طراحی سایت برای کسب و کار

طراحی سایت برای کسب و کار

سفارش طراحی سایت می‌تواند به شما کمک کند تا یک حضور آنلاین قوی و موثر داشته باشید و با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید. این کار نیاز به مواردی همچون انتخاب یک دامنه و یک هاست برای سایت شما، انتخاب یک قالب یا یک طرح اولیه برای ظاهر سایت شما، ارائه پشتیبانی و آموزش برای مدیریت و به‌روزرسانی سایت دارد.

چرا شایتک را انتخاب کنیم؟

Money back guarantee

ضمانت بازگشت وجه

با سفارش طراحی سایت از شایتک و تضمین بهترین و بالاترین کیفیت آسوده خاطر باشید، درصورت هرگونه نارضایتی ، تمام هزینه پیش پرداخت به شما بازگشت داده خواهد شد.

سئو پایه رایگان

به دلیل اهمیت بسیار سئو، در همه ی مراحل طراحی سایت نکات سئو لحاظ می‌شود و می‌توانید از سئو پایه و اصولی وب سایت خود اطمینان داشته باشید.

مشاوره و پشتیبانی رایگان

هاست و دامنه رایگان

با سفارش طراحی سایت از شایتک، علاوه بر داشتن یک سایت حرفه‌ای و کاملا اختصاصی، از یک دامنه و هاست رایگان پایه متناسب با نوع سفارش خود بهره‌مند شوید.

مشاوره و پشتیبانی رایگان

مشاوره و پشتیبانی رایگان

در تمامی مراحل طراحی و توسعه سایت می‌توانید با متخصصان ما در ارتباط باشید، برای تمامی سفارش های سایت پشتیبانی یک ساله رایگان ارائه می‌گردد.

مشاوره یا ثبت سفارش طراحی سایت

برای ثبت سفارش طراحی سایت خود کافیست از طریق راه های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید یا فرم زیر را پر کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

در اینجا آدرس وبسایتی که از طرحش خوشتون اومده میزارید
اهمیت طراحی سایت برای کسب و کار

طراحی سایت برای کسب و کار در دنیای امروزی با پیشرفت فناوری و ارتباطات، سایت به عنوان یک دستیار بسیار قدرتمند و مهم در محیط کسب و کار به کمک شما می‌آید.

طراحی سایت برای کسب و کار کمک ویژه ای در جذب مشتریان هدف، افزایش اعتبار برند کسب و کار شما، بهبود تجربه کاربری و میزان فروش به طور خیلی زیادی افزایش می‌یابد.

 در این مقاله، به بررسی ضرورت داشتن سایت برای کسب و کار، اهمیت داشتن وب‌سایت و تأثیر کرونا بر افزایش فروش اینترنتی می‌پردازیم.

میتوانید تعرفه قیمت انواع سایت ها رو در صفحه سفارش طراحی سایت مشاهده کنید.

تأثیرات چشمگیر در طراحی سایت برای کسب و کار

تأثیرات چشمگیر در طراحی سایت برای کسب و کار
طراحی سایت برای کسب و کار

جذب و ترجیح مخاطبان

‌سایت، ابتدایی ترین نقطه تماس میان کسب و کار و مشتریان است. طراحی سایت برای کسب و کار به طور مناسب می‌تواند به شکل قابل‌توجهی باعث جذب مشتریان برای فروشگاه شما را داشته باشد. طراحی شیک، کاربرپسند، و محتوای عالی به تشکیل ارتباط مثبت با مشتریان و انتخاب شما توسط آنها نسبت به رقبا کمک میکند.

افزایش شناخت برند

یک وب‌سایت با طراحی اختصاصی مثل مغازه ویا دفتر شماست که هویت برند شما را تشکیل میدهد با این تفاوت که نیازی به پرداخت اجاره های سنگین، پول پیش و… نیست و تنها هزینه آن هزینه اولیه برای طراحی سایت می‌باشد.

حال فرض کنید که میخواهید از رقبای خود که مانند شما وبسایت اینترنتی دارند جلو بزنید، در دنیای وب نیاز به سئو دارد.

که تشبیه آن در دنیای امروزی مثل تبلیغات در شبکه های اجتماعی و بیلبورد و… است ولی همانند طراحی سایت هزینه کمتر و به صرفه تری دارد شما تصور کنید که در آمد شما بعد از گذشت 6 تا 12 ماه چندین برابر شده به کمک طراحی سایت و سئو، در مورد سئو در مقاله مخصوص خود به کامل توضیح داده شده است. پیشنهاد میشود آن را هم مطالعه کنید.

بهبود تجربه کاربری

تجربه کاربری یا UX جزو مهمترین عوامل در افزایش موفقیت ‌سایت است. طراحی سایت برای کسب و کار به نحوی که تجربه کاربری را بهتر کند، باعث افزایش رضایت مشتریان ، کاهش نرخ خروج از سایت و افزایش نرخ بازدیدها و تبدیل کاربر به مشتری می‌شود.

 افزایش فروش و درآمد

‌سایت ایده آل موجب افزایش فروش محصولات یا خدمات شما می‌شود. با ارائه اطلاعات دقیق، تصاویر با کیفیت بالا و تجربه خرید راحت، مشتریان بهتر جذب خرید می‌شوند که این اتفاق به افزایش درآمد کمک می‌کند.

ضرورت داشتن ‌سایت برای کسب و کار

ضرورت داشتن ‌سایت برای کسب و کار
طراحی سایت برای کسب و کار

اگرچه بعضی کسب و کارها هنوز به ضرورت و نیاز به داشتن ‌سایت در فضای آنلاین شک دارند، اما در طی این سال ها با گسترش شیوع کرونا و تعطیل شدن مغازه ها و راحتی مشتریان در لذت خرید اینترنتی، وب‌سایت تبدیل به یک ضرورت برای هر کسب و کار شده است.

 به دلیل گزینه های زیر، وجود یک سایت برای فروش اینترنتی، همچنین شرکت ها و… اقدامی‌ضروری برای کسب و کارها محسوب می‌شود.

طراحی سایت طلا فروشی یکی از موضوعاتی است که میتوانید از طریق آن درآمد های میلیونی در روز داشته باشید.

دسترسی 24 ساعته در 7 روز هفته

‌سایت به کسب و کار این قابلیت را می‌دهد تا به مشتریان و مخاطبان خود خدمات و اطلاعات را به طور ۲۴ ساعته و ۷ روز در هفته ارائه دهد. این اتفاق موجب افزایش دسترسی و رضایت مشتریان می‌شود.

رقابت‌پذیری بالا

در دنیای اقتصادی رقابتی امروزی، داشتن ‌سایت برای کسب و کار یک عامل مهم برای رقابت با دیگران است. کسب و کارهایی که وب‌سایت ندارند، به راحتی از رقابت خارج می‌شوند. و ممکن است نابودی کسب و کار شان بزودی اتفاق بیفتد.

انعطاف‌پذیری

‌سایت به کسب و کار این قابلیت را می‌دهد تا به سرعت ، تغییرات و تخفیفات را به مخاطبان ارائه دهد. این انعطاف‌پذیری به کسب و کار این امکان را می‌دهد تا به سرعت به نیازها و تغییرات بازار پاسخ دهد.

تأثیر کرونا بر طراحی سایت برای کسب و کار

تأثیر کرونا بر طراحی سایت برای کسب و کار
طراحی سایت برای کسب و کار

کرونا یاCOVID-19 از جمله اتفاقاتی بود که تاثیرات زیادی بر زندگی مردم داشت برای نمونه پر رنگ شدن نیاز خرید اینترنتی، انتخاب دقیق تر کالا و آگاه شدن از قیمت ها بدون دردسر؛ همچنین بعد افزایش کرونا و خونه نشینی مردم ،شبکه های اجتماعی همچنون اینستاگرام و افزایش سرچ مردم در گوگل برای دسترسی و سایت دلخواه خود رونق فراوانی داشت.

که با وجود فیلتر هایی که طی ماه های اخیر داشتیم؛ الان سایت برای کسب و کار دلخواه حرف اول را می‌زند.

کرونا علاوه بر اینکه روند زندگی انسان‌ها را تغییر داد، بلکه صورت مستقیم سایت‌ها و طراحی‌های آن‌ها را نیز تحت تأثیر قرار داده است.

از افزایش ترافیک تا تغییر در عادت های مردم، همه این تأثیرات باید به منظور بهبود تجربه کاربری و ارتقاء خدمات در دنیای دیجیتال مورد توجه قرار گیرند.

اصول مهم در طراحی سایت برای کسب و کار

طراحی یک سایت مؤثر برای کسب و کار امری حیاتی است که بر اساس اصول و تکنیک‌های مدرن انجام می‌شود. هدف اصلی در طراحی سایت، جذب و نگه‌داشتن توجه کاربران و تبدیل آنها به مشتریان است.

برخوردهای اولیه و تجربه‌های اولیه کاربران با سایت می‌تواند تاثیر عمده‌ای بر روند تصمیم‌گیری آن‌ها داشته باشد. در این متن، به چند اصل مهم در طراحی سایت برای جذب سفارش‌ها و بهبود تجربه کاربری پرداخته خواهد شد.

 طراحی مناسب و قابلیت دسترسی

 سایت شما باید طراحی مناسبی داشته باشد که تاثیر بصری مثبت داشته باشد و در عین حال، قابلیت دسترسی برای کاربران با نیازها و ویژگی‌های مختلف را فراهم کند. رعایت استانداردهای دسترسی پذیری و تجربه کاربری بالا، اهمیت دارد.

سرعت بارگذاری

تاخیر در بارگذاری صفحات و محتوا می‌تواند باعث از دست دادن توجه کاربران شود. بهینه‌سازی تصاویر و استفاده از تکنولوژی‌های فشرده‌سازی به منظور کاهش زمان بارگذاری صفحات، اهمیت دارد.

محتوای جذاب و مختصر

محتوای سایت باید جذاب و مختصر باشد. استفاده از عناصر گرافیکی، ویدئوها و تصاویر مناسب می‌تواند توجه کاربران را به خود جلب کند و مفاهیم را بهتر انتقال دهد.

طراحی ریسپانسیو

امروزه بیشتر کاربران از دستگاه‌های مختلف و با اندازه‌های متفاوت به بسایت‌ها دسترسی دارند. اطمینان حاصل کنید که سایت شما به طور صحیح در تمام دستگاه‌ها به خوبی نمایش داده می‌شود.

فراهم کردن اطلاعات واضح و دقیق

مشتریان به دنبال اطلاعات دقیق در مورد محصولات یا خدمات شما هستند. اطمینان حاصل کنید که اطلاعات مرتبط به طور کامل و واضح ارائه شده باشد.

فراخوان به اقدام

از طریق طراحی استراتژیک اجزای فراخوانی مثل دکمه‌های “سفارش دهید”، “ثبت نام کنید” یا “تماس با ما” در سایت خود قرار دهید. این اجزا کاربران را ترغیب به اقدام می‌کنند.

اعتماد بخشی و اعتبار

اعتماد به کاربران بسیار مهم است. نمایش توصیف‌نامه‌ها، نظرات مشتریان، گواهی‌نامه‌ها و هر چیزی که به اعتبار و قدرت کسب و کار شما افزوده شود، به جذب سفارش‌ها کمک می‌کند.

به طور کلی، طراحی سایت برای کسب و کار نیازمند ترکیبی از ظاهر زیبا، کاربری راحت، و محتوای مؤثر است.

با توجه به نیازها و مشخصات کسب و کار خود، این اصول را به طور استراتژیک در طراحی سایت خود اعمال کنید تا تجربه‌ای منحصر به فرد را برای کاربران خلق کنید و آنها را به انجام اقدامات موردنظر ترغیب کنید.

اگر سوالی درباره طراحی سایت برای کسب و کار دارید میتوانید از قسمت تماس با ما یا در دیدگاه ها مطرح کنید.

2 پاسخ

  1. سلام یه سوال داشتم برای راه اندازی کسب و کارم در فضای اینترنت سایت مناسبه یا اینستاگرام ؟و چه دلیلی باعث میشه بیام سمت طراحی سایت؟

    1. با سلام قطعا طراحی سایت میتونه برای شما خیلی مناسب تر باشه و حتی در زمان فیلترینگ هم فروش داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *