تعرفه های پایه طراحی سایت با وردپرس

پکیج برنزی

مناسب کسب و کار های تازه تاسیس و سایت های شخصی(رزومه ای) ، شرکتی و …

4,900,000

هزار تومان 

پکیج طلایی

مناسب شرکت ها، فروشگاه های حرفه ای، سایت های آموزشی ، خبری و …

9,900,000

هزار تومان 

پکیج حرفه ای

مناسب شرکت های بزرگ، فروشگاه های بزرگ، سایت های املاک و…

11,900,000

هزار تومان 

تعرفه های پیشرفته طراحی سایت کد نویسی

پکیج برنزی

مناسب کسب و کار های تازه تاسیس و سایت های شخصی(رزومه ای) ، شرکتی و …

14,900,000

هزار تومان 

پکیج طلایی

مناسب شرکت ها، فروشگاه های حرفه ای، سایت های آموزشی ، خبری و …

19,900,000

هزار تومان 

پکیج حرفه ای

مناسب شرکت های بزرگ، فروشگاه های بزرگ، سایت های املاک و…

24,900,000

هزار تومان 

نمونه کار های شایتک

سفارش طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال

سفارش طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال

سفارش طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال یک راه کارآمد، سریع و ایمن برای کسانی است که قصد انجام معاملات مالی در دنیای دیجیتال را دارند. با توجه به رشد روز افزون تجارت الکترونیک و افزایش استفاده از ارزهای دیجیتال، دسترسی به یک صرافی مورد اعتماد و قابلیتهایی که آن را به یک نقطه مرجع برای معاملات قدرتمند می‌سازد، ضرورتی اساسی به شمار می‌آید.

با سفارش طراحی یک وبسایت صرافی، شما به عنوان دارنده یک کسب و کار دیجیتال، قدمی‌در جهت فراهم کردن یک سکوی ایمن و مناسب برای تبادل ارزهای دیجیتال برمی‌دارید.

این امر می‌تواند از شما به عنوان یک شخص حقوقی و یا حتی یک شخص حقیقی اعتبار و اعتماد بیشتری در نظر مشتریان به دست بیاورد و جایگاهتان در بازار دیجیتال را تقویت کند.

تا پایان این مقاله با ما همراه باشید به این خاطر که می‌خواهیم درباره اهمیت سفارش طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال و نکات مربوط به آن صحبت کنیم‌.

سفارش طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال برای چه کسانی مناسب است؟

سفارش طراحی سایت صرافی برای چه کسانی مناسب است؟
سفارش طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال

ایجاد یک سایت صرافی و ارز دیجیتال، برای معامله گران، ماینرها، مشاوران اقتصادی، مدرسان ارز دیجیتال و صرافان، به شدت مفید است و می‌تواند به طور قابل توجهی در کسب درآمد آنها تاثیرگذار باشد.

اگر چه تولد رمزارزها به مدت طولانی نمی‌گذرد، اما توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است و امروزه، علاقه زیادی برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال وجود دارد. با سفارش طراحی یک سایت صرافی و ارز دیجیتال حرفه‌ای، شما می‌توانید خدمات خود را به عموم مردم ارائه دهید.

سفارش طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال به چه دلیل اهمیت دارد؟

 طراحی سایت صرافیطراحی سایت صرافی به چه دلیل اهمیت دارد؟
سفارش طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال

از جمله دلایل اهمیت سفارش طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • افزایش تعداد درخواست‌های خرید و فروش ارزهای دیجیتال
 • کافی نبودن تعداد وب سایت‌های معتبر در زمینه خرید و فروش ارزهای دیجیتال
 • راهی عالی برای کسب درآمد از طریق فضای آنلاین
 • پذیرش ارزهای دیجیتال در سال‌های اخیر از سوی مردم
 • فضای قابل اعتماد و مناسب برای اطلاع رسانی درباره ارزهای دیجیتال

طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال به چه صورت عمل می‌کند؟

سایت صرافی ارز دیجیتال به چه صورت عمل می‌کند؟
سفارش طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال

پیش از شروع به سفارش طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال ، باید با مفاهیم و سازوکار آن آشنایی کامل داشته باشید. این مفاهیم شامل نحوه عملکرد وب سایت، بستر امنیتی و کاربر پسندی آن است. هر کسی که به دنیای تریدینگ و معامله ارزهای دیجیتال علاقه مند است، نیاز به ورود به یک صرافی ارز دیجیتال دارد.

این صرافی‌ها بستری را برای خرید و فروش ارزهای مجازی فراهم می‌کنند و به کاربران امکان تبدیل آنها به واحدهای پول مختلف را می‌دهند. بنابراین، هدف اصلی صرافی‌های ارز دیجیتال، فراهم کردن یک بستر امن و مجازی برای انجام معاملات رمز ارزهای مختلف است.

نحوه عملکرد صرافی آنلاین به نوع آن بستگی دارد و به طور کلی، صرافی‌های ارز دیجیتال به دو شکل عمل می‌کنند که برای سفارش طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال آنلاین، باید با این مفاهیم آشنایی داشته باشید.

 • در حالت اول، کاربران می‌توانند به طور مستقیم با صرافی‌ها معامله کرده و ارزهای خود را خرید یا فروش کنند.
 • در حالت دوم، صرافی‌ها به عنوان واسطه در معاملات عمل می‌کنند و کارمزدی برای خود در نظر می‌گیرند.

بنابراین، در طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال، نوع صرافی مورد نظر بسیار مهم است؛ زیرا صرافی‌های آنلاین دارای دو نوع متمرکز و غیر متمرکز هستند. صرافی‌های متمرکز توسط یک هولدینگ خاص اداره می‌شوند و کنترل کاملی بر دارایی‌های کاربران دارند، اما صرافی‌های غیر متمرکز از زیر ساخت‌های بلاک چین استفاده می‌کنند و هیچ گونه کنترلی بر دارایی کاربران ندارند. بنابراین، برای شروع سفارش طراحی سایت ارز دیجیتال، بهتر است صرافی غیر متمرکز را انتخاب کنید.

یک سایت صرافی چه امکانات و ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

یک سایت صرافی چه امکانات و ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟
سفارش طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال

حالا که با نحوه عملکرد سایت‌های صرافی بیشتر آشنا شدید در این قسمت می‌خواهیم به شما مهم‌ترین امکانات و ویژگی‌هایی که هنگام سفارش طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال باید به خاطر داشته باشید را بگوییم. برای سفارش طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال ارز دیجیتال بهتر است از قبل به تمام ویژگی‌ها و امکانات مورد نیاز برای کاربران فکر کنید. به طور مثال کاربران دوست دارند خرید و فروش ارزهای خود را در فضای مطمئن و امن انجام دهند.

به همین خاطر در قدم اول باید امنیت آن را تضمین کنید. از آنجایی که در حال حاضر پلتفرم‌های صرافی ارز دیجیتال زیادی در دسترس هستند در نتیجه طراحی سایت شما باید متمایز از دیگر رقبا باشد. از جمله ویژگی‌ها و امکاناتی که هنگام سفارش طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال باید به آن‌ها توجه کنید می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ساخت صفحه ثبت نام در سفارش طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال

صفحه ورود یا صفحه ثبت نام اولیه کاربران در زمان ورود به وبسایت یک صرافی آنلاین اهمیت زیادی دارد. این صفحه به منظور ثبت نام و ورود کاربران به وبسایت طراحی نشده است، بلکه می‌تواند از سیستم شما در برابر ورودی‌های نامعتبر، حملات هکرها و هر گونه خطر امنیتی دیگر محافظت کند. بنابراین، لازم است صفحه ورود وبسایت صرافی ارز دیجیتال، به طریقی طراحی شود که امنیت سایت و اطلاعات کاربران را بهبود بخشد.

 • تایید هویت کاربران

تائید هویت کاربران یکی دیگر از نکات بی‌نظیری است که در طراحی یک صرافی ارز دیجیتال حتما باید به آن توجه کنید. عموماً برای تایید کاربران و هویت‌دهی به آن‌ها، دو روش ارسال پیامک و یا ایمیل مورد استفاده قرار می‌گیرد.

به عبارت دیگر، یک کد به شماره موبایل یا ایمیل کاربر ارسال شده و کاربر با وارد کردن آن در وبسایت، می‌تواند هویت خود را تایید کند و از امکانات سایت استفاده کند.

 • امکان واریز و برداشت پول

برداشت و واریز پول به معامله گران این امکان را می‌دهد تا مقادیر مورد نیاز را به کیف پول اختصاصی خود که توسط سایت در دسترس آنها است، واریز یا برداشت کنند.

کیف پول آنلاین یکی از مهم‌ترین شرایط معامله و همچنین ساختار صرافی ارزهای دیجیتال است که به کاربران امکان می‌دهد تا خرید و فروش رمزارزها را از طریق آن انجام دهند.

 • ایجاد بسترهای معاملاتی

ایجاد بستری برای معاملات، از موارد حیاتی است که در زمان طراحی سایت باید به آن توجه ویژه داشته باشید. هر کاربر باید به راحتی و با استفاده از وب سایت، قابلیت انجام معاملات با سایر کاربران را داشته باشد. در این بخش، سرعت و عدم وقوع خطاهای سیستمی‌در هنگام انجام معاملات، بسیار حائز اهمیت است.

به همین دلیل، سایت شما باید با چندین روش معاملاتی، به کاربران امکان دهد تا با توجه به نوع و موقعیت معامله، بهترین روش معاملاتی را انتخاب کنند. در نتیجه، این مسئله بسیار حائز اهمیت است که در هنگام طراحی صرافی ارز دیجیتال به آن توجه شود.

 • داشتن ابزارهای تحلیلی

یکی از ویژگی‌های مهم و کاربردی یک وب سایت صرافی آنلاین، ارائه ابزارها و قابلیت‌های تحلیل رمزارزها است که به همراه آن، کاربران می‌توانند با استفاده از آنها، از روند صعودی و یا نزولی بودن بازار معاملاتی مطلع شوند. این ابزارها بینش و درک بهتری از وضعیت فعلی بازار سرمایه در اختیار کاربران قرار می‌دهند و به دلیل کاهش احتمال ضرر و زیان معامله گران، بسیار مفید واقع می‌شوند.

 • داشتن پنل مدیریتی

پنل مدیریتی، یکی از موارد حائز اهمیت در فرآیند طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال است که به شما این امکان را می‌دهد که به عنوان مدیر و صاحب وب سایت، بر تمامی‌معاملات و حساب‌های کاربران نظارت کامل داشته باشید.

با استفاده از پنل مدیریتی، می‌توانید به اطلاعات حساب کاربری معامله گران و جزئیات تراکنش‌های انجام شده در سایت دسترسی پیدا کنید. این قابلیت به شما این امکان را می‌دهد که به راحتی و با کنترل کامل، تمامی‌فعالیت‌های کاربران را بررسی کنید.

پنل مدیریتی، امکانات زیادی از جمله تغییر در هزینه و کارمزد معاملات، فهرست ارزهای موجود و افزودن رمزارزهای جدید را فراهم می‌کند. به این ترتیب، شما می‌توانید کنترل کاملی بر وب سایت خود داشته باشید و به راحتی آن را مدیریت کنید.

 • موتور معاملاتی

برای سفارش طراحی یک سایت صرافی ارز دیجیتال، لازم است یک موتور معاملاتی نیز در سایت قرار داده شود که همه تراکنش‌های معاملاتی کاربران را انجام دهد. این موتور معاملاتی وظیفه دارد مبالغ معاملات و ترازها را دقیقاً محاسبه کند و به کاربران نمایش دهد.

 • رابط کاربری

رابط کاربری یا UI به محیط وبسایت گفته می‌شود که تاثیر مهمی‌در تجربه کاربر هنگام کار با وبسایت دارد. رابط کاربری سایت صرافی لازم است به گونه‌ای باشد که معامله گران بتوانند به راحتی و بدون هیچ گونه مشکلی با آن کار کنند و همچنین بتوانند به سادگی مشاهده سوابق تراکنش‌ها، ثبت سفارشات، واریز و برداشت پول را انجام دهند.

نکات مهم سفارش طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال

نکات مهم سفارش طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال
سفارش طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال

در سفارش طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال علاوه بر در نظر گرفتن ویژگی‌ها و امکانات، چندین نکته بسیار مهم وجود دارد که باید حتماً به آن توجه کنید. اولین نکته انتخاب زبان برنامه نویسی مناسب برای وب سایتتان است.

از آنجایی که صرافی‌های ارز دیجیتال بر پایه بلاک چین راه اندازی می‌شوند بنابراین باید زبانی را برای سایت خود انتخاب کنید که با آن سازگار باشد. علاوه بر این، زبان وب سایت شما باید دارای ویژگی‌‌های مهمی مانند مدیریت حرفه‌ای منابع، امنیت بالا و همچنین قابلیت جدا کردن تراکنش‌ها را داشته باشد.

پس از در نظر گرفتن این نکته، اکنون باید به نکات مهم زیر که می‌تواند در طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال به شما کمک کند توجه داشته باشید:

 • انتخاب یک بانک معتبر

انتخاب یک بانک معتبر
سفارش طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال

یکی از مهمترین موارد در طراحی یک صرافی ارز دیجیتال، انتخاب یک بانک قابل اعتماد و معتبر است. این بانک باید توانایی پشتیبانی از تراکنش‌های ارزهای دیجیتال را داشته باشد تا بتواند معاملات مالی کاربران را به خوبی پوشش دهد.

 • طراحی کاربر پسند و واکنشگرا

در طراحی سایت صرافی آنلاین، توجه به واکنش‌ پذیری سایت نیز بسیار مهم است. با این معنی که سایت باید قابلیت نمایش مناسب و درست صفحات خود را در تمامی دستگاه‌ها مانند تلفن همراه، رایانه و تبلت داشته باشد، زیرا کاربران از این دستگاه‌ها برای ورود به سایت استفاده می‌کنند.

بنابراین، برای اینکه تمامی صفحات سایت به درستی بارگذاری شده و انسجام خود را حفظ کنند، می‌بایست سایت خود را به گونه‌ای طراحی کنید که بر روی همه دستگاه‌ها بدون هیچ مشکلی قابل بارگذاری شود.

 • تامین امنیت وب سایت سایت صرافی ارز دیجیتال

امنیت و حفاظت اطلاعات کاربران در سایت‌های صرافی بسیار حیاتی است و باید در طراحی وب سایت صرافی دیجیتال به آن توجه کنید. برای جلوگیری از هک شدن سایت و دسترسی به اطلاعات شخصی کاربران، باید از روش‌های امنیتی قوی استفاده کنید.

به یاد داشته باشید که در صورت بروز خطا و دسترسی ناصحیح، ممکن است با تلف شدن اطلاعات و خسارات مالی بزرگی مواجه شوید. بنابراین، حفظ امنیت سایت صرافی ارز دیجیتال باید برای شما اولویت باشد.

 • پشتیبانی از ارزهای دیجیتال مختلف

پشتیبانی از ارزهای دیجیتال مختلف
سفارش طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال

هر سایت صرافی ارز دیجیتال باید قادر باشد تا به کاربران خود امکان خرید و فروش گسترده‌ای از ارزهای دیجیتال رایج جهان را فراهم کند. به عبارت دیگر، وب سایت شما نباید محدود به چند ارز دیجیتال پایه مانند بیت کوین یا اتریوم باشد. یک صرافی آنلاین معتبر باید به همراه این دو ارز دیجیتال، از ارزهای رایج دیگری نظیر ریپل، لایت کوین، استلار، بیت کوین کش، تتر و…. پشتیبانی کرده تا بتواند توجه کاربران بیشتری را به خود جلب کند.

 • پشتیبانی ۲۴ ساعته سایت صرافی ارز دیجیتال

یکی از موارد حیاتی که در طراحی یک صرافی ارز دیجیتال باید به آن توجه کنید، فراهم کردن یک سیستم پشتیبانی ۲۴ ساعته برای پاسخگویی به سوالات کاربران و رفع مشکلات آنها است.

انجام این کار باعث آسودگی خاطر کاربران خواهد شد زیرا آنها مطمئن هستند که در صورت بروز هر گونه مشکل در ثبت اطلاعات یا انجام معاملات، می‌توانند از تیم پشتیبانی شبانه روزی وب سایت و گفتگوی آنلاین آن استفاده کنند.

 • سئو و بهینه سازی سایت صرافی ارز دیجیتال

یکی از موارد حائز اهمیت در طراحی سایت صرافی و ارز دیجیتال، بهینه‌ سازی سایت بر اساس الگوریتم‌ها و استانداردهای موتورهای جستجو است. با رعایت قوانین و اصول سئو در وب سایت صرافی خود، می‌توانید از رقبا پیشی گرفته و در نتایج جستجو در صفحه اول قرار بگیرید. این کار باعث می‌شود تا بیشتر افراد به سایت شما دسترسی پیدا کنند و تعداد کاربران شما به تدریج افزایش یابد.

سفارش طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال چقدر طول می‌کشد؟

سفارش طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال چقدر طول می‌کشد؟

مدت زمان موردنیاز جهت طراحی سایت‌های مخصوص صرافی ارز دیجیتال به چندین عامل مختلف وابسته است و به همین دلیل نمی‌توان گفت که انجام این موضوع همواره به یک بازه زمانی خاص ارتباط دارد.

از جمله این عوامل باید به ساختار کلی سایت اشاره کنیم. قاعدتاً می‌توان انتظار داشت که سایت‌هایی با امکانات بیشتر و طراحی جذاب‌تر، زمان بیشتری را از تیم طراحی بگیرند.

به همین دلیل است که پیش از آغاز روند طراحی سایت، بارها و بارها هدف نهایی مدنظر قرار می‌گیرد تا میزان بهینه‌سازی زمان به بالاترین حد خود برسد. خبر خوب این است که امروزه اکثر سفارش‌دهندگان چنین سایت‌هایی می‌‌توانند خواسته و نیاز خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن برطرف کنند.

چطور بهترین تیم طراحی سایت را انتخاب کنیم؟

به منظور برخورداری از سایتی جذاب و قابل قبول لازم است که به سراغ انتخاب بهترین تیم طراحی بروید. با توجه کردن به چند پارامتر ساده می‌توانید از بین گزینه‌های بسیار زیادی که در این زمینه فعالیت می‌کنند، تنها برترین‌ها را انتخاب کنید. اولین پارامتر، تجربه است. همواره به سراغ تیم‌هایی بروید که اعضای آن‌ها از تجربه بالایی در حوزه کاری خود برخوردار هستند. عدم داشتن تجربه یک نقطه ضعف محسوب می‌شود و باید از آن دوری کنید.

پارامتر دیگری که باید به آن بپردازیم، پروژه‌های قبلی تیم مدنظر است. حتماً پروژه‌های سابق تیم دلخواه خود را مورد بررسی قرار دهید.

این کار به شما اجازه می‌دهد تا با مشتریان سابق آن تیم ارتباط برقرار کنید و نظرشان را از همکاری با آن‌ها جویا شوید. ترکیب این موارد در کنار هم موجب می‌شود تا از بین تیم‌های گوناگونی که در این زمینه مشغول به کار هستند، تنها به سراغ گزینه‌های برتر و قابل قبول قبول بروید.

چرا ما بهترین گزینه شما هستیم؟

چرا ما بهترین گزینه شما هستیم؟
سفارش طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال

بهره‌گیری از یک تیم متخصص و جوان در حوزه سفارش طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال به ما اجازه داده است تا نیازهای همه کاربران خود را به بهترین شکل ممکن پاسخ دهیم. اگر از جستجو به منظور یافتن یک تیم حرفه‌ای خسته‌ شده‌اید و هنوز به هدف نهایی خود دست نیافته‌اید، بهتر است همین امروز جستجوی خود را کنار بگذارید و با ما در تماس باشید.

ما به منظور طراحی وب‌سایت مدنظر شما از جدیدترین تکنولوژی‌های روز در این زمینه استفاده می‌کنیم. به کارگیری همین موارد به ما اجازه می‌دهد تا سایتی را به شما ارائه دهیم که برای سال‌های بسیار زیادی زیبایی و جذابیت و کارایی خود را حفظ خواهد کرد.

اهمیت سایت‌های مخصوص صرافی ارز دیجیتال بالا است و به همین جهت باید تمام تلاش خود را به منظور بهبود روند استفاده از آن‌ها به کار بگیریم.

قیمت سفارش طراحی سایت صرافی ارزهای دیجیتال در وب‌سایت ما نسبت به سایر مواردی که در همین حوزه پیشنهادات مختلفی را ارائه می‌دهند، پایین‌تر است. این بدان معناست که با پرداخت یک هزینه مقرون به صرفه می‌توانید به سادگی سایت دلخواه خود را با تمام ویژگی‌های موردنیازتان در اختیار داشته باشید.

بنابراین، حتی اگر قصد صرفه‌جویی در هزینه‌های خود را دارید، توصیه می‌کنیم که هم اکنون با کارشناسان مجرب ما تماس بگیرید و با آن‌ها ارتباط برقرار کنید.

سخن پایانی درباره سفارش طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال

سخن پایانی درباره سفارش طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال
سفارش طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال

به طور خلاصه، سفارش طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال می‌تواند گامی بزرگ در جهت ایجاد یک سکوی معاملاتی مطمئن و قدرتمند در دنیای دیجیتال باشد.

با طراحی یک وبسایت صرافی حرفه‌ای و منحصر به فرد، کاربران می‌توانند ارزهای دیجیتال خود را به سرعت و به صورت ایمن خرید و فروش کرده و تجارت خود را به سطح جدیدی ارتقا دهند. بنابراین، اگر هدف شما ایجاد یک صرافی بی‌نظیر و قدرتمند است، سفارش طراحی یک وبسایت صرافی را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

در صورت نیاز به مشاوره رایگان در زمینه سفارش طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال میتوانید از قسمت تماس با ما، با متخصصان ما ارتباط برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *