تعرفه های پایه طراحی سایت با وردپرس

پکیج برنزی

مناسب کسب و کار های تازه تاسیس و سایت های شخصی(رزومه ای) ، شرکتی و …

4,900,000

هزار تومان 

پکیج طلایی

مناسب شرکت ها، فروشگاه های حرفه ای، سایت های آموزشی ، خبری و …

9,900,000

هزار تومان 

پکیج حرفه ای

مناسب شرکت های بزرگ، فروشگاه های بزرگ، سایت های املاک و…

11,900,000

هزار تومان 

تعرفه های پیشرفته طراحی سایت کد نویسی

پکیج برنزی

مناسب کسب و کار های تازه تاسیس و سایت های شخصی(رزومه ای) ، شرکتی و …

14,900,000

هزار تومان 

پکیج طلایی

مناسب شرکت ها، فروشگاه های حرفه ای، سایت های آموزشی ، خبری و …

19,900,000

هزار تومان 

پکیج حرفه ای

مناسب شرکت های بزرگ، فروشگاه های بزرگ، سایت های املاک و…

24,900,000

هزار تومان 

نمونه کار های شایتک

 سفارش طراحی ﺳﺎﯾﺖ ﻗﻄﻌﺎت ﺧﻮدرو

سفارش طراحی سایت قطعات خودرو

سفارش طراحی ﺳﺎﯾﺖ ﻗﻄﻌﺎت ﺧﻮدرو، نکات ریز و خاصی دارد که شاید کمی متفاوت‌تر از سایر وبسایت‌های فروشگاهی باشد. برای سفارش طراحی ﺳﺎﯾﺖ ﻗﻄﻌﺎت ﺧﻮدرو باید بدانید که کدام المان‌ها را در کدام بخش از سایت بچینید تا کاربر مورد نظر وبسایت به تجربه بهتری از خرید دست پیدا کند.

جای وبسایت‌های فروش قطعات خودرو در دنیای آنلاین احساس می‌شود. به همین دلیل این سایت‌ها می‌توانند نقش بسیار مهمی در راحتی و بهبود کارایی افراد و صنایع مرتبط با خودروها ایفا کنند.

یک سایت فروشگاهی قطعات خودرو با ارائه اطلاعات دقیق و کامل در زمینه قطعات خودرو، تجربه خرید کاربران را بهبود بخشیده و به آنها امکان مشاهده، مقایسه و خرید محصولات مورد نیاز خود را فراهم می‌سازد.

ایده‌های جذابی وجود دارند که می‌توانیم از آن‌ها در سفارش طراحی ﺳﺎﯾﺖ ﻗﻄﻌﺎت ﺧﻮدرو استفاده کنیم.

  • جستجوی آسان

یکی از چالش‌های بزرگ در سایت‌های فروش لوازم یدکی، تنوع بالای محصولات است. برای سهولت یافتن محصولات خاص و مناسب برای مشتریان، می‌توانیم از جستجوی پیشرفته و فیلترکردن بر اساس پارامتر مورد نظرمان استفاده کنیم. این ایده به مشتریان این امکان را می‌دهد تا جستجوهای خود را بر اساس معیارهای خاصی انجام دهند و در وقت خود صرفه‌جویی کنند.

فیلترها می‌تواند شامل نوع قطعه، برند، سازگاری با خودروها، ابعاد، ویژگی‌ها و موارد دیگر باشد. این سیستم به طور قابل توجهی زمان و تلاش مشتریان را در یافتن محصولات مورد نیاز کاهش داده و به افزایش رضایت مشتریان و افزایش فروش کمک می‌کند.

  • نمایش تصاویر قطعات با جزئیات کامل

نمایش تصاویر با کیفیت بالا از محصولات لوازم یدکی به مشتریان اطلاعات دقیق‌تری در مورد محصولات می‌دهد و اعتماد آن‌ها را به سایت شما افزایش می‌دهد. تصاویر با رزولوشن بالا، مشتریان را قادر می‌سازد تا جزئیات کوچک محصولات را ببینند و بهترین تصمیم را بگیرند.

در کنار تصاویر باکیفیت، نمایش اطلاعات فنی دقیق از محصولات مهم است. این اطلاعات، شامل مشخصات فنی، ابعاد، ویژگی‌ها و هر نوع اطلاعات مرتبط دیگری است که به مشتریان کمک می‌کند تا تصمیم به خرید مناسبی بگیرند.

  • ارتباط آسان با پشتیبانی و سیستم نظرات و امتیازها

ایجاد امکاناتی برای ارتباط آسان با تیم پشتیبانی و نظرات و امتیازهای مشتریان به وب‌سایت شما افزوده خواهد شد. این اطلاعات به مشتریان کمک می‌کند تا اعتماد بیشتری به فروشگاه شما داشته باشند و تصمیمات بهتری بگیرند.

  • فرم سفارش‌ گیری

فرم سفارش‌گیری یکجا در طراحی سایت لوازم یدکی یک ابزار حیاتی است که به عمده فروشان قطعات یدکی کمک می‌کند تا فرآیند سفارش طراحی ﺳﺎﯾﺖ ﻗﻄﻌﺎت ﺧﻮدرو را برای مشتریان ساده‌تر کنند.

این فرم به مشتریان اجازه می‌دهد تا با وارد کردن اطلاعات کمتری مانند نام، شماره تماس، آدرس و نوع پرداخت، سفارش خود را ثبت کنند، بدون نیاز به ثبت نام یا ورود به حساب کاربری. همچنین، به مشتریان امکان می‌دهد زمان و هزینه حمل و نقل را کاهش دهند و به راحتی خرید خود را انجام دهند.

در فرآیند طراحی وب‌سایت، یک فرم سفارش گیری یک مرحله‌ای اختصاصی برای محصولات قطعات یدکی ایجاد می‌شود. این فرم باعث می‌شود که عمده فروشان به مشتریان عمده فروشی این امکان را بدهند که سفارش‌های بزرگ خود را به راحتی و به صورت سریع ثبت کنند.

  • محاسبه هزینه حمل و نقل

ایجاد یک سیستم آنلاین برای محاسبه دقیق هزینه حمل و نقل یکی از موارد بسیار مهم در طراحی سایت لوازم یدکی است. این سیستم به مشتریان امکان می‌دهد تا با وارد کردن جزئیات مربوط به بار، مبدا و مقصد حمل و نقل، نوع وسیله نقلیه و روش حمل و نقل، هزینه حمل بار خود را به صورت دقیق و آنلاین محاسبه کنند.

این سیستم شفافیت بیشتری در مورد هزینه‌های حمل و نقل به مشتریان شما ارائه می‌دهد، به ویژه زمانی که قطعات یدکی سنگین یا حجیمی مورد نیاز هستند.

با ارائه اطلاعات دقیق و شفاف در مورد هزینه حمل و نقل، مشتریان می‌توانند تصمیمات خرید خود را با اطمینان بیشتری بگیرند و همچنین امکان مقایسه نرخ کرایه حمل و نقل از شرکت‌های مختلف را داشته باشند تا بهترین گزینه را انتخاب کنند.

این نکته در سفارش طراحی ﺳﺎﯾﺖ ﻗﻄﻌﺎت ﺧﻮدرو سبب می‌شود سایتتان کاربرپسندتر باشد و همچنین روابط میان شما و مشتریانتان را تسهیل کرده و اعتماد مشتریان به سایت و کسب و کار شما را تقویت می‌کند.

آشنایی با انواع وب سایت

آشنایی با انواع وب سایت
سفارش طراحی ﺳﺎﯾﺖ ﻗﻄﻌﺎت ﺧﻮدرو

قبل از اینکه به بررسی نحوه سفارش طراحی ﺳﺎﯾﺖ ﻗﻄﻌﺎت ﺧﻮدرو بپردازیم بهتر است ابتدا انواع وبسایت‌ها را از نظر نوع کاری که قرار است انجام دهند بهتر بشناسید. چرا باید این دسته بندی را بشناسید؟

چون در روند طراحی ساخت ابتدا لازم است بازار هدفی که وبسایت دارد و افرادی که از این وبسایت قرار است خرید کنند را به خوبی بشناسیم.

در ادامه هنگامی که صفحه محصول یا فروشگاه یا هر قسمت دیگری از سایت را طراحی می کنیم، لازم است به تجربه‌ای که مشتری از آن صفحه خواهد داشت توجه خاصی داشته باشیم. همچنین باتوجه به موارد گفته شده باید تعیین کنیم که چه چیزی در چه جایگاهی از صفحه باشد. حال بیایید برخی از انواع سایت‌ها را بهتر بشناسیم.

  • وب‌ سایت‌ های خبری و اطلاعاتی

در این سایت‌ها، اخبار، اطلاعات، مقالات و دانسته‌ها و تجربیات در زمینه‌های مختلف به اشتراک گذاشته می‌شود. برخی مواقع امکان تبادل نظر و اطلاعات در بین کاربران هم فراهم شده است.

  • وب‌سایت‌ های تجاری و فروشگاهی

سایت‌های فروشگاهی، بسترهای آنلاین هستند که به کسب و کارها اجازه می‌دهند تا محصولات یا خدمات خود را به مشتریان ارائه دهند.

این وبسایت‌ها معمولاً شامل سیستم مدیریت محتوا، سبد خرید الکترونیکی و درگاه‌های پرداخت امن برای فرآیند خرید آسان مشتریان هستند. طراحی مناسب، رابط کاربری دوستانه و ایجاد اعتماد، از جمله عوامل کلیدی در موفقیت وبسایت‌های فروشگاهی می‌باشد.

  • وب‌سایت‌ های تفریحی و سرگرمی

سایت‌های سرگرمی، به عنوان پلتفرم‌هایی برای تفریح، بازی و سرگرمی شناخته می‌شوند. وبسایت‌های بازی با ارائه انواع بازی‌های الکترونیکی، علاقه‌مندان به بازی‌های ویدئویی را سرگرم می‌کنند.

شرکت شایتک یک شرکت خدمات اینترنتی با افراد متخصص در طراحی و توسعه وب‌سایت‌های فروشگاهی، شرکتی، شخصی، آموزشی، خبری و…  به صورت اختصاصی با طراحی های گرافیکی چذاب و برنامه نویسی انواع ربات های تلگرامی  را به شما ارائه میدهد.

راه های ارتباطی