تعرفه های پایه طراحی سایت با وردپرس

پکیج برنزی

مناسب کسب و کار های تازه تاسیس و سایت های شخصی(رزومه ای) ، شرکتی و …

6,900,000

هزار تومان 

پکیج طلایی

مناسب شرکت ها، فروشگاه های حرفه ای، سایت های آموزشی ، خبری و …

9,900,000

هزار تومان 

پکیج حرفه ای

مناسب شرکت های بزرگ، فروشگاه های بزرگ، سایت های املاک و…

11,900,000

هزار تومان 

تعرفه های پیشرفته طراحی سایت کد نویسی

پکیج برنزی

مناسب کسب و کار های تازه تاسیس و سایت های شخصی(رزومه ای) ، شرکتی و …

14,900,000

هزار تومان 

پکیج طلایی

مناسب شرکت ها، فروشگاه های حرفه ای، سایت های آموزشی ، خبری و …

19,900,000

هزار تومان 

پکیج حرفه ای

مناسب شرکت های بزرگ، فروشگاه های بزرگ، سایت های املاک و…

24,900,000

هزار تومان 

ربات چت ناشناس بدون نیاز به سکه تلگرام چیست؟

ربات چت ناشناس بدون نیاز به سکه تلگرام

فرم ربات

شامل هرگونه جزئیات درباره نوع ربات شما باشد

ربات چت ناشناس بدون نیاز به سکه تلگرام ابزاری است که به شما کمک می‌کند بدون نمایان شدن اطلاعات هویتی و شخصی شما بتوانید با دیگران وارد چت و گفتگو شوید. استفاده از چنین امکانی می‌تواند بسیار هیجان‌انگیز باشد.

برخی از این ربات‌ها به اندازه‌ای پیشرفته هستند که به شما کمک می‌کنند از طریق GPS بدون شناخته شدن با افراد مورد نظرتان چت کنید. ما در این مقاله از شایتک قصد داریم به تمام سوالات شما پیرامون ربات چت ناشناس بدون نیاز به سکه تلگرام پاسخ دهیم.
همچنین برای سفارش ربات تلگرام می توانید از بخش منو سایت به صفحه مد نظر دسترسی داشته باشید.

ربات چت ناشناس چیست؟

ربات چت ناشناس چیست؟
ربات چت ناشناس بدون نیاز به سکه تلگرام

تلگرام دارای ربات‌های بسیاری است که هریک کاربردهای مشخصی دارند. ربات‌های جست و جوی آهنگ، ساخت بازی، ایجاد ابزار و… از آن جمله هستند.

یکی از این ربات ها، ربات چت ناشناس تلگرام است. منظور از ربات در تلگرام در واقع یک حساب کاربری با هوش مصنوعی است که توسط انسان و با کمک سایت‌های ساخت ربات یا نرم افزارهای خاص ساخته می‌شوند.

کارکردن با ربات چت ناشناس تلگرام

کارکردن با ربات چت ناشناس تلگرام
ربات چت ناشناس بدون نیاز به سکه تلگرام

کار با ربات چت ناشناس بدون نیاز به سکه تلگرام اصلا کار سختی نیست. برای پیدا کردن این ربات می‌توانید عبارت «لینک ربات چت با ناشناس» را در گوگل سرچ کرده و بعد از این پیدا کردن لینک روی آن کلیک کنید تا صفحه ربات برای شما باز شود.

در پایین صفحه روی کلمه «شروع» یا «Start» کلیک کنید، اکنون به بخشی وارد می‌شوید که باید بین زبان فارسی و انگلیسی یکی را انتخاب کنید. اگر به زبان انگلیسی تسلط کامل ندارید بهتر است روی گزینه زبان فارسی کلیک کنید.

در مرحله بعد گزینه‌ای با عنوان «لینک من برای دریافت پیام ناشناس» پیش روی شما باز می‌شود که با کلیک روی آن گزینه لینک برای شما ارسال می‌شود.

اکنون باید لینک مورد نظر را کپی کرده و در گروه یا هرجایی که دوست دارید ارسال کنید، به این ترتیب بقیه افراد می‌توانند به صورت ناشناس به شما پیام دهند. پیام‌های ارسال شده از طرف افراد مختلف، از همان ربات دریافت می‌شوند.

بستر و فضای چت ناشناس

بستر و فضای چت ناشناس
ربات چت ناشناس بدون نیاز به سکه تلگرام

ربات چت ناشناس بدون نیاز به سکه تلگرام این امکان را به افراد می‌دهد که بدون شناخته شدن یا ترس از قضاوت، به افراد ناشناس مختلف وصل شده و با آن‌ها گفتگو کند. برای قطع کردن چت هم کافی است که روی دکمه قطع یا «Stop» کلیک کنید.

در تلگرام ربات‌های چت ناشناسی نیز وجود دارند که برای ارائه خدمات و امکانات آن‌ها باید سکه خرج کنید. این سکه‌ها نیز امتیازاتی است که شما به عنوان کاربر تلگرام با انجام دادن کارهایی از قبیل دعوت از دوستانتان آن‌ها را به دست می‌آورید.

با این حال همواره ربات چت ناشناس بدون نیاز به سکه تلگرام طرفداران پر و پا قرص خود را داشته است.

امنیت ربات چت ناشناس

امنیت ربات چت ناشناس
ربات چت ناشناس بدون نیاز به سکه تلگرام

هرگز نباید این نکته را فراموش کنید که فضای مجازی در حالت کلی فضای ایمن و امنی نیست. بنابراین در مورد امنیت ربات چت ناشناس تلگرام نیز نمی‌توان خیلی با قطعیت اعلام کرد که امنیت بالایی داشته و نگرانی بابت انتشار اطلاعات وجود ندارد.

به همین دلیل هم توصیه می‌شود در استفاده از ربات چت ناشناس احتیاط را رعایت کرده و اطلاعات حساس، محرمانه، مهم و دردسرساز را روی این بستر به اشتراک نگذارید. همچنین از ارسال عکس‌های شخصی خود در این ربات‌ها نیز خودداری کنید.

کاربرد ربات چت ناشناس بدون نیاز به سکه تلگرام

کاربرد ربات چت ناشناس بدون نیاز به سکه تلگرام
ربات چت ناشناس بدون نیاز به سکه تلگرام

کاربرد ربات چت ناشناس تلگرام چه به صورت رایگان و چه ربات‌های چت ناشناس نیازمند سکه، بسیار وسیع است و این ربات‌ها با اهداف مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند که مهمترین آن‌ها عبارتند از:

گذراندن وقت

گاهی اوقات استفاده از ربات چت ناشناس تلگرام صرفا با هدف گذراندن وقت در فضای مجازی صورت می‌گیرد. بنابراین افراد به دنبال یافتن یک شخص دیگر برای خوشگذرانی و پر کردن وقت هستند و بعد از رسیدن به هدف چت را قطع می‌کنند.

دوستیابی

یکی دیگر از کاربردهای ربات چت ناشناس بدون نیاز به سکه تلگرام دوستیابی در فضای مجازی است. برخی افراد به هر دلیل ممکن است در فضای مجازی به دنبال دوست باشند. بنابراین ممکن است از ربات‌های چت ناشناس برای نزدیک شدن به افراد استفاده کنند.

به همین دلیل است که توصیه می‌کنیم اطلاعات شخصی و محرمانه خود را به هیچ وجه در فضای مجازی در اختیار دیگران قرار ندهید.

رابط میان اعضای گروه و ادمین

گاهی اوقات نیز ممکن است در کانال‌ها و یا گروه‌های مختلف در تلگرام از چنین ربات‌هایی برای تبادل نظر، گرفتن پیغام به صورت ناشناس و درد و دل به شکل ناشناس استفاده شود.

آشنایی با برترین ربات‌های چت ناشناس در تلگرام

آشنایی با برترین ربات‌های چت ناشناس در تلگرام
ربات چت ناشناس بدون نیاز به سکه تلگرام

همان طور که پیش‌تر نیز اعلام کردیم تعداد ربات‌های چت ناشناس در تلگرام بسیار زیاد است. برخی از آن‌ها ربات چت ناشناس بدون نیاز به سکه تلگرام هستند و برای استفاده از برخی دیگر نیاز است که سکه در اختیار داشته باشید. در ادامه با مشهورترین ربات‌های چت ناشناس تلگرام و امکانات آن‌ها آشنا می‌شویم:

ربات حرفتو ناشناس بزن

این ربات یکی از معروف‌ترین ربات‌های چت ناشناس در تلگرام محسوب می‌شود. این ربات در کنار همه مزایا و امکاناتی که ارائه می‌دهد، یک ربات مطمئن محسوب می‌شود که کار کردن با آن نیز راحت است.

در این ربات چت ناشناس امکاناتی از جمله ساختن لینک چت با ناشناس، دوست‌یابی، ارسال عکس، فیلم و فایل‌های مختلف دیگر در اختیار دارید.

نباید فراموش کنید که هر رباتی محدودیت‌ها و قوانین مخصوصی دارد، در ربات حرفتو ناشناس بزن امکان بحث سیاسی وجود ندارد.

همچنین نمی‌توان از کلمات توهین‌آمیز و زشت نیز استفاده کرد. احترام به سایر ادیان و اعتقادات واجب است و در صورتی که نسبت به هریک از این قوانین بی‌تفاوت باشید ربات سریعا شما را بلاک می‌کند و دیگر امکان استفاده از آن را نخواهید داشت.

ربات چتگرام

چتگرام یکی دیگر از رباتهایی است که امکان چت ناشناس بدون نیاز به سکه در تلگرام را برای شما فراهم می‌کند. یکی از امکانات جالب این ربات امکان تفکیک جنسیت آن است.

به این معنا که می‌توانید انتخاب کنید کسی که می‌خواهید با او حرف بزنید دختر باشد یا پسر! گفتنی است که در این امکان شما فقط می‌توانید جنسیت طرف مقابلتان را انتخاب کنید و دسترسی به اطلاعات او از جمله آیدی تلگرام، عکس پروفایل، شماره تماس و… نخواهید داشت.

در این چت شما می‌توانید برای خود و طرف مقابل اسم مستعار انتخاب کنید و همچنین امکان آپلود فایل‌های تصویری، ارسال ویس، عدم محدودیت در ارسال متن‌های طولانی از دیگر امکانات این ربات محسوب می‌شود. شما می‌توانید با دعوت هریک از دوستانتان به استفاده از این ربات مبلغ ۲۰۰ تومان جایزه بگیرید.

ربات آی چت ناشناس

این ربات اگرچه خیلی شناخته شده نیست اما امکانات بی‌نظیری به کاربران ارائه می‌کند. در این ربات شما می‌توانید با روشن کردن لوکیشن خود، افراد نزدیک خود را پیدا کرده و با استفاده از امکان چت ناشناس بدون شناخته شدن اطلاعات و هویت‌تان با آن‌ها به چت کردن بپردازید.

از جمله مهم‌ترین مزایای آی‌چت می‌توان به امکان جست و جوی پیشرفته آن اشاره کرد. در واقع شما می‌توانید با اعمال فیلترهای مورد مشخص کنید که می‌خواهید با چه افرادی و با چه محدودیت سنی حرف بزنید.

همچنین شما می‌توانید افراد مزاحم را به راحتی بلاک کرده و باید در این فضا تابع قوانین اخلاقی این ربات باشید.

ربات دوست‌یابی چت ناشناس

این ربات مخصوص دوست‌یابی و چت ناشناس است. اگر قصد دارید به صورت ناشناس به دوست‌یابی مشغول شوید این ربات به کار شما می‌آید.

از جمله مهمترین امکانات این ربات می‌توان به مکان مشاهده پروفایل افراد، امکان ارسال فایل‌های عکس، ویدیو و ویس، انتخاب اسم مستعار و… اشاره کرد.

شما تنها قادر به برقراری ارتباط با افرادی هستید که در این ربات عضو شده اند. نگران نباشید، اگر به دنبال شخص خاصی هستید می‌توانید لینک ربات چت ناشناس را برای او ارسال کنید.

ربات گپ رسان

ربات چت ناشناس گپ رسان، یکی دیگر از ربات‌های بدون نیاز به سکه در تلگرام است. از مهمترین ویژگی‌های این ربات می‌توان به بخش‌بندی منظم آن اشاره کرد.

ربات گپ رسان دارای بخش‌های مختلف است که می‌توانید با لمس هر قسمت به امکانات آن دسترسی داشته باشید. امکان تفکیک جنسیت نیز در این ابزار ارتباطی وجود دارد، همچنین می‌توانید افراد مزاحم را به راحتی بلاک کنید.

ربات صحبت به زبان انگلیسی

در این ربات شما امکان چت ناشناس به زبان انگلیسی را دارید. هدف از استفاده از این ربات ارتقاء سطح زبان انگلیسی است.

شما در این ربات با یک نفر به صورت ناشناس چت می‌کنید و ربات غلط‌های گرامری و املایی شما را به شما گوشزد می‌کند. از امکانات دیگر این ربات آن است که می‌توانید بدون چت کردن با شخص با خود ربات انگلیسی چت کنید.

ربات تلگرام وان چت

این ربات اولین و برترین ربات چت ناشناس بدون نیاز به سکه تلگرام محسوب میشود. شما می‌توانید در این ربات به راحتی یک شخص را برای چت کردن پیدا کنید و بدون محدودیت با او چت کنید، همچنین می‌توانید با استفاده از امکان GPS افراد نزدیک به محل مورد نظر خود را یافته و با امکان انتخاب جنسیت یک چت کاملا فیلتر شده مطابق با خواسته خود داشته باشید.

ربات چت ناشناس پیشرفته

در صورتی که به دنبال شرایط یک چت پیشرفته و سطح بالا هستید می‌توانید از این ربات استفاده کنید.

امکانات این ربات در مقایسه با سایر ربات‌هایی که به شما معرفی کردیم بیشتر است. به طور مثال می‌توانید قبل از صحبت کردن با یک فرد، پروفایل او را بررسی کنید و بعد از بازدید، در صورت تمایل گفت و گو را با او شروع کنید.

البته این ربات امکان چت ناشناس را نیز دارد و می‌توانید به راحتی با فردی که هویت محرمانه‌ای دارد و اطلاعات شما نیز برای او نمایش داده نمی‌شود هم ارتباط برقرار کنید.

مزایای استفاده از ربات چت ناشناس

مزایای استفاده از ربات چت ناشناس
ربات چت ناشناس بدون نیاز به سکه تلگرام

در کنار همه جوانب احتیاطی که باید در ربات چت ناشناس تلگرام رعایت کنید اما باید بدانید که این ربات‌ها دارای مزایایی نیز هستند که نمی‌توان آن‌ها را انکار کرد.

از مهمترین مزایای این ربات‌ها می‌توان به امکان دوست‌یابی بدون افشای اطلاعات فردی و هویتی نام برد، همچنین می‌توانید از چنین ربات‌هایی برای درد دل کردن و یا ارسال نظرات و عقاید افراد در گروه‌ها و کانال‌های مختلف استفاده کنید.

در وجود هرگونه سوال میتوانید از صفحه تماس با ما، سوالات خود را از کارشناسان شایتک بپرسید.

مطالب این صفحه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *