تعرفه های پایه طراحی سایت با وردپرس

پکیج برنزی

مناسب کسب و کار های تازه تاسیس و سایت های شخصی(رزومه ای) ، شرکتی و …

4,900,000

هزار تومان 

پکیج طلایی

مناسب شرکت ها، فروشگاه های حرفه ای، سایت های آموزشی ، خبری و …

9,900,000

هزار تومان 

پکیج حرفه ای

مناسب شرکت های بزرگ، فروشگاه های بزرگ، سایت های املاک و…

11,900,000

هزار تومان 

تعرفه های پیشرفته طراحی سایت کد نویسی

پکیج برنزی

مناسب کسب و کار های تازه تاسیس و سایت های شخصی(رزومه ای) ، شرکتی و …

14,900,000

هزار تومان 

پکیج طلایی

مناسب شرکت ها، فروشگاه های حرفه ای، سایت های آموزشی ، خبری و …

19,900,000

هزار تومان 

پکیج حرفه ای

مناسب شرکت های بزرگ، فروشگاه های بزرگ، سایت های املاک و…

24,900,000

هزار تومان 

نمونه کار های شایتک

سفارش طراحی سایت صندوق قرض الحسنه

طراحی سایت صندوق قرض الحسنه

طراحی سایت صندوق قرض الحسنه یکی از مهم‌ترین و ضروری‌ترین اقداماتی است که باید برای توسعه کسب و کار خود انجام دهید.

حواستان باشد که سفارش طراحی سایت صندوق قرض الحسنه را نمی‌توانید به هر مجموعه و یا هر فردی واگذار کنید. این کار باید توسط یک مجموعه‌ متخصص و با تجربه بالا انجام شود.

چراکه یک مجموعه متخصص که در زمینه طراحی انواع مختلف وبسایت‌ها تجارب بالایی به دست آورده‌اند به خوبی می‌دانند که برای طراحی سایت‌ صندوق قرض الحسنه باید چه امکانات و ویژگی‌هایی را در نظر بگیرند تا علاوه بر جذب و جلب توجه کاربران پاسخگوی خوبی هم برای نیازهای آن‌ها باشد.

در این مقاله به ارائه مطالبی درباره طراحی سایت صندوق قرض‌الحسنه خواهیم پرداخت و نکات کاربردی برای طراحی این سایت‌ها و ویژگی‌های آن‌ها را بر خواهیم شمرد. پس اگر شما هم به دنبال سفارش طراحی سایت صندوق قرض الحسنه هستید با ما همراه باشید.

طراحی سایت صندوق قرض الحسنه یک اقدام کاملاً تخصصی بوده و باید توسط مجموعه‌های حرفه‌ای و با تجربه بالا انجام شود تا امکانات و ویژگی‌های مناسبی برای آن تدارک ببینند. در این صورت می‌توانید توجه کاربران را به سمت سایت خود جذب ساخته و نیازهای آن‌ها را به درستی و به بهترین شکل ممکن پاسخ دهید.

در این مقاله به ارائه مطالبی درباره طراحی سایت­های صندوق قرض الحسنه خواهیم پرداخت و نکات مهم در طراحی این سایت‌ها و ویژگی‌های آن‌ها را مرور و بررسی خواهیم کرد. پس اگر شما هم به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه هستید با ما همراه باشید.

نکات کاربردی برای طراحی سایت صندوق قرض ­الحسنه

نکات کاربردی برای طراحی سایت صندوق قرض­الحسنه
طراحی سایت صندوق قرض الحسنه

نکات کاربردی طراحی سایت صندوق قرض‌الحسنه را می‌توان در دو دسته اصلی قرار داد که عبارتند از: نکات ظاهری و نکات فنی.

شرکت طراحی سایت مورد نظر شما یعنی مجموعه شایتک به هر دو این موضوعات توجه کافی داشته و سعی دارد میان هر دو توازن و تعادل کافی را برقرار سازد تا وب سایت شما از نظر فنی عملکرد صحیحی داشته و از لحاظ ظاهری نیز بتواند مخاطبان را جذب کند.

حواستان باشد که هر چقدر هم وبسایت شما از لحاظ بصری زیبا باشد اما غفلت از اصول فنی نیز صحیح نیست.

چراکه اصول فنی هستند که کاربران را در طولانی مدت در سایت نگه می‌دارند. از جمله نکات فنی می‌توان به سرعت بارگذاری سایت، ریسپانسیو بودن صفحات و یا داینامیک بودن اشاره کرد که برای هر کدام باید به نکات و قواعدی توجه داشته باشید.

برای نمونه برای اینکه سایت صندوق قرض‌الحسنه شما سرعت بالایی در بارگذاری صفحات داشته باشد باید تصاویر فشرده شده و اندازه آن‌ها هم دقیق و متناسب با وب سایت باشد.

یکی دیگر از نکات کاربردی برای طراحی سایت صندوق قرض الحسنه قابلیت ریسپانسیو بودن و یا واکنشگرا بودن صفحات است. به این معنا که صفحات وب سایت شما باید در تمامی دستگاه‌ها و انواع مختلف نمایشگرها قابل مشاهده بوده و عملکرد صحیحی از خود نشان دهد.

با طراحی مناسب صفحات، پشتیبانی از مرورگرهای مختلف، نگهداری و به روز رسانی‌های مکرر می‌توانید به این هدف خود دست پیدا کنید.

به این نکته هم دقت داشته باشید که وب سایت صندوق قرض الحسنه باید داینامیک باشد تا بتوانید در آن تغییر و تحولات مورد نظر را ایجاد کرده و با کاربران در تعامل و ارتباط قرار بگیرید.

نکته مهم دیگر، قیمت طراحی سایت صندوق قرض الحسنه است. این قیمت یک نرخ ثابت نبوده و بر اساس عوامل و فاکتورهایی دچار تغییر و تحول می‌شود. یکی از مهمترین عوامل موثر بر قیمت طراحی سایت صندوق قرض الحسنه امکانات و ویژگی‌هایی هستند که برای آن در نظر گرفته شده‌اند.

ویژگی‌ های مهم سایت‌ های صندوق قرض ­الحسنه

ویژگی‌های مهم سایت‌ های صندوق قرض ­الحسنه

یکی از مهمترین ویژگی‌هایی که باید پیش از سفارش طراحی سایت صندوق قرض الحسنه آن را مورد بررسی قرار داده و از شرکت طراح بخواهید که در سایت شما مورد استفاده قرار دهند، ایجاد یک بخش برای تعیین سقف و شرایط صندوق قرض الحسنه است.

همچنین می‌توانید یک سامانه تعاملی برای طراحی سایت صندوق قرض­الحسنه در نظر بگیرید که امکان ارتباط با متقاضیان و وام گیرندگان را داشته باشید.

این نوع وب سایت‌ها به یک سامانه هوشمند برای پیش بینی ریسک‌ها و فرصت‌های مالی هم نیاز دارند تا از این طریق به واحد مالی صندوق کمک رسانده و به شما این امکان را بدهد تا بتوانید به شکلی دقیق و موثر از داده‌های مالی و اقتصادی صندوق بهره برداری نمایید.

با دریافت این اطلاعات صندوق قرض الحسنه شما می‌تواند راهکارهای بهینه‌تری برای مدیریت ریسک‌ها ایجاد نماید. برای طراحی سایت صندوق قرض­الحسنه به یک بخش و یا سامانه گزارشات مالی و آمار هم نیاز دارید.

این سامانه می‌تواند شامل نمودارها، جداول، نقشه‌ها، گرافیک‌های تصویری و…. باشد و از این طریق داده‌ها را به نمایش درآورد.

در این صورت واحد مالی هم این امکان را به دست خواهد آورد که به مقایسه عملکرد صندوق در طول زمان دست بزند و یا درآمدها و هزینه‌ها را تحلیل و بررسی نموده و با دقت بیشتری به بازپرداخت قروض دست بزند. از این طریق وضعیت مالی وام گیرندگان و مشتریان نیز مشخص خواهد شد.

حتی می‌توانید یک بخش و یا سامانه پاداش برای خیرین و حامیان صندوق نیز در نظر بگیرید تا به تشویق بیشتر و جذب آن‌ها کمک کنید. یک سایت صندوق قرض الحسنه، بخش آموزش مالی هم دارد تا به ارتقای سطح سواد، دانش و مهارت‌های مالی متقاضیان و وام گیرندگان اقدام کند.

از جمله مباحث قابل استفاده در این بخش می‌توان به بودجه ریزی، صرفه‌جویی، سرمایه‌گذاری، حسابداری، مدیریت ریسک و… اشاره کرد.

سایت‌های صندوق‌های قرض الحسنه نیز مانند دیگر پایگا‌ه‌ها به امکانات و ویژگی‌های خاص خود نیاز دارند. در طراحی چنین سایت‌هایی باید از یک قسمت برای تعیین سقف و شرایط صندوق مورد نظر خود استفاده کنید تا کاربران با مراجعه به آن به اطلاعات مورد نظر خود دست پیدا کنند.

این وب سایت‌ها به یک سامانه تعاملی نیز نیاز دارند تا متقاضیان و یا وام گیرندگان بتوانند با مدیران در ارتباط قرار گیرند و سوالات و دغدغه‌های خود را مطرح نموده و حل و فصل کنند. بسیاری از این سایت‌ها یک سامانه هوشمند هم دارند که می‌توانند به پیش بینی خطرات و ریسک‌ها و فرصت‌های مالی دست بزنند.

یکی دیگر از ویژگی‌های طراحی سایت صندوق قرض الحسنه بخش و یا سامانه‌ای با عنوان گزارش‌های مالی و آمار است که می‌توانید نمودارها، جداول، نقشه‌ها و…. را در آن بخش جای گذاری کنید. در این صورت بهتر می‌توانید داده‌های خود را به نمایش درآورید.

ویژگی و امکان دیگری که می‌توانید برای طراحی سایت صندوق قرض الحسنه در نظر بگیرید، سامانه پاداش و تشویق و ترغیب خیرین و یا حامیان صندوق است. در این صورت می‌توانید علاوه بر تشویق کاربران به جذب بیشتر آن‌ها نیز کمک رسانید.

برای طراحی سایت­های صندوق قرض الحسنه باید هم به نکات و ویژگی‌های ظاهری و هم به نکات و ویژگی‌های فنی دقت کافی داشته باشید. در این صورت وب سایت طراحی شده از عملکرد مناسبی برخوردار خواهد بود و ظاهر مطلوب و مناسب آن هم می‌تواند در جلب توجه و نظر کاربران مفید و موثر واقع شود.

یکی از مهمترین نکات فنی که باید در طراحی سایت صندوق قرض الحسنه به آن دقت داشته باشید سرعت بارگذاری صفحات سایت است. برای اینکه سایت صندوق قرض الحسنه مد نظر شما از سرعت بالایی برخوردار شده باشد، باید از تصاویری استفاده کنید که اندازه مناسبی داشته و به میزان کافی فشرده هستند.

صفحات پایگاه شما باید به صورت ریسپانسیو و یا واکنش گرا طراحی شوند تا در تمامی دستگاه‌های دیجیتال و هوشمند از قبیل موبایل، تبلت، لپ‌تاپ و…. قابل نمایش باشند.

نکته دیگری که باید در طراحی وبسایت صندوق قرض الحسنه به آن دقت کنید داینامیک بودن صفحات است. با طراحی این سایت‌ها به صورت داینامیک این امکان را دارید که در شرایط مختلف، تغییر و تحولات مورد نظر خود را در سایت ایجاد کنید.

توجه به قیمت طراحی سایت صندوق قرض الحسنه نیز اهمیت بسیار زیادی دارد که بر اساس چند عامل مهم از قبیل امکانات و ویژگی‌های موجود در آن مشخص می‌شود

۵ نمونه سایت صندوق قرض الحسنه و ویژگی‌های آن‌ها

۵ نمونه سایت صندوق قرض الحسنه و ویژگی‌های آن‌ها

  • سایت صندوق قرض ­الحسنه امام جعفر صادق علیه السلام

سایت صندوق قرض الحسنه امام جعفر صادق علیه السلام به شهرستان آبیک تعلق داشته و شامل چند بخش و یا ویژگی اصلی است. از مهمترین این بخش‌ها می‌توان به بخش درباره صندوق اشاره کرد.

در این قسمت سال تاسیس صندوق، میزان سرمایه اولیه آن، اعضای هیئت مدیره، آدرس مجموعه، اهداف و…. درج شده است.

شرکت طراحی سایت صندوق قرض الحسنه امام جعفر صادق علیه السلام آبیک برای این پایگاه یک بخش اخبار و اطلاعیه‌ها نیز در نظر گرفته است که اخبار و اطلاعیه‌های مربوط به این صندوق در آن ثبت می‌شود.

این وب سایت از یک بخش ویژه برای کارکنان هم به وجود آمده است که می‌توانند موضوعات و مباحث و پرسش‌های مورد نظر خود را در این بخش مطرح نمایند.

ارتباط با صندوق دیگر ویژگی به کار رفته در طراحی سایت صندوق قرض الحسنه امام جعفر صادق شهرستان آبیک است که در آن کاربران و متقاضیان می‌توانند به پل‌های ارتباطی میان خود و صندوق دسترسی داشته و نامه‌ها، نظرات و پیشنهادات خود را برای مجموعه ارسال کنند.

این سایت یک بخش ورود به سامانه اینترنت بانک هم دارد و کاربران می‌توانند برای پرداخت اینترنتی اقساط و واریز اینترنتی به حساب و یا پرداخت اینترنتی قبوض نیز به این سامانه وارد شوند.

  • سایت صندوق قرض الحسنه دفتر تبلیغات اسلامی

سایت صندوق قرض‌الحسنه دفتر تبلیغات اسلامی به حوزه علمیه قم اختصاص داشته و تحت نظارت بانک مرکزی فعالیت می‌کند.

با ورود به وب سایت این مجموعه و در بخش منو یا فهرست آن با چند گزینه روبرو خواهید شد که شامل مواردی از قبیل خدمات الکترونیک صندوق، خدمات عمومی، شعب صندوق، درباره صندوق و…. است.

شرکت طراحی سایت صندوق قرض الحسنه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برای هر کدام از این بخش‌ها زیر گروه‌هایی در نظر گرفته است.

برای نمونه بخش خدمات الکترونیک این وب سایت مواردی از قبیل بانکداری الکترونیک، همراه صندوق، تقاضای رمز بانکداری محدود، درخواست برداشت خودکار اقساط وام از حساب، تقاضای صدور آنی کارت حساب شهریه و پس انداز، فعال سازی پیامک حساب و…. را در بر می‌گیرد.

خدمات عمومی صندوق نیز در بخش دیگری از سایت طبقه بندی شده و شامل تسهیلات، حساب‌ها، خدمات شعب، خدمات کارت و… هستند. در پایین‌ترین بخش وب سایت نیز ساعات کاری شعب مختلف و ایام کار و تعطیل درج شده است.

  • سایت صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت

شرکت طراحی سایت صندوق قرض الحسنه امداد ولایت برای این مجموعه یک بخش معرفی صندوق به همراه چارت سازمانی، طرح‌ها و خدمات، معرفی شعب و…. در نظر گرفته است.

با ورود به هر کدام از این بخش‌ها به اطلاعات خاصی دسترسی پیدا خواهید کرد. استان‌ها، شعب صندوق و مسئولین هر بخش در این قسمت معرفی شده‌اند.

در بخش طرح‌ها و خدمات به شرایط افتتاح حساب، قوانین صندوق قرض الحسنه، طرح‌های مختلف و…. دسترسی خواهید داشت. این وب سایت دارای امکان و یا بخش دیگری هم بوده و آن هم بخش پل ارتباطی است.

کاربران این صندوق می‌توانند با مدیرعامل در ارتباط قرار گرفته و نامه‌های الکترونیکی خود را به وی ارسال کنند و یا شکایات خود را به اداره نظارت و بازرسی و یا حراست بفرستند. امکان نظرسنجی از مشتریان دیگر بخش این وب سایت است که در آن ۱۵ سوال مطرح شده و کاربران باید به آن‌ها پاسخ دهند.

  • سایت صندوق قرض الحسنه جام جم

شرکت طراحی سایت صندوق قرض الحسنه جام جم برای طراحی این پایگاه اینترنتی از ویژگی‌ها و امکانات مختلفی استفاده کرده است. از مهمترین این امکانات می‌توان به بانکداری الکترونیک، اینترنت بانک، همراه بانک جام جم و تلفن بانک اشاره کرد.

این وب سایت دارای بخش تماس با ما بوده که مشتریان می‌توانند از طریق تلفن، فکس، ایمیل و…. با این مجموعه ارتباط برقرار سازند و یا به شعب حضوری آن مراجعه نمایند. این وب سایت دارای ویژگی دیگری نیز بوده و آن هم بخش درباره ما و شبکه‌های اجتماعی متعلق به این صندوق قرض الحسنه است.

  • سایت صندوق قرض الحسنه پرستاری سخاوت

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که شرکت طراحی سایت صندوق قرض الحسنه پرستاری سخاوت برای آن در نظر گرفته بخش تسهیلات است.

با ورود به این بخش مدارک و شرایط و قوانین دریافت تسهیلات را مشاهده خواهید کرد و از مبلغ وام، شرایط ضمانت و… مطلع خواهید شد.

این وب سایت یک بخش ارتباط با کارشناسان هم دارد که کاربران می‌توانند از طریق آن با کارشناسان موسسه ارتباط برقرار سازند.

شرکت طراحی سایت صندوق قرض الحسنه پرستاری سخاوت برای این پایگاه از بخش راهنمای خدمات الکترونیکی نیز کمک گرفته و اطلاعیه‌های فوری و اخبار مهم صندوق نیز در بخش دیگر آن درج شده است.

بخش انتقادات و پیشنهادات، نشریه، گالری تصاویر، فرصت‌های شغلی، آدرس شعب و نظرسنجی دیگر بخش‌های این سایت صندوق قرض الحسنه هستند.

همچنین اگر سوالی درباره طراحی سایت صندوق قرض الحسنه داشتید میتوانید در قسمت تماس با ما از مشاوران شایتک بپرسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *