تعرفه های پایه طراحی سایت با وردپرس

پکیج برنزی

مناسب کسب و کار های تازه تاسیس و سایت های شخصی(رزومه ای) ، شرکتی و …

4,900,000

هزار تومان 

پکیج طلایی

مناسب شرکت ها، فروشگاه های حرفه ای، سایت های آموزشی ، خبری و …

9,900,000

هزار تومان 

پکیج حرفه ای

مناسب شرکت های بزرگ، فروشگاه های بزرگ، سایت های املاک و…

11,900,000

هزار تومان 

تعرفه های پیشرفته طراحی سایت کد نویسی

پکیج برنزی

مناسب کسب و کار های تازه تاسیس و سایت های شخصی(رزومه ای) ، شرکتی و …

14,900,000

هزار تومان 

پکیج طلایی

مناسب شرکت ها، فروشگاه های حرفه ای، سایت های آموزشی ، خبری و …

19,900,000

هزار تومان 

پکیج حرفه ای

مناسب شرکت های بزرگ، فروشگاه های بزرگ، سایت های املاک و…

24,900,000

هزار تومان 

نمونه کار های شایتک

سفارش طراحی سایت در بابل

طراحی سایت در بابل

سفارش طراحی سایت در بابل یک اقدام کاملا ایده آل بوده و باید توسط افراد و مجموعه‌های حرفه ای و با دانش و مهارت کافی انجام گیرد تا نتیجه مد نظر شما به دست آید.

سفارش طراحی سایت در بابل را می‌توان یک پروسه به شمار آورد که طی آن صفحات یک سایت طراحی و راه‌اندازی می‌شوند.

میتوانید تعرفه قیمت انواع سایت ها رو در صفحه سفارش طراحی سایت مشاهده کنید.

شرکت‌ها و مجموعه‌های طراحی وبسایت در بابل در این فرایند با توجه به سلیقه و دیدگاه مشتریان و نوع کسب و کار آن‌ها از کدنویسی و یا قالب‌های آماده استفاده می‌کنند.

سفارش سایت در بابل انواع مختلفی داشته و طی مراحل خاصی صورت می‌پذیرد که آشنایی با آن‌ها پیش از اقدام به کار طراحی ضرورت دارد.

در این مقاله به ارائه مطالبی در این باره خواهیم پرداخت و انواع شیوه‌های طراحی وب سایت و مراحل انجام این کار را مرور و بررسی خواهیم کرد. پس اگر شما هم به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در این موضوع هستید با ما همراه باشید.

طراحی سایت چیست؟

طراحی سایت چیست؟
سفارش طراحی سایت در بابل

همان‌طور که می‌دانید تغییر و تحولات وسیع در زمینه‌های مختلف باعث شده تا بیشتر کسب و کارها به فضای اینترنت انتقال پیدا کنند. در حال حاضر صاحبان بیشتر مشاغل فعالیت‌های شغلی خود را در این فضا پیگیری و دنبال می‌نمایند.

برای اینکه این افراد بتوانند کسب و کار خود را در اینترنت راه‌اندازی و دنبال کنند به طراحی سایت و یا وب دیزاین Web Design نیاز دارند.

فرایندی که از لایه‌سازی صفحات وب آغاز شده و با تولید محتوا، طراحی گرافیکی، رعایت اصول سئو و… خاتمه پیدا می‌کند.

به طور کلی می‌توان گفت طراحی وب سایت در بابل فرایند طراحی و توسعه صفحات وب و اجزای مختلف آن است.

این صفحات به منظور ارائه اطلاعات خاص، خدمات و یا محصولات به کاربران اینترنت به وجود آمده‌اند و شامل مواردی از قبیل طراحی و گرافیک، برنامه نویسی، توسعه وب سایت، تست و ارزیابی، بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو، بهینه سازی تجربه کاربری و… هستند.

در واقع تمامی‌این فرایندها انجام می‌شوند تا یک رابط کاربری جذاب شکل بگیرد و به جذب و جلب توجه کاربران اقدام کند.

به طور کلی در فرایند سفارش طراحی سایت در بابل به عناصری از قبیل لوگو، فونت‌ها، رنگ‌ها و تصاویر، برنامه‌ریزی، تست امنیتی و کاربری توجه شده و اقدامات لازم به منظور بهینه سازی وب سایت و افزایش رتبه از قبیل انتخاب کلمات کلیدی، لینک سازی داخلی و خارجی، بررسی سرعت وب سایت و بارگیری آن و…. صورت می‌پذیرد.

انواع سفارش طراحی سایت در بابل

انواع طراحی سایت در بابل
سفارش طراحی سایت در بابل

انواع سفارش طراحی سایت در بابل شامل طراحی وب سایت‌های استاتیک و دینامیک است که هر کدام از ویژگی‌های مخصوص به خود برخوردار شده و در زمینه‌های خاصی هم مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای نمونه هر کدام از صفحات سایت‌های استاتیک به صورت جداگانه در سرور بارگذاری می‌شوند.

در این نوع وب سایت‌ها مدیر سایت نمی‌تواند محتوا را تغییر دهد. در حقیقت برای تغییر محتوای این نوع وب سایت‌ها باید حتماً به سراغ طراح سایت بروید.

از این نوع پایگاه‌ها برای شرکت‌های کوچک استفاده می‌کنند و یا وبگاه‌هایی را راه‌اندازی می‌نمایند که نیاز چندانی به تغییر دادن محتوا ندارند.

این در حالی است که سایت‌های دینامیک با پویایی همراه بوده و مدیر سایت می‌تواند تمامی‌محتواهای آن را تغییر دهد.

اگر این نوع طراحی سایت در بابل را انتخاب کنید این امکان را دارید که هر روز یک محتوای جدید را در وب سایت بارگذاری نمایید. از مهمترین این پایگاه‌ها می‌توان به سایت‌های خبری و یا مجله‌ها اشاره کرد.

انواع سفارش طراحی سایت در بابل از نظر نوع و نحوه عملکرد نیز شامل وب سایت‌های فروشگاهی، شخصی، سایت شرکتی، وکالت و… است.

طراحی سایت لوازم التحریر یکی از موضوعاتی است که میتوانید از طریق آن درآمد های میلیونی در روز داشته باشید.

پس شما می‌توانید بر اساس نوع کسب و کار خود وب سایت مناسب را برای طراحی انتخاب کنید.

مراحل سفارش طراحی سایت در بابل

مراحل طراحی سایت در بابل
سفارش طراحی سایت در بابل
  • انتخاب پلتفرم مناسب برای ساخت سایت

همان‌طور که می‌دانید طراحی و راه‌اندازی وب سایت اقدامی‌پیچیده بوده و زمانبر است. برای این کار باید از دانش برنامه نویسی کمک بگیرید.

در حال حاضر پلتفرم‌هایی برای ساخت و طراحی سایت ایجاد شده‌اند که این پروسه را راحت‌تر می‌سازند.

طراحی وب سایت با کمک این پلتفرم‌ها در مدت زمان بسیار کوتاه‌تری اتفاق می‌افتد. با استفاده از این برنامه‌ها شما می‌توانید حتی بدون دانش کدنویسی نیز به طراحی و راه‌اندازی سایت دست زده و امنیت آن را تامین کنید و یا به سفارشی سازی آن دست بزنید.

  • طراحی نقشه سایت

طراحی نقشه سایت
سفارش طراحی سایت در بابل

در مرحله دوم سفارش طراحی سایت در بابل باید به طور کامل و دقیق نیازمندی‌های پروژه و کسب و کار خود را در نظر بگیرید و با توجه به هدفتان از ایجاد سایت، امکانات و اطلاعات آن، نقشه سایت را طراحی کنید.

طراحی نقشه سایت و یا معماری به این معنا است که بدانید هر کدام از صفحات وبگاه شما باید به چه نحوی در کنار یکدیگر قرار بگیرند.

همان‌طور که می‌دانید هر کدام از کسب و کارها از نیازمندی‌های مخصوص به خود برخوردار شده‌اند. توجه به این موارد پیش از طراحی وب سایت ضرورت دارد تا بتوانید بر این اساس امکانات مورد نیاز را برای سایت خود در نظر بگیرید و یا با توجه به آن به طراحی نقشه سایت  دست بزنید.

در این مرحله باید بدانید که هر کدام از صفحات پایگاه شما قرار است به چه شیوه‌ای در کنار یکدیگر جای بگیرند تا کاربران پس از ورود به سایت در میان صفحات گوناگون سردرگم نشوند.

این فرایند را باید مطابق با قوانین ux انجام دهید تا کاربران با ورود به وب سایت شما سردرگم نشده و به نیازها و انتظارات خود پاسخ دهند.

در نقشه سایت باید به تمامی‌صفحات مد نظر خود و یا حتی محتواها توجه داشته باشید و یا بدانید که نحوه لینک شدن صفحات به یکدیگر به چه نحوی صورت می‌پذیرد.

در حقیقت در اولین گام سفارش سایت در بابل، نیازهای مشتری در نظر گرفته می‌شود و با توجه به نوع کسب و کار و فعالیت شغلی وی، یک نمای کلی از سایت طراحی می‌گردد تا شما یک نقشه کلی از صفحات وب سایت و جایگاه عناصر و المان‌ها در آن در اختیار داشته باشید.

بسیاری از صاحب نظران به این فرایندها در اصطلاح طراحی وایر فریم می‌گویند. پس از طراحی وایر فریم و یا نمای کلی وب سایت باید به طراحی گرافیکی آن اقدام کنید. این کار را باید با استفاده از برخی نرم‌افزارهای خاص صورت دهید.

از این طریق رنگ و لعاب کافی به وایر فریم و عناصر و المان‌های موجود در وب سایت داده می‌شود.

حواستان باشد که عناصر گرافیکی سایت شما باید با توجه به نوع کسب و کارتان انتخاب شده و با آن هماهنگی و تطابق کافی داشته باشند.

پس از این اقدامات باید به برنامه نویسی سایت خود دست بزنید. در فرایند طراحی وب سایت در بابل، مرحله برنامه نویسی با نیازهای مشتریان تطابق دارد و مدل سایت هم در نظر گرفته می‌شود.

سپس روش مناسب برای بخش مدیریت سایت انتخاب شده و سیستم مناسب برای مدیریت محتوا تعیین می‌گردد. برای این کار می‌توانید از سیستم مدیریت محتوای وردپرس کمک گرفته و یا با یک فریم ورک اختصاصی برنامه نویسی کنید.

  • انتخاب نام دامنه مناسب و هاست

انتخاب نام دامنه مناسب و هاست
سفارش طراحی سایت در بابل

انتخاب نام دامنه مناسب در فرایند طراحی وبسایت در بابل به شما کمک می‌کند تا بتوانید پایگاه خود را در دنیای اینترنت به دیگر کاربران معرفی کرده و یا به آن‌ها بشناسانید. پس باید در انتخاب آن دقت کافی به خرج داده و پسوند مناسب را در نظر بگیرید.

همان‌طور که می‌دانید دامنه‌ها با پسوندهای مختلفی وجود دارند. پس باید این نام را به گونه‌ای انتخاب کنید که با نام شرکت، نوع کسب و کار و شغلتان هماهنگی و تطابق کافی و کامل داشته باشد. افرادی که تمایل به طراحی سایت شخصی دارند می‌توانند از نام خود نیز در دامنه استفاده کنند.

برای شناساندن پایگاه اینترنتی خود به کاربران باید از نام دامنه مناسبی کمک بگیرید. دامنه‌ها و پسوندهای گوناگونی هستند که این نیاز شما را پاسخ می‌دهند. بهترین کاری که می‌توانید در این مرحله از سفارش طراحی سایت در بابل انجام دهید انتخاب نام دامنه بر اساس نام و عنوان شرکت و تطابق و هماهنگی کافی با کسب و کارتان است.

حتی اگر سایت مد نظر شما، شخصی است می‌توانید برای دامنه آن از نام خودتان نیز استفاده کنید. یکی دیگر از مراحل مورد نیاز برای طراحی وب سایت در بابل انتخاب هاست است.

همان‌طور که می‌دانید هاست محل ذخیره اطلاعات شما است و بدون آن سایت در دسترس کاربران واقع نخواهد شد. با طی کردن این مرحله یعنی انتخاب نام دامنه و هاست مناسب می‌توانید سایت خود را در اینترنت راه‌اندازی کنید

برای سفارش طراحی سایت در بابل باید از هاست مناسب نیز کمک بگیرید تا اطلاعات پایگاه شما در آن ذخیره سازی و نگهداری شود.

در حقیقت می‌توان گفت هاست فضای یک سرور بوده و محل ذخیره اطلاعات شما هم است. بدون داشتن این فضا سایت در دسترس دیگر کاربران قرار نخواهد گرفت.

به بیان دیگر، پس از انتخاب نام دامنه و هاست مناسب، سایت شما در بستر جهانی اینترنت راه‌اندازی شده و برای تمامی‌کاربران در نقاط مختلف جهان قابل دسترس خواهد بود. بعد از این کار باید سایت خود را پیکربندی نموده و در دسترس همه کاربران قرار دهید.

  • انتخاب شیوه طراحی سایت و یا قالب

انتخاب شیوه طراحی سایت و یا قالب
سفارش طراحی سایت در بابل

انتخاب قالب وب سایت برای طراحی ظاهری آن ضرورت و اهمیت دارد و عامل بسیار موثری در میزان جذب کاربران است.

اگر برای وب سایت خود طرح و قالب مناسب انتخاب کنید آن را برای مدت زمان‌های طولانی در ذهن کاربران ماندگار خواهید ساخت و از سوی دیگر به جذب بیشتر آن‌ها به وب سایت خود نیز کمک خواهید رساند.

در حال حاضر قالب‌های بسیار زیادی برای گروه‌ها و صاحبان مشاغل مختلف طراحی و ایجاد شده است. پس این امکان را دارید که از میان این طرح‌ها قالب مناسب مدنظر خود را که با نیازهای شغلی و نوع کسب و کارتان هماهنگی دارد انتخاب کنید.

  • سفارشی سازی قالب وب سایت

سفارشی سازی قالب وب سایت
سفارش طراحی سایت در بابل

شما می‌توانید با استفاده از پنل ادمین به راحتی به سفارشی سازی قالب وب سایت و یا مدیریت آن دست بزنید و تمامی‌بخش‌های وب سایت خود را ویرایش کنید.

این امکان به ویژه برای افرادی مناسب است که به مرور زمان به امکانات و ویژگی‌های بیشتری نیاز پیدا می‌کنند و تمایل دارند مطابق با تغییرات روز و یا افزایش نیازمندی‌های کاری خود، تغییراتی را نیز در وب سایتشان به وجود آورند.

در این مرحله باید قالب وب سایت خود را انتخاب کنید که نقش قابل توجهی در ظاهر آن داشته و می‌تواند کاربران را جذب کند. شما می‌توانید در این مرحله از قالب‌های آماده استفاده کرده و یا به سفارشی سازی قالب سایت دست بزنید.

پس از سفارش طراحی سایت در بابل و در این مرحله تمامی‌ابزارهای مورد نیاز در اختیار صاحبان مشاغل و مدیران سایت‌ها قرار خواهد گرفت تا بتوانند با کمک آن‌ها تغییرات مد نظر خود را در پایگاه اعمال نمایند. برای نمونه صفحات را افزایش داده و یا منو و زیرمنوهای مورد نیاز خود را به وجود آورند.

پیاده سازی ترکیب رنگی مناسب، افزودن ماژول‌های جدید به قالب، محتوا گذاری و… از دیگر اقداماتی است که برای سفارشی سازی قالب می‌توانید انجام دهید.

  • تولید محتوا برای سایت

تولید محتوا برای سایت
سفارش طراحی سایت در بابل

در سفارش طراحی سایت در بابل باید به فرایند تولید محتوای مناسب نیز توجه داشته باشید و یا به جمع آوری تصاویر با کیفیت دست بزنید. به ویژه اگر وب سایت به منظور فروش یک محصول خاص طراحی و راه‌اندازی شده است.

یکی از مهمترین گام‌های طراحی سایت تولید محتوا است. این کار نیز باید با دقت بالایی انجام شود تا سئوی سایت را ارتقا داده و به افزایش رتبه آن کمک کند.

سعی اصلی شما بر این باشد که مهم‌ترین مطالب و متون وب سایت خود را در بالاترین بخش صفحه جای دهید. در این صورت کاربران بیشتری آن را مشاهده و مطالعه خواهند کرد و نیازی هم به پایین و یا بالا کردن صفحه نخواهند داشت.

از سوی دیگر حواستان باشد که مطالب و محتواهای خود را در قالب‌های بصری بیشتر و متنوع‌تری جای دهید تا توجه کاربران را به خود جلب سازید. برای این کار می‌توانید از تصاویر و یا ویدئوها کمک بگیرید. در متون خود تیترها را با فونت بزرگتر ایجاد کرده و به نکات خاصی مانند تضاد رنگی با پس زمینه و…. توجه داشته باشید.

متون و محتواهای مد نظر شما بهتر است کوتاه انتخاب شده و در عین حال خوانا و تاثیرگذار باشند. برای تولید محتوای بهتر و به منظور سفارش طراحی سایت در بابل، شناخت مخاطبان هدف شما هم ضرورت اساسی دارد. پس از به دست آوردن این شناخت باید متناسب با نیازها و انتظارات کاربران دست به تولید محتوای ارزشمند و با کیفیت بزنید.

پیش از این کار به تجزیه و تحلیل و آنالیز رقبای کسب و کار خود هم اقدام کنید و نقاط قوت و ضعف آن‌ها را مورد شناسایی قرار دهید تا بتوانید از نقاط قوت و ویژگی‌های مثبت آن‌ها به منظور بهبود امکانات وب سایت خود کمک بگیرید.

تیترهای محتواهای شما باید به درستی انتخاب شوند. متون نیز باید ساده بوده و امکان فهم درست و عمیق آن‌ها وجود داشته باشد.

  • در نظر گرفتن پلتفرم مناسب

از آنجایی که طراحی یک وب سایت با پیچیدگی‌ها و دشواری‌های مخصوص به خود همراهی می‌کند و یا لازم است شرکت طراح زمان زیادی را به این کار اختصاص دهد، برخی از شرکت‌ها به فکر طراحی و ساخت پلتفرم‌هایی خاص برای حل کردن این مشکلات افتاده‌اند.

این پلتفرم‌ها به شما کمک می‌کنند تا فرایند سفارش طراحی سایت در بابل را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به سرانجام برسانید و راحتی بیشتری را نیز تجربه کنید. برای طراحی سایت با کمک این برنامه‌های کاربردی نیازی هم به دانش کدنویسی نخواهید داشت.

  • نسخه نهایی وب سایت و تست آن

نسخه نهایی وب سایت و تست آن
سفارش طراحی سایت در بابل

تا این مرحله گام‌های سفارش طراحی سایت در بابل را پشت سر گذاشته‌اید و اینک وقت بازنگری سایت و ارزیابی آن فرا رسیده است. در حالت معمول طی این مرحله بخش‌هایی از سایت از لحاظ طراحی و یا محتوایی با تغییر و تحولاتی مواجه می‌شوند.

این تغییرات را می‌توانید از طریق پنل مدیریتی خود اجرا کنید و ابزارهای مناسب برای ویرایش سایت را به کار گیرید. بعد از اعمال تغییرات نهایی می‌توانید یک بار سایت خود را مشاهده کنید؛ آن هم به همان طریقی که برای کاربران به نمایش در می‌آید. در این صورت می‌توانید نقاط و نکات بیشتری را تجزیه و تحلیل کرده و آن‌ها را مورد شناسایی قرار دهید.

  • انتشار سایت در نسخه نهایی

انتشار سایت در نسخه نهایی
سفارش طراحی سایت در بابل

آخرین گام سفارش طراحی سایت در بابل، انتشار نسخه نهایی آن است. در این مرحله شما صاحب یک وب سایت شده و اطلاعات و محتواهای مد نظر خود را در آن جای داده‌اید. پس باید وب سایت خود را بر روی دامنه اصلی بارگذاری نموده و تنظیمات مورد نیاز نهایی را انجام دهید.

در این مرحله باید به ارزیابی وب سایت خود دست بزنید و در اطلاعات و متون و محتوای آن بازنگری کنید. حتی لازم است بخش‌هایی را تغییر دهید تا مطابق میلتان شود. پس از پشت سر گذاشتن این مراحل سایت شما در نسخه نهایی آماده شده است.

پس می‌توانید آن را انتشار داده و سپس به فرایندهای نگهداری مداوم از آن دست بزنید. حواستان باشد که پایگاه شما باید توسط شرکت طراحی سایت در بابل به صورت مداوم به روز رسانی شود تا باگ‌های امنیتی آن برطرف شده و سرعت سایت در طول زمان کاهش پیدا نکند.

نکته‌ای که باید به آن دقت داشته باشید این است که پس از سفارش طراحی سایت در بابل، راه‌اندازی و انتشار آن به نگهداری دائمی وب سایت نیز نیاز داشته و باید به صورت مرتب آن را به روز رسانی کنید.

با این اقدامات باگ‌های امنیتی وب سایت برطرف شده و پس از گذشت مدت زمان خاصی، سرعت آن کاهش پیدا نمی‌کند.

سفارش طراحی سایت در بابل به صورت ایستا یا پویا؟

سفارش طراحی سایت در بابل توسط مجموعه‌های معتبر و با تجربه در دو نوع اصلی صورت می‌پذیرد که عبارتند از: طراحی سایت استاتیک و داینامیک. هر کدام از این وب سایت‌ها از ویژگی‌های خاص خود برخوردار شده‌اند و در موارد ویژه‌ای می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

برای نمونه یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های سایت‌هایی که به صورت استاتیک طراحی شده‌اند این است که هر کدام از صفحات آن‌ها از امکان بارگذاری به صورت جداگانه در سرور برخوردار شده‌اند. از سوی دیگر مدیران سایت‌ها نمی‌توانند محتواهای موجود در آن‌ها را دستکاری کرده و تغییر و تحولاتی در صفحات به وجود آورند.

اگر صاحب یک شرکت کوچک هستید و یا وب سایت شما نیاز چندانی به تغییر محتوا ندارد می‌توانید از شرکت طراحی سایت در بابل بخواهید که یک وب سایت استاتیک برایتان طراحی کنند.

یکی دیگر از انواع وب سایت، سایت‌های داینامیک و یا پویا هستند. این سایت‌ها همان‌طور که از نامشان نیز مشخص شده از خاصیت پویایی بهره برده‌اند و مدیر می‌تواند محتواهای موجود در پایگاه خود را به راحتی تغییر دهد.

پس اگر تمایل دارید هر روز یک محتوای تازه را به سایت خود اضافه کنید بهتر است از شرکت طراحی سایت در بابل درخواست نمایید که این نوع سایت را برایتان راه اندازی کنند.

طراحی وب سایت در بابل انواع دیگری هم دارد. در واقع طراحی وب سایت را می‌توان از لحاظ عملکرد نیز گروهبندی کرد و در دسته وب سایت‌های فروشگاهی، شرکتی، شخصی و…. جای داد.

در صورت وجود هر گونه سوالی درباره سفارش طراحی سایت در بابل میتوانید از بخش تماس با ما سوال خود را مطرح کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *