تعرفه های پایه طراحی سایت با وردپرس

پکیج برنزی

مناسب کسب و کار های تازه تاسیس و سایت های شخصی(رزومه ای) ، شرکتی و …

4,900,000

هزار تومان 

پکیج طلایی

مناسب شرکت ها، فروشگاه های حرفه ای، سایت های آموزشی ، خبری و …

9,900,000

هزار تومان 

پکیج حرفه ای

مناسب شرکت های بزرگ، فروشگاه های بزرگ، سایت های املاک و…

11,900,000

هزار تومان 

تعرفه های پیشرفته طراحی سایت کد نویسی

پکیج برنزی

مناسب کسب و کار های تازه تاسیس و سایت های شخصی(رزومه ای) ، شرکتی و …

14,900,000

هزار تومان 

پکیج طلایی

مناسب شرکت ها، فروشگاه های حرفه ای، سایت های آموزشی ، خبری و …

19,900,000

هزار تومان 

پکیج حرفه ای

مناسب شرکت های بزرگ، فروشگاه های بزرگ، سایت های املاک و…

24,900,000

هزار تومان 

نمونه کار های شایتک

طراحی سایت طلا و جواهر

طراحی سایت طلا فروشی

طراحی سایت طلا و جواهر یک راه مناسب برای جذب مشتریان و فروش بیشتر برای صاحبان این کسب و کاراست. با استفاده از طراحی سایت طلا و جواهر، مشتریان می‌توانند بدون گذراندن مسیری به مغازه شما، تنها با یک جستجو و مشاهده طلا و جواهرات درون سایت‌تان، آنها را انتخاب کرده و اقدام به خرید کنند و شما هم مشتریان زیادی را هم به کمک فضای مجازی بدست می‌آورید.

اگر شما صاحب یک فروشگاه طلا و جراهری هستید و می‌خواهید یک سایت برای کسب و کارتان داشته باشید، برای دریافت اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت طراحی سایت طلا و جواهر میتوانید تا پایان این مقاله همراه ما باشید یا با استفاده از راه‌های ارتباطی زیر سوالات خود را از کارشناسان شرکت طراحی سایت شایتک بپرسید.

اگر می خواهید بهترین سایت طلافروشی را در کمترین زمان و با داشتن همه ی امکاناتی که در نظر دارید، میتوانید تعرفه قیمت انواع سایت ها رو در صفحه سفارش طراحی سایت مشاهده کنید.

طراحی ﺳﺎﯾﺖ ﻃﻼ و ﺟﻮاﻫﺮ باید با دقت بالایی صورت بگیرد، زیرا این سایت‌ها میزان کثیری از کاربران را به سمت خود جلب می‌کنند. سایت‌های مربوط به طلا و جواهر می‌توانند هم حالت اطلاع‌رسانی داشته باشند و هم امکان خرید محصولات مختلفی را برای شما فراهم کنند.

تیم طراحی این سایت‌ها باید با بررسی کامل نیازهای سفارش‌دهندگان و بهره‌گیری از جدیدترین تکنولوژي‌های روز، سایتی را راه‌اندازی کند که به خوبی پاسخگو باشد و بتوان از آن در هر دستگاه هوشمندی بازدید کرد.

همچنین پیشنهاد میشود اگر درحوزه املاک هستید صفحه طراحی سایت املاک شایتک را مشاهده کنید.

طراحی سایت طلا و جواهر یکی از بهترین اقداماتی است که می‌توانید برای جذب مشتری، ارتقای کسب و کار و فروش بالاتر انجام دهید.

چراکه در این صورت نیازی نیست مشتریان به مغازه‌های مختلف سر بزنند و از فروشگاه‌های گوناگون بازدید به عمل آورند و در نهایت فروشگاه شما را پیدا کرده و خریدهای خود را از طریق آن انجام دهند.

طراحی وبسایت طلا و جواهر نیز مانند دیگر وب سایت‌ها نکات زیادی داشته و باید مجموعه طراح بسیاری از موارد را در نظر بگیرد. در غیر این صورت به اهداف مورد نظر خود دست پیدا نخواهید کرد.

در این مقاله برخی از مهمترین نکات طراحی سایت طلا و جواهر و ویژگی‌های آن‌ها را بررسی کرده و چند نمونه سایت موفق در این زمینه را معرفی خواهیم کرد. پس اگر شما هم به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه هستید با ما همراه باشید.

نکات کاربردی ﺑﺮای طراحی ﺳﺎﯾﺖ ﻃﻼ و ﺟﻮاﻫﺮ

نکات کاربردی ﺑﺮای طراحی ﺳﺎﯾﺖ ﻃﻼ و ﺟﻮاﻫﺮ
طراحی سایت طلا و جواهر

یکی از مهمترین نکاتی که باید برای طراحی این سایت‌ها در نظر بگیرید داشتن رابط کاربری ساده و در عین حال جذاب است.

در غیر این صورت کاربران امکان دسترسی به اطلاعات مورد نظر خود را نخواهند داشت. رابط کاربری این سایت‌ها باید سیستم ناوبری مناسب داشته و منوهای آن به خوبی و با نظم در کنار یکدیگر جای گرفته باشند.

از سوی دیگر این نوع وب سایت‌ها باید انعطاف پذیر بوده و واکنش گرا یا ریسپانسیو طراحی شوند. یعنی در تمامی دستگاه‌های هوشمند از قبیل موبایل، تبلت، لپ تاپ و…. به سادگی به نمایش در آیند. در غیر این صورت تعداد زیادی از مشتریان خود را از دست خواهید داد.

در این سایت‌ها باید محتواهای مناسب و ارزشمندی نیز جای بگیرند تا بازدید از آن‌ها بیشتر شود.

همان‌طور که بیان کردیم سایت‌های طلا و جواهر در کشور ما از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. این سایت‌ها با میزان ترافیک بالایی روبه‌رو می‌شوند، زیرا بسیاری از مردم دوست دارند از مواردی همچون قیمت لحظه‌ای طلا وجواهر باخبر باشند.

امروزه این سایت‌ها حتی برای طلافروشی‌ها نیز نقشی مهم دارند‌، زیرا در برخی از موارد قیمت ارائه شده در آنها به مشتری ارائه می‌شود. طراحی چنین سایت‌هایی شامل چند نکته مهم است که در این بخش به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

رابط کاربری ساده، اما جذاب

یکی از موارد مهمی که در زمان طراحی سایت‌های طلا و جواهر باید به آن دقت شود، استفاده از رابط کاربری یا UI ساده ولی جذاب است.

این سایت‌ها معمولاً باید اطلاعات بسیار مختلفی را در یک فضای مشخص به نمایش بگذارند و به همین اگر طراحی مناسبی از نظر رابط کاربری نداشته باشند کاربران نمی‌توانند اطلاعات موردنیاز خود را از آنان دریافت کنند. طبیعتاً در این شرایط میزان ترافیک سایت به شکل چشم‌گیری کاهش پیدا می‌کند.

رابط کاربری خاصی که در این سایت‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد باید شامل یک سیستم ناوبری قابل قبول باشد.

منوها باید به شکل کاملاً منظم در کنار هم قرار گرفته باشند تا کاربران بتوانند در هر لحظه به صفحه مدنظر خود انتقال پیدا کنند.

ساخت یک رابط کاربری که هم استاندارد باشد و هم نسبت به سایر سایت‌های طلا و جواهر جذاب‌تر به نظر برسد، تنها از عهده‌ تیم‌های حرفه‌ای و کاربلد برمی‌آید.

قابلیت انعطاف‌پذیری

سایت طلا و جواهرات مدنظر شما در هر دستگاه هوشمندی اعم از تلفن‌ها گرفته تا لپتاپ و تبلت باید به سادگی در دسترس باشد. محدود کردن وب‌سایت به یک دستگاه خاص می‌تواند تعداد کاربران شما را به شکل نامناسبی کاهش دهد.

به این نوع طراحی، طراحی ریسپانسیو گفته می‌شود. اگرچه نوع قالب سایت در هر یک از این دستگاه‌ّا کمی متفاوت خواهد بود، اما در نهایت کاربران می‌توانند به سادگی به امکانات مدنظر خود دسترسی داشته باشند.

توجه به محتوا

سایت طلا و جواهر تنها شامل ارائه قیمت چنین محصولاتی نیست. بخش محتوای سایت نیز باید مورد بازدید و بررسی قرار بگیرد تا بتوان رتبه سایت را در موتورهای جستجو بهبود داد.

در غیر این صورت حتی سایت‌هایی که از بهترین قالب‌ها بهره می‌برند نیز نمی‌توانند خود را به کاربران نشان دهند. بنابراین لازم است که حتماً به محتوای سایت‌های طلا و جواهر نیز دقت شده و این موضوع جدی گرفته شود.

ﺳﺎﯾﺖ ﻫﺎی ﻃﻼ و ﺟﻮاﻫﺮ ﺑﺎﯾﺪ چه ویژگی هایی داشته ﺑﺎﺷﻨﺪ؟

ﺳﺎﯾﺖ ﻫﺎی ﻃﻼ و ﺟﻮاﻫﺮ ﺑﺎﯾﺪ چه ویژگی هایی داشته ﺑﺎﺷﻨﺪ؟
طراحی سایت طلا و جواهر

یکی از مهم‌‌ترین ویژگی‌های مربوط به سایت‌های طلا و جواهر را باید قابلیت بروزرسانی مداوم آن‌ها دانست. همان‌طور که می‌دانید قیمت طلا و جواهرات به هیچ وجه ثابت نمی‌ماند و همواره در حال تغییر است.

بنابراین طراحان سایت باید از همان ابتدا این ویژگی را در نظر داشته باشند. سایت‌هایی که از نظر بروزرسانی ضعیف عمل کنند به هیچ وجه نمی‌توانند اعتبار لازم را در بین کاربران خود به دست بیاورند.

ویژگی‌ دیگری که در این رابطه می‌توانیم به آن اشاره کنیم، قابلیت گذاشتن نظر است. همه کاربران دوست دارند در حوزه‌های مختلف نظرات خود را بیان کنند و این موضوع در رابطه با طلا و جواهرات نیز صدق می‌کند. بنابراین لازم است که تیم طراح سایت یک بخش جداگانه را برای بیان نظرات کاربران تعبیه کند.

بخش اخبار نیز در سایت‌های طلا و جواهر به یک قسمت کاربردی تبدیل شده است. در این بخش می‌توان محتواهای تولیدی را قرار داد و در نتیجه به سئو وب‌سایت کمک کرد. این بخش نیز باید به صورت مداوم و با توجه به نیازهای بازار طلا و جواهرات بروزرسانی شود و اخبار موردنیاز کاربران در اختیار آنان قرار بگیرد.

سایت‌های طلا و جواهر را باید به صورت مرتب و مداوم به روز رسانی کنید. چراکه قیمت جواهرات ثابت نبوده و همواره دچار تغییر و تحول می‌شود.

اگر این کار را به موقع انجام ندهید اعتبار خود را از دست خواهید داد. از سوی دیگر این سایت‌ها باید امکانی را فراهم کنند که کاربران بتوانند نظرات خود را در آن‌ها بیان کنند.

یکی دیگر از ویژگی‌های این سایت‌ها گنجاندن بخش اخبار و اطلاعات است که به سئو سایت شما نیز کمک کرده و امکان استفاده از محتواهای با ارزش را برایتان فراهم می‌سازد.

حواستان باشد که این بخش نیز باید به صورت مداوم به روز رسانی شود تا اطلاعات و اخبار مدنظر مشتریان در اختیارشان قرار بگیرد.

5 ﻧﻤﻮﻧﻪ ﺳﺎﯾﺖ ﻃﻼ و ﺟﻮاﻫﺮ و ویژگی ﻫﺎی آن ﻫﺎ

5 ﻧﻤﻮﻧﻪ ﺳﺎﯾﺖ ﻃﻼ و ﺟﻮاﻫﺮ و ویژگی ﻫﺎی آن ﻫﺎ
طراحی سایت طلا و جواهر

امروزه نمونه‌های مختلفی از ﺳﺎﯾﺖ ﻃﻼ و ﺟﻮاﻫﺮ در کشور ما مشغول به فعالیت هستند که هر یک از آن‌ها ویژگی‌های خاص خود را دارند.

در حال حاضر سایت‌های بسیار زیادی راه‌اندازی شده‌اند که به خرید و فروش طلا و جواهرات اقدام می‌نمایند. هر کدام از این وب سایت‌ها از ویژگی‌های مخصوص به خود برخوردار شده و محبوبیت و طرفدارانی هم دارند.

یکی از مهمترین این مجموعه‌ها سایت طلا دات آی آر است که قیمت لحظه‌ای طلا و جواهرات را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. به همین دلیل بسیاری از کاربران آن را به عنوان مرجع اصلی این محصولات می‌شناسند.

طراحی سایت طلا و جواهر tgju نیز جالب توجه است. وب سایتی خاص و موفق در حوزه سئو و تولید محتوا که کاربران می‌توانند نظرات خود را نیز در آن مطرح نمایند.

در این بخش قصد داریم به پنج مورد از مهم‌ترین سایت‌‌های موجود در این زمینه اشاره کنیم و مهم‌ترین ویژگی‌های هر یک از آن‌ها را با شما در میان بگذاریم. شما می‌توانید با کمک شایتک نسبت به طراحی سایت‌هایی همچون موارد زیر اقدام کنید.

سایت دیجی زرگر

سایت دیجی زرگر را به دلیل طراحی خاص آن می‌شناسیم. این سایت از یک طراحی مدرن و در عین حال کاربردی برخوردار است که می‌تواند نظر هر کاربری را به سمت خود جلب کند. سایت دیجی زرگر با استفاده از همین طراحی جذاب توانسته است به رتبه خوبی در بین سایت‌های طلا و جواهر دست بیابد.

سایت طلا دات آی آر

سایت دیگری که قصد داریم به آن اشاره کنیم، سایت طلا دات آی آر است. این سایت به دلیل قرار دادن قیمت لحظه‌ای طلا شناخته می‌شود و به همین دلیل بسیاری از کاربران به عنوان یک مرجع اصلی به آن توجه دارند.

استفاده از بخش‌های مختلف سایت آسان است و اکثر افراد بدون هیچ‌گونه آموزش خاصی قادر به بهره‌گیری از آن هستند.

سایت tgju

سایت سوم در لیست ما سایت tgju است. اگر کلمه طلا و قیمت طلا را در گوگل سرچ کنید به احتمال زیاد اولین گزینه‌ای که برایتان به نمایش در می‌آيد همین سایت خواهد بود. Tgju در زمینه سئو و تولید محتوا عالی عمل کرده است و بخش نظرات بسیار غنی و مناسبی دارد.

سایت estjt

آخرین سایت مهمی که قصد داریم به آن اشاره کنیم، سایت estju است. این ﺳﺎﯾﺖ ﻃﻼ و ﺟﻮاﻫﺮ علاوه بر ارائه قیمت بروز مواردی همچون سکه طلا و موارد مشابه آن، یک سایت فروشگاهی نیز محسوب می‌شود. این سایت نیز از جمله گزینه‌هایی به شمار می‌رود که از نظر طراحی حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

سایت گالری طلای روبی

سایت گالری طلای روبی سایتی به شمار می‌آید که به صورت اختصاصی مربوط به فروش محصولات است.

مشاهده این مورد به شما نشان می‌دهد یک سایت فروشگاهی طلا و جواهرات دقیقاً باید به چه شکل باشد و محصولات خود را چگونه به کاربرانش ارائه دهد.

چرا یک فروشگاه طلا فروشی نیاز به سایت دارد؟

چرا یک فروشگاه طلا فروشی نیاز به سایت دارد؟
طراحی سایت طلا و جواهر

در جواب به این سوال این نکته خیلی مهم است که امروزه خرید بیشتر مردم و کسب و کار از طریق اینترنت انجام میشود .

حال فرض کنید روزانه هزاران نفر در حوزه کاری شما جستجو میکنند؟ ماهیانه هزاران نفر وارد وبسایت های گوناگون میشوند.

آیا مغازه ای توانایی این این را دارد که در ماه هزاران نفر آن را رویت کنند؟ بنابراین برای هر کسب و کاری داشتن وبسایت ضروری و لازمه.

به همین دلیل طراحی سایت طلا و جواهر هم برای صاحبان فروشگاه طلا و جواهرات از اهمیت زیادی برخوردار است.

چون امروزه باتوجه به مشغله‌ای که همه ی مردم دارند، تلاش بر این دارند تا طلا و جواهراتی را که می‌خواهند خود و یا دیگران به عنوان هدیه بخرند یا برای پس انداز خود تهیه کنند را به صورت آنلاین سفارش دهند تا در زمان خود صرفه‌جویی کنند و بتوانند طلا و جواهرات دلخواه خود را به علاوه فاکتر درب خانه شان تحویل بگیرند.

بنابراین اگر شما دارای فروشگاه طلا و جواهرات هستید می‌توانید با طراحی سایت طلا و جواهر خود یک فروشگاه اینترنتی جواهر فروشی برای خود داشته باشید تا مشتریان شما 24 سا عته بتوانند از ویترین های شما دیدن فرمایند.

طراحی سایت در بابل یکی از موضوعاتی است که میتوانید در بابل و شهر های دیگر اقدام به سفارش سایت کنید از طریق آن درآمد های میلیونی در روز داشته باشید.

انواع طراحی سایت طلا و جواهر

انواع طراحی سایت طلا فروشی
طراحی سایت طلا و جواهر

سایت معرفی طلا فروشی

سایت معرفی طلا فروشی

امکان دارد که شما بخواهید سایتی را سفارش دهید که تنها آن را برای معرفی فروشگاه خود و چاپ آدرس آن در کارت ویزیت یا برای افزایش اعتبار خود آن را سفارش دهید.

در این نوع وبسایت طلا و جواهرات مشتریان فقط میتوانند آدرس مغازه شما، شماره تلفن و … را مشاهده کنند.

همچین سایتی توانایی فروش طلا و جواهرات به صورت اینترنتی و آنلاین را فراهم نمی‌کند بلکه تنها برای معرفی فروشگاه و محصولاتتان راه‌اندازی می‌شود که هزینه پایین تری هم دارد.

سایت فروشگاهی طلا فروشی

سایت فروشگاهی طلا فروشی

بعضی اوقات شما دوست دارید افزون بر مشتریان حضوری، مشتریانی را به صورت آنلاین و در بستر فضای اینترنت بدست آورید و مشتریان بتوانند به صورت اینترنتی طلا و جواهر ات ر ا از مغازه شما خریداری کنند.

طراحی سایت طلا و جواهر چه امکاناتی دارد؟

طراحی سایت طلا فروشی چه امکاناتی دارد؟
طراحی سایت طلا و جواهر

امکان درج محصولات در طراحی سایت طلا و جواهر

اگر شما صاحب یک مغازه طلا فروشی هستید و محصولات زیادی همچون انگشتر، گردنبند، گوشواره و حتی سکه‌های طلا دارید می‌توانید همه این محصولات را به علاوه عکس‌شان درون سایت طلا و جواهر فروشی تان قرار دهید تا مشتریان با ورود به سایت تان تصور کنند به صورت واقعی وارد مغازه شما سده است و اقدام به خرید اینترنتی از شما کند.

امکان فیلتر نمودن محصولات در طراحی سایت طلا و جواهر

امکان دارد شما به غیر از اینکه طلا و جواهراتی که برای خانم‌ها در نظر دارید، محصولاتی هم برای کودکان و آقایان داشته باشید.

در حالت می‌توانید با افزودن فیلتر خانم‌ها، آقایان و کودکان این کار را به آسانی درون سایت طلا و جواهر فروشی خود انجام دهید.

دسته‌بندی محصولات در طراحی سایت طلا و جواهر

یکی از مهم ترین امکانات طراحی سایت برای طلا فروشی دسته‌بندی محصولات است. برای نمونه تصور کنید که شما قصد دارید سکه‌های طلا را از بخش انگشترها جدا کنید، در اینصورت میتوانید از طراح وبسایت خود بخواهید تا آنها را در دسته‌ای جدا لحاظ کند و برای مدل های گوناگون محصولات یک صفحه جدا گانه قرار دهد.

با انجام این کار سایت طلا و جواهر فروشی شما به طور دقیق مثل مغازه تان از نظم مطلوبی برخوردار خواهدبود.

بخش صادر شدن فاکتور فروش در طراحی سایت طلا و جواهر

مشتریانی که قصد خرید طلا و جواخر دارند، به قطع برایشان مهم است تا یک فاکتور فروش هم برایشان از طرف قروشنده ارسال شود تا از صحت محصول خود مطمئن شوند.

که راه حل این موضوع این است که از طراح سایت خود بخواهید بخش صادر شدن فاکتور را برایتان در نظر گرفته و طراحی کند تا زمانی که مشتری محصول خود را هنگتم تحویل همراه با فاکتور فروش دریافت نماید که در آن قیمت طلا، نام خریدار، نام فروشگاه، وزن طلا و… قرار داده شده که به صورت PDF به مشتری ارسال میشود.

بخش جستجو طراحی سایت طلا و جواهر

امکان دارد همه مشتریانی که وارد سایت شما می‌شوند که طلا یا جواهری را خریداری کنند دچار سردرگمی شوند و طلا و جواهر مورد نظرشان را پیدا نکنند و دنبال چاره ای برای این کار باشند؛ با اضافه کردن بخش جستجو درون سایت خود و در قسمت بالای سایت می‌توانید به مشتریان در پیدا کردن محصول مد نظرشان و خرید از سایت فروش جواهر خود کمک کنید.

درج درصد سود، مالیات در طراحی سایت طلا و جواهر

شما می‌توانید در پایین هر محصول در سایت جواهر فروشی خود، مقدار سود، مالیات و اجرت ساخت را قرار دهید تا کاربران با خیال آسوده از سایتتان خرید کنند .

قرار دادن شماره تماس و آدرس در طراحی سایت طلا و جواهر

شاید برخی از کاربران پس از دیدن طلا و جواهرات شما درون سایتتان بخواهند تا آنها را به صورت حضوری از فروشگاهتان خریداری کنند.

بنابراین شما میتوانید با اضافه کردن آدرس و شماره تماس خود درون سایت‌تان، مشتریان حضوری هم به سمت فروشگاه خود هدایت کنید.

قرار دادن نرخ روز طلا، سکه و… در طراحی سایت طلا و جواهر

قرار دادن نرخ روز طلا، سکه و… درسایت طلا و جواهر فروشی
طراحی سایت طلا و جواهر

در طی سال ها اخیر بیشتر مردم روزانه قیمت سکه، دلار و… را مشاهده میکنند چون برای آنها اهمیت زیادی دارد تا قبل از خرید از قیمت محصولات با خبر شوند.

به همین دلیل شما می‌توانید با اضافه کردن نرخ روز مبالغ طلا، سکه، دلار و… داخل سایت خود به طور روزانه از ورودی بالایی برای سایت خود برخوردار شوید.

محاسبه هزینه طلا و جواهرات به صورت خودکار در سایت طلا فروشی

طراحی سایت آنلاین طلا و جواهرای دارای فرمول محاسبه قیمت کالا های شما است. به طوری که بعد از انتخاب طلا ها توسط مشتری و وارد شدن کاربر به سبد خرید خود توانایی مشاهده قیمت محصولات انتخابی را دارد و اقدام به پرداخت اینترنتی آنها کند.

کارشناسان طراحی سایت ما در هنگام طراحی سایت طلا و جواهر حتما این ویژگی را برای وبسایت شما لحاظ میکنند و آن را به دفعات زیاد امتحان می‌ کنند تا کاربران در آینده دچار مشکل نشوند و بتوانند به آسانی به خرید کنند.

صفحات ضروری در طراحی سایت طلا و جواهرات

صفحات ضروری در طراحی سایت طلا فروشی
طراحی سایت طلا و جواهر

مهم‌ترین صفحات در طراحی سایت طلا و جواهر عبارتند از:

  • صفحه گالری

در این قسمت می‌توانید تصاویر از مغازه و بهترین طلا و جواهرات خود قرار دهید تا کاربران با فضای مفازه شما آشنا شوند.

  • صفحه درباره ما

در این قسمت باید نوع کار، سابقه بیزینس شما و… را قرار دهیم تا کاربرانی که علاقه دارند شما را بیشتر بشناسند با خواندن این قسمت اطلاعات خوبی در رابطه با شما بدست آورند.

  • صفحه تماس با ما

در این قسمت می‌توانید همه راه‌های تماس مشتریان با خودتان را درج کنید تا در صورت نیاز با شما تماس بگیرند. همچنین بعضی از کاربرات به دلیل اطمینان بیشتر به شما علاقه دارند تا آدرس شما را بدانند که می‌توانید در این قسمت آدرس مفازه تان را درج کنید.

  • صفحه سبد خرید

اگر شما علاقه دارید که یک سایت فروشگاهی طلا و جواهرات داشته باشید، یعنی طراحی سایت طلا و جواهر شما به طوری باشد که کابر بلافاصله بعد از کلیک بر روی محصول انتخابی خود آن را خریداری کند، باید یک صفحه سبد خرید برای بازدیدکنندگان درون سایت خود داشته باشید. در این حالت کاربران میتوانند محصولات دلخواه و وضعیت خرید خود را مشاهده کنند.

  • صفحه مقالات

شما می‌توانید اخبار مرتبط با طلافروشان و قیمت‌های روز طلا، سکه و… را در این قسمت قرار دهید تا مشتریان یا کاربران در صورت داشتن علاقه یا جستجو در اینترنت به این قسمت از سایت شما وارد شوند و سایت شما افزون بر کاربران برای افرادی که به اخبار طلا و جواهرات علاقه دارند نیز ایده آل است. این صفحه به سئو سایت طلا فروشی هم کمکی چشمگیر دارد.

  • صفحه راهنمای سفارش

در این قسمت میتوانید به کاربرانی که به تازگی وارد وبسایت شما شده‌اند، آموزش دهید که به چه نحوی می‌توانند کالا های سایت طلا و جواهر فروشی شما را از شما به صورت آنلاین خریداری کنند.

در صورت اینکه سوالی درباره سفارش طراحی سایت و تعرفه ها دارید میتوانید از صفحه تماس با شایتک اقدام به سوال کردن کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *