تعرفه های پایه طراحی سایت با وردپرس

پکیج برنزی

مناسب کسب و کار های تازه تاسیس و سایت های شخصی(رزومه ای) ، شرکتی و …

4,900,000

هزار تومان 

پکیج طلایی

مناسب شرکت ها، فروشگاه های حرفه ای، سایت های آموزشی ، خبری و …

9,900,000

هزار تومان 

پکیج حرفه ای

مناسب شرکت های بزرگ، فروشگاه های بزرگ، سایت های املاک و…

11,900,000

هزار تومان 

تعرفه های پیشرفته طراحی سایت کد نویسی

پکیج برنزی

مناسب کسب و کار های تازه تاسیس و سایت های شخصی(رزومه ای) ، شرکتی و …

14,900,000

هزار تومان 

پکیج طلایی

مناسب شرکت ها، فروشگاه های حرفه ای، سایت های آموزشی ، خبری و …

19,900,000

هزار تومان 

پکیج حرفه ای

مناسب شرکت های بزرگ، فروشگاه های بزرگ، سایت های املاک و…

24,900,000

هزار تومان 

نمونه کار های شایتک

طراحی سایت حقوقی

طراحی سایت حقوقی

طراحی سایت حقوقی یک فرایند کاملاً هوشمندانه محسوب شده و فرد و یا شرکتی که به این کار دست می‌زند باید تجارب بالایی را به دست آورده باشد. با طراحی سایت حقوقی تمامی نیازهای مد نظر حقوقدانان برطرف شده و می‌توانند از ویژگی‌ها و امکانات جالب توجهی بهره‌مند شوند.

امروزه کمتر کسب و کاری را می‌توان یافت که نیاز به توسعه در بخش آنلاین نباشد. دفاتر حقوقی، وکلا و… نیز از این قاعده مستثنی نیستند و اگر به فکر توسعه کسب و کار، جذب مشتری و برندینگ حوزه کاری خود هستند نیاز است که با طراحی سایت حقوقی اولین گام را برای رشد در سال‌های پیش رو بردارند.

طراحی یک سایت حقوقی نقش قابل توجهی در افزایش تعداد مراجعین به شما داشته و می‌تواند درآمد و سودتان را افزایش دهد.

در این مقاله به ارائه مطالبی درباره طراحی وب سایت حقوقی خواهیم پرداخت و نکات کاربردی و ویژگی‌های مورد نیاز برای این سایت‌ها را بر خواهیم شمرد.

در نهایت نیز ۵ نمونه از بهترین سایت‌های حقوقی را مورد بررسی قرار خواهیم داد. پس اگر شما هم به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه هستید با ما همراه باشید.

نکات کاربردی برای طراحی سایت حقوقی

نکات کاربردی برای طراحی سایت حقوقی

طراحی سایت حقوقی با نکات خاصی همراهی می‌کند که شرکت و مجموعه شایتک توجه ویژه‌ای به این نکات دارد. با طراحی یک سایت کاربران به راحتی می‌توانند به خدمات حقوقی مد نظر خود دسترسی داشته باشند. زیبایی و سبک طراحی این پایگاه‌ها نیز اهمیت زیادی دارد.

چراکه قادر است اعتبار شما را افزایش دهد. پس حواستان باشد که طراحی سایت حقوقی را به دست افراد و یا مجموعه‌هایی بسپارید که قادرند طراحی گرافیکی زیبایی را در نظر گرفته و تجربه کاربری مناسبی را طراحی کنند.

در حقیقت در مواقعی که می‌خواهید به طراحی یک سایت حقوقی دست بزنید با دو دغدغه و چالش اصلی روبرو خواهید شد که یکی از این چالش‌ها جذب مخاطبین بالقوه است. باید بتوانید پس از جذب کاربران به وب سایت، کسب و کارتان را به بهترین شکل ممکن به آن‌ها معرفی کنید تا آن‌ها را به مراجعین وفادار خود تبدیل سازید.

کاربران و مخاطبان باید بتوانند وب سایت شما و امکانات و بخش‌های مختلف آن را به راحتی مشاهده کنند و به ساده‌ترین شکل ممکن در میان صفحات مختلف آن حرکت داشته باشند تا به اطلاعات و خدمات مد نظر خود دست یابند.

قیمت طراحی سایت وکالت و یا حقوقی نیز باید مقرون به صرفه و مناسب در نظر گرفته شده باشد. هزینه و یا قیمتی که بر اساس ویژگی‌ها و امکانات موجود در وب سایت و نوع آن مشخص شده است.

به این ترتیب هرچه شما نیاز به امکانات و ویژگی‌های بیشتری داشته باشید باید قیمت بالاتری هم برای طراحی سایت حقوقی پرداخت کنید.

سایت‌های حقوقی باید چه ویژگی‌هایی داشته باشند؟

سایت‌های حقوقی باید چه ویژگی‌هایی داشته باشند؟

در فرایند طراحی سایت حقوقی، ویژگی‌ها و قابلیت‌ها و امکانات زیادی مد نظر قرار می‌گیرند. چراکه باید نیازهای اساسی دو گروه در نظر گرفته شده و به هر دو نیز پاسخ داده شود. یک گروه افرادی هستند که آن‌ها را به عنوان مخاطبان سایت می‌شناسیم.

این افراد از طبقه‌های اجتماعی و اقتصادی گوناگونی بوده و به دنبال یافتن یک وکیل مناسب و حرفه‌ای هستند و تمایل دارند پس از مشاهده نمونه سایت وکالت و یا نمونه سایت حقوقی و مطالعه خدمات آن، یک وکیل برای پیشبرد اهداف خود انتخاب کنند.

گروه دیگر وکیل و یا وکلایی هستند که به آن‌ها مدیر سایت نیز گفته می‌شود. این افراد باید اطلاعات وسیع و کاملی در وب سایت خود و در اختیار مخاطبان قرار دهند تا آن‌ها به راحت‌ترین شکل ممکن به اهداف مد نظرشان دست پیدا کنند.

پس ویژگی‌ها و امکانات سایت حقوقی باید به گونه‌ای در نظر گرفته شود که پاسخ مناسبی به نیازهای هر دو گروه ارائه دهد. در ادامه برخی از مهمترین ویژگی‌های طراحی سایت حقوقی آمده است.

 • مشاوره آنلاین

مشاوره آنلاین را می‌توان یکی از مهمترین ویژگی‌های طراحی سایت حقوقی به شمار آورد. چراکه در حال حاضر بیشتر افراد خدمات مد نظر خود را در اینترنت جستجو می‌کنند.

در برخی از موارد لازم است برای اطمینان یافتن از یک مسئله حقوقی با یک وکیل آنلاین مشورت کنند تا مجبور نباشند وقت و حوصله فراوانی را صرف نموده و خود را به یک دفتر وکالت برسانند. پس بهتر است در هنگام طراحی سایت حقوقی به این ویژگی خاص توجه داشته باشید.

 • رزومه و سوابق کاری وکیل

بیشتر افرادی که به دنبال دریافت خدمات حقوقی و یا وکالت هستند سعی دارند بهترین مجموعه‌ها و افراد ارائه دهنده این خدمات را پیدا کنند. پس در فرایند طراحی سایت حقوقی باید به این نکته هم توجه کرده و سوابق و تجربیات و تحصیلات وکیل و یا وکلا را در بخش‌های خاصی از وب سایت جای دهید.

این رزومه باید در دسترس مراجعین باشند تا به راحتی به آن دست یابند. در این بخش حتی می‌توانید تعداد پرونده‌های موفق هر کدام از وکلا را نیز به نمایش درآورید تا مراجعین با اعتماد بیشتری خدمات مد نظر خود را دریافت کنند.

 • آموزش مسائل حقوقی

بسیاری از افرادی که به وب سایت‌های حقوقی مراجعه می‌کنند به دنبال گرفتن یک وکیل و یا استفاده از خدمات مشاوره‌ای نیستند. این افراد تمایل به کسب اطلاعات و یا دریافت آموزش درباره مسائل حقوقی داشته و یا می‌خواهند خودشان برای حل مشکلات حقوقی‌شان اقدام کنند.

پس یکی از مهمترین امکانات و ویژگی‌هایی که باید برای طراحی سایت حقوقی در نظر داشته باشید بخش آموزش مسائل حقوقی است. با قرار دادن این بخش در وب سایت در واقع اعتماد مخاطبان را جلب نموده و حسن نیت خود را به آن‌ها نشان می‌دهید.

 • سوالات متداول

یک وب سایت حقوقی باید دارای یک ویژگی و یا امکان دیگر هم باشد و آن هم بخش سوالات متداول است.

در این بخش سوالات پرتکرار کاربران را قرار دهید تا مخاطبان بتوانند با مراجعه به این بخش به پاسخ پرسش خود دست پیدا کنند و شما مجبور نباشید اوقات و ساعات زیادی را به پاسخ دادن به پرسش آن‌ها به صورت تلفنی از دست بدهید.

 • نظرات موکلین و مراجعین

این قسمت را به طور ویژه برای آن‌هایی طراحی کنید که پیش از این از خدمات حقوقی وبسایت شما استفاده کرده‌اند. این افراد می‌توانند با مراجعه به این قسمت نظرات مثبت و یا منفی خود را با دیگر کاربران به اشتراک بگذارند.

۵ نمونه سایت حقوقی و ویژگی‌های آن‌ها

۵ نمونه سایت حقوقی و ویژگی‌های آن‌ها

سایت‌های حقوقی در کشور ایران کم نیستند و شرکت‌ها و مجموعه‌های بسیار زیادی به طراحی سایت حقوقی دست می‌زنند.

ممکن است تمایل داشته باشید با چند نمونه از بهترین این پایگاه‌ها و ویژگی‌های آن‌ها آشنا شوید. در این بخش به معرفی ۵ نمونه سایت حقوقی پرداخته‌ایم و ویژگی‌های مهم آن‌ها را بیان کرده‌ایم.

 • سایت دادیاب

دادیاب را می‌توان یکی از استانداردترین سایت‌های حوزه وکالت به شمار آورد که به مشاوره حقوقی اقدام می‌کند. پس می‌توانید با مشاوران و وکلا به صورت آنلاین تماس برقرار کرده و راهنمایی‌های مد نظر خود را دریافت کنید. حتی امکان تماس تلفنی با پشتیبانان وب سایت نیز وجود دارد.

در این وب سایت یک بخش مخصوص برای دریافت پرسش‌ کاربران و پاسخ آن‌‌ها وجود دارد. این وب سایت برای هر کدام از وکلا یک پروفایل اختصاص داده که در آن سوابق کاری و تجارب وکیل درج شده است. در بخش بلاگ این سایت نیز مطالب و متون مختلف حقوقی بارگذاری می‌شوند.

 • سایت وکیلوند

وب سایت وکیلوند بخش مشاوره حقوقی آنلاین داشته و کاربران می‌توانند راهنمایی‌های مورد نیاز خود را به صورت تلفنی و متنی دریافت کنند. این پایگاه از بخش پرسش و پاسخ نیز به وجود آمده و کارشناسان خود را به نمایش گذاشته است.

پس کاربران می‌توانند با کلیک بر روی پروفایل آن‌ها به اطلاعات کاملی در رابطه با سابقه و تجارب کاری‌شان دست پیدا کنند.

اگر در این سایت ثبت نام کرده و هزینه آن را نیز پرداخت کنید می‌توانید به صورت مستقیم با هر کدام از وکلا که تمایل دارید ارتباط تلفنی برقرار کرده و مشاوره‌های مد نظرتان را به دست آورید.

این وب سایت دارای بخش مقالات حقوقی نیز است که می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مسائل حقوقی به آن مراجعه کنید.

 • سایت وکلای تلفنی

این وب سایت نیز خدمات و امکانات متنوعی را برای کاربران در نظر گرفته است. از مهمترین امکانات و ویژگی‌های آن می‌توان به بخش نگارش انواع دادخواست و شکایت‌نامه، بخش مشاوره حقوقی، خدمات ثبت شرکت و‌….اشاره کرد.

این سایت نیز از بخش مشاوره حقوقی رایگان بهره‌مند شده اما برای دریافت این خدمات باید قبلا در سایت ثبت نام کرده باشید.

در این وب سایت برای هر کدام از وکلا، پروفایل و رزومه در نظر گرفته شده که می‌توانید پس از پرداخت هزینه‌ و انتخاب نوع مشاوره، با هر کدام که تمایل دارید ارتباط برقرار کنید.

 • سایت داداپ

اگر می‌خواهید با ویژگی‌های طراحی سایت حقوقی بیشتر آشنا شوید بهتر است به وب سایت داداپ نیز سر بزنید. این وب سایت خدمات و امکانات متنوعی دارد که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به انتخاب وکیل، تنظیم اظهارنامه، مشاوره حقوقی آنلاین، تنظیم دادخواست و…. اشاره کرد.

در این پایگاه بخشی نیز برای مشاوره حقوقی رایگان تدارک دیده شده است. اما نیاز به ثبت نام در سایت دارد و باید پرسش خود را در وب سایت مطرح نمایید. با پرداخت هزینه هم می‌توانید از مشاوره آنلاین تلفنی استفاده کنید. بخش پرسش و پاسخ حقوقی دیگر ویژگی این سایت است.

 • سایت بنیاد وکلا

افرادی که تمایل به طراحی سایت حقوقی داشته و می‌خواهند با مهم‌ترین ویژگی‌ها و امکانات این نوع از پایگاه‌های اینترنتی آشنا شوند بهتر است سری هم به وب سایت بنیاد وکلا بزنند که یکی از بهترین سایت‌های حقوقی در ایران است.

در این وب سایت بخش‌هایی از قبیل مشاوره حقوقی تلفنی، مشاوره حقوقی آنلاین و حضوری وجود دارد.

از دیگر امکانات و ویژگی‌های این سایت می‌توان به بخش تنظیم شکایت‌نامه اشاره کرد. حتی کاربران این امکان را دارند که بر اساس تخصص و یا استان محل زندگی خود به جستجوی وکیل متناسب با موضوع حقوقی‌شان دست بزنند.

در این وب سایت امکان درج پرسش و دریافت پاسخ آن نیز وجود دارد. حتی می‌توانید با حقوقدانان آنلاین شروع به گفتگو کنید. در صورت وجود هر گونه سوالی میتوانید از قسمت تماس با ما، با تیم شایتک ارتباط برقرار کنید.

مهمترین نکات طراحی سایت حقوقی

مهمترین نکات طراحی سایت حقوقی

 

 

طراحی سایت یک کار هوشمندانه است که در کنار تخصص و مهارت بالا به خلاقیت نیز احتیاج دارد. به ویژه در مواردی چون طراحی سایت حقوقی توجه به کاربرد سایت و نیاز مخاطب می‌تواند نتیجه بهتری را به همراه داشته باشد. در طراحی چنین سایت‌هایی باید به نوع خدمات و همچنین پرسونای مخاطب توجه ویژه‌ای شود.

استفاده از طرح‌های گرافیکی جذاب، لوگوی مناسب، ارائه خدمات کاربردی به صورت آنلاین و آفلاین در سایت و بخش‌های مرتبط به سوالات پرتکرار در حوزه‌های مختلف حقوقی می‌تواند از جمله مهمترین ویژگی‌های یک سایت حقوقی خوب باشد.

هرچه امکانات و ویژگی‌های تخصصی‌تر و بهتری در سایت وجود داشته باشد مطمئنا اعتمادسازی و رضایت بیشتری را برای مخاطبین به همراه خواهد داشت.

در سایت حقوقی چه بخش‌هایی باید در نظر گرفته شود؟

در سایت حقوقی چه بخش‌هایی باید در نظر گرفته شود

از آنجایی که کار وکلا و دفاتر حقوقی ارائه خدمات به کاربرانی با مشکلات در حوزه‌های مختلف کاری، خانوادگی، سرقت، قتل، کلاهبرداری و… می‌شود، نیاز است که در طراحی سایت حقوقی به همه این موارد توجه شده و بخش‌های مختلفی را برای آن‌ها ایجاد کرد. مهمترین نکاتی که در طراحی سایت حقوقی باید در نظر داشت عبارتند از:

 • دسترسی آنلاین و آفلاین به مشاورین

امکان مشاوره آنلاین و یا آفلاین (مشاوره به صورت تیکت، پاسخگویی به سوالات در کامنت‌ها و…) می‌تواند بزرگترین معضل کاربران یعنی دسترسی به مشاور حقوقی با تجربه را رفع کند.

 • دسترسی به رزومه و سوابق کاری

در طراحی سایت باید بخشی وجود داشته باشد که مخاطب بتواند در آن همه اطلاعات مرتبط با شخصیت حقیقی و حقوقی وکیل مورد نظر خود را مشاهده کند. مواردی چون رزومه و سوابق کاری، پرونده‌های موفق کاری و… می‌تواند کمک بزرگی به مخاطبین در انتخاب هدفمند وکیل مورد نظرشان کند.

 • آشنایی با مباحث حقوقی

در طراحی سایت حقوقی باید بخشی تحت عنوان وبلاگ یا مجله وجود داشته باشد که در آن مسائل حقوقی پرتکرار، مهم و ضروری آموزش داده شود. این آموزش‌ها می‌تواند به صورت ویدئوهای کوتاه، پادکست یا مقاله باشد.

 • بخش سوالات متداول

در روند پیگیری پرونده‌های حقوقی متوجه می‌شوید که در بسیاری از موارد رخدادها مشابه و تکراری است. طراحی بخش سوالات متداول در سایت حقوقی می‌تواند از مراجعه‌های غیر ضروری پیشگیری کرده و در وقت و انرژی مشاورین و کاربران صرفه جویی کند.

قیمت طراحی سایت حقوقی

قیمت طراحی سایت حقوقی

هزینه‌های مرتبط با طراحی سایت‌های حقوقی با توجه به امکانات و خدماتی که در این سایت‌ها ارائه می‌شود تعیین می‌گردد. مواردی چون ارائه پشتیبانی، توسعه سایت، مشاوره و… می‌تواند باعث افزایش تعرفه‌های طراحی سایت حقوقی شود.

استفاده از یک تیم طراحی قدرتمند، با تجربه و تخصص کافی در طراحی سایت حقوقی کمک می‌کند که بتوان نتایج بهتری از نظر جذب مخاطب، برندینگ و رضایت مشتریان به همراه داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *