تعرفه های پایه طراحی سایت با وردپرس

پکیج برنزی

مناسب کسب و کار های تازه تاسیس و سایت های شخصی(رزومه ای) ، شرکتی و …

4,900,000

هزار تومان 

پکیج طلایی

مناسب شرکت ها، فروشگاه های حرفه ای، سایت های آموزشی ، خبری و …

9,900,000

هزار تومان 

پکیج حرفه ای

مناسب شرکت های بزرگ، فروشگاه های بزرگ، سایت های املاک و…

11,900,000

هزار تومان 

تعرفه های پیشرفته طراحی سایت کد نویسی

پکیج برنزی

مناسب کسب و کار های تازه تاسیس و سایت های شخصی(رزومه ای) ، شرکتی و …

14,900,000

هزار تومان 

پکیج طلایی

مناسب شرکت ها، فروشگاه های حرفه ای، سایت های آموزشی ، خبری و …

19,900,000

هزار تومان 

پکیج حرفه ای

مناسب شرکت های بزرگ، فروشگاه های بزرگ، سایت های املاک و…

24,900,000

هزار تومان 

نمونه کار های شایتک

سفارش طراحی سایت در تهران

طراحی سایت در تهران

سفارش طراحی سایت در تهران که امروزه به یکی از مهم‌ترین فاکتورهای پیشرفت برای سازمان‌ها، فروشگاه‌ها، ادارات و… تبدیل شده است.

انتخاب یک مرکز مناسب برای سفارش طراحی سایت در تهران نیز از همین منظر اهمیت بسیار زیادی دارد. در واقع اگر به دنبال پیشرفت حوزه کاری خود هستید، حتماً باید به فکر طراحی یک سایت شخصی باشید.

سفارش طراحی سایت در تهران اقدام بسیار مهمی است و برای تمامی کسب و کارها ضرورت اساسی دارد. بنابراین فرقی نمی‌کند که به تازگی کسب و کار خود را راه اندازی کرده و یا تمایل به توسعه و رونق بخشی به آن داشته باشید.

در هر صورت سفارش طراحی سایت در تهران برایتان مزایای بسیار زیادی به همراه خواهد داشت. با این حال طراحی سایت با نکاتی نیز همراه بوده و باید ویژگی‌ها و شرایطی را در نظر داشته باشید تا بهترین سایت با بهترین امکانات و ویژگی‌ها طراحی شده و نیازهای کسب و کارتان را به خوبی پاسخ دهد.

برای این کار باید از مجموعه‌های خبره، معتبر و با سابقه کمک بگیرید. در غیر این صورت به اهداف مد نظر خود دست پیدا نخواهید کرد. یکی از شرکت‌هایی که می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند شرکت و برند شایتک است.

در این مقاله به ارائه مطالبی در زمینه طراحی سایت خواهیم پرداخت و مراحل طراحی وبسایت توسط شرکت شایتک را مرور و بررسی خواهیم کرد. پس اگر شما هم در این زمینه با دغدغه‌ای روبرو شده و یا پرسشی دارید با ما همراه باشید.

سایتی که کلیه نیازهای شما را پوشش دهد و بتوانید به کمک آن، خدمات مختلفی را به کاربران دلخواه‌تان عرضه کنید.

در این متن قصد داریم به طور کلی در مورد موضوع طراحی سایت و همچنین مراحل آن با شما عزیزان سخن بگوییم. بنابراین، اگر در این رابطه کنجکاوی خاصی دارید، توصیه می‌کنیم که ادامه متن را از دست ندهید.

انواع مختلف سفارش طراحی سایت در تهران

سفارش طراحی سایت در تهران می‌‌تواند به اشکال مختلفی صورت بگیرد. این بدان معناست که شما کاربران گرامی این امکان را دارید تا بر حسب نیاز و سلیقه خود نسبت به انتخاب یک سایت مشخص اقدام کنید. سایتی که قصد دستیابی به آن را دارید می‌تواند از نوع فروشگاهی، ورزشی، آموزشی، خبری، شرکتی و… باشد.

سفارش طراحی سایت فروشگاهی در تهران

طراحی سایت فروشگاهی در تهران
سفارش طراحی سایت در تهران

یکی از پرتقاضاترین انواع سایت که در سال‌های اخیر تقاضای زیادی برای آن ثبت می‌شود، سایت فروشگاهی است.

همان‌طور که از نام این سایت‌ها می‌‌‌توان دریافت. چنین سایت‌هایی به منظور ارائه کالاها یا خدمات مختلف به کاربران راه‌اندازی می‌شوند. سایت‌های فروشگاهی باید در هر دستگاهی قابل مشاهده باشند تا از تعداد خریداران کم نشود.

در سایت‌‌های فروشگاهی شاهد به کارگیری یک سری تکنیک‌های خاص هستیم. به عنوان مثال پس زمینه کلی سایت معمولاً به رنگ سفید انتخاب می‌شود تا کاربران در زمان انتخاب محصولات مدنظر خود سردرگم نشوند. طراحی سبد خرید و بخش نظرات در این سایت‌ها جدی گرفته می‌شود.

سفارش طراحی سایت آموزشی در تهران

طراحی سایت آموزشی در تهران
سفارش طراحی سایت در تهران

دومین موردی که باید به آن اشاره کنیم، طراحی سایت آموزشی در تهران است. این سایت‌ها به منظور ارائه دوره‌های اختصاصی در مورد حوزه‌های مختلف به کار گرفته می‌شوند. چنین سایت‌هایی باید از طراحی جذاب و کاربردی برخوردار باشند تا همه کاربران به راحتی به دوره‌های مدنظر خود دسترسی یابند.

در برخی از این سایت‌ها یک قسمت اختصاصی برای انجام آزمون‌های مختلف ساخته می‌شود. علاوه بر این، باید به فکر طراحی مربوط به بخش خرید دوره‌ها و روند مالی مربوط به آن نیز باشیم.

سفارش طراحی سایت ورزشی در تهران

طراحی سایت ورزشی در تهران
سفارش طراحی سایت در تهران

سایت‌های ورزشی همواره در رده پربازدیدترین سایت‌های کشور قرار می‌گیرند. این سایت‌ها مباحث مختلفی همچون اخبار ورزشی و همچنین نتایج بازی‌های گوناگون را به صورت لحظه‌ای به کاربران مختلف ارائه خواهند کرد.

سایت‌های ورزشی باید به نحوی طراحی شوند که حتی لحظه‌ای اختلال در عملکرد آن‌ها وجود نداشته باشد.

برخی از سایت‌های ورزشی تنها به یک تیم خاص ارتباط دارند و خبرهای مختص به همان تیم را به نمایش می‌گذارند. علاوه بر این، می‌‌توان بخشی از چنین وب‌سایت‌هایی را به خرید و فروش لوازم ورزشی و یا پیرهن ورزشی تیم مدنظرمان اختصاص بدهیم تا به نوعی از کسب درآمد نیز برسیم.

سفارش طراحی سایت خبری در تهران

گزینه دیگری که باید از آن یاد کرد، طراحی سایت خبری در تهران است. سایت‌های خبری نیز همانند سایت‌های ورزشی از اهمیت قابل توجهی برخوردار هستند و به همین جهت باید به صورت کاملاً حرفه‌ای طراحی شوند. در طراحی سایت‌های خبری از یک سری الگوهای مشخص تبعیت می‌شود.

به عنوان مثال، در صفحه اول سایت همواره باید مهم‌ترین خبرها با تیترهای بزرگ به نمایش درآیند. علاوه بر این، ارائه تصاویر مرتبط در چنین وب‌سایت‌هایی از اهمیتی قابل توجه برخوردار است.

سایت‌های خبری از طریق تبلیغات درآمد بالایی کسب می‌کنند و شما نیز می‌توانید سفارش خود را برای ساخت آن‌ها ثبت کنید.

سفارش طراحی سایت شرکتی در تهران

اگر دارای کسب و کار و شرکت مشخصی هستید، لازم است که حتماً سایت اختصاصی خود را داشته باشید.

عدم وجود وب‌سایت اختصاصی آن هم برای یک شرکت از اعتبار کلی شما به شدت می‌کاهد. به همین دلیل توصیه می‌‌کنیم که حتماً چنین موردی را به عنوان اولویت اصلی در نظر بگیرید.

در طراحی سایت‌های شرکتی بیشتر بر روی مواردی همچون خدمات ارائه شده از سوی شما و همچنین پروژه‌های خاصی که تاکنون به پایان رسانده‌اید تأکید می‌شود.

علاوه بر این، لازم است که به بخش ارتباط با ما نیز توجه کنیم تا همه مشتریان جدید بتوانند به راحتی با شما ارتباط برقرار کنند.

سفارش طراحی سایت شخصی در تهران

طراحی سایت شخصی در تهران
سفارش طراحی سایت در تهران

علاوه بر کلیه مواردی که به آن‌ها اشاره کردیم، شما عزیزان می‌توانید برای طراحی سایت شخصی خود در تهران نیز با ما تماس بگیرید.

سایت‌های شخصی نیز کاربردهای مختلفی دارند. به عنوان مثال تصور کنید که یک وکیل هستید و قصد دارید تعداد بیشتری از افراد را با خدمات خود آشنا کنید. در این حالت لازم است که به سراغ طراحی یک سایت شخصی بروید.

حتی افراد عادی نیز می‌توانند چنین سایت‌‌هایی را برای خود سفارش دهند. چنانچه در یک حوزه به خصوص دارای تجربه و مهارت هستید و می‌خواهید دیدگاه‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، توصیه می‌شود که حتماً سفارش طراحی سایت شخصی را در نظر داشته باشید.

سفارش طراحی سایت برای معرفی اپلیکیشن در تهران

همه اپلیکیشن‌های موبایل باید دارای یک سایت اختصاصی باشند که کاربران با مراجعه به آن‌ها بتوانند لینک مربوط به اپ در مارکت‌های مختلف را مشاهده کنند.

علاوه بر این، در چنین وب‌سایت‌هایی باید یک بخش اختصاصی به منظور راهنمای کار با اپلیکیشن تهیه شود تا کاربران مختلف توانایی یادگیری تمامی امکانات اپ شما را داشته باشند.

امروزه تمامی اپلیکیشن‌های معروف در جهان یک سایت اختصاصی دارند که در آن کاربران را تشویق به نصب برنامه مدنظر می‌کنند. اگر یک دولوپر موبایل هستید، توصیه می‌کنیم که حتماً به سراغ سفارش سایت اختصاصی خود بروید.

چرا باید طراحی سایت خود در تهران را به ما بسپارید؟

بهره‌گیری از برترین تیم سفارش طراحی سایت در تهران به ما اجازه داده است تا به کلیه کاربران خود بهترین نتایج را ارائه دهیم. همکاران ما با خلاقیت و مهارت خود در تلاش هستند تا تمامی پروژه‌های محول‌شده را به شکلی حرفه‌ای و با استفاده از جدیدترین تکنیک‌های طراحی سایت به پایان برسانند.

اگر قصد دارید سایتی داشته باشید که تمامی نیازهای شما را به طور کامل برطرف کند، حتماً با ما در تماس باشید. مفتخریم تا شما عزیزان را در این زمینه یاری کنیم.

قیمت سفارش طراحی سایت در تهران چقدر است؟

قیمت طراحی سایت تهران چقدر است؟
سفارش طراحی سایت در تهران

قیمت مربوط به طراحی سایت به پارامترها یا فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. از جمله این فاکتورها باید به داینامیک یا استاتیک بودن سایت اشاره کنیم.

علاوه بر این، حتی نوع وب‌سایت می‌تواند بر روی چنین موضوعی اثر بگذارد. طبیعتاً هزینه طراحی یک سایت خبری که میلیون‌ها بازدیدکننده دارد نسبت به یک سایت شخصی بالاتر خواهد بود.

طراحی سایت در تهران چقدر طول می‌کشد؟

این امر نیز تحت تأثیر عوامل مختلفی است و نمی‌توان آن را تنها به یک موضوع ارتباط داد. مواردی همچون پیچیدگی کلی طراحی سایت، نوع کدنویسی سایت، امکاناتی که برای آن در نظر گرفته شده است و موارد مشابه می‌توانند بر روی این امر اثر بگذارند.

با انتخاب تیم ما می‌توانید مطمئن باشید که در کوتاه‌ترین زمان به بهترین نتیجه ممکن دست می‌يابید

منظور از سفارش طراحی سایت در تهران چیست؟

منظور از طراحی سایت در تهران چیست؟
سفارش طراحی سایت در تهران

نخستین موردی که باید به آن بپردازیم،‌ ماهیت کلی سفارش طراحی سایت در تهران است. در حالت عمومی می‌توان بیان کرد که طراحی سایت یا وب دیزاین شامل تهیه ساختار کامل یک سایت جامع و کاربردی است که به کمک آن امکان انجام اموری همچون خدمت رسانی به کاربران گوناگون ایجاد می‌شود.

پس از طراحی سایت می‌توان مواردی همچون اطلاع‌رسانی در مورد محصولات و سرویس‌های مختلف، فروش کالاها، ارتباط با مشتریان و… را انجام داد.

سفارش طراحی سایت در تهران بخش مهمی از فعالیت دیجیتالی شرکت‌ها و مراکز متنوع به شمار می‌رود. در واقع می‌توان بیان کرد که هر مرکز فاقد سایت، عملاً خیلی سریع کلیه مشتریان و کاربران خود را از دست می‌دهد و حتی امکان جذب مجدد آن‌ها را نیز نخواهد داشت.

هرچه طراحی سایت مدنظر شما به شکل مناسب‌تری صورت بگیرد، شانس‌تان در زمینه افزایش تعداد مشتریان و کاربران و در نهایت کسب سود بیشتر، افزایش می‌يابد.

این همان موضوعی است که در زمان انتخاب یک مرکز مناسب جهت سفارش طراحی سایت در تهران باید به آن دقت داشته باشید.

تنها متخصصان ویژه با سال‌ها تجربه در حوزه طراحی سایت می‌توانند نیازهای کلی شما را مورد بررسی قرار دهند و در نهایت یک راهکار عالی را در این زمینه ارائه کنند.

طراحی وب‌سایت خود به بخش‌های مختلفی همچون ساخت فریم ورک، تهیه ساختار کلی وب‌سایت، تولید محتوا، طراحی بخش‌های گرافیکی وب‌سایت و… تقسیم‌بندی می‌شود.

هر یک از موارد مذکور از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند و حتماً باید توسط یک تیم مجرب انجام گیرند.

در این صورت می‌توان اطمینان داشت که نتیجه نهایی یک نتیجه مناسب خواهد بود. طراحی سایت در کشور ما همگام با اصول طراحی سایت در سراسر جهان پیش می‌رود و هیچ کمبود خاصی در این زمینه مشاهده نمی‌شود. به خصوص اگر به سراغ تیم‌هایی بروید که از جدیدترین تکنولوژی‌های موجود بهره می‌برند.

طراحی سایت که به آن وب دیزاین نیز گفته می‌شود، در معنای تهیه و تدارک دیدن ساختار کلی و کامل یک سایت مورد استفاده قرار می‌گیرد.

با طراحی چنین پایگاهی صاحب یک کسب و کار تجاری و یا خدماتی می‌تواند به فروش بیشتر محصولات و یا خدمت رسانی بهتر به کاربران مشغول شود و یا به اطلاع رسانی جامع و کامل درباره محصولات، سرویس‌ها و…. دست بزند.

به همین دلیل و بدون کمک گرفتن از سایت، بسیاری از مشتریان و کاربران خود را از دست خواهید داد.

بنابراین توصیه اصلی این است که تمامی صاحبان مشاغل در هنگام راه‌اندازی کسب و کار خود به طراحی سایت اقدام کنند.

حتی اگر کسب و کار خود را آغاز کرده و در میانه‌های راه هستید و به تازگی آن را راه‌اندازی نکرده‌اید، باز هم می‌توانید با سفارش طراحی سایت به یک مجموعه معتبر کسب و کار خود را رونق بخشید و به جذب مشتریان بیشتری دست بزنید.

حواستان به این نکته هم باشد که سایت شما باید به شیوه مناسبی طراحی شود تا امکان جذب مشتریان بیشتر را داشته باشید و سود و درآمد بالایی از آن خود سازید و این کاری است که تنها از عهده متخصصان این حوزه برمی‌آید.

شرکت سفارش طراحی سایت در تهران باید در ابتدا نیازهای کسب و کار شما را به دقت بررسی کند و بخش‌ها و امکانات متنوعی را برای آن در نظر بگیرد. این افراد باید به اصول طراحی سایت توجه کافی داشته و در نهایت آن را برای شما راه‌اندازی کنند.

مراحل سفارش طراحی سایت در تهران

مراحل طراحی سایت در تهران
سفارش طراحی سایت در تهران

طراحی سایت علاوه بر داشتن نکات مخصوص و اصول خاص، مراحلی هم دارد که باید به دقت پشت سر گذاشته شود.

هرچه شرکت طراح با دقت و تمرکز بیشتری این مراحل را پشت سر بگذارد و از خلاقیت بالاتری بهره‌مند شود نتیجه به دست آمده مطلوب‌تر خواهد بود. از مهمترین مراحل سفارش طراحی سایت در تهران می‌توان به گام‌های زیر اشاره کرد.

  • نوع سایت

طبق یک دسته‌بندی کلی می‌توان پایگاه‌های اینترنتی را به دو دسته اصلی تقسیم بندی کرد که عبارتند از سایت‌های استاتیک و یا ایستا و سایت‌های داینامیک و یا پویا.

پیش از اقدام به طراحی سایت شرکت طراح باید بداند که کدام یک از این نوع سایت‌ها نیازهای شما و کسب و کارتان را پاسخ می‌دهد و سپس بر اساس آن به طراحی وب سایت دست بزند‌.

هر کدام از این سایت‌ها از ویژگی‌های مخصوص به خود برخوردار شده و برای اهداف خاصی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

برای نمونه در سایت‌های ایستا و یا استاتیک، شرکت طراحی سایت یک بار به طراحی دست می‌زند و در بیشتر موارد از css و html و جاوا اسکریپت کمک می‌گیرد.

این نوع سایت‌ها را زیاد نمی‌توانید تغییر دهید و تنها امکان یک یا دوبار ویرایش محتوا آن هم توسط طراح حرفه‌ای وجود دارد.

از آنجایی که عملیات کدنویسی در این سایت‌ها بسیار کم صورت پذیرفته و از حجم اندکی برخوردار شده است، پس سرعت بارگذاری متون و محتوا در این وب سایت‌ها بالا خواهد بود.

به همین دلیل تجربه کاربری آن نیز بهبود می‌یابد. این نوع سایت‌ها از سوی موتور جستجوی گوگل نیز با سرعت بالاتری تایید شده و در نتایج ظاهر خواهند شد.

با سفارش طراحی سایت در تهران برای این نوع پایگاه‌ها هزینه کمتری نیز خواهید پرداخت و راحت‌تر می‌توان اصول سئو را درباره آن‌ها رعایت کرد.

با این حال شما می‌توانید از شرکت طراح سایت درخواست کنید که سایت شما را به شیوه داینامیک و یا پویا طراحی کنند.

در این سایت‌ها محتوا را می‌توانید بر اساس زمان، کار و…. تغییر و تحول بدهید. در حال حاضر بیشتر سایت‌هایی که مشاهده می‌کنید به شیوه داینامیک و یا پویا طراحی شده‌اند که از جمله آن‌ها می‌توان به سایت‌های خبری، آموزشی، فروشگاه‌های اینترنتی و…. اشاره کرد که بیشتر آن‌ها به یک نوع بانک اطلاعاتی وصل می‌شوند.

  • طراحی ساختار کلی

همان‌طور که می‌دانید هر کدام از وب سایت‌ها نیاز به یک طرح کلی و یا وایر فریم دارند تا یک نمای کلی از وب سایت مورد نظر را نشان دهند. این مرحله از حساسیت بالایی برخوردار بوده و باید با دقت و تمرکز پشت سر گذاشته شود.

چراکه با کمک این نمای کلی می‌توان تشخیص داد که هر یک از بخش‌های وب سایت باید چه ویژگی‌هایی داشته باشند و در نهایت به چه شکلی در خواهند آمد.

هرچه شرکت طراحی سایت، طراحی این بخش را با دقت بالاتری انجام دهد سایت طراحی شده انسجام و نظم بهتری خواهد داشت. در این صورت نیازی نیست که به صورت مداوم به تغییر و تحولاتی در ساختار آن دست بزنید.

از نظر بسیاری از افراد طراحی این بخش تخصصی‌ترین اقدامی است که باید انجام شود و تنها تیم‌های مجرب و کارآزموده از عهده آن برمی‌آیند.

چراکه در این مرحله از تمامی صفحات سایت مانند صفحه اصلی، درباره ما، تماس با ما، بلاگ و …. طرح اولیه‌ای صورت می‌پذیرد و تمامی آنچه که قرار است کاربران مشاهده کنند به تصویر کشیده می‌شود.

پس از آن شرکت طراح و کارفرما بر روی نمونه طراحی شده اتفاق نظر حاصل می‌نمایند تا مرحله اصلی طراحی آغاز شود.

  • طراحی ظاهری سایت

طراحی این بخش نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. چراکه کاربران پس از ورود به سایت شما از ابتدا به شکل ظاهری آن دقت می‌کنند و قالب آن را مشاهده و بررسی می‌نمایند.

اگر از ظاهر وب سایت خوششان آمد مدت زمان بیشتری را در آن صرف کرده و به مطالعه متون و محتواها و یا مشاهده محصولات و خدمات اقدام می‌نمایند.

در غیر این صورت بلافاصله از سایت خارج خواهند شد. پس بهتر است سفارش طراحی سایت در تهران را به مجموعه‌هایی واگذار کنید که دارای یک تیم گرافیست حرفه‌ای هستند. این افراد طراحی وب سایت شما را بر اساس وایر فریم و یا ساختار کلی آن انجام خواهند داد.

  • برنامه نویسی و کدنویسی

برنامه نویسی و کدنویسی
سفارش طراحی سایت در تهران

پس از طراحی ساختار کلی و اقدامات گرافیکی سایت، برنامه نویسی و کدنویسی‌های آن انجام می‌شود.

شرکت سفارش طراحی سایت در تهرانباید از یک تیم خبره برنامه نویسی نیز برخوردار باشد. تیمی که به زبان‌های مختلف برنامه نویسی تسلط کافی دارند.

در واقع کدنویسی و برنامه نویسی یک سایت را می‌توان اسکلت بندی آن به شمار آورد. پس شرکت طراح سایت باید سعی خود را به کار گیرد تا بهترین کد نویسی‌ها را انجام داده و آخرین تکنولوژی‌ها و استانداردها را به کار گیرد. پس از این کار باید اطلاعات اولیه سایت به آن وارد شوند.

در حقیقت در این مرحله یک نوع خروجی خام در اختیار خواهید داشت. همچنین ممکن است در این گام باگ‌هایی نیز شناسایی شده و توسط شرکت طراح سایت اصلاح گردد.

  • تست و بازنگری

در این مرحله یک فضای هاست نمونه تهیه شده و سایت در اختیار کارفرما قرار می‌گیرد تا با آن کارکرده و نظرات و پیشنهادات خود را بیان نماید.

ممکن است کارفرما تشخیص دهد که باید در بخش‌هایی از سایت تغییر و تحولاتی ایجاد شود. شرکت طراح سایت تغییرات مد نظر کارفرما را نیز اعمال می‌نماید.

ویژگی‌های بهترین شرکت سفارش طراحی سایت در تهران

ویژگی‌های بهترین شرکت طراحی سایت در تهران
سفارش طراحی سایت در تهران

در حال حاضر شرکت‌ها و مجموعه‌های بسیار زیادی در سراسر کشور تاسیس و راه‌اندازی شده‌اند که شما می‌توانید سفارش طراحی سایت در تهران را به آن‌ها واگذار کنید. با این حال حواستان به این نکته هم باشد که تمامی این مجموعه‌ها به اندازه کافی معتبر و با تجربه نبوده و یا کیفیت کارشان به اندازه مطلوب نیست.

پس بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید ارسال و درخواست سفارش طراحی سایت در تهران به بهترین مجموعه‌ها است.

شما می‌توانید بهترین شرکت سفارش طراحی سایت در تهران را از طریق ویژگی‌های آن مورد شناسایی قرار دهید که یکی از مهم‌ترین آن‌ها درک متقابل تیم طراح از هدف و مقصود اصلی شما است.

پس از درک نیازهای کسب و کار و توقعات شما این تیم می‌توانند به طراحی سایت مطابق با میل و نظرتان دست بزنند. در غیر این صورت وب سایتی به وجود خواهد آمد که حتی خود شما از شیوه طراحی آن رضایت خاطر کافی ندارید.

پس به طور حتم مخاطبان نیز از آن استقبال نخواهند کرد. تیم سفارش طراحی سایت در تهران باید از ساختارهایی برای پایگاه شما کمک بگیرند که کاملا جدید و مدرن هستند.

پایگاه شما باید بر روی انواع مختلف رسانه‌های دیجیتال یعنی گوشی‌ها، تبلت‌ها، لپ‌تاپ‌ها و…. به راحتی به اجرا در بیاید و یا به عبارت دیگر واکنش گرا و ریسپانسیو طراحی شود.

شرکت سفارش طراحی سایت در تهران باید به این نکته توجه کافی نشان دهد. در غیر این صورت تعداد زیادی از کاربران و مشتریان را از دست خواهید داد.

اولین طراحی سایت چه زمانی صورت گرفت؟

اولین طراحی سایت چه زمانی صورت گرفت؟
سفارش طراحی سایت در تهران

شاید برایتان جالب باشد اگر بدانید اولین سابقه طراحی سایت در جهان به سال ۱۹۹۱ بر می‌گردد. در آن سال‌ها که اینترنت هنوز دوره کودکی خود را طی می‌‌کرد، شخصی به نام تیم برنرزلی اولین وب‌سایت جهان را به وجود آمد.

از آن زمان تاکنون، قطعاً سایت‌های مختلف چه از نظر ساختاری و چه از نظر گرافیکی تغییرات بسیار زیادی را پشت سر گذاشته‌اند.

امروزه بخش گرافیک در طراحی سایت اهمیت بسیار زیادی پیدا کرده است و تلاش می‌شود تا با استفاده از المان‌های گرافیکی مختلف، کاربران بیشتری به سمت سایت و کار با آن جلب شوند. این همان موضوعی است که در سفارش طراحی سایت در تهران نیز به آن کاملاً توجه خواهد شد.

پشت سر گذاشتن مراحل مختلف سفارش طراحی سایت در تهران

پشت سر گذاشتن مراحل مختلف طراحی سایت در تهران
سفارش طراحی سایت در تهران

طراحی سایت شاید در نگاه اول امر ساده‌ای به نظر برسد، اما واقعاً نمی‌توان این نتیجه‌گیری را یک نتیجه‌گیری صحیح دانست.

امروزه طراحی سایت‌های حرفه‌ای به صورت کاملاً پیچیده و با بهره‌گیری از یک سری مراحل گوناگون صورت می‌گیرد که شاید افراد عادی حتی نام آن‌ها را نیز نشنیده باشند.

هرچه مراحل طراحی سایت به شکل بهتر و با خلاقیت مناسب‌تری پیش برود، سایت نهایی نیز چه از نظر صاحب سایت و چه از نظر کاربران، عملکرد قابل قبول‌تری خواهد داشت.

پشت سر گذاشتن مراحل طراحی سایت نیازمند یک برنامه‌ریزی ویژه است که توسط تیم طراحی سایت به صورت اختصاصی صورت می‌گیرد. چنانچه در این مراحل مشکلی به وجود بیاید، طبیعتاً ممکن است مهلت تحویل کار نهایی به تأخیر بیفتد.

خوشبختانه تیم‌های حرفه‌ای طراحی سایت از این قاعده مستثنا هستند. برنامه‌ریزی برای ساخت سایت در چنین تیم‌هایی به نحوی صورت می‌گیرد که حتی در صورت وجود مشکلات گوناگون،‌ روند کلی طراحی دچار عقب افتادگی نشود و در نهایت بتوان سایت را با توجه به نیازهای کاربران در زمان مقرر تحویل داد. در واقع یکی از ویژگی‌ها بسیار مهم طراحان حرفه‌ای سایت‌های مختلف نیز همین مورد است.

طراحی ساختار کلی سایت

طراحی ساختار کلی سایت
سفارش طراحی سایت در تهران

این یکی از اصلی‌ترین مراحل مربوط به طراحی سایت است که باید با دقت بسیار زیادی صورت بگیرد. وایر فریم یک شما یا نمایه کلی از سایت نهایی محسوب می‌شود که می‌توان به کمک آن مشخص کرد چه بخش‌هایی باید دارای چه ویژگی‌هایی باشند و طراحی نهایی آن‌ها به چه صورت است.

هرچه وایر فریم با دقت بالاتری تکمیل شود، سایت نهایی از انسجام بهتری برخوردار خواهد بود و احتیاج به تغییر ساختار آن در سال‌های بعد کاهش پیدا می‌کند.

طراحی وایر فریم یک امر کاملاً تخصصی به شمار می‌آید و تیم‌های موفق طراحی سایت در تهران به آن توجه فراوانی می‌کنند.

جالب است بدانید که این وایر فریم ممکن است در بین چند وب‌سایت زیرمجموعه یکسان باشد، اما به طبع نحوه ارائه خدمات آن‌ها متفاوت خواهد بود.

طراحی ظاهر سایت در تهران

طراحی ظاهر سایت در تهران
سفارش طراحی سایت در تهران

در این مرحله گرافیست‌های تیم طراحی به میدان می‌آيند و بر اساس وایرفریم خاصی که به آن‌ها ارائه شده است، طراحی سایت را کلید می‌زنند.

طراحی ظاهر سایت از اهمیت خارق‌العاده‌ای برخوردار است، زیرا کاربران در همان نگاه اول پیش از بررسی محتوا،‌ تنها شکل ظاهری یا قالب سایت را مورد بررسی قرار می‌دهند. در این مرحله ممکن است چندین نمونه اولیه یا کانسپت معرفی شود.

برنامه‌نویسی سایت در تهران

برنامه‌نویسی سایت در تهران
سفارش طراحی سایت در تهران

حالا با توجه به طراحی کلی ارائه شده توسط تیم گرافیست، برنامه‌نویسان فعالیت خود را شروع می‌کنند و با بهره‌گیری از زبان‌های برنامه‌نویسی مختلف،‌ کار ساخت سایت را آغاز خواهند کرد.

در همین مرحله بخش مدیریت سایت نیز طراحی می‌شود تا مدیریت بتواند بعدها اقدام به انجام مواردی همچون قراردهی محتوا در سایت بکند.

شروع فعالیت طراحی سایت 

شروع فعالیت طراحی سایت 
سفارش طراحی سایت در تهران

اکنون نوبت به شروع فعالیت سایت بر روی دامنه تعین شده می‌رسد. این همان مرحله‌ای است که کاربران می‌توانند با وارد کردن آدرس سایت به آن دسترسی داشته باشند.

اگرچه همه مراحل قبلی به خوبی پیش رفته باشند،‌ این گام نیز بدون مشکل خاصی انجام می‌گیرد و بحث سفارش طراحی سایت در تهران به پایان می‌رسد.

اهمیت انتخاب یک تیم طراحی سایت مناسب

اهمیت انتخاب یک تیم طراحی سایت مناسب
سفارش طراحی سایت در تهران

سایتی که در نهایت در اختیار شما قرار می‌گیرد، تحت نظر تیم طراحی مربوطه ساخته شده است. به همین دلیل، لازم است که در زمان انتخاب تیم طراح سایت، به فاکتورهای گوناگونی توجه داشته باشید.

بارها مشاهده شده است که افراد به دلیل عدم دقت به همین موضوع، نتوانسته‌اند آنگونه که باید سایت مدنظر خود را به دست بیاورند و تیم طراحی نیز علی رغم تلاش‌های بسیار، در این زمینه موفق عمل نکرده است.

اگر برای هزینه و زمان خود ارزش قائل هستید، توصیه می‌کنیم که در همان ابتدای کار به سراغ تیم‌های حرفه‌ای طراحی سایت بروید.

این مورد یک عامل مهم برای اطمینان خاطر از دریافت سایتی است که برای سالیان متوالی برای شما عزیزان بدون مشکل خاصی کار می‌‌کند.

ویژگی‌های یک تیم طراحی سایت مناسب در تهران چیست؟

ویژگی‌های یک تیم طراحی سایت مناسب در تهران چیست؟
سفارش طراحی سایت در تهران

اگرچه امروزه تیم‌های مختلفی در حوزه سفارش طراحی سایت در تهران فعالیت می‌کنند، اما قاعدتاً همه آن‌ها از یک سطح مهارت و کیفیت برخوردار نیستند. شما باید با توجه به ویژگی‌های هر یک از آن‌ها، یک مورد مناسب را برای خود برگزینید.

اولین و مهم‌ترین ویژگی یا فاکتوری که باید به آن توجه کرد، درک متقابل تیم طراحی از هدف کلی شما است.

در واقع تیم طراحی باید در همان جلسه اول هدف کلی شما از طراحی سایت را درک کند و سپس بر اساس آن نسبت به برنامه‌ریزی روند ساخت سایت بپردازد.

چنانچه این درک متقابل به شکل مناسبی صورت نگیرد، سایتی خواهید داشت که به درد هیچ کسی نمی‌خورد!

از ویژگی‌های دیگری که تنها در تیم‌های حرفه‌ای می‌توان آن را مشاهده کرد، استفاده کردن از ساختارها و فریم ورک‌های جدید و مدرن برای ساخت سایت است.

به عنوان مثال، امروزه بحث انعطاف‌پذیر بودن سایت جهت مشاهده آن در انواع دستگاه‌های دیجیتال از جمله موبایل‌ها، تبلت‌ها، رایانه‌ها و… به شدت مورد بحث است. اگر سایتی به خوبی بر روی دستگاه‌های موبایل مشاهده نشود، به طور قطع کاربران خود را از دست می‌دهید!

تیم‌های طراحی حرفه‌ای به این امر آگاه هستند و تلاش دارند تا با استفاده از تکنولوژی‌های نوین و خاص، سایت شما را همسو با بهترین سایت‌های جهان به پیش ببرند.

این موضوع چه در حوزه طراحی گرافیکی سایت و چه در حوزه تولید محتوا باید به بهترین شکل ممکن دنبال شود تا نتیجه نهایی یک سایت قابل قبول باشد..

اگر درمورد سفارش طراحی سایت در تهران سوالی دارید میتوانید از قسمت تماس با ما از کارشناسان شایتک سوال خود را بپرسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *