تعرفه های پایه طراحی سایت با وردپرس

پکیج برنزی

مناسب کسب و کار های تازه تاسیس و سایت های شخصی(رزومه ای) ، شرکتی و …

6,900,000

هزار تومان 

پکیج طلایی

مناسب شرکت ها، فروشگاه های حرفه ای، سایت های آموزشی ، خبری و …

9,900,000

هزار تومان 

پکیج حرفه ای

مناسب شرکت های بزرگ، فروشگاه های بزرگ، سایت های املاک و…

11,900,000

هزار تومان 

تعرفه های پیشرفته طراحی سایت کد نویسی

پکیج برنزی

مناسب کسب و کار های تازه تاسیس و سایت های شخصی(رزومه ای) ، شرکتی و …

14,900,000

هزار تومان 

پکیج طلایی

مناسب شرکت ها، فروشگاه های حرفه ای، سایت های آموزشی ، خبری و …

19,900,000

هزار تومان 

پکیج حرفه ای

مناسب شرکت های بزرگ، فروشگاه های بزرگ، سایت های املاک و…

24,900,000

هزار تومان 

ربات تلگرام افزایش کیفیت عکس

ربات تلگرام افزایش کیفیت عکس

فرم ربات

شامل هرگونه جزئیات درباره نوع ربات شما باشد

ربات تلگرام افزایش کیفیت عکس یک نوع ربات پیشرفته و کاربردی است که کاربران مختلفی می‌توانند از آن در جهت اهداف خود استفاده کنند. در گذشته‌های نه چندان دور راه خاصی برای افزایش کیفیت تصاویر وجود نداشت.

در واقع تنها کاری که می‌توانستید برای بهبود کیفیت تصاویر انجام دهید استفاده از نرم افزارهای خاصی همچون فوتوشاپ بود. همچنین برای سفارش ربات تلگرام می توانید از بخش منو سایت به صفحه مد نظر دسترسی داشته باشید.

این نرم افزارها بسیار تخصصی هستند و اکثر افراد روش کار کردن با آ‌ن‌ها را بلد نیستند. خوشبختانه امروزه با وجود ربات‌های تلگرام می‌توان در کثری از ثانیه کیفیت کلی تصاویر را به بهترین شکل ممکن بهبود داد آن هم بدون اینکه نیازی به استفاده از نرم افزارهای ویژه وجود داشته باشد. اگر قصد دارید در رابطه با این ربات‌ها بیشتر بدانید، توصیه می‌کنیم که در ادامه متن با شایتک همراه بمانید.

ربات تلگرام افزایش کیفیت عکس چیست؟

ربات تلگرام افزایش کیفیت عکس چیست؟
ربات تلگرام افزایش کیفیت عکس

ربات تلگرام افزایش کیفیت عکس رباتی است که در آن کاربران یک تصویر خاص را ارسال می‌کنند و پس از مدت مشخصی همان تصویر را با کیفیت بالاتر دریافت خواهند کرد. این روند افزایش کیفیت خود شامل بخش‌های مختلفی است که همگی در پس زمینه انجام می‌گیرند و عملاً کاربران نیازی به آشنایی با آن‌ها ندارند.

تعداد ربات‌های افزایش کیفیت تصاویر در تلگرام بسیار کم است و به همین دلیل می‌توان از این ربات‌ها به عنوان یک موقعیت تجاری عالی یاد کرد. رابت‌های افزایش کیفیت تصویر امکان اضافه شدن به گروه‌های مختلف را نیز در اختیار ادمین‌ها قرار می‌دهند که خود یک ویژگی بی‌نظیر است.

امروزه ربات‌هایی همچون ربات تلگرام افزایش کیفیت عکس می‌توانند تعداد کاربران بسیار زیادی را به سمت خود جلب کنند. بیش از هشتصد میلیون حساب فعال در تلگرام وجود دارد که در صورت جذب حتی یک درصد از آن‌ها می‌توان چنین ربات‌هایی را به یک محصول کاملاً کاربردی و سودآور تبدیل کرد.

مزیت‌های این نوع ربات در چه چیزی است؟

مزیت‌های این نوع ربات در چه چیزی است؟

اولین و مهم‌ترین مزیتی که در رابطه با این نوع ربات باید به آن اشاره کنیم، عدم نیاز به بهره‌گیری از نرم افزارهای گرافیکی گران قیمت جهت افزایش کیفیت تصاویر است.

همان‌طور که بیان کردیم، در گذشته تنها راه چاره کاربران برای حذف ساختارهای نامناسب موجود در تصاویر و همچنین بهبود مواردی همچون کنتراست و رنگ،‌ استفاده کردن از نرم افزارهای خاص بود.

خوشبختانه هوش مصنوعی این مشکل را برای ما به طور کامل حل کرده است. امروزه می‌توان با استفاده از ربات‌ها یک پل بین تلگرام و هوش‌های مصنوعی مخصوص بهبود کیفیت تصاویر ایجاد کرد تا تصاویر ارائه شده از سوی کاربران بلافاصله روتوش شوند. بدون حضور هوش مصنوعی طبیعتاً امکان ساخت چنین ربات‌های خاصی وجود نداشت.

سرعت بالا

یکی دیگر از مزیت‌های ربات تلگرام افزایش کیفیت عکس که باید از آن یاد کنیم،‌ سرعت بالای این ربات‌ها است. در حالی که برای بهبود کیفیت تصاویر در سیستم‌های رایانه‌ای و نرم افزارهایی همچون فوتوشاپ باید زمان زیادی را صرف کنید، ربات‌های افزایش کیفیت عکس این کار را برای شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام مي‌دهند.

رابطه مدت زمان ارائه تصاویر باکیفیت بالاتر با قدرت هوش مصنوعی استفاده شده در ربات مدنظر کاملاً یکسان است. به عنوان مثال هرچه قدرت آن هوش مصنوعی جهت بهبود کیفیت تصاویر بالاتر باشد، قاعدتاً کاربران در مدت زمان کوتاه‌تری به هدف نهایی خود در این رابطه دست پیدا می‌کنند.

حال تصور کنید که امکان استفاده از ربات تلگرام افزایش کیفیت عکس وجود نداشته باشد! در این صورت باید یا به یک طراح گرافیک حرفه‌ای مراجعه کنید که مهارت‌های خاصی در این زمینه دارد و یا باید وقت ارزشمند خود را صرف یادگیری راهکارها و اصول نرم افزارهایی همچون فوتوشاپ کنید!‌

هزینه پایین

هزینه استفاده از این ربات‌ها نسبت به سایر راهکارهایی که در همین رابطه قابل دسترسی است، بسیار پایین‌تر خواهد بود. برخلاف روش‌های سنتی، این روش اصلاح کیفیت تصاویر هزینه‌های کمی را به دنبال دارد و حتی کاربرانی که بودجه چندانی در اختیار ندارند نیز می‌توانند از این ربات‌ها و مزایای مهم آن‌ها بهره‌مند شوند.

آیا می‌توان این ربات را سفارش داد؟

آیا می‌توان این ربات را سفارش داد؟
ربات تلگرام افزایش کیفیت عکس

امروزه امکان سفارش ساخت ربات‌های مختلفی از جمله ربات تلگرام افزایش کیفیت عکس برای شما عزیزان وجود دارد. در واقع می‌توانید با توجه به نیازهای خود و یا جامعه هدفتان سفارشی را به منظور ساخت این نوع ربات‌ها ثبت کنید و از مزایای آن‌ها بهره‌مند شوید.

ربات‌های افزایش کیفیت تصویر در سال‌های اخیر محبویت بالایی کسب کرده‌اند و به همین دلیل می‌توان از آن‌ها به عنوان یک منبع درآمد نیز استفاده کرد. برای مثال کافی است به ازای هر بار اصلاح تصاویر توسط کاربران خود از آن‌ها مبلغ مختصری را دریافت کنید. با این کار هم هزینه‌های کلی طراحی و ساخت ربات جبران می‌شود و هم به سود مناسبی دست می‌يابید.

البته رباتی که بدین منظور مورد استفاده قرار می‌گیرد باید به شکلی کاملاً حرفه‌ای و خلاقانه طراحی شده باشد. در غیر این صورت عملاً امکان استفاده از آن برای کاربران وجود ندارد و حتی ممکن است کاربران علاقه‌ای به بهره‌گیری از ان نداشته باشند.

ربات تلگرام افزایش کیفیت عکس تنها یک نوع از ربات‌های کاربردی تلگرام است که می‌توان نسبت به سفارش ساخت آن اقدام کرد. شما می‌توانید ربات‌های دیگری همچون ربات کنترل گروه، ربات دانلود از یک سایت خاص و موارد مشابهی را سفارش دهید و از قبال آن‌ها به درآمد خوبی برسید.

لازم است که در زمان ثبت سفارش کلیه نیازهای خود را به طور کامل مطرح کنید تا سازندگان ربات آشنایی کاملی با نیازها و همچنین اهداف شما از ساخت ربات داشته باشند. به عنوان مثال باید بیان کرد که قصد دارید به هر کاربر اجازه چند بار استفاده هاز ربات را بدهید یا تصاویر دریافتی باید در چه فرمتی باشند. بهره‌گیری از یک تیم طراحی مجرب در این زمینه از اهمیت قابل توجهی برخوردار است. تیمی را انتخاب کنید که هم از نظر تجربه و هم از نظر اعتبار در سطح مناسبی قرار گرفته باشد.

هزینه این ربات‌ها را چطور تعیین کنیم؟

اگر قصد دارید پس از سفارش یک ربات تلگرام افزایش کیفیت عکس از آن به منظور کسب درآمد کمک بگیرید دو راهکار در پیش روی شما قرار دارد که باید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. راهکار اول آن است که به ازای هر بار اصلاح تصاویر یک هزینه مختصر را از کاربران بگیرید. این راهکار می‌تواند گزینه مناسبی در حال حاضر باشد.

راهکار دیگر آن است که از کاربران بخواهید به ازای استفاده از ربات به شکل ماهیانه مبلغی را تحت عنوان هزینه اشتراک به شما پرداخت کنند. این مورد بیشتری برای مواردی مناسب است که می‌دانید کاربران قصد دارند تعداد بالایی از تصاویر را به ربات ارائه‌ کنند تا کیفیت آن‌ها بهبود یابد. در هر صورت این شما هستید که به عنوان سفارش‌دهنده ربات باید نسبت به انتخاب یکی از این دو روش اقدام کنید.

این ربات‌ها دارای چه بخش‌هایی هستند؟

این ربات‌ها دارای چه بخش‌هایی هستند؟
ربات تلگرام افزایش کیفیت عکس

مورد مهم دیگری که در این رابطه باید به آن اشاره کنیم، بخش‌های مختلف یک ربات تلگرام افزایش کیفیت عکس است. همان‌طور که می‌دانید هر نوع رباتی از بخش‌های گوناگونی تشکیل شده است که هر یک از آن‌ها دارای کاربرد و هدف اصلی خود خواهند بود. به طور معمول این بخش‌ها به نحوی طراحی می‌شوند که نیازهای کاربران با بهره‌گیری از آن‌ها به طور کامل برطرف شود.

در یک ربات تلگرام افزایش کیفیت عکس، مهم‌ترین بخش‌ها عبارت‌اند از بخش دریافت تصویر و بخش ارسال تصویری که کیفیت آن افزایش یافته است. این دو بخش می‌‌توانند به صورت یکپارچه و یا به صورت جداگانه طراحی شوند، اما مهم آن است که رابط کاربری ربات کاربران را سردرگم نکند.

کاربران باید تنها با چند بار کلیک کردن دکمه‌های مختلف ربات به بخش مربوط به ارسال تصاویر باکیفیت پایین دسترسی داشته باشند. در غیر این صورت خیلی راحت آن را ربات را ترک خواهند کرد. معمولاً توصیه می‌شود که این دکمه اولین دکمه‌ای باشد که نظر کاربر به آن می‌افتد.

پس از تکمیل روند افزایش کیفیت نیز باید یک اعلان یا نوتیفیکشن در درون چت با ربات برای کاربران ارسال شود که در طی آن بیان می‌کنیم ویرایش یا افزایش کیفیت به مرحله پایانی خود رسیده است و کاربر مربوطه می‌تواند تصویر خود را با کیفیت بالاتر دریافت کند.

در کنار این موارد می‌توانیم بخش‌های دیگری همچون بخش مربوط به پرداخت هزینه افزایش کیفیت تصویر (در صورتی که این موضوع هدف شما باشد) و یا بخش مربوط به متوقف کردن ربات یا تماس با پشتیبانی را قرار دهیم. وجود این بخش‌ها اعتماد کاربر به ربات را به شکل چشم‌گیری بهبود می‌دهد. این موارد تنها بخشی از مهم‌ترین قسمت‌های یک ربات تلگرام افزایش کیفیت عکس هستند. در زمان ساخت چنین ربات‌هایی می‌توان تمام جزئیات مربوط به آن‌ها را به طور کامل شخصی‌سازی کرد.

سخن پایانی

ربات تلگرام افزایش کیفیت عکس یک ربات عالی به منظور بهبود جذابیت و زیبایی تصاویر مدنظر شما است که می‌توان آن را به صورت جداگانه سفارش داد. این ربات با بهره‌گیری از تکنیک‌های مختلفی همچون هوش مصنوعی امکان تصحیح ساختار تصاویر بی‌کیفیت و قدیمی را در اختیار ما قرار می‌دهد. ربات‌هایی از این دست امروزه محبوبیت بالایی کسب کرده‌اند.

ربات‌های افزایش کیفیت عکس دارای مزیت‌های مختلفی هستند که از بین آن‌ها می‌توان به مواردی همچون سرعت بالا و عدم نیاز به استفاده از نرم افزارهای تخصصی اشاره کرد. در صورتی که با پرسش‌های گوناگونی در رابطه با این ربات‌ها روبه‌رو هستید، تنها کافی است از کارشناسان ما در قسمت تماس با ما، یاری بجویید.

مطالب این صفحه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *