تعرفه های پایه طراحی سایت با وردپرس

پکیج برنزی

مناسب کسب و کار های تازه تاسیس و سایت های شخصی(رزومه ای) ، شرکتی و …

4,900,000

هزار تومان 

پکیج طلایی

مناسب شرکت ها، فروشگاه های حرفه ای، سایت های آموزشی ، خبری و …

9,900,000

هزار تومان 

پکیج حرفه ای

مناسب شرکت های بزرگ، فروشگاه های بزرگ، سایت های املاک و…

11,900,000

هزار تومان 

تعرفه های پیشرفته طراحی سایت کد نویسی

پکیج برنزی

مناسب کسب و کار های تازه تاسیس و سایت های شخصی(رزومه ای) ، شرکتی و …

14,900,000

هزار تومان 

پکیج طلایی

مناسب شرکت ها، فروشگاه های حرفه ای، سایت های آموزشی ، خبری و …

19,900,000

هزار تومان 

پکیج حرفه ای

مناسب شرکت های بزرگ، فروشگاه های بزرگ، سایت های املاک و…

24,900,000

هزار تومان 

نمونه کار های شایتک

سفارش طراحی سایت شخصی

سفارش طراحی سایت شخصی

سفارش طراحی سایت شخصی یکی از بهترین اقداماتی است که می‌توانید برای معرفی کسب و کار تازه خود و یا توسعه و رشد آن انجام دهید.

با طراحی چنین وب سایتی این امکان را به دست می‌آورید که خود، مهارت‌ها و شایستگی‌هایتان را با دیگر اعضا و کاربران فضای اینترنت در میان بگذارید و از آن‌ها دعوت کنید تا از کسب و کار، مهارت‌ها و توانمندی‌های‌تان استفاده کنند.

یکی از مهمترین اقدامات در جهت توسعه هر کسب و کار و در اختیار داشتن برگ برنده در فضای رقابتی بازار، سفارش طراحی سایت شخصی است.

داشتن یک سایت شخصی با امکانات و بخش‌های متنوع و متناسب با نیاز کسب و کارتان به شما اجازه می‌دهد تا ضمن ارائه بهترین خدمات به کاربران هدف، امکان معرفی مجموعه، مهارت‌ها و شایستگی‌های خود را داشته و در رقابت با رقبای تجاری خود در یک فضای عادلانه و نامحدود شرکت کنید.

طراحی سایت شخصی می‌تواند با اهداف متعددی انجام گیرد به طور مثال برخی کسب و کارها از سایت شخصی خود به عنوان یک کاتالوگ آنلاین برای معرفی محصولات و خدمات استفاده می‌کنند.

برخی دیگر سایت شخصی را به یک شعبه آنلاین ارائه دهنده خدمات و محصولات خود با توانمندی نامحدود تبدیل می‌کنند و برخی دیگر در سایت شخصی خود اطلاعات، مقالات، راهکارها و سایر داده‌های مرتبط با شغل خود را ارائه می‌کنند.

در هر صورت داشتن یک سایت شخصی برای هر کسب و کار منفعت‌های بسیاری به همراه خواهد داشت.

یکی از مهمترین اقدامات در جهت توسعه هر کسب و کار و در اختیار داشتن برگ برنده در فضای رقابتی بازار، سفارش طراحی سایت شخصی است.

داشتن یک سایت شخصی با امکانات و بخش‌های متنوع و متناسب با نیاز کسب و کارتان به شما اجازه می‌دهد تا ضمن ارائه بهترین خدمات به کاربران هدف، امکان معرفی مجموعه، مهارت‌ها و شایستگی‌های خود را داشته و در رقابت با رقبای تجاری خود در یک فضای عادلانه و نامحدود شرکت کنید.

طراحی سایت شخصی می‌تواند با اهداف متعددی انجام گیرد به طور مثال برخی کسب و کارها از سایت شخصی خود به عنوان یک کاتالوگ آنلاین برای معرفی محصولات و خدمات استفاده می‌کنند، برخی دیگر سایت شخصی را به یک شعبه آنلاین ارائه دهنده خدمات و محصولات خود با توانمندی نامحدود تبدیل می‌کنند و برخی دیگر در سایت شخصی خود اطلاعات، مقالات، راهکارها و سایر داده‌های مرتبط با شغل خود را ارائه می‌کنند.

در هر صورت داشتن یک سایت شخصی برای هر کسب و کار منفعت‌های بسیاری به همراه خواهد داشت.

شما می‌توانید برای دستیابی به اهداف مختلفی، سفارش طراحی سایت شخصی را به یک مجموعه معتبر ارائه دهید. یکی از مهمترین این اهداف آموزش و یا سرگرمی‌است.

بسیاری از افرادی که به سفارش طراحی سایت شخصی اقدام می‌کنند تمایل به بازاریابی حرفه‌ای و انجام تبلیغات موثر و کارآمد برای کسب و کار تجاری و یا خدماتی خود دارند.

در این مقاله به ارائه مطالبی در زمینه سفارش طراحی سایت شخصی خواهیم پرداخت و مهمترین ویژگی‌ها، امکانات ساخت سایت شخصی، مزایای این سایت‌ها و…. را مرور و بررسی خواهیم کرد. پس اگر شما هم به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه هستید با ما همراه باشید.

اهمیت داشتن سایت شخصی در فضای مجازی

اهمیت داشتن سایت شخصی در فضای مجازی

امروزه پیشرفت و توسعه تکنولوژی در زمینه زیرساخت‌های اینترنتی و مخابراتی سبب شده است که ارتباط در فضای آنلاین بسیار راحت و سریع باشد. شبکه‌های اجتماعی، پیام رسان‌ها و پلتفرم‌های مختلف فضاهای رقابتی مناسبی را با شرایط ایده آل برای کسب و کارهای مختلف ایجاد کرده اند.

در چنین فضایی موفقیت با کسانی است که بیشترین اطلاعات را از زیرساخت‌ها و مزایای استفاده از آن‌ها داشته باشند.

به زبان ساده‌تر دیگر زمان کسب و کار به شیوه سنتی و بازار محور سپری شده است. امروزه کسب و کارهایی در عرصه تجارت موفق هستند که به شیوه‌های مدرن بازاریابی و جذب مشتری دست یافته‌اند و از مزایای مشتری محوری به روش‌های مختلف استفاده می‌کنند.

طراحی وب سایت شخصی از جمله مواردی است که می‌تواند برگ برنده شما در عرصه رقابت تجاری باشد.

سفارش طراحی سایت شخصی با اهداف گوناگونی چون ارائه محصولات و خدمات، ارائه توضیحات و داده‌های مرتبط با حوزه کاری، معرفی مجموعه خدماتی و فروشگاهی، جذب مشتریان بدون محدودیت‌های زمانی جغرافیایی و… صورت می‌گیرد.

شما با هر هدفی که اقدام به سفارش طراحی وب سایت شخصی می‌کنید مطمئنا یک قدم پیش از سایر همکارانتان که هنوز به شیوه ‌های سنتی پایبند هستند خواهید بود.

مزایای طراحی سایت شخصی

مزایای طراحی سایت شخصی

اگر هنوز هم برای سفارش طراحی سایت شخصی مردد هستید بهتر است با مزایای مهم این اقدام آشنا شوید. مهمترین مزایای داشتن یک سایت شخصی برای هر کسب و کار عبارتند از:

 • ایجاد مزایای رقابتی در فضایی عادلانه
 • جذب راحت‌تر کاربران هدف
 • شبکه‌سازی موفق
 • ایجاد فضایی پویا و روشن
 • توانایی کسب درآمد بیشتر از وب سایت
 • دیده شدن در فضای مجازی
 • نمایش حرفه‌ای و به روز بودن
 • اعتمادسازی
 • برندسازی

روش‌های مختلف طراحی سایت شخصی

روش‌های مختلف طراحی سایت شخصی

یکی از نکاتی که در طراحی سایت شخصی باید در مورد آن تصمیم گیری کنید و نقش مهمی در موفقیت شما خواهد داشت. انتخاب روش طراحی سایت است. در حالت کلی سه روش برای طراحی و ساخت وب سایت شخصی وجود دارد که عبارتند از:

طراحی سایت شخصی با کدنویسی

در این شکل از طراحی، شما سایت شخصی خود را به صورت کدنویسی اختصاصی و به شکل انحصاری ایجاد می‌کنید.

کیفیت چنین سایت‌هایی در مقایسه با سایر روش‌ها بسیار بالاتر است اما باید در نظر داشته باشید که برای دستیابی به چنین کیفیتی نیاز است که هزینه‌های بیشتری نیز صرف کنید.

ضمن این که مدیریت چنین سایت‌هایی نیاز به دانش فنی کدنویسی و زبان‌های برنامه‌نویسی دارد به همین دلیل سفارش طراحی سایت شخصی به روش کدنویسی به همه توصیه نمی‌شود.

طراحی سایت وردپرس

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای رایگان است که از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار بوده و امکان طراحی انواع سایت در آن وجود دارد.

وردپرس امکان استفاده از افزونه ها، قالب‌های متنوع و امکانات بیشماری را برای شما فراهم می‌کند. به این ترتیب شما می‌توانید سایت مورد نظرتان را با سلیقه شخصی و متناسب با نیاز کسب و کار خود طراحی کنید.

طراحی سایت با سایت سازها

یکی دیگر از روش‌های سفارش طراحی سایت شخصی، ایجاد این سایت‌ها با استفاده از سایت سازها است.

این امکان به شما کمک می‌کند تا در کمترین زمان ممکن یک سایت شخصی حرفه‌ای داشته باشید و بتوانید اطلاعات و داده‌های مورد نیاز خود را در آن منتشر کنید.

مهمترین ویژگی‌های سایت شخصی

مهمترین ویژگی‌های سایت شخصی

در طراحی سایت شخصی حرفه‌ای و مناسب، عوامل بسیاری دخیل هستند. عموما یک سایت شخصی موفق، سایتی است که ویژگی‌های زیر را دارا باشد:

 • فونت‌های حرفه‌ای
 • پنل کاربری کاربردی
 • پشتیبانی از افزونه‌های چند زبانه
 • واکنش گرا بودن
 • دارای طراحی بهینه و سرعت بالا
 • پشتیبانی از افزونه‌های صفحه ساز
 • دارای امنیت بالا
 • سئو شده برای موتورهای جستجو
 • دامنه منحصر به فرد

هزینه سفارش طراحی سایت شخصی

هزینه سفارش طراحی سایت شخصی

یکی از سوالات رایج در زمینه طراحی سایت شخصی، هزینه‌های مرتبط با این کار است. معمولا هزینه‌های مرتبط با سفارش طراحی سایت شخصی با توجه به فاکتورهایی چون روش طراحی و ساخت سایت، گستردگی امکانات و شرایط سایت، سفارشات مرتبط با شخصی سازی، مدت زمان طراحی، مواردی چون پشتیبانی، تولید محتوا، سئو و… بستگی خواهد داشت.

اما در صورت کلی می‌توان گفت که هزینه سفارش طراحی سایت شخصی در مقایسه با سایر سایت‌ها از جمله سایت‌های خدماتی، فروشگاهی و… بسیار کمتر خواهد بود.

سفارش طراحی سایت را به چه تیمی بسپاریم؟

سفارش طراحی سایت را به چه تیمی بسپاریم؟

مهمترین کاری که برای داشتن سایت شخصی باید انجام دهید، یافتن یک تیم حرفه ای، متعهد و مسئولیت‌پذیر با تجربه و مهارت بالا در حوزه طراحی و ساخت انواع سایت‌های اینترنتی است.

برای این که مطمئن شوید هزینه‌هایی که در این عرصه صرف می‌کنید شما را به موفقیت می‌رساند باید قبل از سپردن کار سفارش طراحی سایت شخصی حتما از رزومه و تخصص تیم طراحی سایت مطمئن شوید.

تیم طراحی و برنامه‌نویسی سایت شایتک یکی از معتبرترین و قابل اعتمادترین تیم‌های عملیاتی در این حوزه است که شما می‌توانید با خیال آسوده سفارش طراحی سایت شخصی خود را به آن‌ها بسپارید.

مسئولیت پذیری، تعهد، پشتیبانی همه جانبه، فعالیت در فضایی امن و دوستانه، انتقادپذیری، مشارکت تیمی، عملکرد حرفه‌ای و قیمت‌های رقابتی از جمله مواردی است که تیم طراحی و برنامه‌نویسی شایتک را از سایر رقبا در این عرصه متمایز می‌سازد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه سفارش طراحی سایت شخصی و انواع مختلف وبسایت‌ها و پلتفرم‌های آنلاین و آفلاین با کارشناسان ما در شایتک در تماس باشید.

وب سایت شخصی چیست؟

وب سایت شخصی چیست؟

پیش از اقدام به سفارش طراحی سایت شخصی بهتر است با مفهوم این نوع از پایگاه‌های اینترنتی آشنایی کافی حاصل کنید و بدانید که در زمانه حاضر برای معرفی مشخصات و یا ارائه توانمندی‌ها به جای چاپ کردن کارت ویزیت و یا برگه و نوشتن مشخصاتی از قبیل شماره تلفن، و آدرس بر روی آن، از وب سایت‌های شخصی استفاده می‌کنند.

در حقیقت سفارش طراحی سایت شخصی را می‌توان یکی از بهترین و موثرترین راهکارها به منظور به اشتراک گذاشتن افکار و دیدگاه‌ها در دنیای دیجیتالی امروز به شمار آورد.

اگر یک وب سایت شخصی برای خود طراحی و راه اندازی کنید می‌توانید علاوه بر معرفی خود روابط مناسبی را نیز با دیگران برقرار ساخته و یا مهارت‌ها، نمونه کارها، نظرات و عقاید خود را به اشتراک بگذارید.

بسیاری از افراد از وب سایت شخصی خود به عنوان یک پایگاه رزومه آنلاین استفاده کرده و سوابق کاری و تحصیلی، تقدیرنامه‌ها، گواهینامه‌های دریافت شده و…. را در آن جای می‌دهند و دامنه آن را نیز به نام خود ثبت می‌کنند.

در این صورت و با کمک این رزومه آنلاین و به روز می‌توانند خود را در سطح جهان مطرح نمایند و یک موقعیت شغلی بسیار مناسب برای خود دست و پا کنند.

بسیاری از نویسندگان و افراد مشهور جامعه مانند نقاشان، هنرمندان و…. با طراحی سایت شخصی علاوه بر بیوگرافی و مشخصات فردی خود، آثارشان را نیز در معرض دید کاربران قرار می‌دهند و یا هواداران خود را از جدیدترین خبرها و اتفاقات زندگی‌شان مطلع می‌کنند.

در این صورت شهرت خود را افزایش داده و به نوعی به تبلیغات آنلاین نیز اقدام می‌نمایند. از یک سایت شخصی حرفه‌ای می‌توانید به عنوان یک پایگاه آموزشی مناسب نیز استفاده کرده و به آموزش مخاطبان در زمینه‌های مختلف مشغول شوید.

بسیاری از افرادی که در یک زمینه خاص صاحب تجربه و تخصص هستند دست به طراحی سایت شخصی با ویژگی‌های مد نظر خود زده و مهارت‌هایی از قبیل آشپزی، نقاشی، موسیقی، طراحی سایت و….. را به دیگران تعلیم می‌دهند.

امکانات ساخت سایت شخصی

ساخت سایت شخصی هم مانند دیگر وب سایت‌ها نیاز به امکانات خاصی دارد. این امکانات می‌توانند با توجه به نیاز مشتریان و بر اساس سلیقه و تمایل شخصی آن‌ها کم و زیاد شود.

با این حال و از مهمترین امکانات ساخت سایت شخصی می‌توان به اطلاعات تماس فرد اشاره کرد که مواردی از قبیل شماره تلفن، آدرس، نقشه، آدرس ایمیل و…. را در بر می‌گیرد.

در حالت معمول و در فرایند طراحی سایت شخصی، بخشی نیز برای درج مقالات و اخبار در نظر گرفته می‌شود.

شما می‌توانید پیش از سفارش طراحی سایت شخصی به شرکت ارائه دهنده این خدمات گوشزد کنید تا بخشی از آن را برای درج اطلاعات “درباره من” برایتان در نظر بگیرند و یا قسمتی را برای لینک شدن با دوستانتان طراحی کنند.

تعریف رزومه شخصی و آمارگیر سایت از دیگر امکانات ساخت سایت شخصی است. ممکن است بخواهید کاربران پایگاه با کامنت گذاری با شما در ارتباط قرار بگیرند. پس این امکان را نیز می‌توانید برای آن‌ها در نظر بگیرید.

یکی دیگر از امکانات مورد نیاز برای ساخت سایت شخصی گالری تصاویر و یا نمونه کارهای شما است. حتی می‌توانید به کاربران خود این امکان را بدهید تا در نظرسنجی‌ها شرکت کنند.

ویژگی‌های وب سایت شخصی

ویژگی‌های وب سایت شخصی

سفارش طراحی سایت شخصی خود را بهتر است به مجموعه‌ای واگذار کنید که مهمترین ویژگی‌های این نوع وب سایت‌ها را در نظر گرفته و به بهترین نحو ممکن عمل می‌کنند تا شما بتوانید به هدف اصلی خود دست پیدا کنید.

همان‌طور که در بخش قبلی اشاره شد از اصلی‌ترین امکانات این نوع وب سایت‌ها می‌توان به بیوگرافی، راه‌های تماس، مقالات و آموزش‌ها و…. اشاره کرد.

تمامی‌این منوها و امکانات باید در جایگاه اصلی و مناسب خود واقع شوند تا نقش و تاثیر قابل توجهی در جذب کاربران و ورود آن‌ها به وب سایت شما داشته باشند.

یکی دیگر از مهمترین ویژگی‌های این وب سایت‌ها قالب آن‌ها است که نباید خیلی پیچیده انتخاب شود تا کاربران بتوانند به راحتی به بخش‌های مد نظر خود وارد شوند.

در غیر این صورت جابجایی میان بخش‌های مختلف برای آن‌ها دشوار خواهد شد و یا کاربران را گیج و سردرگم خواهد کرد.

اگر کاربران وارد شده به وب سایت شما نتوانند به راحتی از بخشی به بخش دیگر انتقال پیدا کنند به زودی از وب سایتتان خارج خواهند شد.

در فرایند طراحی سایت شخصی باید به رنگ بندی‌های آن هم توجه کافی داشته باشید. چنین وب سایت‌هایی نباید دارای رنگ‌بندی‌های سرد و بی‌روح باشند تا کاربران را به سمت خود جذب نکرده و یا آن‌ها را دل زده و خسته کنند. از سوی دیگر استفاده از رنگ‌های خیلی پررنگ و تند در طراحی سایت شما مناسب به نظر نمی‌رسد.

در حقیقت شما باید در هنگام سفارش طراحی سایت شخصی، زمینه کاری و نوع نیاز خود را شرح دهید تا متخصصان مجموعه مد نظرتان رنگ‌هایی مناسب برای عکس‌ها و منوها و متناسب با کسب و کار و نوع نیازتان انتخاب کنند.

حواستان باشد که در وب سایت شخصی و حرفه‌ای خود حتماً از آدرس و آیکون شبکه‌های اجتماعی هم استفاده کنید.

در این صورت کاربران شما می‌توانند فعالیت‌هایتان را در این شبکه‌ها نیز پیگیری و دنبال نمایند. حتماً یک قسمت از وب سایت خود را به درج دیدگاه‌های کاربران و نظرات آن‌ها اختصاص دهید.

در این صورت ارتباطات و تعاملات بیشتری با آن‌ها صورت خواهید داد و آن‌ها احساس صمیمیت و وفاداری بیشتری نسبت به شما و کسب و کارتان خواهند داشت.

به این نکته دقت داشته باشید که حتماً در سایت شخصی خود از محتوای تصویری و متنی جذاب استفاده کنید که علاوه بر جذابیت بالا، کاملاً ساده طراحی شده و در کنار یکدیگر و در بخش‌های مختلف سایت جای گرفته‌اند.

هرچه وب سایت شما جذاب‌تر باشد کاربران در مدت زمان طولانی‌تری در وب سایت شما توقف خواهند کرد و دوباره برای بازدید از آن به سایتتان مراجعه خواهند نمود.

مزایای سفارش طراحی سایت شخصی

افراد مختلف برای سفارش طراحی سایت شخصی دلایل متعددی داشته و مزایای منحصر به فردی برای طراحی چنین وبسایت‌هایی در نظر می‌گیرند.

چراکه با داشتن چنین سایتی می‌توانند اطلاعات شخصی خود را به راحت‌ترین شکل ممکن و با صرف مدت زمانی بسیار کوتاه به روز رسانی کنند.

در اختیار داشتن این سایت، شما را در دسترس مخاطبانتان قرار می‌دهد. پس آن‌ها می‌توانند در هر موقعیتی که بخواهند و در سریع‌ترین زمان ممکن به شما دسترسی پیدا کنند. یکی از مهمترین مزایای سفارش طراحی سایت شخصی، کسب درآمد و سود از طریق مهارت‌های شغلی و توانمندی‌ها است.

سفارش طراحی سایت شخصی امکانی بسیار مناسب برای صاحبان کسب و کارها در ایجاد پرسونال برندینگ است. همان‌طور که می‌دانید صاحبان مشاغل با پرسونال برندینگ یک داستان از خود روایت کرده و تاکیدات بالایی بر ویژگی‌ها، توانمندی‌ها و سبک زندگی خود می‌کنند و یا به عبارت دیگر بر روی این ویژگی‌ها مانور می‌دهند.

در این صورت می‌توانند توجه بیشتری را از ناحیه مخاطبان به خود جلب نموده و در واقع یک امضا از خود ایجاد کنند. در حال حاضر این موضوع اهمیت بسیار زیادی برای صاحبان کسب و کارهای مختلف تجاری و خدماتی دارد.

چراکه قادر است موقعیت بسیار مناسب‌تر و خاصتری را برای این افراد به وجود آورد و از سوی دیگر مخاطبان هم بتوانند به تصویر واضح‌تری از کاراکتر، مهارت و دانش و تجربه وی دست پیدا کنند. صاحبان کسب و کارهای گوناگون با سفارش طراحی سایت شخصی حرفه‌ای می‌توانند اعتبار بالاتری به کسب و کار خود ارائه دهند.

چراکه این امکان را در اختیار دارند که یک ویژگی منحصر به فرد از خود ارائه داده و یا وجه تمایز و برتری‌های خود نسبت به رقبای کسب و کارشان را به کاربران نشان دهند و پاسخگوی مناسبی برای دغدغه‌های جدید و نیازها و انتظارات آن‌ها باشند تا بتوانند مخاطبین را به بازدید کنندگان همیشگی و مشتریان وفادار خود مبدل سازند.

مشاوره رایگان برای طراحی سایت شخصی حرفه‌ای

مشاوره رایگان برای طراحی سایت شخصی حرفه‌ای
سفارش طراحی سایت شخصی

پیش از انجام هر کاری مشاوره کردن و دریافت راهنمایی‌های مورد نیاز ضرورت دارد و سفارش طراحی سایت شخصی نیز از این قاعده مستثنی نیست.

در واقع تمامی‌افراد به ویژه آن‌هایی که برای نخستین بار می‌خواهند برای کسب و کار خود وب سایت داشته باشند و یا در حال حاضر وبسایتی برای معرفی کسب و کار و توانمندی‌های خود داشته اما می‌خواهند آن را توسعه و رونق بخشند، به خدمات مشاوره رایگان برای طراحی سایت شخصی حرفه‌ای نیاز دارند.

استفاده از خدمات مشاوره رایگان برای طراحی سایت شخصی حرفه‌ای یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین اقدامات است.

چراکه ممکن است پس از طی کردن مراحل مختلف طراحی متوجه شوید که از ابتدا مسیرتان را درست انتخاب نکرده‌اید. در این صورت با چالش‌های فراوان و جدی مواجه خواهید شد و هزینه زیادی را نیز از دست خواهید داد.

خدمات مشاوره پیش از سفارش طراحی سایت شخصی به شما کمک می‌کند تا به تبادل اطلاعات و همفکری با متخصصان این زمینه دست بزنید و اطلاعاتی را به دست آورید که زمینه‌ساز تصمیم‌های بهتر برای شما هستند و یا به صاحبان مشاغل کمک می‌کنند تا مسیرهای کوتاه‌تری را پشت سر گذاشته و به هدف و نتیجه مطلوب و مد نظرشان هم دست پیدا کنند.

با استفاده از چنین خدماتی خیالتان آسوده خواهد بود که سفارش طراحی سایت شخصی خود را به روشی اصولی و درست دنبال کرده‌اید.

چراکه طراح سایت با فوت و فن‌های این کار به اندازه کافی آشنا بوده و تجارب بسیار زیادی در این زمینه به دست آورده است. پس می‌تواند به خوبی شما را راهنمایی کرده و از طی کردن یک مسیر اشتباه پیشگیری به عمل آورد.

اگر پیش از سفارش به مشاوره رایگان برای طراحی سایت شخصی حرفه‌ای اقدام کنید می‌توانید برای این کار زمان‌بندی کرده و یا به برنامه‌ریزی بودجه دست بزنید یا با تعرفه‌های قیمت گذاری آشنا شده و مجموعه‌ای را برای این کار در نظر بگیرید که در ازای ارائه خدمات با کیفیت، قیمت مناسب‌تر و مقرون به صرفه‌تری هم از شما طلب می‌کنند.

ضرورت ساخت سایت شخصی با وردپرس

ضرورت ساخت سایت شخصی با وردپرس
سفارش طراحی سایت شخصی

در حال حاضر برای ساخت و یا طراحی سایت شخصی از چند سیستم مدیریت محتوا استفاده می‌شود و وردپرس یکی از محبوب‌ترین و پرکاربردترین این سیستم‌ها است.

این سیستم مدیریت محتوا می‌تواند ابزارهای متنوع و کاربردی بسیاری را در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید محتوای سایت خود را بدون داشتن دانش و مهارت کد نویسی ایجاد کرده و یا به ویرایش و بازنگری آن‌ها دست بزنید.

وردپرس را می‌توان پرچمدار دیگر سیستم‌های مدیریت محتوا در جهان به شمار آورد. به گونه‌ای که در حال حاضر ۳۴ درصد از کل سایت‌های ساخته شده در سراسر جهان با کمک این سیستم طراحی و راه‌اندازی شده‌اند.

از مهمترین دلایل اهمیت و ضرورت ساخت سایت شخصی با وردپرس می‌توان به رایگان بودن ۱۰۰ درصدی آن اشاره کرد.

پس با سفارش طراحی سایت شخصی با وردپرس هزینه زیادی را متحمل نخواهید شد. لذا می‌توانید این کار را با صرف هزینه‌هایی بسیار پایین به سرانجام برسانید.

وردپرس یک سیستم منبع باز است که امکان طراحی هر نوع وب سایتی را به راحت‌ترین شکل ممکن برایتان فراهم می‌آورد.

سایت‌های وردپرسی از انعطاف پذیری بالایی برخوردار شده و قابلیت شخصی سازی آن‌ها نیز بالا است.

این سیستم مدیریت محتوا با سرعت بالا عمل کرده و کاملا ایمن است. یکی از مهمترین دلایل استفاده فراوان از این سیستم که ضرورت ساخت سایت شخصی با وردپرس را نشان می‌دهد، انطباق پذیری بالا با الگوریتم‌های موتورهای جستجو و بهینه‌سازی فوق‌العاده آن است.

این موضوع برای تمامی‌افراد به ویژه صاحبان کسب و کارهایی که با هدف افزایش درآمد و سود به سفارش طراحی سایت شخصی دست می­زنند، اهمیت بسیار زیادی دارد. همچنین اگر سوالی داشتید از قسمت تماس با شایتک مطرح کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *