تعرفه های پایه طراحی سایت با وردپرس

پکیج برنزی

مناسب کسب و کار های تازه تاسیس و سایت های شخصی(رزومه ای) ، شرکتی و …

4,900,000

هزار تومان 

پکیج طلایی

مناسب شرکت ها، فروشگاه های حرفه ای، سایت های آموزشی ، خبری و …

9,900,000

هزار تومان 

پکیج حرفه ای

مناسب شرکت های بزرگ، فروشگاه های بزرگ، سایت های املاک و…

11,900,000

هزار تومان 

تعرفه های پیشرفته طراحی سایت کد نویسی

پکیج برنزی

مناسب کسب و کار های تازه تاسیس و سایت های شخصی(رزومه ای) ، شرکتی و …

14,900,000

هزار تومان 

پکیج طلایی

مناسب شرکت ها، فروشگاه های حرفه ای، سایت های آموزشی ، خبری و …

19,900,000

هزار تومان 

پکیج حرفه ای

مناسب شرکت های بزرگ، فروشگاه های بزرگ، سایت های املاک و…

24,900,000

هزار تومان 

نمونه کار های شایتک

قیمت طراحی سایت در شهریار

قیمت طراحی سایت در شهریار

در این مقاله قصد داریم برخی از مهمترین نکات و عوامل قیمت طراحی سایت در شهریار را معرفی نموده و آن‌ها را مرور و بررسی نماییم.

پس اگر شما هم به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت طراحی سایت در شهریار هستید با ما همراه باشید.

افرادی که تمایل به خرید یک محصول داشته و یا می‌خواهند به خدمتی خاص دست پیدا کنند به نکات و عوامل زیادی توجه نشان می‌دهند و یکی از مهم‌ترین این نکات، هزینه و قیمت است. افرادی هم که می‌خواهند به طراحی سایت در شهریار دست بزنند به قیمت دریافت این خدمات توجه دارند.

لازم است بدانید که قیمت طراحی وبسایت یک نرخ ثابت نبوده و تحت تاثیر چند عامل و یا فاکتور مهم قرار می‌گیرد.

پس اگر می‌خواهید به طراحی سایت دست بزنید باید به نکات و موارد زیادی توجه داشته باشید تا بتوانید قیمت و هزینه آن را محاسبه کنید.

عوامل موثر بر قیمت طراحی سایت در شهریار

عوامل موثر بر قیمت طراحی سایت در شهریار
قیمت طراحی سایت در شهریار
 • وب سایت استاتیک یا داینامیک

یکی از مهمترین عواملی که قیمت طراحی سایت در شهریار را با تغییر مواجه می‌کند استاتیک و یا داینامیک بودن وب سایت مورد نظر است.

همان‌طور که می‌دانید در حال حاضر تمامی پایگاه‌های اینترنتی به دو شیوه طراحی و راه‌اندازی می‌شوند. این دو شکل عبارتند از: سایت‌های ایستا و یا استاتیک و طراحی سایت پویا و یا داینامیک.

در حالت معمول وب سایت‌هایی که به شکل ایستا طراحی شده‌اند تک صفحه‌ای بوده و به همین دلیل به آن‌ها وب سایت نمایشگاهی نیز گفته می‌شود.

مهمترین ویژگی این وب‌ها این است که دارای پنل مدیریتی به منظور ویرایش محتوا به صورت آنلاین نیستند.

پس اگر تمایل دارید این نوع سایت‌ها را به روز رسانی کرده و یا در محتواهای آن‌ها تغییرات مد نظر خود را به وجود آورید باید حتماً از دانش تخصصی برنامه نویسی برخوردار شده و با زبان html آشنایی داشته باشید. چراکه بسیاری از این وب سایت‌ها با کمک کدهای html و css نوشته می‌شوند.

در بیشتر موارد سایت‌های استاتیک به شکلی ساده طراحی می‌شوند و اطلاعات اصلی در آن‌ها بدون جزئیات و یا مطالب اضافه ثبت شده است.

این سایت‌ها دارای چند مزیت اصلی هم هستند که یکی از مهمترین آن‌ها نیاز به پرداخت هزینه کمتر برای طراحی و هزینه پایین تر هاست نسبت به سایت‌های داینامیک و یا پویا است.

از سوی دیگر برای طراحی چنین وب سایت‌هایی باید طراحان مدت زمان بسیار کمتری را صرف نمایند. با این حال این امکان وجود دارد که این نوع پایگاه‌های اینترنتی از جذابیت کافی برای کاربران برخوردار نبوده و توجه آن‌ها را به خود جلب نکنند.

محتوای ثبت شده در وب سایت‌هایی که به شیوه استاتیک طراحی و راه‌اندازی می‌شوند، در بیشتر موارد به روز نبوده و چنین پایگاهی نمی‌تواند در نتایج موتورهای جستجو پیشرفت و یا ارتقایی داشته باشد.

 • روش راه‌اندازی سایت

در شرایط کنونی طراحان و توسعه دهندگان وب از دو روش اصلی برای راه اندازی یک وبسایت استفاده می‌کنند. این دو روش عبارتند از: کد نویسی و استفاده از cms.

اگر روش کد نویسی را انتخاب کنید می‌توانید هرگونه تغییر و یا ویرایش‌های مد نظر خود را بر روی سایت اعمال نمایید. چرا که کدها به صورت کاملاً اختصاصی نوشته شده‌اند. طراحی و راه‌اندازی این سایت‌ها مدت زمان بسیار بیشتری نسبت به سایت‌های cms طلب می‌کند و هزینه بیشتری هم برای طراحی آن باید پرداخت نمایید.

به همین دلیل بسیاری از افراد و صاحبان مشاغل ترجیح می‌دهند از روش راه‌اندازی سایت با کمک سی ام اس استفاده کنند. طراحی سایت در شهریار با کمک cms در مدت زمان بسیار کمتری انجام شده و هزینه آن هم مقرون به صرفه و مناسب است.

 • اصول و عناصر گرافیکی طراحی سایت در شهریار

اصول و عناصر گرافیکی سایت
قیمت طراحی سایت در شهریار

دیگر عامل اثرگذار بر قیمت طراحی سایت در شهریار میزان استفاده از عناصر و المان‌های گرافیکی و رعایت اصول انجام این کار است.

این عناصر و المان‌ها باید به گونه دقیقی انتخاب شده و در کنار یکدیگر جای بگیرند تا نتیجه کار، یک سایت زیبا و کاربر پسند باشد و نیازهای شغلی شما را نیز به بهترین نحو ممکن پاسخ دهد.

هرچه اصول و المان‌های گرافیکی در یک وبسایت بهتر بوده و با دقت بالاتری انتخاب شده باشند علاوه بر کمک به زیبایی وب سایت، به جذب کاربران بیشتر هم کمک می‌کنند. با این حال استفاده بیشتر از این المان‌ها به معنای پرداخت هزینه طراحی سایت بالاتر است.

 • دو یا چند زبانه بودن

بسیاری از صاحبان کسب و کارها تمایل دارند وب سایت خود را به شیوه دو یا چند زبانه طراحی و راه اندازی نمایند. در این صورت کاربران زیادی از سراسر نقاط جهان به وبسایت آن‌ها وارد شده و مخاطب محصولات و خدماتشان خواهند بود.

در این گونه از وب سایت‌ها کاربران این امکان را دارند تا پس از ورود به سایت بر روی زبان مد نظر خود کلیکی انجام دهند تا تمامی اطلاعات آن به زبان مقصد تبدیل شود.

بسیاری از سایت‌های آموزشی و خبری در شرایط حاضر به این شیوه طراحی می‌شوند.

برای طراحی یک سایت ۲ یا چند زبانه به طور حتم باید مدت زمان بسیار بیشتری نسبت به طراحی سایت تک زبانه صرف شود. به همین دلیل طراحی چنین وب سایتی هزینه بالاتری هم خواهد داشت.

 • سئو سایت و بهینه سازی آن

سئو سایت و بهینه سازی آن
قیمت طراحی سایت در شهریار

اگر تمایل دارید از قیمت طراحی سایت در شهریار مطلع شوید باید هزینه‌های مربوط به سئو سایت و یا بهینه سازی آن را نیز در نظر بگیرید.

طی فرایند سئو سایت و یا بهینه سازی یک وب سایت برای موتورهای جستجو باید آن را با توجه به الگوریتم‌های روز گوگل طراحی کنید.

این کار یک اقدام کاملاً تخصصی محسوب شده و باید حتماً توسط یک مجموعه خبره و کار بلد اتفاق بیفتد.

در این صورت می‌توانید در کسب و کار خود با موفقیت قابل توجهی روبرو شده و با ارتقای جایگاه وب سایت، فروش بالایی را از آن خود سازید.

 • خرید دامنه و تمدید آن

خرید دامنه و تمدید آن
قیمت طراحی سایت در شهریار

قیمت طراحی سایت در شهریار به هزینه خرید دامنه و تمدید آن هم بستگی دارد. همان‌طور که می‌دانید دامنه در واقع همان آدرس وب سایت شما است که پسوندهای مختلفی مانند org ،ir  و…. دارد. این پسوندها در طول یک مدت زمان خاص به متقاضیان عرضه شده و برای خرید هر کدام باید قیمت‌های متفاوتی را پرداخت نمایید.

بنابراین اگر تمایل دارید طراحی سایت در شهریار را با قیمت ارزانتری به سرانجام برسانید بهتر است دامنه ir را برای این کار در نظر بگیرید.

 • خرید هاست و تمدید آن

خرید هاست و تمدید آن
قیمت طراحی سایت در شهریار

یکی دیگر از عوامل اثرگذار بر قیمت طراحی سایت در شهریار هزینه‌ای است که باید بابت خرید هاست و یا تمدید آن پرداخت نمایید.

هاست در حقیقت به همان فضایی اطلاق می‌گردد که محتواهای یک وبسایت باید در آن بارگذاری شده و ذخیره گردند.

راه‌های کاهش هزینه طراحی سایت در شهریار

راه‌های کاهش هزینه طراحی سایت در شهریار
قیمت طراحی سایت در شهریار

هزینه طراحی وب سایت بستگی به چندین عامل دارد، از جمله نوع وب سایت، حجم و تعداد صفحات، قابلیت‌ها و امکانات، زمان و مهارت طراح وب سایت و …  برای محاسبه هزینه طراحی وب سایت، شما باید ابتدا نیازها و اهداف خود را از وب سایت مشخص کنید و سپس با چند طراح وب سایت مختلف مشورت کنید و قیمت آن‌ها را مقایسه کنید.

همچنین، باید در نظر داشته باشید که هزینه طراحی وب سایت فقط یک بخش از هزینه کلی است و شما باید هزینه‌های دیگری مانند هزینه نگهداری، به‌روزرسانی، میزبانی و دامنه را نیز در نظر بگیرید.

برای کاهش هزینه طراحی سایت، می‌توانید از راه‌های زیر استفاده کنید:

 • قبل از شروع طراحی سایت، هزینه‌های مختلف را محاسبه کنید و بودجه خود را مشخص کنید.
 • با سازندگان سایت، درباره نیازها و اهداف خود مشورت کنید و برنامه‌ریزی کنید.
 • از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده کنید که رایگان و قابل تنظیم است.
 • از پلاگین‌های وردپرس که امکانات مختلفی را به سایت شما اضافه می‌کنند، بهره بگیرید.
 • از قالب‌های آماده وردپرس که زیبا و حرفه‌ای هستند، استفاده کنید.
 • خدمات هاستینگ مناسب و ارزان برای میزبانی سایت خود انتخاب کنید.
 • از تولید محتوای خودتان برای سایت خود استفاده کنید یا از نویسندگان متخصص و ارزان قیمت کمک بگیرید.
 • از سئوی سایت خودتان برای بهبود رتبه سایت خود در نتایج جستجو بهره ببرید یا از متخصصان سئو که هزینه کمی دارند، استفاده کنید.
 • از تبلیغات ارزان و موثر برای افزایش بازدید سایت خود استفاده کنید.
 • از نسخه موبایلی سایت خودتان برای جذب کاربران موبایلی بهره بگیرید.

چگونه با استفاده از ابزارهای آنلاین قیمت مناسب برای طراحی سایت خود بیابید؟

چگونه با استفاده از ابزارهای آنلاین قیمت مناسب برای طراحی سایت خود بیابید؟
قیمت طراحی سایت در شهریار

برای یافتن قیمت مناسب برای طراحی سایت خود، می‌توانید از ابزارهای آنلاینی که در اینترنت موجود هستند، استفاده کنید. این ابزارها به شما کمک می‌کنند که بر اساس نیازها، امکانات و بودجه خود، پکیج مناسب را انتخاب کنید. برخی از این ابزارها عبارتند از:

 • برآورد آنلاین قیمت طراحی سایت در شهریار

این ابزار از شما چند سوال درباره نوع وبسایت، تعداد صفحات، تعداد محصولات، تعداد ایمیل، نوع طراحی و … می‌پرسد و بر اساس پاسخ‌های شما، قیمت تقریبی طراحی سایت را به شما نشان می‌دهد.

استفاده از این ابزار رایگان است و توصیه می‌شود حتما از آن استفاده کنید تا بتوانید برنامه ریزی مناسبی برای هزینه‌های احتمالی برای طراحی سایت مورد نظرتان داشته باشید.

 • سایت ساز شایتک

سایت ساز شایتک، یک ابزار جذاب و خلاقانه است که به شما امکان می‌دهد که با کمترین هزینه و بدون نیاز به دانش فنی، سایت خود را بسازید.

این ابزار به شما امکان می‌دهد که طراحی سایت خود را به صورت کاملا سفارشی انجام دهید و از امکانات متنوعی برای بهبود سایت خود استفاده کنید. اما این ابزار نیز چالش‌هایی را به همراه دارد که باید در نظر گرفته شوند.

اگر سوالی در باره قیمت طراحی سایت در شهریار میتوانید از قسمت تماس با شایتک با کارشناسان ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *