تعرفه های پایه طراحی سایت با وردپرس

پکیج برنزی

مناسب کسب و کار های تازه تاسیس و سایت های شخصی(رزومه ای) ، شرکتی و …

4,900,000

هزار تومان 

پکیج طلایی

مناسب شرکت ها، فروشگاه های حرفه ای، سایت های آموزشی ، خبری و …

9,900,000

هزار تومان 

پکیج حرفه ای

مناسب شرکت های بزرگ، فروشگاه های بزرگ، سایت های املاک و…

11,900,000

هزار تومان 

تعرفه های پیشرفته طراحی سایت کد نویسی

پکیج برنزی

مناسب کسب و کار های تازه تاسیس و سایت های شخصی(رزومه ای) ، شرکتی و …

14,900,000

هزار تومان 

پکیج طلایی

مناسب شرکت ها، فروشگاه های حرفه ای، سایت های آموزشی ، خبری و …

19,900,000

هزار تومان 

پکیج حرفه ای

مناسب شرکت های بزرگ، فروشگاه های بزرگ، سایت های املاک و…

24,900,000

هزار تومان 

نمونه کار های شایتک

طراحی سایت در زاهدان

طراحی سایت در زاهدان

طراحی سایت در زاهدان توسط شرکت‌های مختلف انجام می‌گیرد، اما اگر به دنبال بهترین گزینه موجود هستید،‌ باید به دنبال یک شرکت طراحی سایت در زاهدان معتبر، مجرب و قابل قبول باشید.

در دنیای دیجیتال، سایت شما مهم‌ترین موجودیتان محسوب می‌شود و کاربران تنها از طریق آن با شما در ارتباط هستند. ما را در این متن همراهی کنید تا به شما اصلی‌ترین ویژگی‌های یک شرک طراحی سایت مناسب و همچنین ویژگی‌هایی که یک سایت مدرن باید از آن‌ها برخوردار باشد را ارائه کنیم.

بهترین شرکت طراحی سایت در زاهدان چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین شرکت طراحی سایت در زاهدان چه ویژگی هایی دارد؟

با شناخت ویژگی‌های ضروری جهت انتخاب یک شرکت برای طراحی سایت در زاهدان می‌توانید از بین شرکت‌‌های مختلفی که در این زمینه مشغول به فعالیت هستند، بهترین گزینه ممکن را انتخاب کنید.

این ویژگی‌ها نشان می‌دهند که شرکت مدنظر شما آماده است تا تمام تلاش خود را برای رسیدن به هدف نهایی مدنظر شما به کار بگیرد و از هیچ چیزی دریغ نمی‌کند. نتیجه نهایی این امر یک وب‌سایت کاربردی و بسیار مدرن خواهد بود.

 • تیم خبره

اولین مورد مهمی که باید به آن توجه داشته باشید، برخورداری از یک تیم خبره است. شرکتی که برای طراحی سایت به آن مراجعه می‌کنید باید از یک تیم خبره و کاربلد تشکیل شده باشد که هر یک از اعضای آن دقیقاً می‌دانند چه وظیفه خاصی بر عهده‌شان است.

این تیم خبره روند طراحی سایت را تسریع می‌کنند و به شما کمک خواهند کرد تا سایت موردنیاز خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دست بیاورید.

 • پشتیبانی همه جانبه

ویژگی دیگری که باید به آن اشاره کنیم، پشتیبانی همه جانبه حتی پس از پایان سفارش طراحی سایت در زاهدان است. در هر صورت امکان دارد که پس از راه‌اندازی سایت مشکلاتی برای آن به وجود بیاید، در این حالت تیمی که سایت مربوطه را طراحی کرده است باید مسئول ارائه پشتیبانی همه جانبه باشد تا بتوان سایت را در زمان کوتاهی به حالت اولیه برگردانند. این مورد از اهمیت بالایی برخوردار است.

 • تجربه بالا

یک تیم طراحی سایت در زاهدان باید تجربه بالایی داشته باشد. در واقع همه اعضای آن تیم باید برای چندین سال در حوزه طراحی سایت فعالیت کرده باشند تا بتوان به آن‌ها اطمینان کرد.

اگرچه هیچ مشکل خاصی برای همکاری با تیم‌های نوین و تازه‌کار وجود ندارد، اما اگر از جمله افرادی هستید که تنها به بهترین‌ها راضی می‌شوند، باید تجربه را نیز جدی بگیرید.

تجربه مناسب به شما کمک می‌کند تا از بابت طراحی سایت دلخواه خود به شکل حرفه‌ای و استاندارد اطمینان خاطر پیدا کنید که خود امری مهم و کاملاً حیاتی است.

 • به کارگیری جدیدتری ابزارها

تیم طراحی سایت موظف است تا از جدیدترین ابزارهای موجود در این حوزه به منظور ایجاد یک سایت بسیار پیشرفته و مدرن کمک بگیرد.

این ابزارهای می‌توانند موارد مختلف باشند، از افزونه‌های مدرن گرفته تا یک زبان کدنویسی جدید. در هر صورت وظیفه تیم طراحی سایت آن است که با این ابزارهای جدید آشنا باشند و آن‌ها را به نحوی به کار گیرند که نتیجه نهایی که از کلیه سایت‌های رقیب برتر باشد.

 • برخورداری از نمونه کارهای مناسب

در زمان انتخاب یک تیم طراحی سایت در زاهدان به نمونه کارهای آن‌ها توجه کنید. تیم‌هایی که حرفه‌ای هستند معمولاً نمونه‌های کارهای قابل قبول و مناسبی را به شما معرفی می‌کنند تا بتوانید بر اساس آن‌ها تصمیم‌گیری کنید. این نمونه کارها به ما ثابت می‌کنند که آن تیم از دانش و تجربه لازم جهت ساخت سایت مدنظرمان برخوردار است و مشکلی از این نظر وجود ندارد.

 • پیروی از بازه زمانی معین

تیم‌های حرفه‌ای به زمان اهمیت می‌دهند. آن‌ها همواره تمام تجربه و دانش خود را به کار می‌گیرند تا طراحی سایت به تعویق نیفتد و در زمان تعیین شده سایت مربوطه در اختیار شما قرار بگیرد.

این در حالی است که تیم‌های بدون برنامه‌ هر دفعه به دلیل یک سری دلایل نامناسب اعلام می‌‌کنند که طراحی سایت شما بیشتر به طول می‌انجام و یا نیازمند پرداخت هزینه بیشتری است.

 • امکان تغییر اهداف سایت در هر زمان

امکان دارد پس از مدت مشخصی، از نحوه فعالیت سایت خود ناراضی شوید و قصد داشته باشید که آن را به طور کامل و بر اساس اهداف دیگری بسازید. در این حالت باید تیم طراحی سایت در زاهدان بر اساس همین اهداف جدید به شما یاری برساند. در واقع هدف نهایی تیم انتخاب شده تنها باید خدمت‌رسانی به شما باشد.

 • حس مسئولیت‌پذیری

اعضای یک تیم حرفه‌ای طراحی سایت نسبت به نظرات شما حس مسئولیت‌پذیری دارند. آن‌ها می‌دانند که داشتن یک سایت مناسب و پیشرفته چقدر برای کسب و کارتان مهم است و به همین جهت خود را مسئول رسیدن به یک نتیجه صحیح می‌دانند.

داشتن حس مسئولیت‌پذیری کمک می‌کند تا بین شما و آن‌ها رابطه‌ای کاربردی و بر اساس اصول اخلاقی شکل بگیرد که در نوع خود بی‌نظیر است.

نکات مهم برای سفارش طراحی سایت در زاهدان

نکات مهم برای سفارش طراحی سایت در زاهدان

در زمان طراحی سایت در زاهدان باید به چندین نکته مهم دقت کرد تا نتیجه نهایی دقیقاً با نیازهای ما همخوانی داشته باشد.

حتی پشت گوش انداختن یکی از این نکات منجر به تولید سایتی می‌شود که نه تنها کاربران جدید را به سمت خود جلب نمی‌کند، بلکه ممکن است اعتبار کلی شرکت و موسسه شما را نیز از بین ببرد. تیم‌های حرفه‌ای همواره در زمان طراحی سایت این موارد را در نظر می‌گیرند.

 • طراحی مناسب

اولین موردی که در این زمینه باید از آن سخن بگوییم، طراحی مناسب است. طراحی سایت نخستین چیزی است که کاربران با آن مواجه می‌شوند. برخورداری از یک طراحی جدید که از ترندهای روز از آن استفاده شده است به شما کمک می‌کند تا با کاربران بهتر ارتباط برقرار کنید.

البته این نوع طراحی باید با توجه به ساختار سایتتان انتخاب شود. به عنوان مثال برای یک سایت فروشگاهی نمی‌توان از هر مدل قالب خاصی استفاده کرد.

 • سرعت بارگذاری بالا

یکی دیگر از موارد فوق‌العاده مهم در زمان طراحی سایت در زاهدان، تسریع روند بارگذاری یا لودینگ سایت است. بر اساس تحقیقات مختلفی که در این زمینه صورت گرفته است، اگر کاربران بیش از سه ثانیه برای لود یک سایت منتظر بمانند، آن را رها می‌کنند و به سراغ سایت دیگری می‌روند. با برخی دستکاری‌ها در ساختار مرکزی سایت می‌توان این سرعت را به شکل مناسبی افزایش داد.

 • بهره‌گیری از سیستم مدیریت محتوای حرفه‌ای

برای قراردادن محتوا در درون سایت باید یک سیستم مدیریت محتوای پیشرفته به کار گرفته شود. این سیستم باید به شما اجازه دهد تا متون،‌ تصاویر و ویدیوهای مدنظر خود را دقیقاً در محل موردنیازتان قرار دهید.

این سیستم‌ها روند ارائه محتواهای جدید را بهبود خواهند داد و در زمینه سئو نیز از اهمیت بالایی برخوردار هستند. امکان ساخت یک سیستم مدیریت محتوای اختصاصی نیز وجود دارد.

 • برخورداری از سیستم ناوبری پیشرفته

سیستم نویگیشن یا ناوبری در همان ابتدای روند طراحی سایت در زاهدان باید مدنظر قرار گیرد. این سیستم مشخص می‌کند که مواردی همچون منوها در چه بخشی از سایت جای دارند و کاربران به چه صورت می‌توانند به آن‌ها دسترسی داشته باشند.

 سایت‌هایی که از ناوبری مناسبی برخوردار نباشند خیلی راحت از سوی کاربران رد می‌شوند و در نتیجه فرصت کسب کاربران جدید به همین راحتی از بین می‌رود.

 • امکان مشاهده در مرورگرهای مختلف

سایت شما باید در مرورگرهای مختلف و در سیستم‌های گوناگون به راحتی قابل مشاهده باشد. در واقع یک کاربر باید بتواند علاوه بر مرورگرهای دسکتاپ، با کمک مرورگرهای موجود در گوشی‌های هوشمند نیز به سایت شما دسترسی یابد. این یکی از مهم‌ترین نکات در رابطه طراحی سایت‌های مدرن و پیشرفته است که اکثر تیم‌ها نیز به آن توجه دارند.

 • برخورداری از نقشه اختصاصی

نقشه سایت یا سایت مپ شامل یک ساختار پیچیده است که مشخص می‌کند طراحی سایت در زاهدان باید به چه نحو انجام گیرد. این نقشه به طور کامل از هدف شما سرچشمه خواهد گرفت.

سایت مپ باید برای همه سایت‌ها به کار گرفته شود و تنها مربوط به یک نوع سایت ویژه نیست. با کمک سایت مپ می‌‌توان اطمینان پیدا کرد که سایت مدنظر در سال‌های آینده نیز به رشد خود ادامه می‌دهد و گسترش می‌یابد.

قیمت طراحی سایت در زاهدان

قیمت طراحی سایت در زاهدان

هزینه کلی طراحی سایت در زاهدان با استفاده از پارامترهای مختلفی تعیین می‌شود و به همین دلیل نمی‌توان تنها به یک هزینه معین در این زمینه اشاره کرد.

از جمله اصلی‌ترین پارامترهای موثر بر این مورد می‌توانیم به پیچیدگی کلی سایت اشاره کنیم. طبیعتاً هزینه نهایی طراحی سایت‌های پیشرفته بیشتر از سایت‌های ساده و استاتیک است.

مورد دیگری که بر این هزینه اثر می‌گذارد، تجربه و مهارت کلی تیمی است که به سراغ آن رفته‌اید. استفاده از تجربه و مهارت تیم‌های حرفه‌ای نیازمند پرداخت دستمزد بالا است، اما از سوی دیگر می‌توانید مطمئن باشید که سایت طراحی شده دقیقاً بر اساس تکنولوژی‌های روز ساخته می‌شود.

سفارش طراحی سایت در زاهدان

سفارش طراحی سایت در زاهدان

پیش از اقدام برای طراحی سایت در زاهدان باید با تیم مدنظرتان مشورت کنید. در این مرحله مشخص می‌شود که هدف نهایی از طراحی سایت چیست و آن سایت باید دقیقاً چه امکاناتی را در اختیار کاربران قرار دهد. چنین مواردی موجب ایجاد یک رابطه حرفه‌ای بین طراحان و سفارش‌دهنده خواهد شد.

مراحل طراحی سایت در زاهدان چیست؟

مراحل طراحی سایت در زاهدان چیست؟

یکی از مهم‌ترین مواردی که باید به آن اشاره کنیم، مراحل مربوط به طراحی سایت محسوب می‌شود. در واقع تیمی که برای ساخت وب‌سایت خود به آن‌ها مراجعه کرده‌اید، باید چندین مرحله متفاوت و نسبتاً چالش برانگیز را پشت بگذارند تا در نهایت بتوانند نیازهای شما را برطرف کنند. بهتر است با هم نگاهی به این مراحل بیندازیم و همه آن‌ها را بررسی کنیم.

 • شناخت نیاز شما

اولین و اصلی‌ترین مرحله، گفتگو برای شناخت نیاز شما است. باید تعیین شود که دقیقاً چه سایتی به کارتان می‌آيد و هدف شما از طراحی سایت چیست. به عنوان مثال آیا قصد دارید یک سایت فروشگاهی در اختیار داشته باشید و یا می‌خواهید یک سایت آموزشی برایتان طراحی شود. این موارد باید به دقت و با همراهی دوجانبه شما و تیم سازنده سایت مورد بررسی قرار بگیرند.

 • مشخص کردن طراحی کلی سایت

اکنون که هدف نهایی از ساخت سایت مشخص شد، باید به یک طراحی کلی از نمای ظاهری آن برسیم. این طراحی باید خاص باشد تا بتواند نظر همه کاربران را به سمت خود جلب کند. نوع طراحی، رنگ‌های به کار گرفته شده در آن، دینامیک یا استاتیک بودن سایت و… در همین مرحله مشخص می‌شوند.

 • مشخص کردن نقشه راه

اکنون که دو مرحله پیشین را به اتمام رسانده‌ایم، باید به فکر مشخص کردن یک نقشه راه یا رود مپ باشیم. این نقشه راه تعیین خواهد کرد که دقیقاً در چه روزی و در چه زمانی کدام بخش از وب‌سایت باید به اتمام رسیده شده باشد.

رود مپ اهمیت بسیار بالایی دارد و به عنوان مهم‌ترین عامل در برنامه‌ریزی‌های دقیق شناخته می‌شود. به همین دلیل است که تیم‌های حرفه‌ای همواره بر روی آن زمان زیادی می‌گذارند و از این قسمت به عنوان یک بخش مهم قلمداد می‌کنند.

 • مشخص کردن مین فریم اصلی

حالا نوبت به بدنه کلی وب‌سایت شما می‌رسد. در این مرحله شاید ظاهر وب‌سایت چندان مشخص نباشد، اما مواردی همچون نحوه هندل کردن کاربران، نحوه ارسال نظرات، نحوه دریافت سفارشات و… به طور کامل طراحی و اجرا می‌شود.

مین فریم‌های ضعیف هرچند مدت یکبار دچار مشکل می‌شوند و سایت را از کار می‌اندازند، اما مین فریم‌هایی که به دقت و با توجه به نیاز کلی شما طراحی شده‌اند به بهترین شکل ممکن فعالیت می‌کنند و می‌‌توانند برای سال‌های متمادی پایه و اساس وب‌سایت شما را به مشتریان و کاربران نشان دهند.

 • طراحی سایت

اکنون تیم طراحی ظاهری دست به کار می‌شود و الگوهای مدنظر خود را بر روی وب‌سایت پیاده می‌کند. این همان بخشی است که در پایان آن می‌‌توان وب‌سایت را به خوبی مشاهده کرد و حتی عملیات مدنظر را با کمک آن به پایان رساند.

 • آزمایش و تست

در این مرحله به آزمایش کردن مداوم کلیه قابلیت‌ها و امکانات وب‌سایت می‌پردازیم باید مشخص شود که وب‌سایت زیر لودبار زیاد دچار مشکل نمی‌شود و می‌تواند به فعالیت خود ادامه دهد. علاوه بر این، میزان امنیت کلی سایت مشخص خواهد شد تا از دریافت نادرست اطلاعات جلوگیری شود. پس از این مرحله، نوبت به راه‌اندازی وب‌سایت می‌رسد تا همه کاربران توانایی استفاده از آن را داشته باشند.

سخن پایانی درباره طراحی سایت در زاهدان

سخن پایانی درباره طراحی سایت در زاهدان
طراحی سایت در زاهدان

طراحی سایت در زاهدان امری ویژه است که تنها باید توسط تیم‌های حرفه‌ای و مجرب صورت بپذیرد. در این متن به مهم‌ترین نکات مربوط به انتخاب یک تیم مناسب و همچنین اصلی‌ترین ویژگی‌های یک سایت معتبر اشاره کردیم. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *