران به صورت ناشناس به شمار آورد.

ربات چت ناشناس هم صحبت من hamsohbatemanbot

اگر به دنبال انتخاب ربات چت ناشناس تلگرام با قابلیت‌ها و امکانات جالب توجه هستید می‌توانید از امکانات هم صحبت من بهره‌مند شوید.

برای برقرار ساختن ارتباط از طریق هم صحبت من تنها کافی است که پس از باز شدن صفحه آن، بر روی گزینه استارت کلیکی انجام دهید تا ربات مد نظر بلافاصله دست به کار شده و اطلاعات مورد نیاز را در اختیارتان قرار دهد.

پس از این کار هم صحبت من، یک منو در اختیار کاربر قرار خواهد داد که از گزینه‌های مختلفی به وجود آمده است.

شما می‌توانید از میان این گزینه‌ها گزینه برام یه هم صحبت پیدا کن را انتخاب کنید. در این صورت روبات از شما درخواست خواهد کرد تا جنسیت خود را تعیین کرده و استان محل سکونت و سن و سال خود را مشخص سازید.

با دریافت این اطلاعات، این ربات قادر خواهد بود به راحت‌ترین شکل ممکن هم صحبت مد نظر شما را پیدا کند.

تمامی قابلیت‌ها و امکانات این ربات به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌گیرند. اما اگر می‌خواهید از امکان جستجوی پیشرفته برخوردار شوید باید حتماً آن را به پنج کاربر دیگر هم معرفی کنید.

با این حال اگر تمایلی به انجام این کار ندارید می‌توانید گزینه مهم نیست را انتخاب کنید. در این شرایط یک پرسشنامه روبروی شما قرار خواهد گرفت که باید آن را تکمیل کرده و این مرحله را پشت سر بگذارید تا هم صحبت من آغاز به کار کرده و فرد مد نظرتان را جستجو کند.

یکی از امکانات مهم این ربات، بلاک کردن افراد ناشناس و مزاحم است که می‌توانید از آن برای حذف افراد سودجو استفاده کنید.

در برابر این قابلیت ربات چت ناشناس تلگرام هم صحبت من، از امکان اضافه کردن دوستان نیز برخوردار شده که با کمک آن می‌توانید دوستان و هم صحبت‌های جدیدی را به گفتگوهای خود اضافه کنید.

امنیت چت ناشناس چگونه است؟

معمولا ربات چت ناشناس تلگرام توسط یک سری سرویس دهنده های بسترش ایجاد می شود و هیچ تضمینی در مورد این که از چت های رد و بدل شده ی شما استفاده و یا شنود نکنند وجود ندارد. پس بهتر است اطلاعات حساس و یا مهم را روی این بسترها به اشتراک نگذارید.

صرفا برای گذراندن وقت

افرادی که مشغول چت کردن ناشناس هستند فقط برای پر کردن وقت خود ربات چت ناشناس تلگرام را انتخاب می کنند.

اغلب این افراد تا زمانی که فردی جالبی را برای چت و گذراندن وقت پیدا نکنند سریعا برای پیدا شدن فرد دیگری تلاش خواهند کرد.

چت ناشناس برای افراد سادیسمی

این افراد از عقده ای ترین آدم هایی هستند که در چت ناشناس وجود دارند. اغلب برای خالی کردن عقده هایشان و سر و کار گذاشتن و اذیت کردن افراد دیگر وجود دارند.

چت ناشناس برای افراد تنها

چت ناشناس برای افراد تنها

آدم های تنها و منزوی در چت های ناشناس بسیار زیاد هستند. آن ها برای کمتر کردن احساس تنهایی خود وارد چت های ناشناس می شوند. این آدم ها برای پر کردن خلاء درونی خود وقتشان را با چت ناشناس پر می کنند.

نحوه کار با ربات چت ناشناس تلگرام

نحوه کار با ربات چت ناشناس تلگرام

کار با ربات چت ناشناس تلگرام بسیار آسان است. کافی است که آیدی یا لینک ربات را در باکس جستجوی تلگرام وارد کنید و سپس جستجو کنید و روی آن کلیک کنید تا صفحه ربات باز شود. در پایین کلمه شروع را خواهید یافت. روی آن کلیک کنید تا وارد قسمت انتخاب زبان شوید و انگلیسی یا فارسی را انتخاب کنید.

پس از انتخاب فارسی در ربات چت ناشناس تلگرام گزینه ای به نام لینک من برای دریافت پیام ناشناس، ظاهر می شود.

روی آن کلیک کنید تا لینک برای شما ارسال شود. سپس می توانید لینک را کپی کنید و آن را در هر گروه یا مکانی که می خواهید به اشتراک بگذارید تا دیگران به صورت ناشناس برای شما پیام ارسال کنند.

ربات ها چه ویژگی دارند؟

ربات ها چه ویژگی دارند؟

در واقع ربات ها برای یک اهداف مشخصی ساخته  شده است. این اهداف در جهت صرفه جوی در زمان و بدون استفاده به نیرو انسانی است. یعنی این که ربات ها ساخته می شوند تا کارهای کاربران را در سریع ترین و بهترین زمان ممکن انجام دهند. این کارها مختلف هستند.

انواع ربات های تلگرام

انواع ربات های تلگرام

تلگرام به شما اجازه می دهد هر ربات تلگرامی که می خواهید بسازید. شما قادر خواهید بود با خلاقیت خود در زمینه کد نویسی ربات، هر رباتی که مد نظرتان است را بنویسید.

به عنوان مثال ربات گردشگری، ربات عکاسی، ربات دانلودر، ربات فروش فالوور و یا ربات سرگرمی و هر ربات دیگری که به ذهنتان می رسد می توانید ایجاد کنید.

ساخت ربات پیام رسان تلگرام

ساخت ربات پیام رسان تلگرام

برای ساخت ربات پیام رسان تلگرام ما به دو ربات نیاز خواهیم داشت. ربات اول که خود تلگرام جهت دریافت توکن در اختیار ما قرار می دهد و ربات دوم که یک ربات ساز رایگان است.

توجه داشته باشید که ربات سازی که انتخاب کرده اید فقط قادر خواهد بود که در ربات تلگرام پیام رسان بسازد. اگر شما قصد ربات های تلگرامی دیگری را دارید کافی است سرچ کنید که در خود تلگرام برای شما می آورد.

توکن تلگرام چیست؟

توکن تلگرام چیست؟
ربات چت ناشناس تلگرام

توکن تلگرام در واقع کدی است که شما نباید آن را در اختیار کسی بگذارید. شما با این کد می توانید ربات جدیدی بسازید حالا چه از طریق ربات سازها یا از طریق برنامه نویسی این کار را انجام خواهید داد.

پس توجه داشته باشید که توکن را در اختیار کسی نگذارید. بعد دریافت توکن آن را کپی کرده و وارد ربات ساز می کنیم.

سخن پایانی درباره ربات چت ناشناس تلگرام

سخن پایانی درباره ربات چت ناشناس تلگرام
ربات چت ناشناس تلگرام

ربات چت ناشناس تلگرام به شما کمک می کند بدون این که اطلاعاتی از شما ظاهر شود بتوانید با دیگران به راحتی چت کنید. در این مقاله روش ساخت یک ربات تلگرام را به شما آموزش داده ایم. سعی کنید بهترین انتخاب را در ربات چت ناشناس تلگرام داشته باشید.

امروزه تلگرام یکی از محبوب ترین و کارآمدترین پیام رسان ها در  کل سراسر جهان است که در صورت استفاده باید به طور کامل مراقب باشید که مبادا خطری شما را تهدید نکند.

از توجه و همراهی گرم شما بابت خواندن این مطالب بسیار سپاسگزاریم. اگر سوالی هم درباره ربات چت ناشناس تلگرام داشتید میتوانید از قسمت تماس با ما سایت شایتک با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.

مطالب این صفحه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *