تعرفه های پایه طراحی سایت با وردپرس

پکیج برنزی

مناسب کسب و کار های تازه تاسیس و سایت های شخصی(رزومه ای) ، شرکتی و …

6,900,000

هزار تومان 

پکیج طلایی

مناسب شرکت ها، فروشگاه های حرفه ای، سایت های آموزشی ، خبری و …

9,900,000

هزار تومان 

پکیج حرفه ای

مناسب شرکت های بزرگ، فروشگاه های بزرگ، سایت های املاک و…

11,900,000

هزار تومان 

تعرفه های پیشرفته طراحی سایت کد نویسی

پکیج برنزی

مناسب کسب و کار های تازه تاسیس و سایت های شخصی(رزومه ای) ، شرکتی و …

14,900,000

هزار تومان 

پکیج طلایی

مناسب شرکت ها، فروشگاه های حرفه ای، سایت های آموزشی ، خبری و …

19,900,000

هزار تومان 

پکیج حرفه ای

مناسب شرکت های بزرگ، فروشگاه های بزرگ، سایت های املاک و…

24,900,000

هزار تومان 

ربات تلگرام با پایتون

ربات تلگرام با پایتون

فرم ربات

شامل هرگونه جزئیات درباره نوع ربات شما باشد

ربات‌های تلگرامی به یکی از مهم‌ترین ابزارهای موجود در این پیامرسان تبدیل شده‌اند. امروزه تقریباً برای هر کاری می‌توان از ربات‌های تلگرامی استفاده کرد. جالب است بدانید که امکان ساخت ربات تلگرام با پایتون نیز وجود دارد، اما بسیاری از کاربران نسبت به این امر اطلاعات خاصی ندارند.

همچنین برای سفارش ربات تلگرام می توانید از بخش منو سایت به صفحه مد نظر دسترسی داشته باشید.

ربا‌ت‌های ساخته شده با پایتون همانند هر ربات دیگری می‌‌توانند به منظور انجام تسک‌های مختلف به کار گرفته شوند. در این متن قصد داریم این موضوع را بیش از پیش باز کنیم تا شما عزیزان با پایتون و همچنین ربات‌های تلگرامی خاصی که با این زبان نوشته می‌شوند، آشنا شوید. توصیه می‌‌کنیم که ادامه متن را به هیچ وجه از دست ندهید.

چرا باید از بات‌ها استفاده کنیم؟

چرا باید از بات‌ها استفاده کنیم؟
ربات تلگرام با پایتون

یک عامل بسیار مهم که منجر به افزایش سفارش ساخت ربات تلگرام با پایتون شده است، ساده بودن کار با این نوع رابط کاربری است. برخلاف اپلیکیشن‌های سنتی، ربات‌ها در یک محیط چت با ما ارتباط برقرار می‌کنند و تنها با فشار چند دکمه یا باتن می‌توان به کلیه امکانات آن‌ها دسترسی داشت. این موضوع را مقایسه کنید با اپلکیشین‌های سنتی که حتی برای باز کردن آن‌ها باید مراحل مختلفی را پشت سر بگذاریم.

ربات‌های تلگرامی با رابط کاربری خود توانسته است به صنایع و کسب و کارهای مختلف کمک کنند. شما می‌توانید با سفارش دادن ربات اختصاصی خود اکثر سرویس‌های خود را به محیط تلگرام منتقل کرده و به کاربران کمک کنید تا در یک محیط ساده به اهداف مدنظر خود دست پیدا کنند.

ساخت ربات‌ها از نظر هزینه نیز کاملاً مقرون به صرفه است. در واقع شما می‌توانید به جای گسترش بخش‌های مختلف وب سایت خود تنها با یک ربات تلگرامی که هزینه چندان بالایی ندارد، کاربران خود را به طور کامل راضی نگهداری دارید. شایان ذکر است که این ربات‌ها امکان ارائه گزارش‌های مختلف را دارند که خود یک عامل اساسی به منظور تعیین نقشه راه پیشرفت برای کسب و کارهای گوناگون است.

حتی کانال‌های عادی و غیرتخصصی نیز می‌‌توانند ربات اختصاصی خود را سفارش دهند. به عنوان مثال می‌توانید یک ربات ویژه برای کانال خود سفارش دهید که به صورت مداوم به منظور ایجاد ارتباط بین بخش پشتیبانی کانال و اعضای کانال مورد استفاده قرار بگیرد.

چرا پایتون برای این کار استفاده می‌شود؟

چرا پایتون برای این کار استفاده می‌شود؟
ربات تلگرام با پایتون

اگر حتی به کمی با موضوع برنامه نویسی ربات‌های تلگرامی آشنایی داشته باشید، قطعاً نام پایتون را بارها شنیده‌اید. ساخت ربات تلگرام با پایتون تنها یکی از روش‌هایی که در این زمینه مورد استفاده قرار می‌گیرد. در واقع نباید تصور کرد که همه ربات‌های تلگرام با پایتون نوشته‌ شده‌اند، اما پایتون به عنوان محبوب‌ترین زبان در این زمینه شناخته می‌شود.

زبان پایتون نه تنها در حوزه برنامه‌نویسی ربات‌های تلگرامی بلکه به منظور انجام امور بسیار پیشرفته‌تر نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. این زبان به برنامه‌نویسان اجازه می‌دهد تا کلیه خواسته‌های خود را با استفاده از کتابخانه‌های ویژه به انجام برسانند و سریعاً محصول نهایی را در اختیار کاربران قرار دهند.

استفاده کردن از پایتون به ما اجازه می‌دهد تا از ویژگی‌های مهم‌ این زبان یعنی سرعت و دقت به منظور تهیه ربات‌های موردنیاز شما استفاده ببریم. تجربه نشان داده است که ربات‌های ساخته شده با پایتون از نظر کارکرد حرف اول را می‌زنند و به همین دلیل توصیه می‌شود که حتماً این زبان برنامه‌نویسی برای ساخت ربات استفاده شود.

نکته جالب در مورد ربات‌های ساخته شده با پایتون آن است که می‌توان به مرور زمان و با افزایش میزان تقاضا و نیازهای کاربران استفاده‌کننده از ربات، ساختار آن را به طور کامل تغییر داد.

در واقع می‌توان بیان کرد که ساخت ربات تلگرام با پایتون محدودیت‌های قبلی را به طور کامل منتفی می‌کند و موجب می‌شود تا بتوان ربات را به صورت مستمر به روزرسانی کرد. این امر در حالی صورت می‌گیرد که بهبود یک ربات ساخته شده با سایر زبان‌های برنامه‌نویسی به مراتب‌ دشوارتر خواهد بود.

هزینه ساخت ربات تلگرام با پایتون چقدر است؟

هزینه ساخت این ربات‌ها چقدر است؟
ربات تلگرام با پایتون

بسیاری از کاربران همواره از هزینه ساخت ربات تلگرام با پایتون می‌پرسند. به طور کلی نمی‌توان پاسخ مشخصی به این موضوع داد، زیرا هزینه ساخت ربات خود به چند عامل متفاوت بستگی دارد. همین امر موجب می‌شود تا نتوان بدون شناخت عوامل موثر در این زمینه، هزینه نهایی را مشخص کرد.

اولین عاملی که بر روی هزینه ساخت ربات تلگرام اثر می‌گذارد، پیچیدگی کلی آن است. طبیعتاً همه ربات‌های تلگرامی از پیچیدگی یکسانی برخوردار نیستند. برخی از ربات‌ها تنها باید چند علمکرد خاص را در اختیار کاربران قرار دهند،‌ در حالی که برخی دیگر عموماً چندین و چند عملکرد متفاوت دارند.

همین امر منجر به افزایش پیچیدگی آن‌ها می‌شود. ساخت ربات‌هایی که دارای پیچیدگی بیشتر هستند، هزینه بالاتری را به کاربران تحمیل می‌کند. به منظور ساخت این ربات‌ها باید یک تیم ویژه مدت زمان زیادی را به همین امر اختصاص دهد.

مورد دیگری که در هزینه مربوط به این موضوع اثر خواهد گذاشت، تکنولوژی خاصی است که به منظور ساخت ربات از آن کمک می‌گیریم. امروزه امکان ساخت ربات تلگرام با راهکارهای مختلفی همچون پایتون وجود دارد. هر یک از این راهکارها دارای مزایا و هزینه مختص به خود هستند.

به منظور کاهش هزینه‌های مربوط به این موضوع می‌توانید به سراغ تیم‌هایی بروید که سعی دارند با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های جدید، قیمت نهایی را تا حد ممکن کاهش دهند.

به عنوان مثال شما می‌توانید با سفارش دادن ربات تلگرام با پایتون در مجموعه ما شاهد کاهش هزینه‌های مربوط به این امر باشید. تمام تلاش خود را به کار گرفته‌ایم تا با نازل‌ترین قیمت ممکن، کاربردترین و مناسب‌ترین ربات‌های تلگرامی را برای شما به اجرا در بیاوریم.

ساخت ربات تلگرام با پایتون چقدر طول می‌کشد؟

ساخت ربات با پایتون چقدر طول می‌کشد؟
ربات تلگرام با پایتون

این پرسش نیز از جمله مواردی به شمار می‌آيد که نمی‌توان پاسخ مشخصی را برای آن بیان کرد. همان‌طور که بیان کردیم، مدت زمان تکمیل ربات با پیچیدگی کلی آن رابطه مستقیم خواهد داشت. در واقع هرچه پیچیدگی ربات بیشتر باشد، باید مدت زمان بیشتری را به منظور تکمیل آن اختصاص دهیم. در حالی که ساخت ربات‌های ساده با پایتون شاید تنها چند روز وقت ببرد، ربات‌های پیچیده‌تر ممکن است به چند هفته یا چند ماه زمان نیاز داشته باشند.

چرا باید شایتک را انتخاب کنید؟

ساخت ربات تلگرام با پایتون برخلاف تصور بسیاری از کاربران امر ساده‌ای محسوب نمی‌شود. ربات‌های ساخته شده به این روش عملکرد فوق‌العاده مناسبی دارند، اما این عملکرد مناسب نیازمند برنامه‌ریزی و همچنین بهره‌گیری از تکنیک‌های مختلف است. شناخت این تکنیک‌ها نیز تنها از عهده برنامه‌نویسان حرفه‌ای بر می‌آيد.

تجربه و مهارت بالای متخصصان شایتک این اطمینان خاطر را برای شما عزیزان فراهم می‌‌کند که ربات ساخته شده به طور کامل در زمان مقرر تکمیل شده باشد و بتوانید به راحتی از آن به منظور انجام امور دلخواه‌تان کمک بگیرید. دیگر لازم نیست مدت زمان بسیار زیادی را صرف یافتن یک تیم تخصصی در این زمینه کنید، تیم ما در کلیه مراحل مربوطه همراه با شما عزیزان است تا بتوانید به سادگی و در مدت زمان کوتاه ربات تلگرامی سفارش داده شده را دریافت کنید.

کار کردن با ربات تلگرام با پایتون

پس از سفارش و ساخت ربات تلگرام با پایتون می‌توان به راحتی از آن استفاده کرد. استفاده کردن از این ربات‌ها هیچ تفاوتی با ربات‌های عادی که همه ما به شکل مداوم از آن‌ها کمک می‌گیریم ندارد و نیاز نیست که در این زمینه نگرانی خاصی داشته باشید.

تنها کافی است نام کاربری مربوط به ربات را انتخاب کرده و در صفحه چت ایجاد شده به ایجاد ارتباط با آن بپردازید. شما می‌توانید ربات در هر لحظه و هر مکان فراخوانی کنید تا کلیه اطلاعات موردنیاز در اختیار شما قرار بگیرد. این موضوع در رابطه با اعضای کانال یا گروه شما نیز به طور کامل صدق می‌کند.

شما می‌توانید ربات مدنظر را به نحوی سفارش دهید که تنها در صورت انجام پاره‌ای از اقدامات مشخص امکان استفاده از آن وجود داشته باشد. به عنوان مثال، می‌توانید از کاربران بخواهید که پیش از راه اندازی ربات نسبت به عضو شدن در کانال یا گروه شما اقدام کنند. در این صورت هم تعداد کاربران ربات و هم تعداد کاربران گروه یا کانال خود را افزایش می‌دهید.

از سوی دیگر، می‌توانید نسبت به سفارش ربات تلگرام با پایتون اقدام کنید که خدمات مشخصی را به کاربران ارائه دهند، آن هم در ازای دریافت یک هزینه مشخص. مثلاً می‌توانید تعیین کنید که ربات در ازای دریافت مبلغ از کاربران به آن‌ها محتوای موردنیازشان را تحویل دهد.

دنیای ربات‌های تلگرامی بسیار گسترده است. هیچ محدودیت خاصی در این زمینه وجود ندارد و بر همین اساس می‌توانید ربات‌هایی را با کاربردهای مختلف سفارش دهید. نکته مهم آن است که این ربات‌ها قوانین اصلی تلگرام را به هیچ وجه نقض نکنند.

سخن پایانی

ساخت ربات تلگرام با پایتون یک امر کاملاً تخصصی است که باید توسط تیم‌های حرفه‌ای انجام گیرد. در سال‌های اخیر شاهد افزایش محبوبیت ربات‌های تلگرامی بوده‌ایم. این ربات‌ها با بهره‌گیری توانایی خود می‌توانند امکانات متعددی را در اختیار کاربران قرار دهند.

شما می‌توانید ربات تلگرامی مختص به خود را سفارش دهید. رباتی که تنها با توجه به نیازهای شما برنامه‌ریزی شده است و به همین دلیل امکان بهره‌گیری از آن‌ در رابطه با امور مدنظرتان وجود دارد.

در صورتی که قصد دارید چنین ربات‌های خاصی را سفارش دهید،‌ تنها کافی است با کارشناسان ما در تماس باشید. مفتخریم تا پیشرفته‌ترین ربات‌های تلگرامی را به شما عزیزان ارائه کنیم.

مطالب این صفحه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *