تعرفه های پایه طراحی سایت با وردپرس

پکیج برنزی

مناسب کسب و کار های تازه تاسیس و سایت های شخصی(رزومه ای) ، شرکتی و …

4,900,000

هزار تومان 

پکیج طلایی

مناسب شرکت ها، فروشگاه های حرفه ای، سایت های آموزشی ، خبری و …

9,900,000

هزار تومان 

پکیج حرفه ای

مناسب شرکت های بزرگ، فروشگاه های بزرگ، سایت های املاک و…

11,900,000

هزار تومان 

تعرفه های پیشرفته طراحی سایت کد نویسی

پکیج برنزی

مناسب کسب و کار های تازه تاسیس و سایت های شخصی(رزومه ای) ، شرکتی و …

14,900,000

هزار تومان 

پکیج طلایی

مناسب شرکت ها، فروشگاه های حرفه ای، سایت های آموزشی ، خبری و …

19,900,000

هزار تومان 

پکیج حرفه ای

مناسب شرکت های بزرگ، فروشگاه های بزرگ، سایت های املاک و…

24,900,000

هزار تومان 

نمونه کار های شایتک

سفارش طراحی سایت در کرمانشاه

طراحی سایت در کرمانشاه

طراحی سایت در کرمانشاه باید با رعایت یک سری نکات ویژه صورت بگیرد تا هم در هزینه‌ها صرفه‌جویی شود و هم بتوان در مدت زمان کوتاهی به هدف مدنظر دست یافت.

برای طراحی سایت در کرمانشاه لازم است به سراغ تیمی بروید که دارای تجربه مناسب است و می‌تواند نیازهای شما را به طور کامل پاسخ دهد. در ادامه متن با ما همراه باشید تا شما را بیشتر با این موضوع بسیار مهم آشنا کنیم.

کرمانشاه از جمله استان‌های مرزی کشورمان است که کسب و کارهای بسیاری در آن فعالیت دارند. هر کسب و کاری برای توسعه و موفقیت به تجهیزات و امکانات مدرن و پیشرفته نیاز دارد که داشتن یک وب سایت پویا و کاربردی یکی از این امکانات محسوب می‌شود

. طراحی سایت در کرمانشاه باید تابع شرایط و استانداردهای ویژه‌ای باشد تا بتواند در مدت زمان کوتاه بیشترین بازدهی و موفقیت را به همراه داشته باشد.

قیمت طراحی سایت در کرمانشاه

قیمت طراحی سایت در کرمانشاه
طراحی سایت در کرمانشاه

متأسفانه نمی‌توان برای هزینه کلی طراحی سایت کرمانشاه یک قیمت مشخص را بیان کرد. دلیل این امر آن است که قیمت نهایی خود به چندین عامل گوناگون بستگی دارد. هر یک از این عوامل به طرق مختلف می‌توانند منجر به افزایش یا کاهش هزینه شوند و همین موضوع منجر به متغیر بودن قیمت نهایی می‌شود.

از بین مواردی که بر روی قیمت طراحی سایت در کرمانشاه اثر می‌‌گذارند می‌توانیم به نوع امکانات سایت مربوطه اشاره کنیم. قاعدتاً هرچه سایت شما امکانات بیشتری داشته باشد، طراحی و زیرساخت آن پیچیده‌تر خواهد شد و همین امر منجر به افزایش قیمت نهایی طراحی می‌شود.

مورد بعدی نیز به دستمزد تیم طراحی باز می‌گردد. هر تیم بر اساس میزان سابقه و مهارت اعضای خود یک دستمزد جداگانه را تعیین می‌کند. بنابراین بهتر است به دنبال شرکت‌هایی باشید که هزینه دستمزد آن‌ها با میزان بودجه شما همخوانی کاملی دارد.

نکات مهم برای سفارش طراحی سایت در کرمانشاه

نکات مهم برای سفارش طراحی سایت در کرمانشاه

همان‌طور که بیان شد، جهت طراحی سایت در کرمانشاه لازم است که چندین نکته اساسی مدنظر قرار بگیرد. از جمله این نکات می‌توانیم به سئوی مناسب، ریسپانسیو بودن سایت و همچنین دقت به امنیت سایت مربوطه اشاره کنیم.

این نکات در طراحی سایت‌های مختلفی از جمله سایت‌های فروشگاهی، شخصی، تجاری و… مورد توجه هستند. در واقع کلیه سایت‌هایی که امروزه در رتبه برتر جای گرفته‌اند با دقت به همین نکات ساخته‌‌ شده‌اند. در بخش‌های بعدی هر یک از آن‌ها را به شکل مختصر بررسی می‌کنیم.

 • توجه به نوع تجربه کاربری

توجه به نوع تجربه کاربری

تجربه کاربری یا UX یکی از مهم‌ترین مواردی است که در ابتدای روند طراحی سایت باید آن را مورد بررسی قرار دهیم. تجربه کاربری مشخص می‌کند که کاربر پس از ورود به سایت با چه مواردی روبه‌رو می‌شود و چطور می‌تواند در آن سایت به مرور مطالب و یا محصولات مختلف بپردازد.

برخورداری از یک تجربه کاربری ساده و در عین حال کاربردی سایت ساده به نظر برسد، اما موضوعی پیچیده محسوب می‌شود که تنها تیم‌های برتر توانایی انجام آن را دارند. بنابراین لازم است که ux را جدی بگیرید.

 • توجه به سئو

توجه به سئو

سئو امری است که منجر به بهینه‌سازی سایت شما برای موتورهای جستجو می‌شود. در طراحی سایت در کرمانشاه این مورد نیز باید موردتوجه باشد، زیرا نقش مهمی در محبوبیت وب‌سایت شما دارد.

سئو خود شامل تکنیک‌های بسیار زیادی است و می‌توان یک مهارت کاملاً گسترده دانست. سایت‌هایی که پس از جستجوی کلمه کلیدی مدنظر شما در رتبه نخست جستجوی گوگل قرار می‌گیرند از بهترین تکنیک‌های سئو بهره برده‌اند. برخورداری از سئو می‌تواند منجر به افزایش تعداد کاربران شود که خود اهمیت بالایی دارد.

 • توجه به ریسپانسیو بودن سایت  

توجه به ریسپانسیو بودن سایت  

احتمالاً این پرسش در ذهن شما شکل گرفته است که ریسپانسیو بودن دقیقاً به چه معناست؟ در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که ریسپانسیو بودن در واقع به امکان نمایش سایت شما در مرورگرها و سیستم عامل‌های گوناگون اشاره می‌کند.

مهم نیست که کاربر در چه سیستم عاملی و با استفاده از چه مرورگر خاصی از سایتتان بازدید می‌کند، زیرا در هر صورت باید به کلیه امکانات مدنظر خود دسترسی داشته باشد.

سایت‌هایی که دارای طراحی ریسپانسیو نیستند نمی‌توانند نیازهای کاربران را برطرف کنند و خیلی سریع از رده خارج می‌شوند.

 • تست و بازرسی مداوم

طراحی سایت در کرمانشاه امری یک جانبه نیست. پس از پایان روند طراحی سایت لازم است که تست‌ها و بازرسی‌های مداوم بر روی نحوه فعالیت سایت صورت بگیرد تا بتوان هرگونه مشکل احتمالی را سریعاً تشخیص داد.

در غیر این صورت احتمال اینکه سایت شما به صورت ناگهانی دچار مشکل شود وجود دارد. تست و بازرسی مداوم باید در ساختار سایت نهادینه شده باشد تا همه مختصصان بتوانند به راحتی به داده‌های موردنیاز خود دسترسی داشته باشند. این تست‌ها نه تنها در رابطه با سایت‌های اداری و سازمانی، بلکه در رابطه با سایت‌های فروشگاهی و… نیز صورت می‌گیرند.

 • توجه به امنیت سایت

لازم است که در همان ابتدای روند طراحی سایت در کرمانشاه، به موضوع امنیت توجه شود. امنیت در فضای سایبری اگرچه به امری پیچیده تبدیل شده است، اما می‌توان با بهره‌گیری از تکنیک‌های مناسب جلوی اختلالات مربوط به این موضوع را گرفت.

امنیت سایت چه برای کاربران و چه برای شما باید از اهمیت بالایی برخوردار باشد، زیرا درز اطلاعات می‌‌تواند منجر به آسیب به اعتبار شما و شرکتتان شود. کاربران هیچ‌گاه علاقه‌ای به سایت‌های غیرامن و یا سایت‌هایی که در گذشته امنیت آن‌ها به خطر افتاده است، ندارند.

 • توجه به نحوه ارتباط با کاربران

در طراحی سایت در کرمانشاه باید نحوه ارتباط با کاربران نیز در نظر گرفته شود. این ارتباط می‌تواند تنها از طریق بخش‌هایی همچون باکس نظرات و مواردی از این دست صورت بگیرد، اما در هر صورت لازم است که اقدامات لازم در مورد آن انجام بپذیرد.

ارتباط مستقیم با کاربران به شما کمک می‌کند تا ضعف‌های سایت خود را درک کنید و از این اطلاعات برای بهبود آن بهره ببرید.

بهترین شرکت طراحی سایت در کرمانشاه چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین شرکت طراحی سایت در کرمانشاه چه ویژگی هایی دارد؟

یکی از پرسش‌هایی که همواره در زمینه طراحی سایت در کرمانشاه به میان می‌آيد‌ آن است که یک شرکت مناسب و قابل قبول در این زمینه باید چه ویژگی‌های خاصی داشته باشد؟

مواردی همچون متخصص بودن، ارائه ایده‌های جدید و پاسخگویی به شکل مداوم تنها بخشی از این ویژگی‌ها محسوب می‌شوند.

در بخش‌های بعدی به این ویژگی‌ها و همچنین ماهیت هر کدام از آن‌ها بیشتر می‌پردازیم تا بتوانید با خیال راحت یک تیم حرفه‌ای را انتخاب کنید.

 • داشتن تخصص لازم

طبیعتاً نخستین موردی که باید به آن دقت داشته باشید، داشتن تخصص و مهارت لازم جهت طراحی سایت کرمانشاه است.

به دنبال شرکت‌هایی باشید که تمامی اعضای تیم آن از تخصص‌های ضروری در این رابطه برخوردار هستند و تجربه طراحی سایت‌های مختلف را داشته‌اند. تیم‌هایی که از اعضای مجرب و کاربلد بهره می‌برند بهترین نتیجه ممکن را به شما خواهند داد.

تجربه و تخصص همان چیزی است که یک شرکت برتر را از یک شرکت عادی و نامناسب طراحی سایت متفاوت می‌کند.

 • ارائه پیشنهادات نوین

مورد دیگری که باید آن را در نظر داشته باشید، ارائه پیشنهادات جدید و جذاب از سوی تیم طراحی سایت کرمانشاه است.

اعضای تیمی که انتخاب کرده‌اید باید در ابتدا روند طراحی سایت و یا در طول آن ایده‌ها و پیشنهادات جذابی به شما بدهند که با کمک آن‌ها بتوان سایت را به سطح بهتری از کیفیت انتقال داد.

تیم‌هایی که تنها از ایده‌های قدیمی و مرسوم در این رابطه استفاده می‌کنند، انتخاب خوبی برای شما نیستند و قطعاً نیازهایتان را درک نخواهند کرد.

 • پاسخگویی در هر زمان و هر مکان

یک شرکت طراحی سایت در کرمانشاه معتبر باید اعضایی داشته باشد که در هر زمان و هر مکان قادر به پاسخگویی به شما باشند.

به هر روی ممکن است در زمان استفاده از سایت و یا تغییر محتوای آن با مشکلات مختلفی روبه‌رو شوید، اما چیزی که در این رابطه اهمیت دارد، پاسخگو بودن تیم طراحی است. این پاسخگویی منجر به آن می‌شود که مشکلات خیلی ساده‌تر از آن چیزی که فکرش را می‌کنید حل شوند و به هدف خود دست پیدا کنید.

 • همکاری مداوم با شما

طراحی سایت کرمانشاه یک امر همه جانبه است. شرکت مدنظر شما باید اعضایی داشته باشد که از همکاری مداوم با شما و دریافت نظراتتان استقبال می‌کنند.

شما به عنوان سفارش‌دهنده سایت باید این قدرت را داشته باشید که نظر خود را بیان کنید و از آن‌ها بخواهید که بر اساس ایده‌های شما طرح ساخت سایت را به جلو ببرند.

همکاری همه جانبه موجب می‌شود تا سایت بر اساس خواسته‌های شما و در مدت زمان کوتاه‌تری تکمیل شود. این همان چیزی است که تیم‌های حرفه‌ای طراحی سایت به دنبال آن هستند و برای رسیدن به آن از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند.

 • برنامه‌ریزی صحیح

اگر به دنبال بهترین سایت در حوزه فعالیت خود هستید، باید شرکت‌هایی را در نظر داشته باشید که به برنامه‌ریزی صحیح اهمیت می‌دهند.

شرکت‌هایی که هیچ‌گونه برنامه‌ریزی و زمان‌بندی مشخصی ندارند نمی‌توانند حتی پس از مدت‌های طولانی سایت شما را تکمیل کرده و آن را راه‌اندازی کنند.

برنامه‌ریزی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک شرکت طراحی سایت است، زیرا اعضای آن می‌دانند که این امر چقدر اهمیت دارد. بنابراین اگر مشاهده کردید که تیم طراحی سایت کرمانشاه مدنظرتان این موضوع را جدی نمی‌گیرد، بهتر است به فکر انتخاب یک شرکت دیگر باشید.

انتخاب یک تیم حرفه‌ای برای طراحی سایت

انتخاب یک تیم حرفه‌ای برای طراحی سایت

امروزه طراحی سایت از جمله خدمات مورد توجه است که بازار خوبی هم دارد، به همین دلیل تیم‌های بسیاری در سراسر کشور در حال ارائه خدمات حوزه طراحی سایت هستند. اگر قصد راه اندازی سایت دارید بهتر است برای طراحی سایت در کرمانشاه سراغ یک تیم حرفه‌ای و با تجربه بروید.

برای همکاری با یک تیم حرفه‌ای طراحی سایت در کرمانشاه نیازی نیست که حتما در این استان به دنبال تیم‌های طراحی باشد. در حال حاضر استفاده از اینترنت و امکانات دریافت خدمات به صورت آنلاین کار را برای صاحبان کسب و کار در هر گوشه از کشور آسان ساخته است.

شناخت تیم‌های حرفه‌ای و مجرب طراحی سایت کار سختی نخواهد بود اگر ویژگی‌های چنین مجموعه‌هایی را به خوبی بشناسید.

مواردی چون رزومه قوی کاری، تجربه، تخصص و مهارت بالا، دارا بودن تیم‌های تخصصی در زمینه‌های مختلف کسب و کار، پاسخگویی مناسب، ارائه پشتیبانی، قیمت طراحی سایت مناسب و… از جمله ویژگی‌هایی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

طراحی سایت در کرمانشاه شامل انواع سایت‌های فروشگاهی، خدماتی، پورتال‌های خبری، مجله‌های الکترونیکی و… می‌شود. با توجه به گستردگی حوزه‌های فعالیت انتخاب بهترین طراحی و کاربردی آن می‌تواند نقش مهمی در موفقیت طراحی سایت در این استان داشته باشد.

توصیه می‌شود برای طراحی سایت‌های مختلف با توجه به کاربری آن‌ها، یک تیم حرفه‌ای با سابقه فعالیت در حوزه مرتبط به کار گرفته شود تا در نهایت خروجی پروژه یک شاهکار بی‌نظیر کاربردی از نظر ادمین و کاربران باشد.

یک تیم طراحی قوی نه تنها ایده‌های ناب و خلاقانه در زمینه‌های مختلف برای طراحی سایت در کرمانشاه ارائه می‌کند بلکه با انتقادپذیری و روحیه تیمی و تعاون سایر ایده‌ها و طرح‌های پیشنهادی را با سعه صدر آنالیز و بررسی کرده و در نهایت برای دستیابی به موفقیت در پروژه آن‌ها را به کار می‌گیرد.

پشتیبانی طراحی سایت در کرمانشاه

پشتیبانی طراحی سایت در کرمانشاه

یک موضوع مهم در طراحی سایت برخورداری از خدمات پشتیبانی بعد از اتمام پروژه است تا در صورت نیاز در توسعه و به روزرسانی سایت بتوان از ایده ها، طرح‌ها و مشاوره تیم طراحی استفاده کرده و مشکلات موجود احتمالی در سایت را برطرف کرد.

طراحی سایت در کرمانشاه با تیم حرفه‌ای شایتک

طراحی سایت در کرمانشاه با تیم حرفه‌ای شایتک

شما می‌توانید برای طراحی سایت در کرمانشاه، متناسب با حوزه فعالیت خود بهترین خدمات را از تیم حرفه‌ای طراحی سایت شایتک دریافت کنید.

مهمترین مزایای همکاری با شایتک بهره مندی از خدمات حرفه ای، تیم پشتیبانی قوی و مسئولیت پذیر، همکاری تیمی قوی و دارای قدرت خلاقیت بالا در طراحی، رزومه قوی کاری، رضایت صد در صدی مشتریان و قیمت‌های رقابتی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر شرایط طراحی سایت در کرمانشاه همین حالا با کارشناسان ما در شایتک تماس بگیرید.

سخن آخر درباره طراحی سایت در کرمانشاه

سخن آخر درباره طراحی سایت در کرمانشاه

سفارش طراحی سایت در کرمانشاه مراحل گوناگونی دارد. اولین و مهم‌ترین مرحله در این رابطه تعیین کردن نوع وب‌سایت است.

پس از این گام نوبت به طراحی ظاهری و سپس زیرساخت‌ها و فریم اصلی سایت می‌رسد. مواردی همچون امنیت و نوع امکانات سایت نیز پس از این مراحل مورد توجه قرار می‌گیرند.

اگر قصد دارید بهترین شرکت طراحی سایت کرمانشاه را در اختیار داشته باشید،‌ می‌توانید با ما تماس بگیرید. با سال‌ها تجربه و تخصص در این رابطه آماده خدمت‌رسانی به شما کاربران گرامی هستیم. با ما به بهترین‌ها دست می‌يابید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *