تعرفه های پایه طراحی سایت با وردپرس

پکیج برنزی

مناسب کسب و کار های تازه تاسیس و سایت های شخصی(رزومه ای) ، شرکتی و …

4,900,000

هزار تومان 

پکیج طلایی

مناسب شرکت ها، فروشگاه های حرفه ای، سایت های آموزشی ، خبری و …

9,900,000

هزار تومان 

پکیج حرفه ای

مناسب شرکت های بزرگ، فروشگاه های بزرگ، سایت های املاک و…

11,900,000

هزار تومان 

تعرفه های پیشرفته طراحی سایت کد نویسی

پکیج برنزی

مناسب کسب و کار های تازه تاسیس و سایت های شخصی(رزومه ای) ، شرکتی و …

14,900,000

هزار تومان 

پکیج طلایی

مناسب شرکت ها، فروشگاه های حرفه ای، سایت های آموزشی ، خبری و …

19,900,000

هزار تومان 

پکیج حرفه ای

مناسب شرکت های بزرگ، فروشگاه های بزرگ، سایت های املاک و…

24,900,000

هزار تومان 

نمونه کار های شایتک

طراحی سایت در قم

طراحی سایت در قم

طراحی سایت در قم یک اقدام کاملاً تخصصی محسوب شده و افراد یا مجموعه‌هایی که به چنین اقدامی دست می‌زنند باید در این زمینه تجارب بالایی به دست آورده باشند. بسیاری از افراد و صاحبان کسب و کارهای مختلف به دنبال بهترین شرکت طراحی سایت در قم هستند تا خیالشان بابت کیفیت طراحی و خدمات ارائه شده راحت باشد و بتوانند در سریع‌ترین زمان ممکن کسب و کار خود را آغاز کنند.

اما ممکن است با ویژگی‌های بهترین مجموعه‌های ارائه دهنده این خدمات آشنایی کافی نداشته و یا نکات مهم پیش از سفارش طراحی سایت را ندانند.

به همین دلیل در این مقاله به ارائه مطالبی در این باره خواهیم پرداخت و برخی از مهمترین ویژگی‌های بهترین شرکت و نکات مهم پیش از سفارش طراحی سایت در قم را مرور و بررسی خواهیم کرد. پس اگر شما هم در این زمینه با پرسش و یا دغدغه‌ای روبرو شده‌اید با ما همراه باشید.

بهترین شرکت طراحی سایت در قم چه ویژگی‌هایی دارد؟

بهترین شرکت طراحی سایت در قم چه ویژگی‌هایی دارد؟

برخورداری از سوابق بالا

یکی از مهمترین ویژگی‌های بهترین شرکت طراحی سایت در قم برخورداری از سابقه کاری بالا است.

پس بهتر است پیش از هر اقدامی سوابق مجموعه مدنظرتان را بررسی کنید. البته ممکن است شرکت‌ها و یا افرادی هم باشند که با داشتن سابقه کمتر می‌توانند کار طراحی سایت را به بهترین نحو ممکن انجام دهند. اما با این حال با داشتن سابقه کم، اطمینان و اعتماد شما هم به یک مجموعه کمتر خواهد بود.

داشتن تخصص و مهارت کافی

بهترین شرکت طراحی سایت در قم از تخصص و مهارت کافی در حوزه طراحی سایت، سئو و بهینه سازی برای موتورهای جستجو و دیگر خدمات و اقدامات مورد نیاز برخوردار است.

در واقع تخصص و حرفه‌ای بودن را می‌توان مهمترین ویژگی این مجموعه‌ها به شمار آورد که مجموعه شایتک با برخورداری از این میزان مهارت و تخصص توانسته جایگاه قابل قبولی را در میان صاحبان کسب و کارهای مختلف از آن خود کند.

این شرکت طراح از نیروهایی زبده به وجود آمده که می‌توانند انواع مختلف طراحی‌ها را برای سایت شما در نظر بگیرند. این افراد مسیرهای توسعه و رونق بخشی به کسب و کارهای گوناگون را شناخته و قادر به ارائه راه‌حل‌هایی بکر و خلاقانه برای دستیابی به اهداف مد نظر مشتریان هستند.

سپردن فرایند طراحی سایت در قم به دست این افراد در واقع واگذار کردن کار به کاردان است. پس به این نکته لازم اما ناکافی نیز توجه داشته باشید.

تعهد کاری

بهترین شرکت طراحی وبسایت در قم در قبال مشتریان خود تعهد کاری دارد. چنین مجموعه‌ای نهایت سعی خود را به کار می‌گیرد تا تحویل پروژه‌ها در زمان مقرر و مشخص شده انجام گرفته و شکل و سبک وب سایت به طور دقیق با آنچه که مشتری می‌خواهد سازگاری و تناسب داشته باشد تا بتواند نیازهای کسب و کارهای مختلف را پاسخ دهد.

یکی از مهمترین تعهدات کاری شرکت طراحی سایت در قم، مسائل پشتیبانی است. چراکه این امکان وجود دارد که یک وب سایت با بهترین ویژگی‌ها و امکانات، طراحی و راه‌اندازی شود اما پس از گذشت مدت زمانی خاص مشکلی برای وب سایت پیشامد کند که نتوانید خودتان آن را حل و فصل کنید.

پس باید شرکت طراح اینگونه مسائل و مشکلات را نیز برایتان برطرف ساخته و پایبندی و تعهد کافی به انجام این اقدامات داشته باشد. در غیر این صورت با مشکلات زیادی مواجه خواهید شد.

ارائه خدمات متنوع پس از فروش

اگر به دنبال انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت در قم هستید بهتر است به خدمات پس از فروش آن نیز توجه داشته باشید. از جمله این خدمات می‌توان به آموزش کنترل پنل، پاسخ به پرسش‌های مشتریان، پشتیبانی از وب سایت به صورت ۲۴ ساعته و در تمامی روزهای هفته، هاستینگ و… اشاره کرد.

در واقع این نوع خدمات به اعتبار بخشی به کسب و کار شما کمک خواهند کرد و آن را از شرکت‌های دیگر و رقبای کاری‌تان متمایز و برجسته خواهند ساخت.

خدمات سئو و بهینه‌سازی سایت

یکی از مهمترین ویژگی‌های بهترین شرکت طراحی سایت در قم ارائه خدمات مربوط به سئو سایت و بهینه سازی آن برای موتورهای جستجو است. همان‌طور که می‌دانید این موضوع که وب سایت شما در نتایج برتر موتورهای جستجو واقع شود نقش قابل توجهی در پیشبرد و گسترش کسب و کارتان خواهد داشت.

شرکت‌های زیادی وجود دارند که کار طراحی سایت را انجام می‌دهند. اما تمامی آن‌ها نمی‌توانند این اقدامات را به صورت صحیح و اصولی به سرانجام برسانند. پس سعی اصلی شما بر این باشد که مجموعه‌ای را برای این کار در نظر بگیرید که مطمئنید از پس این کار بر می‌آیند و پیچ و خم‌های آن را به خوبی می‌شناسند.

داشتن سرور و هاست قدرتمند

داشتن سرور و هاست قدرتمند را می‌توان یکی دیگر از مهمترین ویژگی‌ها برای یک شرکت طراحی سایت خوب به شمار آورد. در واقع چنین مجموعه‌هایی باید دارای سرور و هاست قدرتمند باشند تا بتوانند به راحتی نیازهای شما را برطرف ساخته و به آن پاسخ دهند و در نهایت وب سایتی را برایتان طراحی کنند که از ویژگی‌ها و امکانات مدنظرتان برخوردار شده است.

داشتن سرور امنیت اطلاعات شما را افزایش داده و از سوی دیگر سرعت انجام فعالیت‌های روزمره را بالا خواهد برد. یک سرور می‌تواند شرکت و مجموعه کسب و کار شما را رشد داده و در زمان‌های مشخص و به صورتی خودکار از اطلاعات و فایل‌های شما بک آپ گیری کند.

پیش از انتخاب یک شرکت طراحی وبسایت مناسب به گواهینامه ssl آن هم توجه داشته باشید که می‌توان آن را همان گواهینامه تایید نام دامنه محسوب کرد.

نکات مهم برای سفارش طراحی سایت در قم

نکات مهم برای سفارش طراحی سایت در قم

پیش از سفارش طراحی وبسایت باید به نکاتی هم توجه داشته باشید تا بتوانید میزان بازدید کاربران از پایگاه اینترنتی خود را افزایش دهید. پس سعی داشته باشید در ابتدا اهداف اصلی خود را تعیین کنید تا طراحی وب سایت مطابق با نیازها و اهدافتان پیش برود و جهت مناسبی داشته باشد.

با تعیین شدن اهداف شما و جهتگیری‌های کسب و کارتان، شرکت طراحی وبسایت می‌تواند بخش‌ها و امکانات خاصی را برای آن در نظر بگیرد و یا از عناصر و کاراکترهایی استفاده کند که می‌توانند به بازدیدهای بیشتر از پایگاه اینترنتی شما کمک کنند. از مهمترین نکات لازم برای سفارش طراحی سایت در قم می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

تصاویر، رنگبندی‌ها، فونت و…..

استفاده از تصاویر به جا و مناسب در کنار رنگ بندی‌های جذاب می‌تواند نقش قابل توجهی در جذب مخاطب به وب سایت شما داشته باشد و کاربران را وادار کند تا مدت زمان زیادتری در سایت باقی بمانند. پس بهتر است به رنگ بندی‌ها، انتخاب فونت‌ها و تصاویر مناسب توجه کافی داشته باشید.

حواستان باشد رنگبندی‌های سایت مطابق با اصول روانشناسی رنگ‌ها باشد. شرکت طراحی سایت شایتک، تم رنگی پایگاه شما را به درستی انتخاب کرده و فونت آن را نیز مناسب در نظر می‌گیرد تا هماهنگی‌های کافی و کامل در بخش‌های مختلف به وجود آید.

گرافیک جذاب

یکی از مهم‌ترین نکات طراحی سایت در قم توجه به گرافیک وب سایت است. این عامل نقش قابل توجهی در جذب مخاطب دارد.

پس بهتر است پیش از هر اقدامی نمونه‌های کارهای پیشین شرکت طراح را مشاهده کرده و به بررسی آن‌ها اقدام کنید تا بدانید که آن مجموعه گرافیک مناسبی را برای سایت شما در نظر خواهد گرفت یا خیر. هرچه گرافیک سایت شما حرفه‌ای تر باشد اعتبار کسب و کارتان نیز بیشتر خواهد شد و جذابیت بالاتری هم خواهد داشت.

انتخاب منوی مناسب

بهتر است مجموعه و یا شرکتی را برای طراحی وبسایت انتخاب کنید که به نحوه چیدمان منو سایت توجه دارند. چراکه منو در یک وب سایت در حقیقت راهنمای کاربران است.

پس مخاطبان باید بتوانند به راحتی صفحات مختلف وب را مشاهده کرده و به سادگی هم در میان آن‌ها جابجا شوند. منو و زیر منو باید از ساختار درختی برخوردار باشند. در این صورت بخش‌های مهم و سازنده سایت به شکلی واضح مشخص خواهند بود. البته پیش از انتخاب منو باید به نوع وب سایت و خدمات خود هم توجه داشته باشید.

تجربه کاربری رضایت بخش

به این نکته توجه داشته باشید که بهترین شرکت طراحی وبسایت تنها به ظاهر پایگاه و رنگ بندی‌ها و عناصر گرافیکی آن توجه ندارد. هرچند این عوامل اهمیت بسیار زیادی در فرایند طراحی یک سایت مناسب دارند، اما تنها نکات و موارد لازم نیستند.

سایت شما باید به گونه‌ای طراحی شود که تناسب بالایی با نیاز مخاطبان داشته باشد و در جایگاه مناسبی در موتورهای جستجو واقع شود. مشتریان و کاربران شما باید بتوانند به راحتی سایت را پیدا کرده و در آن به جستجو مشغول شوند. در حقیقت این وبگاه باید تجربه‌ای رضایت بخش را برای کاربران به وجود آورد.

قیمت طراحی سایت در قم

قیمت طراحی سایت در قم

یکی از مهمترین نکات پیش از سفارش طراحی سایت در نظر گرفتن قیمت این خدمات است. این قیمت یک نرخ ثابت نبوده و تحت تاثیر چند عامل و یا فاکتور مهم قرار می‌گیرد. یکی از مهمترین این عوامل نوع وب سایت مد نظر شما است.

ویژگی‌ها و امکانات مورد نیاز برای راه‌اندازی، توسعه و گسترش سایت نیز قیمت طراحی آن را با تغییر مواجه می‌سازند. هرچه وب سایت شما به امکانات و ویژگی‌های بیشتری نیاز داشته باشد به طور حتم قیمت بالاتری هم بابت آن پرداخت خواهید کرد.

با این حال قیمت طراحی سایت در قم با توجه به مزایایی که دارد و نقش قابل توجه آن در رشد و رونق بخشی به کسب و کارتان، کاملاً مقرون به صرفه و مناسب به نظر می‌رسد. اگر سوالی هم درمورد طراحی سایت در قم دارید میتوانید از قسمت تماس با ما مطرح کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *