تعرفه های پایه طراحی سایت با وردپرس

پکیج برنزی

مناسب کسب و کار های تازه تاسیس و سایت های شخصی(رزومه ای) ، شرکتی و …

4,900,000

هزار تومان 

پکیج طلایی

مناسب شرکت ها، فروشگاه های حرفه ای، سایت های آموزشی ، خبری و …

9,900,000

هزار تومان 

پکیج حرفه ای

مناسب شرکت های بزرگ، فروشگاه های بزرگ، سایت های املاک و…

11,900,000

هزار تومان 

تعرفه های پیشرفته طراحی سایت کد نویسی

پکیج برنزی

مناسب کسب و کار های تازه تاسیس و سایت های شخصی(رزومه ای) ، شرکتی و …

14,900,000

هزار تومان 

پکیج طلایی

مناسب شرکت ها، فروشگاه های حرفه ای، سایت های آموزشی ، خبری و …

19,900,000

هزار تومان 

پکیج حرفه ای

مناسب شرکت های بزرگ، فروشگاه های بزرگ، سایت های املاک و…

24,900,000

هزار تومان 

نمونه کار های شایتک

سفارش طراحی سایت شرکتی

سفارش طراحی سایت شرکتی

سفارش طراحی سایت شرکتی به رونق و توسعه هرچه بیشتر کسب و کارهای کوچک و بزرگ، نوپا و با سابقه کمک می‌کند. فرقی نمی‌کند که صاحب کدام کسب و کار شرکتی باشید.

در هر صورت اگر به فکر ارتقای رتبه و جایگاه خود در بازار و در میان رقبا هستید بهتر است پیش از هر اقدامی به سفارش طراحی سایت شرکتی متناسب با نیازهای کسب و کار خود دست بزنید.

از آنجایی که طراحی وب سایت‌های شرکتی با اصول و ضوابطی همراهی می‌کند و باید نکات مهمی در نظر گرفته شود، پس بهتر است این کار را به دست مجموعه‌های خبره و با تجربه واگذار کنید تا این عملیات را به بهترین نحو ممکن و با مناسب‌ترین قیمت به سرانجام برسانند.

در این مطلب به ارائه نکاتی درباره طراحی سایت شرکتی خواهیم پرداخت و برخی از مهمترین ویژگی‌ها و امکانات این وب سایت‌ها را برخواهیم شمرد. پس اگر شما هم به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه هستید با ما همراه باشید.

سفارش طراحی سایت شرکتی یکی از مهم‌ترین مواردی که می‌تواند به پیشرفت شرکت شما کمک کند،‌ طراحی سایت اختصاصی است. با سفارش طراحی سایت شرکتی می‌توانید از این موقعیت عالی به بهترین شکل ممکن استفاده ببرید و جایگاه خود را به سطح بالاتری در بازار ارتقا دهید.

میتوانید تعرفه قیمت انواع سایت ها رو در صفحه سفارش طراحی سایت مشاهده کنید.

هر برند بزرگی در سراسر جهان، اهمیت بسیار زیادی به سایت خود می‌دهد، زیرا یک پل ارتباطی بین آن برند و کاربران محسوب می‌شود.

سفارش طراحی سایت شرکتی یکی از بهترین و مهم‌ترین اقداماتی است که می‌توانید برای توسعه هرچه بیشتر کسب و کار شرکتی خود انجام دهید.

همان‌طور که می‌دانید سایت شرکتی به صاحبان شرکت‌ها و مراکز گوناگون کمک می‌کند تا برند و خدمات خود را به دیگران معرفی کرده و با استفاده از آن فاصله‌های میان برند و مخاطبان کسب و کار خود را حذف نمایند.

به همین دلیل باید سفارش طراحی وبسایت شرکتی را به مجموعه‌هایی واگذار کنید که به اندازه کافی در این زمینه صاحب تخصص و تجربه بوده و مهارت‌های کافی را به دست آورده‌اند.

در این مقاله به ارائه مطالبی درباره سفارش طراحی وب سایت شرکتی خواهیم پرداخت و برخی از مهمترین ویژگی‌های سایت‌های شرکتی مناسب را مرور و بررسی خواهیم کرد. پس اگر شما هم به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه هستید با ما همراه باشید.

امکانات طراحی سایت شرکتی توسط شایتک

امکانات طراحی سایت شرکتی توسط شایتک

یکی از مهمترین مواردی که باید در هنگام سفارش طراحی سایت شرکتی به آن توجه داشته باشید امکانات و قابلیت‌های این نوع پایگاه‌ها است.

 • دسته بندی کلی

سایت‌های شرکتی باید حتماً از یک دسته‌بندی کلی برخوردار باشند. در غیر این صورت کاربران نمی‌توانند به سادگی و با صرف مدت زمانی کوتاه به خدمات مد نظرشان دسترسی داشته باشند و ممکن است با ورود به سایت و صفحات گوناگون آن سردرگم شوند.

اگر این ویژگی را در هنگام سفارش طراحی سایت شرکتی در نظر نگیرید بسیاری از کاربران خود را از دست خواهید داد.

 • بخش جستجو و نظرات کاربران

یکی دیگر از امکانات مورد نیاز برای طراحی سایت‌های شرکتی، عبارت جستجو است تا به کاربران کمک کند تا سریع‌ترین دسترسی را به خدمات و محصولات شما داشته باشند.

شرکت طراح سایت باید بخشی را هم برای دریافت نظرات و پیشنهادات کاربران در نظر بگیرد تا آن‌ها بتوانند نقاط قوت و ضعف محصولات و خدمات شما را بازگو کنند. حواستان باشد که بسیاری از کاربران پیش از خرید محصول و یا دریافت خدمت از یک سایت، نظرات دیگران را جویا می‌شوند. به همین دلیل توصیه می‌شود از طراحی این بخش غفلت نشود.

سایت شرکتی چیست؟

سایت شرکتی چیست؟
سفارش طراحی سایت شرکتی

سایت شرکتی سایتی به شمار می‌آيد که به شرکت‌ها و مراکز گوناگون از آن به منظور معرفی کردن برند خود استفاده می‌کنند.

این سایت عملاً فاصله مجازی و حقیقی بین مخاطبان برند و شرکت مربوطه را رفع می‌کند و به همین جهت باید نهایت دقت را در ساخت آن به کار گرفت.

امروزه هیچ کسی نمی‌تواند جذابیت دنیای مجازی را برای افراد مختلف در صنایع گوناگون انکار کند. هر برندی، حتی برندهای کوچک نیز می‌توانند با سفارش طراحی سایت شرکتی شما نیز می‌توانید بر اساس نیازهای کلی کاربران خود، سرویس و کالاهای گوناگونی را در اختیار آن‌ها قرار دهید.

علاوه بر این، با استفاده از سایت شرکتی امکان معرفی کامل برند مدنظر به وجود می‌آيد و همین امر یک عامل عالی به منظور جذب مخاطبان جدید است. در واقع از هر نظر، طراحی و ساخت یک ساخت شرکتی مزایای بسیار زیادی دارد.

البته، هر سایتی را نمی‌توان یک نوع سایت شرکتی مناسب داشت. طراحی اینگونه سایت‌های یک سری اصول و قوانین خاص دارد که نمی‌‌توان آن‌ها را نادیده گرفت.

در صورت عدم رعایت چنین اصول و قوانینی، سایت مربوطه نه تنها یک نماینده عالی از خدمات شما نخواهد بود، بلکه ممکن است موجب از دست رفتن مخاطبان شود.

ویژگی‌های یک سفارش طراحی سایت شرکتی مناسب

ویژگی‌های یک سفارش طراحی سایت شرکتی مناسب

همان‌طور که بیان شد، به منظور سفارش طراحی سایت شرکتی باید از یک سری استانداردهای مشخص پیروی شود.

این استانداردها را به عنوان یک چهارچوب اساسی در نظر بگیرید که فراغ از نوع هدف کاربر، در زمان سفارش طراحی وبسایت شرکتی به آ‌ن‌ها توجه می‌شود. در ادامه به برخی از این استانداردها و ویژگی‌های مهم می‌پردازیم.

داشتن ظاهر جذاب و قابل فهم طراحی سایت شرکتی

داشتن ظاهر جذاب و قابل فهم طراحی سایت شرکتی

اولین ویژگی یک سایت شرکتی باید ظاهر جذاب و قابل فهم آن باشد. تنها کافی است سری به سایت‌های شرکت‌های بزرگ بزنید تا با طراحی کاملاً متفاوت و جذاب هر یک از آن‌ها بیشتر آشنا شوید. ماهیت و هویت کلی برند باید در حوزه طراحی سایت نیز به کار گرفته شود.

ظاهر جذاب، نتایج مثبتی همچون جذب مخاطبان جدید به دنبال خواهد داشت. علاوه بر این، افرادی که قصد دارند با شما به شراکت بپردازند قطعاً سایت شما و طراحی آن را تحت نظر خواهند گرفت.

هرچه به طراحی سایت شرکتی خود بیشتر اهمیت بدهید و به جزئیات آن دقت شود، طبیعتاً دسترسی به چنین اهدافی برایتان ساده‌تر خواهد بود.

برخی از افراد تصور می‌کنند که یک سایت شرکتی باید ظاهری خشک و رسمی‌داشته باشد. در دنیای مدرن امروزه چنین تصوراتی واقعاً نادرست به شمار می‌روند.

حتی سایت‌های شرکتی نیز نیاز به انعطاف در طراحی دارند، زیرا همه افراد دوست دارند پس از مراجعه به یک وب‌سایت، سریعاً با آن ارتباط برقرار کنند.

طراحی سایت لوازم آرایشی یکی از موضوعاتی است که میتوانید از طریق آن درآمد های میلیونی در روز داشته باشید.

 یکی از مهم‌ترین مواردی که موسسات مجرب در حوزه سفارش طراحی سایت شرکتی به آن توجه می‌شود همین موضوع است.

طراحان حرفه‌ای به طور کامل با ارزش بسیار زیاد جلب کاربران از طریق ساخت قالب‌های جذاب آشنا هستند و از این قابلیت عالی به نفع شما بهره می‌برند.

ریسپانسیو بودن طراحی سایت شرکتی

ریسپانسیو بودن طراحی سایت شرکتی

مورد دیگری که در رابطه با سفارش طراحی وبسایت شرکتی باید به‌ آن توجه شود، بحث ریسپانسیو بودن سایت است. البته، این موضوع تنها مربوط به سایت‌های شرکتی نیست و به طور کلی هر سایتی باید این ویژگی‌ خاص را داشته باشد. شاید بپرسید ریسپانسیو بودن به چه معنا است؟

همان‌طور که می‌دانید امروزه دستگاه‌های هوشمند از صفحات نمایش با اندازه‌های مختلف استفاده می‌کنند. این بدان معناست که سایت شما باید با اندازه این صفحات همخوانی داشته باشد و به خوبی بتوان از آن استفاده کرد.

به عنوان مثال، طبیعتاً صفحه نمایش موجود بر روی تلفن همراه شما با صفحه نمایش یک تبلت کاملاً متفاوت است.

طراحی سایت اگر به شکل ریسپانسیو باشد، کلیه محتوای‌ آن هم بر روی تبلت و هم بر روی تلفن همراه به شکل مناسبی مشاهده خواهد شد.

اگر این اصل مهم در زمان سفارش طراحی سایت شرکتی به خوبی رعایت نشود، تعداد بسیاری زیادی از کاربران شما نمی‌‌توانند به منوها و بخش‌های مختلف سایت دسترسی داشته باشند، زیرا عملاً سایت مدنظر برای آن‌ها به خوبی نمایش داده نمی‌شود.

به همین دلیل است که تیم‌های حرفه‌ای طراحی سایت از همان ابتدا به این موضوع واکنش نشان می‌دهند و تمام تلاش خود را به کار می‌گیرند تا روند طراحی سایت با توجه به خاصیت ریسپانسیو بودن پیش برود.

امکان بروزرسانی در هر زمان و هر مکان

امکان بروزرسانی در هر زمان و هر مکان
سفارش طراحی سایت شرکتی

امروزه ارائه محتوای مناسب در همه سایت‌ها از جمله سایت‌های شرکتی یک امر ضروری شناخته می‌شود. این محتواست که می‌تواند شما را به صفحات اول گوگل ببرد و در نتیجه تعداد کاربران بیشتری را به سمت شما بکشاند.

سایت‌های شرکتی باید محتوای مناسب و به روزی را در اختیار کاربران قرار دهند. این امر نیز نیازمند وجود یک پنل مدیریتی کاربردی جهت قرار دادن محتواهای مختلف است.

شما حتی برای قرار دادن تصاویر و ویدیو نیز به یک پنل مدیریتی نیاز دارید تا بتوانید این موارد را بر حسب نیاز و علاقه خود در سایت شرکت قرار دهید.

این همان امری است که با مراجعه به یک مرکز مناسب طراحی سایت می‌توانید به آن دسترسی پیدا کنید.

اگر در زمینه تولید محتوا تجربه خاصی ندارید معمولاً می‌توانید مدیریت سایت خود را به تیم‌هایی که در این رابطه مهارت دارند بسپارید تا تولید محتوا توسط آن‌ها انجام گیرد.

هزینه سفارش طراحی سایت شرکتی

هزینه سفارش طراحی سایت شرکتی
سفارش طراحی سایت شرکتی

به منظور سفارش طراحی سایت شرکتی باید یک هزینه مشخص پرداخت شود. به طور کلی نمی‌توان یک مبلغ معین را در این زمینه بیان کرد، زیرا هر سایت دارای شرایط منحصر به فرد خود است.

شرکت‌هایی که گستردگی چندان زیادی ندارند می‌توانند به سراغ سایت‌های شرکتی با طراحی ساده‌تر بروند،‌ این در حالی است که شرکت‌های بین‌المللی باید حتماً از جدیدترین و مدرن‌ترین طراحی‌های روز استفاده کنند. این امر می‌تواند بر روی هزینه مدنظر در این رابطه اثر بگذارد.

مورد دیگری که بر روی هزینه اثرگذار خواهد بود، مهارت و تجربه تیمی‌است که به آن مراجعه کرده‌اید.

تیم‌های برتر در این حوزه به علت مهارت و تجربه بالای خود هزینه بیشتری را در خواست می‌کنند، اما یک نکته مهم وجود دارد که باید آن توجه کنید.

طراحی سایت شرکتی یک هزینه به شمار نمی‌آید و باید آن را یک نوع سرمایه‌‌گذاری دانست. شما در حال سرمایه‌گذاری بر روی شرکت خود هستید و این امر هرچقدر هم که هزینه داشته باشد، در نهایت منجر به سودآوری شما می‌شود.

به همین دلیل، توصیه می‌شود که به جای توجه کردن به هزینه‌ها، کیفیت نهایی سایت خود را به عنوان اولویت انتخاب کنید.

یک سایت عالی که دارای طراحی مناسبی است می‌تواند برای چندین سال متوالی کاربران شما را راضی نگه دارد و سرمایه‌ زیادی را روانه شرکت شما کند.

مهم‌ترین قابلیت‌های سایت‌های شرکتی

مهم‌ترین قابلیت‌های سایت‌های شرکتی
سفارش طراحی سایت شرکتی

از جمله قابلیت‌های مهمی‌که در سایت‌های شرکتی باید وجود داشته باشد، بحث دسته‌بندی است. این دسته‌بندی باید با دقت بسیار بالایی صورت بگیرد تا کاربران بتوانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن به خدمات و سرویس‌های موردنیاز خود دسترسی داشته باشند.

مورد دیگر، بحث جستجو است، کاربران شما باید بتوانند در همان ابتدای ورود به سایت از جستجوگر داخلی استفاده ببرند و بدون صرف زمان زیاد، به هدف نهایی خود دست پیدا کنند.

علاوه بر این،‌ اگر شرکتی هستید که دارای نمایندگی است، باید بخشی را به منظور مدیریت نمایندگی‌های خود تعیین کنید. نمایندگی‌های شرکت شما می‌توانند با ورود به این بخش از خدمات مختلف ارائه شده بهره ببرند.

در کنار موارد گرفته شده، نباید در زمان سفارش طراحی سایت شرکتی، مشخص کردن یک بخش خاص جهت نظرات و پیشنهادات کاربران را نادیده گرفت.

نظرات و پیشنهادات کاربران مهم‌ترین سوخت شرکت شما شناخته می‌شوند و به همین دلیل اهمیت دارد که بخشی را به این موضوع اختصاص دهید.

برای طراحی سایت به سراغ چه کسی برویم؟

برای طراحی سایت به سراغ چه کسی برویم؟
سفارش طراحی سایت شرکتی

سفارش طراحی سایت شرکتی را باید به موسسه‌ای بسپارید که سابقه مناسبی در این زمینه داشته باشد. یک موسسه مجرب و باسابقه بهترین انتخاب ممکن برای شما محسوب می‌شود.

در زمان انتخاب بهترین مرکز موجود برای سفارش طراحی سایت شرکت خود به مواردی همچون نمونه کارهای موسسه مدنظر و همچنین مهارت تیم طراحی توجه داشته باشید. این موارد به شما کمک می‌کنند تا از بین انبوه مراکز فعال در این زمینه،‌ گزینه مناسبی را برگزینید.

اهمیت بهینه سازی و سئو در طراحی سایت شرکتی

اهمیت بهینه سازی و سئو در طراحی سایت شرکتی
سفارش طراحی سایت شرکتی

همان طور که می‌دانید در دنیای امروز که اینترنت به یکی از مهم‌ترین ابزارهای ارتباطی تبدیل شده است، داشتن یک سایت شرکتی برای هر کسب و کاری ضروری است.

یک سایت شرکتی می‌تواند به شما کمک کند تا محصولات و خدمات خود را به مشتریان بالقوه معرفی کنید، برند خود را بسازید و ارتباط با مشتریان خود را بهبود بخشید.

اما برای اینکه یک سایت شرکتی بتواند به اهداف خود دست یابد، باید از اصول طراحی سایت شرکتی و بهینه سازی موتور جستجو (SEO) پیروی کند.

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) فرآیندی است که به سایت شما کمک می‌کند تا در نتایج جستجو در موتورهای جستجو مانند گوگل رتبه بالاتری کسب کند. وقتی سایت شما در رتبه‌های بالاتری از نتایج جستجو قرار می‌گیرد، بیشتر دیده می‌شود.

طراحی سایت شرکتی فرآیندی است که در آن یک سایت شرکتی با توجه به نیازهای کسب و کار و مخاطبان هدف طراحی می‌شود.

این طراحی شامل انتخاب قالب مناسب، طراحی صفحات مختلف سایت، ایجاد محتوای جذاب و کاربردی و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است.

دسته بندی مناسب برای طراحی سایت شرکتی

دسته بندی مناسب برای طراحی سایت شرکتی
سفارش طراحی سایت شرکتی

برای اینکه یک سایت شرکتی بهترین عملکرد را داشته و تجربه کاربری را بهبود بخشد، باید از دسته بندی مناسب استفاده کند.

دسته بندی مناسب به کاربران کمک می‌کند تا به سرعت و به راحتی اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کنند.

هنگام انتخاب دسته بندی برای سایت شرکتی خود، باید به موارد زیر توجه کنید:

 • نوع کسب و کار شما

انتخاب دسته بندی باید با نوع کسب و کار شما هماهنگ باشد.

 • مخاطبان هدف شما

شناخت دقیق از مخاطبان هدف شما نقش بسیار مهمی در انتخاب دسته بندی دارد.

 • محتوای سایت شما

نوع و محتوای سایت شما نیز در انتخاب دسته بندی تاثیرگذار است.

برای مثال، اگر شما یک فروشگاه اینترنتی دارید، می‌توانید از دسته بندی‌های زیر استفاده کنید:

 • محصولات
 • محصولات جدید
 • محصولات پرفروش
 • محصولات تخفیف خورده
 • دسته بندی‌های فرعی مرتبط با محصولات

طراحی سایت شرکتی برای افزایش بهره‌وری

طراحی سایت شرکتی برای افزایش بهره‌وری
سفارش طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی می‌تواند به افزایش بهره‌وری کسب و کار شما کمک کند. به عنوان مثال، یک سایت شرکتی می‌تواند به شما کمک کند تا:

کاهش تماس‌های تلفنی

با ارائه اطلاعات کامل و به‌روز در سایت، مشتریان قادرند به صورت آنلاین به جواب سوالات خود دست یابند.

ساده‌ تر کردن فرآیند فروش

با ارائه فرم‌های آنلاین، اطلاعات دقیق محصولات و امکان مقایسه قیمت‌ها، مشتریان می‌توانند به‌راحتی تصمیم‌گیری کنند و همین امر به افزایش فروش و ارتقا تجربه خرید منجر می‌شود.

بهبود خدمات مشتری

ارائه فرم‌های تماس، چت آنلاین یا ارتباط از طریق شبکه‌های اجتماعی، این امکان را فراهم می‌کند که مشتریان به راحتی نظرات، سوالات یا مشکلات خود را با شما در میان بگذارند.

برای اینکه طراحی سایت شرکتی شما بتواند به افزایش بهره‌وری کسب و کار شما کمک کند، باید از اصول زیر پیروی کنید:

 • طراحی سایت خود را ساده و کاربرپسند کنید.
 • محتوای سایت خود را به صورت منظم به روزرسانی کنید.
 • از ابزارهای مدیریت محتوا (CMS) استفاده کنید.
 • از ابزارهای تحلیل وب برای ردیابی عملکرد سایت خود استفاده کنید.

اهمیت و ضرورت سفارش طراحی سایت شرکتی

اهمیت و ضرورت سفارش طراحی سایت شرکتی
سفارش طراحی سایت شرکتی

در حال حاضر بیشتر افراد و صاحبان کسب و کارها در فضای مجازی حضور دارند و به این ترتیب محصولات و خدمات و برند خود را به دیگران معرفی می‌کنند.

صاحبان شرکت‌ها هرچند کوچک هم می‌توانند به سفارش طراحی یک سایت شرکتی دست زده و این کار را به دست مجموعه‌های خبره از قبیل شایتک واگذار کنند.

نوع طراحی این سایت‌ها با توجه به نیازهای کسب و کار شما متفاوت خواهد بود و مجموعه طراح می‌تواند برای آن سرویس‌ها و امکانات مختلفی در نظر بگیرد تا پاسخگوی مناسبی برای نیازهای شما باشد.

از آنجایی که با سفارش طراحی یک سایت شرکتی می‌توانید به راحت‌ترین شکل ممکن و با صرف هزینه‌های نه چندان زیاد، به معرفی کامل برند و خدمات خود بپردازید، پس طراحی آن ضرورت و اهمیت دارد و به شما کمک می‌کند تا از رقبای کسب و کار خود سبقت بگیرید.

طراحی وب سایت شرکتی از اصول و قواعد خاصی پیروی کرده و نیاز به رعایت شرایطی دارد. در غیر این صورت نمی‌تواند از پس نیازهای شما برآمده و توجه مخاطبان را جلب کند.

ویژگی‌ های سایت شرکتی

ویژگی‌های سایت شرکتی
سفارش طراحی سایت شرکتی

پیش از اینکه سفارش طراحی سایت شرکتی را به یک مجموعه واگذار کنید، بهتر است ویژگی‌های بهترین این پایگاه‌ها را بشناسید و استانداردهای مورد نیاز آن‌ها را بدانید.

یکی از مهمترین این ویژگی‌ها داشتن ظاهر جذاب و قابل فهم برای مخاطبان است. در این صورت قادر به جلب توجه و جذب کاربران خواهید بود.

حواستان باشد که سفارش طراحی وبسایت شرکتی را به مجموعه‌ای واگذار کنید که به جزئیات طراحی توجه داشته و ظاهری خشک و رسمی برای آن در نظر نمی‌گیرند.

یک وب سایت شرکتی باید قابلیت ریسپانسیو داشته باشد. یعنی در تمامی دستگاه‌ها و تجهیزات دیجیتال از قبیل گوشی‌های هوشمند، تبلت، لپ تاپ و کامپیوتر به شکل مناسب به نمایش درآید.

در غیر این صورت تعداد بسیار بالایی از کاربران قادر به مشاهده وب سایت شما نبوده و یا نمی‌توانند به منوها و بخش‌های مختلف آن دسترسی داشته باشند.

یکی دیگر از مهمترین ویژگی‌ها و نکاتی که باید پیش از سفارش طراحی وبسایت شرکتی به آن دقت کنید امکان به روزرسانی در زمان‌ها و مکان‌های مختلف است.

در این صورت می‌توانید محتوای مناسب و ارزشمندی را در وبسایت خود ارائه داده و آن را به روزرسانی کنید.

قیمت سفارش طراحی سایت شرکتی نیز مهم است. این هزینه باید با امکانات سایت و سرویس‌ها و ویژگی‌های آن در تناسب و هماهنگی کافی باشد.

 • ظاهر جذاب و گویا

حواستان باشد که سفارش طراحی سایت شرکتی را به هر مجموعه‌ای واگذار نکنید. بهتر است برای اجرای این عملیات مجموعه‌ای را در نظر بگیرید که ویژگی‌ها و امکانات مناسبی را برای پایگاه شما فراهم می‌سازند.

از جمله این ویژگی‌ها می‌توان به ظاهر جذاب و کاربر پسند اشاره کرد. اگر این ویژگی در نظر گرفته نشود مخاطبان جذب وب سایت شما نخواهند شد.

از سوی دیگر باید این وب سایت به گونه‌ای طراحی شود که مخاطبان با یک نگاه متوجه نوع کسب و کار و برند شما شوند و ماهیت آن را درک و فهم نمایند.

 • واکنش گرایی و به‌روزرسانی

سایت شرکتی باید به صورت واکنش گرا و یا ریسپانسیو طراحی شود تا قابلیت به نمایش درآمدن در تمامی دستگاه‌های دیجیتال را پیدا کند. برای نمونه کاربران بتوانند با کمک سیستم رایانه‌ای، لپ‌تاپ، گوشی موبایل، تبلت و… به آن دسترسی داشته باشند.

سفارش طراحی سایت شرکتی را باید به مجموعه‌ای بسپارید که امکان به روز رسانی‌های مکرر و مداوم را برای آن فراهم می‌سازند. یعنی شما می‌توانید در هر موقعیت و در هر زمانی آن را تازه سازی کرده و اطلاعات، متون، محتوا، محصولات و خدمات جدیدی را به آن اضافه کنید.

سخن پایانی درباره سفارش طراحی سایت شرکتی

سخن پایانی درباره سفارش طراحی سایت شرکتی
سفارش طراحی سایت شرکتی

سفارش طراحی سایت شرکتی مقوله‌ای پیچیده است که برای انجام آن باید به موارد مختلفی دقت شود. از بین موارد مهم موجود در این زمینه باید به گزینه‌هایی همچون ریسپانسیو بودن سایت،‌ امکان مدیریت محتوا در سایت و ظاهر جذاب و کاربردی اشاره کنیم.

به منظور طراحی سایت شرکتی باید تنها به متخصصان امر مراجعه کنید. اگرچه امکان استفاده از قالب‌ها و سایت‌های آماده نیز وجود دارد، اما چنین مواردی آن قدر ساده و ابتدایی هستند که نیازهای شما را به هیچ وجه برطرف نخواهند کرد.

بنابراین، اگر به دنبال پیشرفت خود هستید و قصد دارید کاربران جدیدی را به دست بیاورید. سفارش طراحی سایت از نوع شرکتی را در نظر داشته باشید.

در صورت اینکه سوالی در باره تعرفه ها دارید میتوانیداز قسمت تماس با ما سوال خود را مطرح کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *